Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.10.2018., 09:19   #39451
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Gazda od frenda nedavno iskeširao 450 k kn za dotični. Tip ga preuzeo, napravio nekakvih 5-6 km i auto ostao bez goriva. Na maksimirskoj. Oko 5 popodne. Gužva. A ovaj nemre auto pomaknut. Svi mu trube... Skidao im je sve po spisku. Zvao šefa prodaje, ovaj se ispričava da su imali nekakav požar pa su preventivno iz svih auta isisali gorivo a zaboravili natočit prije preuzimanja.
Svi automobili iz tvornice izlaze sa x ( jednoznamenkasti broj ) litara goriva iz tvornice. onda imaš vožnju po parkingu, utovare , istovare, bla bla i nakraju bog zna koliko ima kad dođe u salon. Dealeri ne toče u pravilu gorivo, mada sam ja u sve te skupe aute uvijek sipao do čepa, j***e prodaš auto od pol milje i isporučuješ na rezervi, de dobro je
vex je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 09:49   #39452
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Znam da je 2/3 cijene goriva zbog državnih nameta,ali isto je u svim državama sa kojima se možemo usporediti kao npr. druge države u EU. Zašto se uspoređujemo sa Dubaijem? Ima i Venezuela gorivo od 5 lipa ,a gle im stanje u državi.



Najbolje da ne plaćate ništa u porezu i onda imate situaciju di su ceste nikakve, plaćate škole, fakultete, ako se razbolite morate razmišljati o tome hoćete li ići u bankrot itd.
EU,vrhunske prometnice, placa se porez.Nema placanja autocesta.Cijena za litru bezina puno manja nego kod nas.Znaci moze se.

Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: RAUL. 10.10.2018. u 09:57.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:10   #39453
net
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 91
Jel netko ugrađivao webasto u auto? Trebam preporuku ZG i okolica, ili link ukoliko ste uzimali iz vana. LP.
net je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:19   #39454
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor ShebY Pregled postova
Jadno svakako i nema izgovora za to.
To je standard, prvenstveno sigurnosni.

Ako vozilo ima malo više od rezerve, ja bi se zapitao gdje su bili s njim.

Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
EU,vrhunske prometnice, placa se porez.Nema placanja autocesta.Cijena za litru bezina puno manja nego kod nas.Znaci moze se.
Gdje je ovo?
Naravno da se može. No gorivo je dušu dalo za razne namete.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:19   #39455
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nedugo sam čuo priču da je lik preuzimao novi Passat, sve super, auto imao goriva taman do benge, na satu nekih 10-15km sve zajedno, i ode on do benge, natanka i ide se igrati s putnim računalom/navigacijom.

Kad ono u History auto ima preko 500km voženo po gradu gdje je kupljen i to zadnjih 2 tjedna. On je trebao auto preuzeti u studenom, ali zbog putovanja nije mogao, pa ga je preuzeto 2 tjedna kasnije.

Taman da se ekipa provozi malo
Ajde, to je još dobro u odnosu na ovo što se desilo u Splitu.
Čovjek ostavi nabrijanu mazdu cabrio na servisu preko vikenda, dođe u subotu navečer ispred jednog popularnog kluba, i skuži svoje auto parkirano ispred ulaza.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:32   #39456
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova



Gdje je ovo?
Naravno da se može. No gorivo je dušu dalo za razne namete.
Gran Canaria.


Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:41   #39457
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Ajde, to je još dobro u odnosu na ovo što se desilo u Splitu.
Čovjek ostavi nabrijanu mazdu cabrio na servisu preko vikenda, dođe u subotu navečer ispred jednog popularnog kluba, i skuži svoje auto parkirano ispred ulaza.
To je još dobro što se dogodilo mom kolegi kojeg je policija budila usred noći jer im je bježao po gradu.
Mali dobio otkaz, a kolega besplatne servise.

Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Gran Canaria.
Gran Canaria ima veze s Europom koliko i Izrael.
Zato su im i cijene 25% niže nego u ostatku države.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:53   #39458
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
To je još dobro što se dogodilo mom kolegi kojeg je policija budila usred noći jer im je bježao po gradu.
Mali dobio otkaz, a kolega besplatne servise.
O jbt. Pa to je za zadaviti nekoga.
Koje marke vozilo je bilo?
U splitskoj situaciji vlasnik je otišao kući po dupli ključ, odvezao auto kući i u ponedjeljak otišao po svoje auto.


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 10:56   #39459
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
O jbt. Pa to je za zadaviti nekoga.
Koje marke vozilo je bilo?
VW Corrado.

Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
U splitskoj situaciji vlasnik je otišao kući po dupli ključ, odvezao auto kući i u ponedjeljak otišao po svoje auto.
To je trebalo snimati.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 11:38   #39460
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
http://www.poslovni.hr/hrvatska/hrva...B+page+statusi

Mi hrvati :clap: :clap: :clap:

Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 11:55   #39461
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Pa naravno, turizam, autoceste i gorivo. Glavni priljev novca u blagajnu.

Pred izbore će ići dolje
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 12:20   #39462
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Nedugo sam čuo priču da je lik preuzimao novi Passat, sve super, auto imao goriva taman do benge, na satu nekih 10-15km sve zajedno, i ode on do benge, natanka i ide se igrati s putnim računalom/navigacijom.

Kad ono u History auto ima preko 500km voženo po gradu gdje je kupljen i to zadnjih 2 tjedna. On je trebao auto preuzeti u studenom, ali zbog putovanja nije mogao, pa ga je preuzeto 2 tjedna kasnije.

Taman da se ekipa provozi malo
Ima toga koliko hoćeš.
Pisao sam već tu u temi ak se ne varam.
Frend kupi ganc novog tiguana, na satu 4km prijeđenih. Dođe kući, 100km dalje i zove me da dođem vidit auto i da se provozamo.
Vozamo se mi, ja uđem u navi history u autu, kad tamo preko 200km napravljenih, max speed preko 200kmh.
Ne znaš jel za smijat se il za plakat
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 12:50   #39463
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ima toga koliko hoćeš.
Pisao sam već tu u temi ak se ne varam.
Frend kupi ganc novog tiguana, na satu 4km prijeđenih. Dođe kući, 100km dalje i zove me da dođem vidit auto i da se provozamo.
Vozamo se mi, ja uđem u navi history u autu, kad tamo preko 200km napravljenih, max speed preko 200kmh.
Ne znaš jel za smijat se il za plakat



Što bi to značilo, da je netko iz auto kuće vozao auto i nakon toga resetirao kilometražu na satu ?


Čitao sam bio da se novi auti nakon sklapanja obvezno izvedu na test vožnju od strane tvornice, e sad pitanje je koliko km to može biti.
Sigurno ne 200.



Prijatelj je imao ured sa pogledom na splitsku luku gdje je carina bila, i kaže mi da je to bila strava što bi ovi radili prilikom istovara vozila, od turiranja vozila do u crveno pa na dalje.


A vrhunac bezobrazluka je bio kada su čovjeku isporučili Toyotu koja je bila oštećena po krovu prilikom istovara (veliko udubljenje), čovjek se vratio taj isti dan ili idući dan ujutro i ovi su ga zezali sa tim do te mjere da ih je tužio

Zadnje izmijenjeno od: Colop. 10.10.2018. u 12:56.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 12:52   #39464
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Jel se itko od tih ljudi koji su dobili rabljeni, a ne novi auto žalio i ostvario nekakvu zadovoljštinu ili su prešutjeli?
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:00   #39465
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
EU,vrhunske prometnice, placa se porez.Nema placanja autocesta.Cijena za litru bezina puno manja nego kod nas.Znaci moze se
Lazes ovaj napaceni narod. Svi znamo da je vanjski svijet obmana, u Europi je sve pet puta skuplje, a place su triput manje!




https://www.hak.hr/info/cijene-goriva/

Kako li se samo Austrijanci i Slovenci usude imati niže cijene goriva nego mi?


Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
@icy
Onda si vjerojatno lud za Lotus Omegom ili Lancia Themom 8.32
A više mi se sviđaju ili jako stari ili noviji, sigurniji auti, a koji su rijetki. Ovo između mi je malo sketchy.
Sto ne znaci da dva navedena nisu totalno sulude zvjerke! Wow.

Ne mora biti ni brz, samo da je poseban po necemu. Jer, realno, ova N/A Yamahina V8 nema sta za radit u Volvu S80.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 10.10.2018. u 13:08.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:05   #39466
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Da, svi odmah dobiju novi auto sa bolji motorom i boljom opremom, boja po izboru.
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:09   #39467
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Lazes ovaj napaceni narod. Svi znamo da je vanjski svijet obmana, u Europi je sve pet puta skuplje, a place su triput manje!




https://www.hak.hr/info/cijene-goriva/

Kako li se samo Austrijanci i Slovenci usude imati niže cijene goriva nego mi?

Daleko od toga da opravdam naše lopove, ali mislim da nisu updejtane cijene goriva u Austriji.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:15   #39468
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 462
Ovdje imate svježe podatke:

http://www.fuel-prices-europe.info/
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:16   #39469
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Gran Canaria.

Poslano sa mog C106 koristeći Tapatalk
https://www.index.hr/magazin/clanak/...a/2029438.aspx

Sad nam je sve jasno zašto si tamo i šta radiš

Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Što bi to značilo, da je netko iz auto kuće vozao auto i nakon toga resetirao kilometražu na satu ?


Čitao sam bio da se novi auti nakon sklapanja obvezno izvedu na test vožnju od strane tvornice, e sad pitanje je koliko km to može biti.
Sigurno ne 200.



Prijatelj je imao ured sa pogledom na splitsku luku gdje je carina bila, i kaže mi da je to bila strava što bi ovi radili prilikom istovara vozila, od turiranja vozila do u crveno pa na dalje.


A vrhunac bezobrazluka je bio kada su čovjeku isporučili Toyotu koja je bila oštećena po krovu prilikom istovara (veliko udubljenje), čovjek se vratio taj isti dan ili idući dan ujutro i ovi su ga zezali sa tim do te mjere da ih je tužio
Problem ti je što kad kupiš novi auto pri preuzimanju potpisuješ potvrdu da si pregledao auto i preuzeo ga u viđenom stanju. Banda je to
Mi smo tek nakon prvog pranja vidjeli da je corsa zagrebana na dva mjesta na vratima kad su moji kupili novu. Srebrni auto jbg. (prali je prvi dan čim je dovežena iz salona jer oni nisu stigli a sve je bilo još od konzervacije po autu)
Ovo nije bilo nakon sklapanja u tvornici jer je frend doplatio pioneer multimediju sa navigacijom neku masnu lovu, koju su ugrađivali u ovlaštenom. Dakle, nakon ugradnje iste auto je vožen sb obilaznicom i brzinom od preko 200kmh. Sve se vidilo u history-u navigacije.
Žalio se, ali nije baš nešto iskamčio, neke bezvezarije.

Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Jel se itko od tih ljudi koji su dobili rabljeni, a ne novi auto žalio i ostvario nekakvu zadovoljštinu ili su prešutjeli?
Znam za par slučajeva besplatnih servisa, tepihe, i sl. bezvezarije, ništa konkretno i ništa pametno.

Najtragikomičniji slučaj je bio frend od starog, kupio novu 156icu tamo rane 2000e, na kraju skonta da je auto bio lupit nazad i naprijed. Ode u salon ljut ko puška, kaže mu lik ladno nakon duže rasprave i laganja, da ispao je u transportu, zamijenili smo sve novim dijelovima. Kaže ovaj da, ali dofarbavan je odozdo po krakovima šasije, vidi se iz aviona (neka čudna crvena metalik je bila pa je bila uočljiva razlika u nijansama), i što ćemo sad. Kaže ovaj iz salona, potpisali ste da ste pregledali auto. Kupili ste novi auto, dobili ste ga, tužite nas ak vam ne paše
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:38   #39470
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Daleko od toga da opravdam naše lopove, ali mislim da nisu updejtane cijene goriva u Austriji.
Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Ovdje imate svježe podatke:

http://www.fuel-prices-europe.info/
Country Unleaded 95 Diesel LPG
Austria € 1,278 € 1,238 € 0,749
Croatia € 1,466 € 1,410 € 0,690
Slovenia € 1,347 € 1,286 € 0,674

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 10.10.2018. u 13:48.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:45   #39471
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Ma ajde, ko gleda standard, cijene itd.... pa mi imamo more, " ko to more platit' "
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:48   #39472
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Kaj se tiče servisa... Eto, nedavno ostavljen jedan auto na veći popravak motora u određenom karlovačkom Renault Nissan servisu... Izvana je auto bio tip-top (minus koja ogrebotinica). Vraćaju auto, prednja lijeva strana branika ljepljena od strane majmuna, far visi van, plastike rastrgane, fino udaren - ništa se ne poklapa više. Idu APP, prave se budale i kažu da je auto tako udaren došao k njima. Servis u kojem je bio prije (spomenut je malo više u temi, Opel) je poslikao auto kad im je došao, i kad je otišao u Karlovac - na slikama se jasno vidi da nema oštećenja. Nakon što su ovim konjima pokazane te slike, jedva priznaju (nakon dotadašnjeg uvjeravanja da nisu krivi) da ga je neka njihova konjina lupila u stup ispred servisa (auto čak ima i prednje senzore). I oni su to išli silikonirat ili šta ja znam, pa su mislili da se to ne bude skužilo. A što je tužno, taj servis glasi kao jedan od najboljih ovlaštenih Renault servisa u RH. Svojim lažima su u jako neugodnu situaciju doveli još niz osoba u još gore situacije (čovjek koji je pokupio auto nije baš sad gledao takve stvari, pa su i njega pokušavali okriviti da ga je lupio nakon što ga je pokupio, koliko znam). Nitko ne odgovara, i dalje imaju unosan posao i boli ih ona stvar.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:51   #39473
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Kaj se tiče servisa...

nemoj me klat 15 godina idem kod njih, al cuo sam da im je masa starih ljudi otisla van radit, zadnji puta sam i ja skuzio da je sve neka nova ekipa mehanicara... mislim da cu stvarno morat promenit marku vozila
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:58   #39474
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
I takvu stvar izvode prema firmi s kojom imaju jako unosan posao i flotnu prodaju i jako jako puno prometa. Valjda milijune kuna godišnje, pa sve to riskiraju lažima, umjesto da kažu da su zeznuli, potroše par tisuća kuna na branik i to je to. I sad umjesto da se otkaže cijeli odnos s njima, opet nikome ništa. I nastavit će radit takva sranja. Tko zna kaj rade s autima običnih ljudi, kad se usude izvoditi ovakva sranja s ogromnim kupcima.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 13:59   #39475
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Što bi to značilo, da je netko iz auto kuće vozao auto i nakon toga resetirao kilometražu na satu ?
Moguće, na nekim vozilima se može ta kilometraža resetirati prije isporuke do određene kilometraže.

Citiraj:
Autor Inovator Pregled postova
Jel se itko od tih ljudi koji su dobili rabljeni, a ne novi auto žalio i ostvario nekakvu zadovoljštinu ili su prešutjeli?
Je.

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Country Unleaded 95 Diesel LPG
Austria € 1,278 € 1,238 € 0,749
Croatia € 1,466 € 1,410 € 0,690
Slovenia € 1,347 € 1,286 € 0,674
Ja bi volio gdje su te pumpe s tim cijenama. Posebno u Austriji. Zadnja dva tjedna gdje god sam gledao je bilo skuplje u RH i na kraju točio isključivo u RH. Bez obzira bio sa službenim pa mi je svejedno ili privatno.

Slovenija:

Eurosuper 95 1,373 EUR/L
Dizel gorivo 1,354 EUR/L

Ne računajući dodatne uplifte...
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 14:04   #39476
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 10.10.2018. u 14:10.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 14:07   #39477
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova

Ja bi volio gdje su te pumpe s tim cijenama. Posebno u Austriji. Zadnja dva tjedna gdje god sam gledao je bilo skuplje u RH i na kraju točio isključivo u RH. Bez obzira bio sa službenim pa mi je svejedno ili privatno.

Čudi me, jer je Austrija uvijek bila jeftinija, osim ako ne tankaš na njihovom OMV-u.
A kod njih oscilacije od 0,30 eura od benzinske do benzinske nisu neuobičajne na autocesti.
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 14:13   #39478
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Imaš pravo, al opet je jeftinije nego kod nas...
U Austriji ima po tim niskim cijenama...
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Čudi me, jer je Austrija uvijek bila jeftinija, osim ako ne tankaš na njihovom OMV-u.
A kod njih oscilacije od 0,30 eura od benzinske do benzinske nisu neuobičajne na autocesti.
Ma nikad na autocesti, no nisam ni u Beču nijednom vidio takve cijene. A ne pada mi na pamet vozikati se naokolo tražeći najjeftinije pumpe.
Na stranu što se svuda daju naći preskupe nebuloze.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 14:19   #39479
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ma jasno. Ali stoji da ćeš na random pumpi, u prosjeku, u Sloveniji i Austriji utankat jeftinije nego kod nas.

Gledao sam sad baš listu benzinskih baš po Beču, kao što Colop kaže, variraju cijene dosta, ali većina ih je jeftinijih.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 10.10.2018., 14:19   #39480
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Ma nikad na autocesti, no nisam ni u Beču nijednom vidio takve cijene. A ne pada mi na pamet vozikati se naokolo tražeći najjeftinije pumpe.
Na stranu što se svuda daju naći preskupe nebuloze.

kod njih cijene variraju tijekom dana! ja redovito tocim na hofer samoposluznim i cijene su opako niske...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na