Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.02.2012., 12:16   #2041
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
meni je isto odlicna epizoda.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 13:26   #2042
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
fantasticna epizoda.. bez zamjerki.. sve od pocetka i:
"just to be clear - f1 is better than nascar"
do istog priloga, do super i smislene "prezentacije", do gosta i do kine..
kad su sjeli u ono malo govno kinesko umro sam..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 23:23   #2043
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
koja glupa epizoda - previse isforsiranih, nategnutih scena koje uopce nisu smjesne
doslovno se moram tjerat da ju odgledam do kraja

jedina pozitiva ryan reynolds - lik je kralj.
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 23:33   #2044
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Meni je ok, pogotovo to što su dali Mayu da nešto testira. Jedini od njih trojice koji gleda i na iskoristivost u stvarnom životu.
Tipično njihovo prenemaganje u ostatku epizode, ali sve u svemu, klasični Top Gear.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 23:47   #2045
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ma ovaj James mi tako na zivce ide nekad... Ako hoce udoban auto il kajgod, nek uzme serijsku obicnu verziju i metne gore gume visine 20 cm. Il nek da 10 puta vise para za nesto sto je i udobno i brzo. I nek prestane vozit 70 po losoj cesti i gazit rubnjake na raskrizju i zavoju pa se zalit kak je neudoban auto. Nisam kriv sta se ponasa ko starac. Onaj ko ce si kupit takav auto nece se zalit na "neudobnost". I nisam mu kriv kaj ce poginut u Fiatu Pandi sa dva cilindra. xD I da ne velim da ce izdahnut svojih 0.8 litara nakon 1000 km ovakve voznje.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 13.02.2012. u 00:05.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 01:28   #2046
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
LOL na FIat 0.8l turbo

Osim toga dosta loša epizoda.
Vozili su 2 autića a onaj dio sa filmom je lejm.

Očekivao sam neki pravi supercar od strane Clarksona, ali ništa.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 11:14   #2047
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Ryan Reynolds je i jedino šta je valjalo u ovoj epizodi
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 12:41   #2048
Keyser Söze
Rent-a-maniac
Moj komp
 
Keyser Söze's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Našice / Slavonski Brod
Postovi: 747
wtf je sa hammondom? preforsiran je do testisa.
__________________
ubija me ova recesija...jedem pljesnivi sir, pijem neka stara vina i vozim auto bez krova...
Keyser Söze je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 16:28   #2049
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
ima smisla prakticki sve sto may kaze za sportske hatchbackove jer sa takvim autom si 99% vremena na cesti, i to ne cak na autocesti.. tako da su tu vazne neke druge karakteristike auta.. s druge strane svi bi mi htjeli takvo sto vozit, sto zbog prezentacije, sto zbog ipak odlicnih performansi in rl pa kad malo stisnes i nestanes..
uvodjenje pande kao suprotnosti ima smisla, jer seriju ne gleda samo mladja generacija kao ni ljudi sa istim potrebama (daleko od toga da mislim da netko gleda zvog kakve preporuke)..
onaj tko ce kupit i vozit auto s 2 cilindra sigurno nece razvlacit u 300 metara 110 i lupat po iberu u zavojima.. osim ako na posao i u trgovinu ne putuje po stazi..

inace da.. nakon odlicne prosle ova je bila slaba.. hamond i meni vec neko vrijeme ne ide..

malo su zamjenili uloge - clarskon koji je inace prvi za explozije sad puca na realnost
fora sa iskljucivanjem tc-a mi je dobra

al jbmu - inace mi ne smetaju ta razbijanja, sve dok su neke krame, al ovo mi je grijeh..

Citiraj:
LOL na FIat 0.8l turbo
pol manje cilindara i skoro pol vise konja i sigurno pol manja potrosnja nego moj fiat pa se ti smij
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 16:31   #2050
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
pa koliko gledam fiat briljira sa tim malim grackim motorima u zadnje vrijeme, od multiair modela pa do malih dvocilindričnih turbaka.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 22:45   #2051
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Ako netko ima titlove za 3. ep (engleske), bio bih zahvalan.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2012., 22:49   #2052
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Ako netko ima titlove za 3. ep (engleske), bio bih zahvalan.
http://www.addic7ed.com/serie/Top_Ge..._18,_Episode_3
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 01:41   #2053
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
ima smisla prakticki sve sto may kaze za sportske hatchbackove jer sa takvim autom si 99% vremena na cesti, i to ne cak na autocesti.. tako da su tu vazne neke druge karakteristike auta.. s druge strane svi bi mi htjeli takvo sto vozit, sto zbog prezentacije, sto zbog ipak odlicnih performansi in rl pa kad malo stisnes i nestanes..
Al neces kupit taj auto i ocekivat limuzinu... Barem ja ne bi. Tvrd je, stabilan, mora bit ako hoces ikakvu brzu voznju i proc zavoj. Jednog dana cu doc do Meganea RS250 pa cemo vidjet dal cu se predomislit... Njega cak imas u dvije verzije, obicnog za svakodnevnu brzu voznju i CUP još tvrđu verziju sa svakakvim điđamiđama, drugačijim kočnicama, tjuniranim ovjesom i LSDom. Najbolje da metnu na sportski auto mekan ovjes pa da ti kabina plese okolo zajedno sa kotacem u zraku.

Ako se predomislim, placam pivu svima.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 07:50   #2054
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Mislim da je netko spomenuo Pandu u konekstu kako nije sigurna, dapače panda je dobila 4 * što je vrlo dobar rezultat, svi danas očekuju 5* i dobila bi 5* al zašto nije, zbog slabijih ocjena ESP-a.

I dobra epizoda
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 13:50   #2055
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ddddda, samo radi ESPa.

http://www.euroncap.com/results/fiat.../2011/461.aspx
http://www.euroncap.com/tests/opel_v..._2006/261.aspx

Osim ako ima nekih drastičnih razlika u načinu testiranja.

Zadnje izmijenjeno od: IcyTexx. 14.02.2012. u 14:15.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:04   #2056
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Da razlika je drastična zbog toga što je corsa testirana prije 2009, a poslije 2009 se drugačije ocjenjuje..Tako auto koji je prije imao 4* po novom ih možda i nebi dobio. Da samo zbog esp-a i to nisam bubnuo napamet
Panda je dobila za safety assist oko 40%, što nije dovoljno za 5*
Evo nekih usporedbi
http://www.euroncap.com/supermini.aspx

Zadnje izmijenjeno od: Bravo. 14.02.2012. u 14:13.
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:11   #2057
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
http://www.euroncap.com/results/kia/rio/2011/463.aspx
Rio je laksi od Subarua, blizi je malo Pandi... Evo usporedbe...

Sve me boli kad vidim ove Pandine udarce u bok.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:20   #2058
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
U međuostalom ispod piše kako panda nije prošla na ESP-u
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:23   #2059
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:29   #2060
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Ova mrga dobila 4 Čitao sam negdje da nije zaslužila ni 4 jer je preopasna za druge sudionike u prometu..
http://www.euroncap.com/tests/audi_q7_2006/262.aspx

Prešli smo u ot
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2012., 14:31   #2061
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Ova mrga dobila 4 Čitao sam negdje da nije zaslužila ni 4 jer je preopasna za druge sudionike u prometu..
http://www.euroncap.com/tests/audi_q7_2006/262.aspx

Prešli smo u ot

who cares da ga imaš Fora mi je ovaj mali Up!



Ontopic, da jedna od slabijih epizoda mi je bila ova.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 03:52   #2062
Bokygs
Premium
Moj komp
 
Bokygs's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zagreb/Gospic
Postovi: 105
Odlična epizoda,puno bolja od prosle
Bokygs je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 05:24   #2063
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060



Najjači komentar Clarksona o FF-u: "They should have call him Ferrari India Special"

-->
Dobra epizoda, meni je i prošla bila OK.




Najjači komentar Clarksona o FF-u: "They should have call him Ferrari India Special"

tutix je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 15:39   #2064
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
meni je odlicna, ono gustanje na snijegu mi je jedan od boljih djelova u zadnje podosta..
frantasticno, od auta, do voznje i odlicnih kadrova..
i ostatak je na mjestu..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 16:23   #2065
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
jedino sto mi se svidjelo jest nacin na koji snimaju aute
stvarno vrhunski
pogotovo onaj slow motion sa ferrariem
moglo bi se dati napraviti dobrih wallpapera iz ove epizode

ostatak emisije klasicno los kao i nekoliko zadnjih sezona
nista originalnog i opet dizanje velike britanije u nebesa (njihovi vojnici, komentar kako bi radje izabrao range rover terenca umjesto ferraria i bentleya GT za put na skijaliste - ma da..)
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 16:46   #2066
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
sto originalnog trazite nakon desetljeca emitiranja i 150 epizoda?
upravo je to sto se ne mjenjaju vec drze istu razinu ono sto zasto ih mozes nakon toliko pogledanih epizoda gledat opet i bit odusevljen jednim ovakvim uradkom..

originalno? jesi li jos negdje vidio utrku skuterica sa invalide i pokusaje da se slozi nesto takvo?
jesi li jos negdje vidio utrku 4litrenog cuda iz 1920 i modernog el. auta iz 2012?

dizanje velike britanije u nebesa? pa nego sto ce nego dizat.. vojska je njihov ponos, to je velika nacija, postoje neke drukcije vrednote kod njih.. a u svakoj epizodi koja ima bar malo veze sa awd-om uvijek na kraju okrene stvari u korist range rovera..
valjda njega drze najvise engleskim, i najponosniji su na njega..

mislim neznam, al ocito ti ne odgovara serija, tako da ne shvacam zas gledas i pljujes? nije da te netko sili gledat..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 17:12   #2067
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
originalno? jesi li jos negdje vidio utrku skuterica sa invalide i pokusaje da se slozi nesto takvo?
jesi li jos negdje vidio utrku 4litrenog cuda iz 1920 i modernog el. auta iz 2012?
nacin na koji je prezentirana ta utrka skuterica je nista novo (za top gear standarde) - may je glumio zesceg tarda
imali su oni puno boljih ideja

a utkra onog starog bentleya i el auta je bila beskorisna lol, ne znam sta su htjeli s tim pokazati
ocito su to sklepali na brzinu

Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
dizanje velike britanije u nebesa? pa nego sto ce nego dizat.. vojska je njihov ponos, to je velika nacija, postoje neke drukcije vrednote kod njih.. a u svakoj epizodi koja ima bar malo veze sa awd-om uvijek na kraju okrene stvari u korist range rovera..
valjda njega drze najvise engleskim, i najponosniji su na njega..
top gear je globalan proizvod sa kojih 900mil gledatelja
razumio bih da je rijec o seriji namjenjenoj cisto engleskoj publici, ali ovako idu vec na jetra sa velicanjem svega britanskog (pogotovo prva epizoda ove sezone kad odu u indiju, bivsu koloniju, siriti britansku propagandu)
po meni cisto neukusno i bespotrebno.

Citiraj:
Autor M.U.P. Pregled postova
mislim neznam, al ocito ti ne odgovara serija, tako da ne shvacam zas gledas i pljujes? nije da te netko sili gledat..
pratim svaku epizodu vec 7g
nije da mi ne odogovara serija nego jednostavno nisam slijepi fanboy koji nije u stanju uputiti nijednu kritiku na racun serije ili priznati da se serijal srozao zadnjih godina

ako doista ne mogu vise biti originalni nek jednostavnu prestanu snimati nove epizode, umjesto da rade srot - pogledaj i komentare na njihovom sajtu, vidjet ces i da se mnogi britanci slazu da je serija unazadovala.

btw sta se nisi javio nakon prve i druge epizode ove sezone kad su svi ovdje pljuvali po seriji?
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 18:22   #2068
M.U.P.
Premium
Moj komp
 
M.U.P.'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Rijeka - malo iznad :)
Postovi: 372
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
nacin na koji je prezentirana ta utrka skuterica je nista novo (za top gear standarde) - may je glumio zesceg tarda
imali su oni puno boljih ideja
naravno da su imali, ja ti pricam za originalnost ideje..
a nacin na koji je prezentirana je isti na nacin na koji prezentiraju sve od prve sezone.. ne znam sto bi se trebalo mjenjat i kako da se mjenja covjek..
fantaziras bezveze.. to sto si se ti zasitio to je druga stvar..
i ja sam se recimo zasitio malo hamonda..

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
a utkra onog starog bentleya i el auta je bila beskorisna lol, ne znam sta su htjeli s tim pokazati
ocito su to sklepali na brzinu
? totalna suprotnost, napredak industrije, direktna usporedba 100 godina razlike u razvoju.. jako puno simbolike..


Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
top gear je globalan proizvod sa kojih 900mil gledatelja
razumio bih da je rijec o seriji namjenjenoj cisto engleskoj publici, ali ovako idu vec na jetra sa velicanjem svega britanskog (pogotovo prva epizoda ove sezone kad odu u indiju, bivsu koloniju, siriti britansku propagandu)
po meni cisto neukusno i bespotrebno.
900mil a jesi ga bubnuo.. to bi znacilo da negdje svaki drugi covjek sa tvom gleda top gear..
350M je tocna brojka, sto je nenormalno puno..
u danasnjoj kilimi, uzdizanjima nekih nacija, novim trendovima, pokusavaju svi zadrzat razinu svijesti gradjana.. englezi kao vrlo rugljiv narod i sa osjecajem da su iznad svih (sto nije daleko od istine), obzirom da je topg gear bbc produkcije, obzirom da su englezi jedni od najvecih patriota, ja neznam sto se ti cudis..

sprdnja sa indijcima ili bilo kime.. ma daj.. ako si za to osjetljiv onda gledas pogresnu emisiju.. pa upravo je ta "sloboda" koju si mogu dozvolit u danasnje vrijeme uvjetovane kulture ono sto ih izdvaja..
ako si toliko politicki korektan i moralno osjetljiv onda svaka ti cast..

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
pratim svaku epizodu vec 7g
nije da mi ne odogovara serija nego jednostavno nisam slijepi fanboy koji nije u stanju uputiti nijednu kritiku na racun serije ili priznati da se serijal srozao zadnjih godina
rekao si da je emsija losa! kao i sve zadnjih godina.. dakle vec par godina gledas losu seriju.. ne kuzim zasto?
pa nije ni pred par godina svaka emisija bila jednako zanimljiva..
sad su od ove 4, 2 epizode super odlicne, jedna losa..
i to danas, sa situacijom kakva je.. nije bas isto sad i recimo 2007.. puuuuno vise su onda mogli trosit, puno manje sad.. iako i dalje trose ko govna..

Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
ako doista ne mogu vise biti originalni nek jednostavnu prestanu snimati nove epizode, umjesto da rade srot - pogledaj i komentare na njihovom sajtu, vidjet ces i da se mnogi britanci slazu da je serija unazadovala.

btw sta se nisi javio nakon prve i druge epizode ove sezone kad su svi ovdje pljuvali po seriji?
neznam u cemu se ogledava ta originalnost.. ja u svakoj epizodi vidim nesto novo, nesto sto prije nije bilo.. ti kazes da je neoriginalan nacin na koji prezentiraju.. ne mogu shvatit tu misao.. znaci oni bi se trebali mjenjat iz epizode u epizodu.. pa oni su takvi, takvi scenariji ispadnu, naravno da se nacin ne moze mjenjat..
to je zapravo kvaliteta..

uzmi i pogledaj neku epizodu iz recimo 13 sezone.. vidjet ces da je apsolutno isti nacin objasnjavanja, medjusobne zajebancije i komunikacije, najava i svega ostalog sto cini prezentaciju.. ne kuzim zasto bi i kako bi se mjenjao nacin..

srot.. lol.. pa jesi vidio ovu epizodu i kadrove na snjegu.. pa fantasticno.. vrhunska razina..

dao sam misljenje mislim za svaku ove sezone i jedino proslu ocjenio slabom..
druga ( u kini?) meni je bila odlicna.. fantasticna cak..

neznam.. to sto imate toliko los dojam, po meni znaci samo da ste se zasitili.. jer serija je ista i jednaka uvijek..
M.U.P. je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 22:34   #2069
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
evo ti sad na HRT2 ide malo stariji top gear i ako ti mozes to usporediti i reci da je serija ista i jednaka uvijek svaka ti dala..

poceli su previse skriptirati sve scene, india special je bio najgori koji su ikad napravili, ono sa snimanjem filmova je isto bilo zali boze
samo voditelji su postali karikature koje citaju scenarij umjesto da budu svoji

kazes nista se nije promjenilo a zasitio si se hammonda i ocijenio si proslu epizodu losom
zasto ako je serija "ista i jednaka uvijek"? ako je "apsolutno isti nacin objasnjavanja, medjusobne zajebancije i komunikacije, najava i svega ostalog sto cini prezentaciju" jednako kao i prije?

ispucali su vecinu ideja, ne mogu smisliti i realizirati nista vise zabavno i zanimljivo (da bude na razini proslih sezona) i sad dobivamo razvodnjen proizvod

naravno recenzije auta, news segment i celebrity intervju su ostali isti, komentiram ostatak (tj onaj sadrzaj gdje glume budale) zbog kojeg su se i proslavili.

i dalje gledam sve epizode zato sto ima s vremena na vrijeme dobrih epizoda, ali one su sve rijedje i rijedje

ti ako mozes reci da je serija jednaka cijelo vrijeme samo pokazuje da si slijepi fanboy koji se zgraza na svaku kritiku i brani taj top gear kao apple fanboy iphone.

btw da, nije 900mil, nego 350mil
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2012., 22:40   #2070
pixxeel
Premium
 
pixxeel's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 219
Istina da je sad svaka prva skriptirana, ali opet recimo u India specialu ona scena nakon što su May-u spojili kočnice s trubom mi je do suza urnebesna bila i praktički mi se, u najmanju ruku, zbog te scene isplatilo gledanje.
pixxeel je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na