Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Mediji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.12.2008., 21:05   #1
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Koji USB MP3 player?

Pozdrav, dakle kupujem kao poklon curi za novu godinu USB prijenosnu memoriju i Mp3 player (ali da nije Apple nikako). Koje mi preporučujete? Ajd još za USB nije problem jer ne treba njoj nešto veliko, dovoljno je 2 Gb, niti joj ne treba neka velika brzina....uglavnom iz vaših iskustva neki dobar USB da je dovoljno brz ali i pouzdan, možda ciljam na ovaj http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=033590 ?

Mp3 player, samo da nije Apple, bilokoj, iz vaših iskustva, po mogućnosti sa radiom...i da je ženstven
uglavnom ,svaka preporuka je dobro došla, hvala...

Zadnje izmijenjeno od: alan_poh. 09.12.2008. u 21:12. Razlog: tek sam sam skužio da sam postao na krivom pod forumu, molim moderatora da prebaci na odgovorajući...
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2008., 22:06   #2
ponistra
s ponistre se vidi Šolta
 
ponistra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 72
nemoj stedit na kunama uvik prostora fali kupi joj taj PATRIOT samo verziju od 8GB kosta 150kn!

A mp3 da li sa video reprodukcijom ili bez?
iaudio ili creative ili SONY mislin da neces falit ako uzmes nesto od ta tri proizvođača. osobno iman CREATIVE ZEN 4GB i jako san zadovoljan a tu ti nema nesto bas zenstveno jedino ako ces uzet CREATIVE STONE PLUS u ruzicastoj boji ali meni je to osobno ruzno a imas i u bijeloj sta mi nije lose. sony-a svi hvale a imas i njega u ruzicastoj boji!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga ita u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
ponistra je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2008., 22:31   #3
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor ponistra Pregled postova
nemoj stedit na kunama uvik prostora fali kupi joj taj PATRIOT samo verziju od 8GB kosta 150kn!

A mp3 da li sa video reprodukcijom ili bez?
iaudio ili creative ili SONY mislin da neces falit ako uzmes nesto od ta tri proizvođača. osobno iman CREATIVE ZEN 4GB i jako san zadovoljan a tu ti nema nesto bas zenstveno jedino ako ces uzet CREATIVE STONE PLUS u ruzicastoj boji ali meni je to osobno ruzno a imas i u bijeloj sta mi nije lose. sony-a svi hvale a imas i njega u ruzicastoj boji!
ma mp3 bez videa....mislim da joj to ne treba....ima taj tvoj creative i radio? gledao sam baš taj creative zen i nije ni cijena loša....s obzirom da se radi o creativu, koja je dobar proizvođač....
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2008., 22:43   #4
ponistra
s ponistre se vidi Šolta
 
ponistra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 72
http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=035443 ja san ovog gleda da bi uzea curi ima FM.
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga ita u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
ponistra je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2008., 22:57   #5
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor ponistra Pregled postova
http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=035443 ja san ovog gleda da bi uzea curi ima FM.
e taj sam gledao da....ali, kako se puni? ima obične baterije ili se puni preko usb-a?
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2008., 23:00   #6
ponistra
s ponistre se vidi Šolta
 
ponistra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 72
priko USB-a spojis jednostavno u komp i to je to. ma mali lip bas ono sta one kazu Girly
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga ita u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
ponistra je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2008., 23:01   #7
ponistra
s ponistre se vidi Šolta
 
ponistra's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Split
Postovi: 72
a sta se tice memory key-a uzmi joj od 8 gb ispralit se nego dat 70-80 za 2 gb!
__________________
''Čovik je od svega gospodar, samo je od mora rob, more ga ita u zvizde, more ga kala u grob.
''Postoje tri vrste ljudi: oni koji su živi, oni koji su mrtvi i oni koji plove.''
ponistra je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2008., 23:21   #8
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
kupit ću definitivno ovaj patriot extreme za usb.... (od 8 Gb)

dok za ovaj creative sam se ozibljno zagrijao pa ću najvjerojatnije njega....čitao sam specifikacije na creative site-u i razne review preko google našao...svi ga hvale....odlično :-)
alan_poh je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na