Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.01.2008., 09:55   #1
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Stereotipan prilog o igracima

Jucer je u Provjereno (Nova tv) bio prilog o ovisnicima o igranju.
Prijatelj koji radi na Novoj me nagovorio na snimanje.
U prilog su stavili samo najgore sto sam rekao, vjerovatno su tako i za ostale napravili.
I doveli su psihijatra ROFL.

Prilog:

http://www.youtube.com/watch?v=YnRCokwh7xE


ili

moj blog
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 09:59   #2
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
a to si bio ti,ja sam se bas pital dali je to neko s foruma jer sam vidjel accelera na grafi i 12cm vent
Majo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2008., 10:24   #3
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
Jucer je u Provjereno (Nova tv) bio prilog o ovisnicima o igranju.
Prijatelj koji radi na Novoj me nagovorio na snimanje.
U prilog su stavili samo najgore sto sam rekao, vjerovatno su tako i za ostale napravili.
Ovo je stvarno vrhunac nakarade i popularisticki pamfletizam wannabe televizija.

Ok, na stranu moje misljenje o gaymanju i slicnim aktivnostima ala kloukanje, poliranja hladnjaka bakinom jelenjom krpicom za srebrninu i slicno, no zaista ne vidim cemu ovakvo sto raditi za sasvim ocekivani drustveni fenomen - *zaljubljenost*! Bili vi "zaljubljeni" u djevojku, gaymanje, svoj posao, kurac, palac; point je uvijek isti, a to je da stremis kako bi tu "aktivnost" stavio na prvo mjesto. Prosto sumanjm da bi o nekome tko se zatreskao do jaja u nesto dvonozno i sisato radili emisiju sa psihijatrima. A doticni sigurno stavlja svoju "zaljubljenost" prije prijatelja, zaboravi odnjest smece zbog nje(ga) i sanja ju/ga. Interesantno... Tko postavlja standarde drustvene prihvatljivosti?

Mislim da uopce niste smjeli dozvoliti da vas se prikaze u svjetlu dusevnih bolesnika i nakaza, jer po meni, ovo je bilo na granici uvredljivog...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 10:25   #4
Thommy
Premium
Moj komp
 
Thommy's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 467
gledao sam to jucer i nisam znao dali bi se smijao ili plakao koliko su to jadno sve napravili tam su predstavili ekipu u tom prilogu ko neke teske bolesnike i nenormalne ljude, meni je to se katastrofa, ja sam na pocetku svog iskustva sa racunalim isto igrao samo igrice ko budala ali s vremenom se covjek poce zanimati za komp ne samo zbog igrica, da nisam sa tim poceo nebi pojma imao danas o kompovima i nebi vjeroajtno dobio posao koji sam dobio itd. provodim na poslu 8 sati pred kompom i kad dodjem doma kaj napravim, ukljucim komp ne igram igice tak cesto kao prije dok sam bio mladji, neznam za vas ostale ali ja nisam zavrsio nikakvu informaticu skolu ali smatram da imam nadprosjecno znanje o kopmjuterima i to primjenjujem i na poslu koji radim, a to zanimanje za kompjutore i opcenito takvu vrstu tehike je proizaslo od igrica, umjesto da prilog naprave u smislu da hrvatska ima ljude koji se razumiju u takve stvari koje zanima sve novo sto se desava sa informatikom pa tako i igice i hardwer, ne oni uzmu ono najgore moguce i popljuju sve i dovedu psihijatra, i kaj je meni moj pametni stari rekao "evo pogle kak bus zavrsil" umro sam od smijeha, ok oni su u prilogu prikazali da ekipa samo igra i nista drugo i jos je sve snimano u nekim zamracenim prostorijama , neznam zalosno ako ti ljudi prikazani u prilogu zbog igrica nemaju drustveni zivot to stoji, ali ovi na telki su fakat preuvelicali ... i mislim da si bas ti deadman+ rekao da si vise ovisnik o informatickoj tehnologiji da te zanima sve novo sto se desava na tom podrucju, u tu grupu se i ja ubrajam, najgori su mi ti kaj vele stalno visis pred kompom kak mozes 8 sati na poslu onda jos i doma a ti isti kad im nekaj na komp treba zovi me i mole i prose daj pomogni neznam u wordu nekaj napraviti ili slicno ... u glavnom nazivcirlalo me to kaj se u ljepoj nasoj prikazuju samo lose strane informaticke tehnologije i stvari koje ona donosi tipa ovisnosti o igranju neznam ma uzas nazivciralo me to jucer uh jer zbog takvih priloga ljudi koje zanima informatika automastski spadaju u grupu umnih bolesnika ... a bilo mi je smijesno snimali su tvoj komp onak sve svijetli ko blesavo btw kak ti taj zalman hladi Q6600, i jos provalim gle ima lik accelero s1 taj hladnjak moram nabaviti a starci "evo ga na ludjak tak ces zavrsiti i ti" hahaha
Thommy je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 10:33   #5
DeadMan+
LateralusX
Moj komp
 
DeadMan+'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,788
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Ovo je stvarno vrhunac nakarade i popularisticki pamfletizam wannabe televizija.


Mislim da uopce niste smjeli dozvoliti da vas se prikaze u svjetlu dusevnih bolesnika i nakaza, jer po meni, ovo je bilo na granici uvredljivog...
potpuno se slazem
ove dvije moje izjave su izvadjene iz kojih 2-3 sata razgovora, vjerovatno su isto napravili i drugima... i jos su izvadjene iz konteksta. mislim da to dovoljno govori...

Citiraj:
Autor Thommy Pregled postova
btw kak ti taj zalman hladi Q6600, i jos provalim gle ima lik accelero s1 taj hladnjak moram nabaviti a starci "evo ga na ludjak tak ces zavrsiti i ti" hahaha
kako ste svi zapeli za Zalmana dobro hladi
__________________
DeadMan+ je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 10:48   #6
NortonCommander
Orthodox file manager
Moj komp
 
NortonCommander's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Split
Postovi: 422
Hehe, i ucinilo mi se da san onaj komp vidija na ovom forumu (projekt "Lateralus").
Ma, svaka ce generacija imat nesto radi cega ce ih ona starija zvat ovisnicima. Danas svi seru po kompjuterima i igrama, a to sto netko sjedi ispred televizije 24/7, to nitko ne je.e. Doc cemo i mi u tu poziciju kad cemo nasoj dici prigovarat sta "bodu u žilu" Quake 13.
NortonCommander je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 11:46   #7
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
ma nema veze dal te neko shvaca bolesnim ak si cijelo slobodno vrijeme utuces u gejmanje il mazenje konfe, najbitnije je da jos nisu pronasli lijek ))
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 11:54   #8
gamer
dark seraphim
Moj komp
 
gamer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
Jucer je u Provjereno (Nova tv) bio prilog o ovisnicima o igranju.
Prijatelj koji radi na Novoj me nagovorio na snimanje.
U prilog su stavili samo najgore sto sam rekao, vjerovatno su tako i za ostale napravili.
I doveli su psihijatra ROFL.

Prilog:

http://www.youtube.com/watch?v=YnRCokwh7xE


ili

moj blog
ma znao sam e, cim sam vidio konfu znao da je netko sa pce, di ce to neki smrtnik sklopit!?

bili su uvredljivi, hebiga. al di cete njima davati intervjue, sve okrecu kak njima pase.
mogli bi i mi neki prilog o njima napravit, pa na jubito i sva ostala slicna wanna be sranja sa tom wanna be televizijom!

ali zato dok je bio prilog o driftanju na sljemenu po snjegu, ona reporterka zamalo svrsila. jer dok neko da 10kkn za konfu i gejma po cijele dane, to je bolest, al dok netko izjavi na tv-u da mu je auto kao cura i da svako malo ide dole u garazu da nesto promjeni na njemu() i baca 10k eura na to, to nije bolest.
pa ak ovakva opsesija nije bolest, ne znam kaj je...

zivjeli gameri!
gamer je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 13:09   #9
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ma trebaju nečime popuniti vrijeme trajanja emisije, pa ovime prikazuju sve igrače kao čudake i ovisnike. Bar se ekipa ne drogira ili vrijeme provodi slušajući cajke pa glumi velike hrvatine. A i isti ti koji nas gledaju kao geekove i IT freakove uskoro dođu s problemima: joj, krepao mi komp, daj dođi sredit. Kod nas bi na telki trebali otkupit seriju IT Crowd pa da vidi "normalna ekipa" kako glupi ispadaju. "Have you tried turning it off and on again?" Ako niste, pogledajte obavezno. E da, BTW, koji je ono TPS koji se vrti tijekom priloga?
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 15:28   #10
Veki-os
Premium
Moj komp
 
Veki-os's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 3,968
A što reči nego se grohotom nasmijati tim wanabe novinarčičima koji pojma nemaju o čemu pričaju i psihijatrima i njihovim "lijekovima".Oni prvo trebaju liječiti sebe,svoju nevaspitanost i ograničeno razmišljanje.
Veki-os je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.01.2008., 15:45   #11
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
LOOOOOL. Daj ono lame do bola....

Cek malo kaj su te probali pokazat ko nekog luzera i ovisnika? ***eno. Zavrsio fax, delas na PMFu, al ti neki novinarcic kaze da si luzer. Ajmo im grupno zaspamat redakciju.

Mogli bi grupno i do onog psihijatra sa bubbom na celu, da ga pitamo dal smo ovisnici

Koja sramota...

EDIT: @ivan: gears of war ako se ne varam. Bas bi mogao to igrat, nisam jos
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:11   #12
Rev
Premium
 
Rev's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Plaški
Postovi: 231
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
no zaista ne vidim cemu ovakvo sto raditi za sasvim ocekivani drustveni fenomen - *zaljubljenost*! Bili vi "zaljubljeni" u djevojku, gaymanje, svoj posao, kurac, palac; point je uvijek isti, a to je da stremis kako bi tu "aktivnost" stavio na prvo mjesto. Prosto sumanjm da bi o nekome tko se zatreskao do jaja u nesto dvonozno i sisato radili emisiju sa psihijatrima. A doticni sigurno stavlja svoju "zaljubljenost" prije prijatelja, zaboravi odnjest smece zbog nje(ga) i sanja ju/ga. Interesantno... Tko postavlja standarde drustvene prihvatljivosti?
a naravno da bi se prihvatila zatreskanost u dvonožno-sisato stvorenje, zato jer je to tijekom stoljeća (tisućljeća) postala društvena norma, dok je gejmanje i "zatreskanost" u računala relativno nova ljudska zanimacija i opsesija (kolko 25-30 godina, mainstream oko 10-15 godina, bar kod nas)...

pa će tako za kojih dvadeetak godina takav tip (ne)socijalizacije, postat prihvaćen kao i sve ostalo...sada samo rade drame iz toga jer mogu...ionako će to sve sjesti na svoje mjesto, kao i sve do sad...
Rev je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:13   #13
Rev
Premium
 
Rev's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Plaški
Postovi: 231
btw: deadman, koji si ti?
Rev je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:22   #14
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
A ebate led onog ''psihijatra'' probava mi je proradila od njegovog izlaganja.
Zvuči ko onaj kreten s TV dalmacije šta prodaje usisavače.
__________________
David linčujem Davida Finčera

Zadnje izmijenjeno od: BladeRunner. 19.01.2008. u 01:24.
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:29   #15
RAK
Feldwebel
Moj komp
 
RAK's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2002
Lokacija: bolnica
Postovi: 3,735
Imam samo jednu riječ za te i takve priloge na televiziji, članke u novinama i naklapanja kumica s placa.

BLJAK
__________________
Tih kao mačka
Brz kao gepard
Jak kao lav
Elegantan kao leopard

Nisam to ja, to je moj komp.
RAK je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:33   #16
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Eto, inace ne gledam TV puno, ali sam juce naletio na tu reportazu.
Stvarno nisam znao kako da se osjecam, ono je totalno vrijeđanje, pod***avanje, prikazivanje gamera u najgorem svjetlu. Uostalom, ako oni misle da je to idiotizam i da samo zaglupljuje i da to rade samo glupi ljudi i da je to kao dobar dan raditi (igrati), zasto se ne bi oprobali protiv jednog od njih, pa da vide i to kako je.
Ne znam sta koji qurac ona glupa teta sto radi na novoj ima pricati o tome kao o ovisnosti, kada u normalnim zemljema postoji zanimanje Gamer i ljudi za to dobijaju novac (beta testeri,...). Nisam nikada vidio da je neki novinar proglasen ovisnikom zato sto i nakon isteka svog radnog vremena pise kolumne, recenzije,... Ali ne po ITu, o kojem niko od njih nema ni P od pojma, i gejmanja moraju srati k'o trudne foke, i pametovati...
Po meni su oni ispali najgluplji u ovoj priči (ljudi koji su pravili reportazu), jer su je totalno neprofesionalno uradili sto se da zakljuciti iz deadmanovog posta gdje je rekao kako su mu izjave vađenje iz konteksta, a da ne spominjemo njihove provale i izlive "pameti" u ostalim emisijama (LINK).
O onom psihijatru nemam sta reci, ne znam sta bih rekao. On je samo takav ovisnik o zaglupljivanju ljudi, o tome da ih sto vise proglasi ludim, nenormalnim, nesocijalizovanim,...

__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:36   #17
Ninoffmaniak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
ovako vise manje i one najgore stvari koje su recene moglo se reci drugacije da razumije cijeli normalni svjet a ne samo mi koji smo u tim vodama

iskreno ja sam 8 h dnevno na kmpu ili na nekoj konzoli
iskreno nemam dubok đzep pa se ne moram sa zalmanima i slicnim glupostima preseravati ali razumijme sve o cemu ste pricali

igrao sam ogame 2 godine i rekao si vise mi se neda i kraj price
isto tako je i sa ostalim on line i ne on line igricama mogu prestati kada got zelim
tv ne gledam one serije koje pratim skinem sa neta i pogledam boljoj kvaliteti nego sto je na tv
uvjek mi je izlazak ispred kompjutera kao i cura (iako je ona i veca gamerica od mene) hvala bogu pa joj ne trebam nista objasnjavati samo se borimo ko ce na komp)

iako sam se prepoznao u onome da ne jedem dok nesto igram (sto je ok drzis liniju drugi placaju masne pare za teretane i dijete :-D)
kao sto sma se prepoznao u onom godisnjem
kada je izasao Final Fantasy 12 nisam isao nikamo 6 dana u komadu dok ga nisma presao
(ali to mi se rijetko dogadja mozda jednom u 2 godine)

u svakom slucaju ako si ludak i ubojica
doboljno ti je gledati dnevnik i CSI:miami i otkriti ces vise sto ti treba o ubojstvima nego bilo koja igrica (manhunt se ne broji:-P)

imam normalni zivot i ne zivim u virtualnom svjetu ali ljepo je katkat prepustiti se igri i na koji sat zaboraviti probleme da to svi mogu nebi se frustrirali na pravim ljudima nego bi se ispuhali u igri i mogli normalno zivjeti svoj zivot

(naravno ako je covjek bolestan i jos igra igre moze poceti raditi sranja ali to niej zao jer igra igre nego zato sto je bolestan u mozak)

nije kriv noz koji moze probosti covjeka nego covjek koji ga upotri***i
isto je i sa igrama ako ih igraju normalni ljudi nista se ne moze dogoditi
Ninoffmaniak je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:39   #18
Rev
Premium
 
Rev's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Plaški
Postovi: 231
i baš mi je interesantno kak su od igara pokazivali ili neke uber-nasilne, ili WOW...

što je sa RTSovima? raznim SIM-igrama? TBSovima? sportovima? simulacijama vožnji (ajde pred kraj su ubacili neš sitno)...

vidim, objektivno su pristupili temi...
Rev je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:43   #19
Ninoffmaniak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Eto, inace ne gledam TV puno, ali sam juce naletio na tu reportazu.
Stvarno nisam znao kako da se osjecam, ono je totalno vrijeđanje, pod***avanje, prikazivanje gamera u najgorem svjetlu. Uostalom, ako oni misle da je to idiotizam i da samo zaglupljuje i da to rade samo glupi ljudi i da je to kao dobar dan raditi (igrati), zasto se ne bi oprobali protiv jednog od njih, pa da vide i to kako je.
Ne znam sta koji qurac ona glupa teta sto radi na novoj ima pricati o tome kao o ovisnosti, kada u normalnim zemljema postoji zanimanje Gamer i ljudi za to dobijaju novac (beta testeri,...). Nisam nikada vidio da je neki novinar proglasen ovisnikom zato sto i nakon isteka svog radnog vremena pise kolumne, recenzije,... Ali ne po ITu, o kojem niko od njih nema ni P od pojma, i gejmanja moraju srati k'o trudne foke, i pametovati...
Po meni su oni ispali najgluplji u ovoj priči (ljudi koji su pravili reportazu), jer su je totalno neprofesionalno uradili sto se da zakljuciti iz deadmanovog posta gdje je rekao kako su mu izjave vađenje iz konteksta, a da ne spominjemo njihove provale i izlive "pameti" u ostalim emisijama (LINK).
O onom psihijatru nemam sta reci, ne znam sta bih rekao. On je samo takav ovisnik o zaglupljivanju ljudi, o tome da ih sto vise proglasi ludim, nenormalnim, nesocijalizovanim,...

ali da su oni ispali glupi vidimo mi na forumu i mozda jos 3% svih ljudi koji su to gledali a svi ostali su ovce koje slusaju sta im novinari kazu
(ista stvar je i sa politikom sve ovce slusaju sta im novinari kazu a rijetko ko moze procitati izmedju redova i shvatiti pravo stanje stvari)
Ninoffmaniak je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:49   #20
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Problem je sto oni koji pisu takve gluposti, ne znaju o čemu pišu. Ja mislim da kad bi pitali tu ekpiu koja je radila reportažu koliko su i jesu li ikada igrali neku igru, 90% bi ih reklo da nije. Tih 90% je problem jer to oni ne vide onim očima kojim bi trebali da vide, oni kada priđu monitoru i vide kako neko nekome reže grkjan to je odmah nasilje, i to ne ono u igri, već u našim mozgovima. A ne vide onu drugu stranu, zbog koje MMO igre i jesu tako popularne, a to je druzenje i upoznavanje ljudi iz svih krajeva svijeta, druženje sa njima, pa čak i posjete ljudima koje smo upoznali na taj način a žive negdje u Kini na primjer.
Kao primjer mogu uzeti sebe, kada sam igrajući Warcraft 3 upozano jednu curu iz Beograda, i sa kojom sam se upoznao i uživo i obišao pola Beograda i zabavavljao se do boli 4 dana. Ili eto (povod nisu igre nego forum) upoznao sam vas dosta iz Hrvatske, došao na sastanak u Osijek, obavio par trgovanja, upoznao se uživo sa pojedinim članovima foruma, dobro se zabavio, ispričao, razmjeio iskustva,....

Trebalo bi organizovati jednu grupicu ljudi sa foruma, pa pozvati na razgovor tu bagru sa nove (iako nisu oni jedini koji baljezgaju o onome o čemu nemaju pojma), da im se pojasne neke stvari.

Citiraj:
Autor Ninoffmaniak
ali da su oni ispali glupi vidimo mi na forumu i mozda jos 3% svih ljudi koji su to gledali a svi ostali su ovce koje slusaju sta im novinari kazu
(ista stvar je i sa politikom sve ovce slusaju sta im novinari kazu a rijetko ko moze procitati izmedju redova i shvatiti pravo stanje stvari)
Zato i predlažem da se organizuje jedan razgovor sa tim novinarima, pa da se ljudima pokaže i druga strana svega toga.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 16:57   #21
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,633
Ma ta Nova TV izgleda zapošljava samo višak neobrazovanih wannabe novinara koje nađu na zavodu za zapošljavanje i urednike koje imaju završenu samo osnovnu školu. Vjerojatno im nije palo na pamet zaposliti nekog lektora ili nekog gimnazijalca koji će im ispravljati budalaštine koje napišu. Ovo pišem zato što sam naletio na ovaj ( http://nepismeni.bloger.hr/post/a-po...je/595000.aspx ) blog koji jasno pokazuje da je Nova TV proglašena pobjednikom u kategoriji najnepismenije javne ustanove u RH ( pogledati i primjere obavezno: http://nepismeni.bloger.hr/post/izbo...07/586187.aspx )
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 18:16   #22
Ninoffmaniak
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 153
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Citiraj:
Autor Ninoffmaniak
ali da su oni ispali glupi vidimo mi na forumu i mozda jos 3% svih ljudi koji su to gledali a svi ostali su ovce koje slusaju sta im novinari kazu
(ista stvar je i sa politikom sve ovce slusaju sta im novinari kazu a rijetko ko moze procitati izmedju redova i shvatiti pravo stanje stvari)
Zato i predlažem da se organizuje jedan razgovor sa tim novinarima, pa da se ljudima pokaže i druga strana svega toga.
haha
ne smijem se tebi nego toj ideji

radi se o sljedecem nazalost u svetu u kojem zivimo tv se bori za gledanost a gledanost se dobiva iskljucibo ekstremima i extremnim vjestima i sadrzajima

npr exploziv na rtl koja ce se od ove dvije teme prva pojaviti u emisiji
1. covjeku nasli praznu bocu coca-cole u guzici
2. hrvatski odvjetnik darovao 10000 kuna domu za nezbrinutu djecu

ljudi idu jedino an senzacionaliziam i tvoja prica se nebi nasla u emisiji jer je nitko nebi gledao

a osim toga kada bi ojim slucajme dobio 2 minute mediskog prostora to bi se okarateriziralo kao borba ovisnika za svoju drogu ili kao neki ocajni pristup
ne kazem da bi to tako bilo nego bi oni napravili da to tako izgleda da bi budale to gledale

zato spasi se zivciranja i odustani od svega
Ninoffmaniak je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 18:45   #23
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa tuzi ih za dusevnu bol. Otidji do psihijatra, reci da se bojis sada hodati po cesti nakon tog priloga, da mislis da te svi prepoznaju, da ti se svi smiiju iza ledja itd...
  Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 18:47   #24
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Sad bi bilo najbolje da neko napise da ce bacit atomsku bombu na redakiciju i oni bi to okrenuli ovako: ''PC ovisnici prijete novinarima zbog emisije o ovisnosti mladih narkomana za svojim komjuktorima''
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 19:02   #25
Grofaz
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 279
Prilog daje interesantnu sliku modernog društva i moglo bi se u neku ruku uzeti kako danas ima mnogo bolesnih, ili da kažem barem mentalno nezdravih ljudi. Naprimjer, nije mali problem što ima tolko ljudi na granici retardiranosti koji gledanjem škart programa i njihovih priloga s doktorima upitne seksualne orijentacije omogućuju opstanak tv kuća poput ove.
Grofaz je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 19:06   #26
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor Majo Pregled postova
a to si bio ti,ja sam se bas pital dali je to neko s foruma jer sam vidjel accelera na grafi i 12cm vent
He, he to sam i pomislio kada sam vidio prilog. A o stupidnosti istoga ne želim trošiti tipkovnicu. Osim možda onog debila od psihijatra koji toliko iritantno priča da na seansama ekipu samo gurne dublje u ponor...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 19:36   #27
Majo
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb,Dubrava
Postovi: 2,280
hahaha tore e vidis to ko da je zastitni znak foruma
ono dode lik k meni i vidi accelera na grafi i veli e pa ti si clan pce
Majo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 19:55   #28
B3mt1
Chipokemon
Moj komp
 
B3mt1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 339
Citiraj:
Autor DeadMan+ Pregled postova
Jucer je u Provjereno (Nova tv) bio prilog o ovisnicima o igranju.
Prijatelj koji radi na Novoj me nagovorio na snimanje.
U prilog su stavili samo najgore sto sam rekao, vjerovatno su tako i za ostale napravili.
I doveli su psihijatra ROFL.

Prilog:

http://www.youtube.com/watch?v=YnRCokwh7xE


ili

moj blog
OMG kako su te ownali, totalni pwnage
tako su te ownali da vise ne zasluzujes titulu gamera, njubino jedna
posto vise nisi gamer sada si vjerovatno izljecen :P
__________________
Piracy helps stop global warming.Insted of driving to get CDs, buying pre-packaged software from megacorporations and wasting energy,you can help fight Global Warming by using P2P.Help save resources,fight pollution and save the enviroment.
-It`s what Jesus would do.
B3mt1 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 20:52   #29
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ma novinari brijači i par psihologa aspolutno neupoznatih sa problemom (WTF? - šta je to problem uopće). Isto kao i Latin i njegova emisija od prije par godina nakon koje mi je skroz pao u očima. Igrat jednu partiju bridža 6 h na dan je čisto normalno, ali igranje igara na računalu 3 h na dan- to je čisto zlo. Otuđenje od drugih, masovno ubijanje, silovanja - za sve je krivo igranje.

Trebalo bi napravit kontra-reportažu o senzacionalističkim novinarima i prikazat ih kao bolesnike - ubacimo još kojeg papparazzi fotografa sa sindromom monkey penjanja po drveću ispred urbanih villa i vidi priče.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2008., 21:19   #30
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Psihijatar je najmočniji "nekima sam propisivo anti depresive" LOL
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na