Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.02.2009., 10:08   #31
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
hm... sad sam se sjetio nečega. ako nisi u zg, oni imaju rok od 40 dana da poprave tvoju karticu... ti buš 40 dana na leru... + rokovi dostave.

nadam se da računaš na to, to je ipak prema zakonu. tih 40 dana je donekle opravdano zato jer je Vemilov servis toliko natrpan da je nemoguće praktički hodati kroz te prostorije...
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2009., 10:32   #32
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Ovo sam iskopiral jednu stavku iz zakona, pa me samo zanima ovaj dio....

Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu.
Govoris o nedostatku ili neispravnosti?

Citiraj:
Autor Guls Pregled postova
tih 40 dana je donekle opravdano zato jer je Vemilov servis toliko natrpan da je nemoguće praktički hodati kroz te prostorije...
Pretrpanost servisa se rjesava vecim prostorom, vecim brojem ljudi i boljom organizacijom, a ne racunajuci na strpljenje kupaca.
__________________
Igor Batinic

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 10.02.2009. u 20:48.
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.02.2009., 13:55   #33
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Istina... grafa je uredno predana, dao sam kopiju računa i garantnog lista sa grafe... frajer pogledal prepisal, sprintal nalog i to je to!
Sad sam 15ak minuta pokušaval dobiti servis na telefon ali nema šanse!
Također sam pogledao status reklamacije i tamo se status promijenio nakon 2 dana!

Opis akcije: Promjena statusa
Tekst akcije: Pregledano neispravno

Kaj to sad znači?

Citiraj:
Pretrpanost servisa se rjesava vecim prostorom, vecim brojem ljudi i boljom organizacijom, a ne racunajuci na strpljenje kupaca.
Prije 2 tjedna su na netu tražili ljude za servis... i to za pc računala.
Možda su shvatili da su ljudi ipak najvažniji, jer kad s vremenom dođu na loš glas pala im bude prodaja u bananu!

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 14.02.2009. u 16:18.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 13:58   #34
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova

Opis akcije: Promjena statusa
Tekst akcije: Pregledano neispravno

Kaj to sad znači?
To znaci da kartica nije ispravna i da ćeš dobiti nešto drugo u zamjenu. Kada te nazovu, ponuditi tj reći će ti za što je zamjenjena, a ti tu možeš reci da prihvaćaš zamjenu ili ne. Ostalo smo ti rekli.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2009., 14:01   #35
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Govoris o nedostatku ili neispravnosti?
Shvatio sam... bzopleto sam pročitao, te nisam odmah shvatio...

EDIT:

Ovaj dio nakon poziva..... prošao sam Vašu visoku školu, pa mislim da nem imal preveč problema!

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 14.02.2009. u 16:18.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 12:55   #36
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Evo, riješeno...
Grafa zamjenjena za istu, s time da je gar 1 godinu pošto je reparirana u tvornici.
Tako rekli tamo.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 13:01   #37
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Evo, riješeno...
Grafa zamjenjena za istu, s time da je gar 1 godinu pošto je reparirana u tvornici.
Tako rekli tamo.
Uzeo si repariranu grafičku?

Trebao si uzeti jedino ako su tvoju/susjedinu karticu popravili, tj morala je imati isti serijski broj.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 13:07   #38
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Identična je kao i ona predana, samo kaj je druga, tj serijski broj!
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 13:26   #39
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Ja je ne bi uzeo. Ili nova ili lova. Reparirana, makar i tvornički, nikad neće biti kao nova.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 13:39   #40
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
sumnjam da je imao izbora između nove i te reparirane... osobno bih isto isao na lovu
bluefluid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.02.2009., 16:10   #41
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Kaj bi trebal u tom slučaju napraviti?
Reči im?

Poslali bi grafu u tvornicu na popravak, vratili za 45 dana i to je to.
I čekaj 45 dana grafu!
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 16:21   #42
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Dobio si drugu 7800GTX četiri godine nakon što se kartica pojavila,i samo s jednom godinom garancije.Ti očito niti ne znaš kakvu si tu priliku prokockao
Za zapisnik:

Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
S time da garancija itiče za 10ak dana!
Dal se to isplati nositi tam?
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Budemo te pitali za dva tjedna kada tebe/susjedu pozovu da je reklamacija gotova i da dođete po 8600GT.
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
Žilber,stvarno misliš da će izvuć nešto drugo,ako u računicu uvrstimo varijablu stav "isplati li se to nosit na reklamaciju" i "srat će jer je pred kraj garancijskog roka"
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Evo, riješeno...
Grafa zamjenjena za istu, s time da je gar 1 godinu pošto je reparirana u tvornici.
Šta reći,nego maestralno

Na temelju ovoga,mislim kako mogu napraviti lagano klasifikaciju kupaca koji zalaze u trgovine informatičkom robom i bijelom tehnikom :
a)Neuki->
oni koji nisu upućeni u svoja prava,i njima je zapravo svejedno šta su i koliko platili,i koliko im se treba i šta isplatiti natrag.Njih to uopće ne zanima sve dok one točke do koje kompjuter radi,a to što V. R.-J. u restoranu u maniri Rojsa ne štedi na mesu,a sve na račun njihove grbače,njih apsolutno nije briga.

b)tragikomični ili ovce(zavisi od konteksta)->
uzet ću slobodu i ovaj slučaj staviti tu.Oni sve šta trebaju napraviti dobiju nacrtano na tacni,ali iz neke više sile to ne uspiju sprovest kako spada,i onda dobiju jedan debeli.Oni hine da ih je briga i kako su u stanju očuvat svoje interese,pušu se kad je litra goriva dva evra,a onda kada dođe trenutak odluke opet odluče za hrvatsko demokratski izabrano i zajedničko ,gorivo naravno

c)križari->
ljudi bez kojih bi se trgovci masno bogatili,oni koji su svoja prava kao potrošači branit životom,i koji svojim postupcima i znanjem oplemenjuju sve nas,kako bi se napokon dovelo redu raskalašene hrvatske trgovce.Superjunaci koji su tu da bi s vremena na vrijeme nekom kaznom pomutili planove osobi s velikim V na prsima(ili onima u egalu).Jučer vidim u NewYorkeru majicu s Batmanom na prsima,šteta što je bila previše ženska,da je bila malo manje,kupio bi ju.E da si mogu nać majicu s likom od ljudi iz ove grupe,kupio bi ju da mogu ić u grad u njoj

Nitko neka se ne nađe uvrijeđen ovim tekstom,ovo su samo zapažanja na račun trenda koji trgovci vrše tlaku nad većinom potrošača informatičke opreme,kao da smo u svojevrsnom feudalizmu.Sad ako se netko negdje prepozna,šta mu ja mogu,al znam čiju bi majicu ja htio


žile je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 16:49   #43
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Nisi pročital post prije...
45 dana čekaj pa ti onda opet uvale popravljenu ili u najboljem slučaju dobiš u tom cjenovnom rangu ak se ova ne uspije složiti!
I kaj onda čamiti još 45 dana...
Daj se ti u poziciju da nemaš para za novo, imaš samo taj komp i malo manje od 2 mjeseca ga ne pališ jer čekaš da te pozovu iz servisa...

Grafa zamjenjena za isti model... ne vidim gubitak u ovom slučaju?

Možda sam neuk ili tragikomična ovca, al predpostavljam iz ove tvoje priče da bi ti izvukel minimalno 260GTX ?
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 16:58   #44
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Da ti odgovorim,poslali tu karticu u Holandiju ili gdje već-ništa od toga.
Popravljenu karticu,ako to nije tvoja,a nije jer si rekao da serijski brojevi nisu isti ne moraš prihvatit!A da mi komp treba,kupio bi drugu PCIE karticu za 100kn dok se ovo ne riješi.
Zamijenjen za isti model,REPARIRAN,i sa dva do tri puta manjom garancijom!Jel ti tu ne vidiš,kao prvo štetu koja je nanesena tebi kao korisniku,a kao drugo,princip da se nešto učini jer to tako ne može ići!To jest,ići će dok se broj ljudi koji se s njima hvataju u koštac ne povećava.Ne mogu reći ni da opada,nego da je konstanta,ali premalena u ovom slučaju.
Tu ja vidim karticu od 3-4000kn,ako se ne varam,jel tako?Eto šta si trebao izvuć.GTX280 si mogao imat.
I tu je problem,a ovo gore je zajebancija između redova koje se da iščitat i neka pametna.Moraš se uštosit s nama da to kužiš
Nemoj se ti nać uvrijeđenim,jer nije mi namjera vrijeđat te,tvoje pare,raspolaži s njima kako znaš i umiješ,ali da si mogao bolje to ti smijem reć,jer je to činjenica-mogao si.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 17:09   #45
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
e se vise nemre zalit DI-u ?
ak nis drugo barem radi manje garancije ?
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 17:11   #46
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Potpisao je,time je reklamacija zatvorena.
Ali ako njega to ne boli što je popušio tu,ovo što mi pričamo na jedno uho uđe,a na drugo izađe.A tako i treba,makar se ne sekira ako ništa drugo.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 18:07   #47
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
ah da, ocito mu je svejedno kad je uzeo samo tako...

hm nisam znao da je potpisao... time je sve gotovo kaj se tice ovog slucaja..
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 18:11   #48
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Pa nemože podić ništa sa servisa ako nije potpisao izdatnicu,ili kako se taj dokument više zove.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 18:15   #49
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
ma znam, ali bilo nekad slucajeva kad su ljudima vracali pola cijene grafe a pola u dzep pa se nije nista potpisivalo
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 21:12   #50
Mephsto
Premium
Moj komp
 
Mephsto's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Ak bu kartica radila još godinu dana a bude svakako onda nakon godinu dana može i na tavan, jer mislim da s obzirom na ishod nitko nije popušil.

A te puste priče da sam mogel kroz prijetnje i... dobiti GTX....ULTRA...bla bla...

Ajd mi samo reci tko je ikad za tak neku grafičku dobil u zamjenu tak neke kaj ti navodiš???

Sad ovdje pričaš da u vemilu dela hrpa debila koja niti nezna kaj je grafička.
Da se tak po reklamacijama za bilo kaj dijeli šakom i kapom...
Podigneš glas, zaprijetiš im inspekcijom...

Uostalom... evo ti izvod iz zakona pa mi reci na što da se ja zakvačim da im mogu prijetiti

(6) Trgovac je dužan, u tijeku jamstvenog roka, popraviti u primjerenom roku neispravan proizvod potrošaču koji je predao jamstveni (garancijski) list, ili, ako to nije moguće, umjesto istoga predati mu proizvod koji je ispravan.
Mephsto je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 21:19   #51
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
Isuse...
ti si popusil na kvadrat... tu grafu si platio 3 k kn a sad si dobio takvu prepravljanu koja se na placu najde za 200kn...


Ajd mi samo reci tko je ikad za tak neku grafičku dobil u zamjenu tak neke kaj ti navodiš???

svi koji su se zalili i nisu odustajali bezveze... ako je bilo potrebno i ako su trgovci krsili prava kupaca naravno da ih se treba prijaviti..
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 21:27   #52
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Mephsto Pregled postova
Ak bu kartica radila još godinu dana a bude svakako onda nakon godinu dana može i na tavan, jer mislim da s obzirom na ishod nitko nije popušil.
Ako si ti sretan i zadovoljan ishodom reklamacije,niti ću ja,niti itko ovdje biti i sudija i kadija pa da nešto popujemo tu.Ako si ti sa tim i dalje sretan kupac,to je jedino bitno.

A to jesi li popušio ili nisi,neka drugi procjene,ja sam ti rekao svoje,ako sam bio u krivu netko će me već ispraviti.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 21:30   #53
~Kaiser_Chief~
Premium
Moj komp
 
~Kaiser_Chief~'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Zabok
Postovi: 1,187
i da, jos su ti dali godinu gare umjesto 2 ili 3 ili koliko vec trebaju...


na kraju krajeva nikakvo opravdanje nije da bi trebao grafu cekat 45 dana da si se zalio i sl... do tog vremena ti je netko mogao neku staru posudit koji bi sluzila samo da daje sliku...
mogao si dobit i gtx 280 ali ako si ti zadovoljan, nemam razloga biti ja nezadovoljan...
~Kaiser_Chief~ je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:23   #54
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor ~Kaiser_Chief~ Pregled postova
i da, jos su ti dali godinu gare umjesto 2 ili 3 ili koliko vec trebaju...
Po kojem zakonu mu moraju dati 2 ili 3 godine garancije? To što su tebi oči narasle od pohlepe nema veze sa realnim stanjem.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:30   #55
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Po kojem zakonu mu moraju dati 2 ili 3 godine garancije? To što su tebi oči narasle od pohlepe nema veze sa realnim stanjem.
Po kojem zakonu mu smiju dati drugu repariranu karticu?

Nema veze sa pohlepom, već sa zakonom. Jebeno je za nepovjerovati kako ljudi mogu biti ljubomorni i zavidni.

Dobro što nisi rekao da je susjeda namjerno spalila karticu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:35   #56
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Po kojem zakonu mu smiju dati repariranu karticu?
Je li dobio ispravan proizvod u zamjenu za stari? Jeste. Da li negdje u zakonu piše da ne smije dobiti repariranu karticu? Ne. Da li mogu popravljati stari neispravni proizvod? Da. Da li je dobio garanciju na drugu karticu? Da. Dakle, kao da je njegova stara kartica popravljena i dobio je natrag.

Citiraj:
Nema veze sa pohlepom, već sa zakonom. Jebeno je za nepovjerovati kako ljudi mogu biti ljubomorni i zavidni.

Dobro što nisi rekao da je susjeda namjerno spalila karticu.
A ja sam zavidan kome i na ćemu? O čemu ti prićaš čovjeće?
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:39   #57
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Je li dobio ispravan proizvod u zamjenu za stari? Jeste. Da li negdje u zakonu piše da ne smije dobiti repariranu karticu? Ne. Da li mogu popravljati stari neispravni proizvod? Da. Da li je dobio garanciju na drugu karticu? Da. Dakle, kao da je njegova stara kartica popravljena i dobio je natrag.



A ja sam zavidan kome i na ćemu? O čemu ti prićaš čovjeće?

Njegovu mogu popraviti, dati mu istu novu, ili mu vratiti novac. Da li shvacaš di je problem?

Ako treba crtat, reci.

Zadnje izmijenjeno od: Gilbert5. 20.02.2009. u 22:54. Razlog: falilo p :D
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:48   #58
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Njegovu mogu poraviti, dati mu istu novu, ili mu vratiti novac. Da li shvacaš di je problem?

Ako treba crtat, reci.

Imaš li link ili c/p članka zakona po kojem ne mora prihvatiti drugu istu repariranu (ispravnu, sa garancijom) karticu?
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:51   #59
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
Moje misljenje , odnesi grafu i trazi povrat novca, naravno 40 dana ce te zavlaciti ali nakod 40 dana ces lovu dobiti nazad...vjeruj mi neces pogrijesiti
Zmaj000 je offline   Reply With Quote
Staro 20.02.2009., 22:57   #60
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Roy Pregled postova
Imaš li link ili c/p članka zakona po kojem ne mora prihvatiti drugu istu repariranu (ispravnu, sa garancijom) karticu?
Obveza trgovca
Članak 5.
(1) Trgovac je dužan potrošaču ispuniti ugovor u skladu s odredbama ovoga Zakona i propisima obveznog prava.
(2) Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu.
(3) Trgovac je u slučaju nedostatka kod obavljene usluge dužan, na zahtjev potrošača, vratiti iznos plaćen za tu uslugu, sniziti cijenu usluge ili otkloniti nedostatak obavljene usluge.
(4) Potrošač može u slučaju iz stavka 2. i 3. ovoga članka zahtijevati povrat plaćenog iznosa samo ako je prethodno dao trgovcu primjereni rok za ispunjenje ugovora.
(5) Nedostatak na proizvodu, odnosno obavljenoj usluzi, kada je to nužno, dokazuje se vještačenjem u za to ovlaštenim ustanovama ili uz pomoć ovlaštenog sudskog vještaka, a troškove vještačenja snosi potrošač ili trgovac, ovisno o rezultatu vještačenja.
(6) Trgovac je dužan, u tijeku jamstvenog roka, popraviti u primjerenom roku neispravan proizvod potrošaču koji je predao jamstveni (garancijski) list, ili, ako to nije moguće, umjesto istoga predati mu proizvod koji je ispravan.


Provjereno sa inspektoratom da se ne treba prihvatiti drugi reparirani/korišteni proizvod. Znaći, samo kartica koja je predana na reklamaciju može biti popravljena.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na