Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.07.2005., 11:36   #1
La Lasagne
PCExpert Milicija
 
La Lasagne's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 80
Lightbulb Ukida se "nula promila" na jesen :)

Napokon čemo moči ponovno piti


Zakon o "nula promila" mogao bi se već na jesen naći izvan snage, a kako doznaje Večernjak, zamijenit će ga ne bitno liberalniji i blaži zakon, no ipak nešto tolerantniji, barem kada je riječ o najvećem dijelu odgovorne vozačke populacije. Premijer Ivo Sanader najavio je kako će se uskoro objaviti rezultati analize primjene postojećeg zakona o 0,0 promila te raspraviti opravdanost njegova uvođenja i primjene. No to će, s obzirom na rokove potrebne za pripremu materijala za raspravu, biti moguće tek na jesen.
U MUP-u je ovih dana dovršen posao na pripremi čak četiri prijedloga izmjene zakona o sigurnosti prometa u kojima na slične načine razrađuju mogućnost tolerancije male količine alkohola u krvi. Tolerancija koju bi policajci uzimali u obzir kada je riječ o vožnji pod utjecajem alkohola bila bi, prema novim prijedlozima, od 0,3, potom 0,5 do čak 0,8 promila alkohola u krvi.

Copy/Paste s Internet monitor
La Lasagne je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 11:59   #2
Dragon Killer
Kompjuterov frend
 
Dragon Killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Karlovac
Postovi: 326
Napokon jedna od pametnijih odluka naše vlade
__________________
Bolje je šutjeti i pustiti da te smatraju budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.
A. Lincoln
Dragon Killer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2005., 12:51   #3
J@nos_Herc
Premium
 
J@nos_Herc's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 663
Ma to samo nam daju malo "veselja" , ali cisto sumnjam!
J@nos_Herc je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 12:58   #4
La Lasagne
PCExpert Milicija
 
La Lasagne's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 80
Jos kad bi bilo 0.8 ko kod engleza nebi se trijeznio
La Lasagne je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 13:35   #5
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
0,8 mi je taman 2 litre pana (isprobano kod policije kad su izlagali na nekom sajmu )
lajchi je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 14:16   #6
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by lajchi
0,8 mi je taman 2 litre pana (isprobano kod policije kad su izlagali na nekom sajmu )
Je to je kad popijes 2 litre pa te oni odma zaustave
Mozes ti i vise popit pa ak te zaustave za pol sata sat nebus ni tolko imo.
Sto se zakona tice ajd da su se nekaj pametnog sjetili
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 15:12   #7
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Bilo bi pametno da vozacima do recimo 22 godina jos uvijek vrijedi 0 promila.

I jos bi bilo pametnije da onaj zakon da mladi vozaci ne mogu vozit od 23-05 promjene barem na 00-04 ...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 15:27   #8
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by MadBoY
I jos bi bilo pametnije da onaj zakon da mladi vozaci ne mogu vozit od 23-05 promjene barem na 00-04 ...
Kaj te to kaci pa ti nevalja?
Ono do 22 bi ja stavio 0,3 recimo a za one iznad 0,5 pa bi to necem slicilo
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 15:43   #9
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Obratite pažnju na:

"Novi zakon sigurno će tolerirati 0,5 promila u krvi kod vozača koji nisu počinili nikakav prekršaj, ali će bez dozvole ostati svi koji izazovu nesreću. Sankcije će snositi i svi koji su napravili prekršaj, prebrzo vozili, ali čak i oni koji ne budu vezani, a u krvi budu imali 0,5 promila ili više."

Dakle-fora je u :
"Sankcije će snositi i svi koji su napravili prekršaj, prebrzo vozili, ali čak i oni koji ne budu vezani, a u krvi budu imali 0,5 promila ili više."

Tako da se lako može dogoditi da ti opale višesrtruko veću kaznu ako imaš 0.5 nego kad bi bio čist.

Za ništkoristi prekršaj.

Ili ćeš za neki lagani sudar ostati bez šare ako procjene da si ti kriv a imaš 0.5 promila.

Ono, nije šija nego je vrat...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 15:56   #10
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Originally posted by ZED-M
Kaj te to kaci pa ti nevalja?
Ono do 22 bi ja stavio 0,3 recimo a za one iznad 0,5 pa bi to necem slicilo
Nazalost kaci me. Al toga nema u BiH tako da mi ne smeta. Al recimo sad sam cesto u HR i ne mogu vozit poslije 23... dobro vozim al sestra je kraj mene (koja samo smeta....)...
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.07.2005., 19:52   #11
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
Citiraj:
Originally posted by lajchi
0,8 mi je taman 2 litre pana (isprobano kod policije kad su izlagali na nekom sajmu )
mislim da je prije dvi pive a ne dvi litre
vecina ljudi ne moze stat na nogama nakon dvi litre pive a kamoli da ce moc vozit


Citiraj:
Originally posted by ZED-M
Je to je kad popijes 2 litre pa te oni odma zaustave
Mozes ti i vise popit pa ak te zaustave za pol sata sat nebus ni tolko imo.
negdi san cita da ce ti alko test najvecu koncentraciju pokazat sat vrimena nakon konzumacije, valjda kad se alkohol dobro pomisa sa krvi
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 20:18   #12
La Lasagne
PCExpert Milicija
 
La Lasagne's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 80
Decki i cure....kako god bilo ja sam vec poceo....pit danas na jarunu kupanac pa u birtiju i udri po pivi... pa je trebalo poslije vozit do dubrave
La Lasagne je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2005., 22:04   #13
ZED
a.k.a. LOPOV
Moj komp
 
ZED's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,022
Citiraj:
Originally posted by Tooma

negdi san cita da ce ti alko test najvecu koncentraciju pokazat sat vrimena nakon konzumacije, valjda kad se alkohol dobro pomisa sa krvi
Kakve to veze ima s krvlju?
Pa nevade ti oni krv nego puses bogati.
A sto duze vremena prode to ti imas manje alkoholnih para u sebi
drugo je ak ti vade krv
__________________
Zabranjene reklama u sigu.
ZED je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 00:06   #14
IceFisherman
Magister Mundi sum!
Moj komp
 
IceFisherman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Zagorje
Postovi: 2,335
mrflj .... da je po mojem ja bi ostavil 0.0 i još povečal kazne ak nekoga hloviju sa alkoholom vu krvi :sok:
__________________

INTEL PIV 2.6C@3.1 on ABIT IC 7
Sapphire radeon x1650PRO
2x512mb 433mhz Kingmax




WDC 10GB & Hitachi 160GB & Seagate 80GB
AOC 17", LCD, LM760
Win XP PRO SP2 & SUSE 10.1
Aopen H600B black pearl & Fortron 350W


www.crazywarriors.com
IceFisherman je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 11:53   #15
FERRYS
AutoCad & Allplan expert
Moj komp
 
FERRYS's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zagreb-Karlovac i okilica
Postovi: 2,159
kaj god bu, nebu dobro, jer sta god se mijenja ide na losije -po nas naravno. cist sumnjam da ce na jesen promjenit (koliko to dugo obecavaju) taj zakon, da su ga mislili promijenit promjenili bi ga prije turisticke sezone...
__________________
none
FERRYS je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 12:40   #16
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Čemu to s mladima. Zakon bi morao biti jednak za sve.

Frend mi ne smije voziti od 23 do 5 pa kući idemo (kad smo vani) poslije 5 i policija nas može samo gledati.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 14:04   #17
lajchi
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Čakovec
Postovi: 506
[QUOTE]Originally posted by Tooma
[B]mislim da je prije dvi pive a ne dvi litre
vecina ljudi ne moze stat na nogama nakon dvi litre pive a kamoli da ce moc vozit



Pa da si "kršan momak" kao ja sa 105 kila, mislim da ti 2 litre pive nebi puno naškodile. To ti ej 4 velika pana ili ti ga 2 maxi pana. A kaj se puhanja tiče, nakon tri litre sam isto puhao i bilo je 1,51
lajchi je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 15:24   #18
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ne znam zašto Gorane ja sad tebe trebam brisati, dobro znaš pravila ponašanja na forumu.

Ali ti uvjek imaš nešto pametno reći i boli te živo i zdravo za pravila.

Mislim-budi frajer u normalnom životu, reci nekom da mu nećeš nekaj srediti ili popraviti i uzeti pare jer je cijeli rat sjedio u nekoj državnoj upravi, tom-i-tom ministarstvu i sl...

Odi njemu ili njoj i reci pičko/pederu a baš neću jer si sjedio cijeli rat u stolici a imaš pet godina ratnog staža, pobrao si sve povlastice, dobio spomenicu i tri ordena.

Je, ali ako se od nekog može najebati ili uzeti parice onda se šuti


I nije bitno kaj je takav tip alkoholičar ili nasilnik ili je godinama na alkoholu i koktelu tableta od kojih bi svaki pošteni narkić po pola dana bio out.
I kaj ima dozvolu za držanje i nošenje oružja.

Njemu neće nitko srat za šaru a ti zadnji.

To je dobra stara klasična guzičarska spika u Rvata.....


I zato nema takvih stvari na ovom forumu.

A ne treba ih ni biti kod ljudi koji si dozvoljavaju da ih TV i štampa uspije podijeliti u "lijeve" i "desne" , kojima se ne da dignuti na glasovanje o stvarima koje im život znače i sl...

Osim toga-ovo je hardware forum.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 16:32   #19
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
ja samo informiram ljude o onom kaj sam čuo nema problema ... msilim kontrolirao sam se olala vremena ... znaš da ja bar jednom moram nekaj bubnut ... ja sam poznati anti državni element i proglobalista evo opet bum se kontrolirao bar mjesec dana .... :clap: i ono onima koji su presjedili i pobrali povlastice, neš vjerovat ali ja im kažem da su papci i šonje uvlakači u oči i napravim im to i još im naplatim (sa +50% nepovlastice ) jel nemaju koga drugog pitat a ne mogu mi niš uzvratiti a znaju da kada se meni plati mene uhvati skleroza i zaboravim sve kaj sam vidio i nikog ne mogu imenovat i ničeg se ne mogu sjetiti pa me zato moraju zvat jel sam pouzdan (AKA profesionalizam). A ako neplate bože moj cijeli svijet zna uključujući i PCE crew
OK opet šutim ... nazad na hardweraj i soft ... moram ja malo znaš .. to mi je u krvi ... cijeli život sam okružen političarima, vojnicima i policajcima pa ono ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 17:19   #20
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
proglobalista
Naravno, to ima veze sa brojem branitelja, pazi-BRANITELJA koje spominješ ali pri tom ne misliš naravno treba li uzeti šaru kokoški koja je na neurolepticima, radi u nekom ministarstvu, baka je dvoje unuka i nije se bunila kad je dobila status branitelja, povlastice, jeftiniji auto, i sl..???

To je samo primjer.

bdw-ono "proglobalista" u kontekstu zašto nitko ne kontrolira sve koji su dobili status "branitelja" bez obzira bili iz HNS-a, SDP-a, HDZ-a ili su obične lopine a već su promjenili tri stranke do sada je ono...jadno...

Izjednačavati globalizam sa klasičnom paljevinom u Rvata je...valjda ti znaš...

Odi na trg i javno optuži HDZ-ovca koji nešto popalio, njegovog kompića HNS-ovca i SDP-ovca i ja ću te poljubiti u bulju.

Pa mi lijepo objasni kako su sva trojica u vrijeme privatizacije svaki maznuli po dva stana bivše imovine CK, i koji poslovni prostor usput i to sve po zakonu.

Mislim-ako ja koji sam bio u ratu, koji nisam otišao Francu po spomenicu i orden (ne bih išao ni kod sadašnjeg iz istog razloga) a dobio sam sve skupa tri poziva, ako nisam nikad na ovom forumu špilao politiku bez obzira na to radilo se o srbinu ili rvatu ili desetom....a svejedno ne serem o politici-valjda se i ti kao mlad, liberalan i proglobalista možeš suzdržati od komentara za koje znaš da se na ovom forumu ne dozvoljavaju???


Bilo bi pametnije da skrpaš neki kramp i polkloniš dječjem domu
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 18:40   #21
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
... jebati jel ti danas vruće ... aj u kadu ladit a ja neću politiku u butigu dok se opet ne zaboravim a sve sam bolji prije sam prosrao svakih tjedamn dana, sada sam već na mjesec dana. Uskoro možda i prođe godina
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 19:12   #22
La Lasagne
PCExpert Milicija
 
La Lasagne's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 80
bemti danas sam se opet zrokal...odo spavat
La Lasagne je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 19:21   #23
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
... jebati jel ti danas vruće ... aj u kadu ladit a ja neću politiku u butigu dok se opet ne zaboravim a sve sam bolji prije sam prosrao svakih tjedamn dana, sada sam već na mjesec dana. Uskoro možda i prođe godina
Ma gdije ćeš nekom zigorske krvi bacat krafne u oči-da citiram CK-a???

Nije tebi prvi put da njaške o PTSP-u i vozačkoj.

I ne, nije mi vruće da bi se hladio, daj shvati više da osobne frustracije nečim ne moraš ispoljavati na PCE.

I opet ću ponoviti-koliko si truda uložio piskarajući o tome, mogao si svojim znanjem nekom pomoći a ne pričati bez-veze.

Ovako samo upadaš u Rvacki prosjek ljudi koli vole njatke ali baš i nisu tako angažirani kad treba nekaj stvarno napraviti.

Ja se ne tituliram "proglobalistom" pa sam u zadnjih petnajstak godina do sad pomogao koliko sam mogao, ne jedamput.

Lovom, hardwareom, znanjem.

Isn't it ironic ... don't you think...
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 19:31   #24
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
ja dobr za tebe ako nekom pomažeš.

Meni se po selu priča da bi si crveni križ mogao istetovirat na čelo. Ako nekom treba pomoć onda obično ljudi zovu mene. Imaš 1001 čovjeka koji će ti to potvrditi. Od smrtnika, MUPa, HVa, MP, MO, vrtića, škola ... i neš vjerovart njima radim đabe. Okolo sam poklonio, dao, sredio, pribavio komponenti za kompove za ko zna koliko ljudi. Pomogao skoro svakom tko me je pomoć trebala i izašao mu u susret, kupio komponentu u Zagrebu jer kod njega nema, nešto poslao i nikda nisam tražio pare za to što sam kupi već sve odgađam za pive kada budem u prolazu ... i da ljudi sa PTSPom NEMAJU pravo na vozačku isto kao niti plavojka na neurolepticima u kancelariji i bilo tko na haldolima, leponexima, Seroqelu i ostalim lijekovima. I nitko ko ima više od 0 promila u krvi NEMA pravo sjest za volan i voziti se okolo. Zašto ? Gle JEBE SE MENI za tu BUDALU koja vozi u takvom stanju, ja se brinem za sebe i druge. Ko god tvrdi da može voziti kako treba nakon 1 pive bez obzira kaj ima i 200 kg žive vage treba mu uzet vozačku, jer NE MOŽE! Točka nema pogovora ...
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 20:02   #25
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Danas je poseban dan-pa nisam zatvarao kao inače.

Da li si se ikad pitao da li postoji ikakva koordinacija između raznih službi i zašto ih nema???

Da li je bez-veze-govoreći tvoja žena sposobna sjesti za volan ako ždere Praxitene???

Ili tip koji je 200 puta evindetiran zbog cuge a još ima šaru???

Ili škvadra koja se lječila zbog duševnih boli par godina (zbog suda) a vozi???
Itd...

Kaj se tiče povlastica i razno-raznih benificija, koliko je ljudi dobilo i prije i sad predsjedničke mirovine, saborske i braniteljske a da nisu imali pravo na to???

Par godina u Saboru je vrijedno tri soma maraka mirovine???
A moja i tvoja soma-dva kuna???

Pa daj budi čovjek jebemumater pa ako već pričaš o tome reci sve kaj ne valja ili šuti.

Svaki pijani i urokani balonja koji ima 200-tinjak sati vožnje je veća opasnost od normalnog kak ti veliš branitelja.

Svi smo mi očekivali da će vremenom neke stvari biti drugčije.
Ja sam u to prestao vjerovati kad je jedan ministar rekao da ne može dobiti podatke koliko je ljudi uvezlo auto ili stroj na povlasticu (a to je bdw uredno uvedeno u poreznoj upravi)

Jelda da ovo nije forum za takva proseravanja???
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 20:07   #26
Black Dragon
Premium
Moj komp
 
Black Dragon's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Agram
Postovi: 2,973
... slažem se nije ovo mjesto za ova sranja ali meni nekad pobjegne pa sorry ... To ćemo nas dva uz pivo kod bake u kuhinji prokomentirat
__________________

Some men aren't looking for anything logical. They can't be bought, bullied, reasoned or negotiated with. Some men just want to watch the world burn.
Black Dragon je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 20:44   #27
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Originally posted by Black Dragon
... slažem se nije ovo mjesto za ova sranja
O tome i pričamo.
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 21:53   #28
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
Citiraj:
Originally posted by ZED-M
Kakve to veze ima s krvlju?
Pa nevade ti oni krv nego puses bogati.
A sto duze vremena prode to ti imas manje alkoholnih para u sebi
drugo je ak ti vade krv
a sta tebi alkoholne pare direktno iz usta idu u pluca?

ili mozda alkohol ide u zeludac pa se krvlju siri po ostatku organizma a to se ne dogadja trenutno
vidi vraga mozda zato ti puses a alkotest ti pokazuje udio alkohola u krvi
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak

Zadnje izmijenjeno od: Tooma. 29.07.2005. u 22:11.
Tooma je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 22:21   #29
La Lasagne
PCExpert Milicija
 
La Lasagne's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 80
Decki aj vi malo ohladite nisam otvorio ovu tem da bi se prepucavali....

ili cu vas banat s foruma
La Lasagne je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2005., 22:22   #30
La Lasagne
PCExpert Milicija
 
La Lasagne's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Zagreb/Dubrava
Postovi: 80
nego ja sutra na more pa ko se dobrovoljno javlja da mi plati pivu tocno u podne ?
La Lasagne je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na