Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2019., 13:30   #781
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Santa domenica, 4050 kn sa kodom od newslettera. Volim radije preko veće trgovine uzeti ako bude povrat u 15 dana ili sl problemi.

Stavio sam max brzinu 34 na toolu, ide 31. Žena je brža sa m365 pro nego ja na es4, ali ima i 50 kila manje.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2019., 16:27   #782
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Dečki, razmišljam o prodaji svoje Ruime
Sa romobilom je sve ok
Problem je u tome što na posao i trening iza posla sada furam dosta opreme koja mi na žalost ne stane u ruksak više, tako da sam osuđen na auto i gepek....
Ima zainteresiranih tu prije nego ga stavim na njušku?
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2019., 16:55   #783
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Koliko para?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2019., 18:45   #784
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Platio sam ju 4300kn.
Sad su takvi oko 4900, mislio sam tražit oko 3500-3700
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2019., 20:25   #785
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Jeste vidili Segway Ninebot Max? Zgodna alternativa M365 Pro i sl, jedino malo skup.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2019., 20:36   #786
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Jel ima šanse da je netko ovdje isprobao/ugradio ovu suspenziju na m365/pro?
https://youtu.be/xNQzKYhPQcc
...djeluje mi prilično dobro, pogotovo za nas koji imamo pune gume.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2019., 08:44   #787
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Imate grupu na fejsu gdje neki prodaju a neki će uskoro staviti suspenziju pa će napisati recenziju da svi znamo da li i koliko je bolje - grupa se zove ''Xiaomi M365 - Zagreb'' P.s. tamo je cca. 20-30 vrlo aktivnih članova od cca 620 za razliku od nas nekoliko na forumu pa je puno lakše i brže dobiti informacije ili pomoć.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2019., 21:51   #788
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Da odgovorim sam sebi onda, super je. Skroz novi osječaj vožnje. Monorim V2. Samo montaža nije baš tako bezbolna kako izgleda YT video, barem meni. Krajni rezultat je odličan. Težina je dodatnih 1,7 kg (originalni dio je 0,7kg, vilica sa suspenzijom 2,4kg) sa punom gumom imam feeling da idem ponovo brže (kad sam stavio punu gumu imao sam feeling da me usporilo malo), nikakva mjeranja i testove nisam radio. No isto tako prešao 2km tek tu oko kvarta.Vidjet ćemo na duže staze.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2019., 21:46   #789
Hazl113
Registered User
 
Hazl113's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 50
Danas vidio nalet romobila na pješakinju u Savskoj koja je čekala tramvaj. Nije baš bio lijep prizor. Nekako mi se čini da će ubrzo krenuti i neki zakoni za romobile, čim se sve više i više spominju u novinama i portalima kao recimo ovaj.
https://100posto.jutarnji.hr/news/pr...JMeGYDU09FsaPM
Hazl113 je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2019., 03:59   #790
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
https://autostart.24sata.hr/insider/...po-starom-4794

Mediji toliko stigmatiziraju romobile da je sada ljudima prva misao u glavi kada vide romobil ubojit, opasan, brz, tih, jurilice itd... A statistika koja postoji govori o tome da bi se neka druga prijevozna sredstva trebala prozivati ( iako nije do vozila već vozača). Nesreće će se dešavati i ako se donese zakon koji će možda ograničiti gdje i koliko se smije voziti s romobilom ali kao što vidimo po statistici bez obzira na sve zakone i kazne "shit happens".
Dakle vozite oprezno što god da vozite, malo više tolerancije prema drugim sudionicima u prometu i ako ste s biciklom ili romobilom gdje ima pješaka, usporite na brzinu nešto malo bržu od hoda i sigurno prodite pokraj njih.
A navedeni antagonizam prema romobilima iz zaključka na kraju članka iz jutarnjeg nije radi nepostojanja zakona već radi medija koji ih konstantno stigmatiziraju i zbog pojedinaca koji će i dalje bez obzira na zakon voziti kako oni misle da se treba voziti. Nešto kao 90% biciklista na nogostupu i u suprotnom smjeru biciklističke staze, pješaka po biciklističkim stazama, vozača automobila koji se voze koliko ide itd...
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2019., 12:21   #791
Hrconja
Premium
Moj komp
 
Hrconja's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,604
Ima dosta morona sa otkljucanim romobilima pa ti uleti u skare sa 30 na sat. Al vecina ih je normalnih ljudi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Hrconja je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 11:05   #792
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Konačno tehnička usporedba segway maxa i m365 pro. Na ruskom doduše (valjda je ruski )

https://www.youtube.com/watch?v=EB7yHshBbB8

Ono što je zanimljivo da max ima 2550 mAh baterije unutra, 60 komada ukupno.
Deklarirane na 2550 max kapaciteta u području 4.2V do 2.5V.

A BMS je složen da puni do 4.14V i gasi bateriju na 3V.
Kako tek kinezi onda deklariraju ove 26 Ah i slične baterije u kineskim romobilima sa aliexspresa...

Fora je što je izvadio motore i usporedio, pa se jasno može vidjeti koliko max ima veći motor.
i odličan test uzbrdice, max gura uzbrdicu dok pro ne.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2019., 15:32   #793
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Mogu ti potvrdit da se kinezi isto tak ponašaju
Ne na svom romobilu već sa dosta li ion battery packova koje imam.
Nedavno sam baš mjerio jedan kineski battery pack od 12v sastavljen od 18650 baterija i odstupanje od kapaciteta je oko 3-4%
punjenje do 4.15, isključivanje na 3

Sve je to postala ista roba.
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2019., 10:23   #794
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ako razmišljate o kupovini m365, sada je pravo vrijeme. 2519 kn za običan i 3599 kn za pro. za plaćanje maestro i mastercardom.

https://www.ekupi.hr/Xiaomi-Mi-PRO-e...i-1433018.aspx
https://www.ekupi.hr/Xiaomi-Mi-elekt...i-1426216.aspx

Ako imate i kod za popust od 10% koji su jučer poslali, ispada super super ponuda. Ispada 3240 kn za PRO.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2019., 12:05   #795
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Treba mi preporuka za elektricni unicycle, dobavljiv u RH. Imam cca 3500 kn na raspolaganju. Nema potrebe za off road mogucnostima.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2019., 12:45   #796
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Jel ima netko s foruma da je napravio mod baterije na m365 ?!... mislim na eksternu bateriju...zanimaju me iskustva iz prve ruke, odakle je naručena baterija/koja(čelije/kapacitet) , koja torbica za bateriju, kako je postavljena...ima sve na YT ali zanima me ako je netko napravio mod pa da ima nešto za napisat.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2019., 12:47   #797
pobro44
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
Pozdrav svima. Od jucer sam vlasnik bicikla fiido d2s, shifting verzije. Prelazite li vi sa svojim biciklima/romobilima preko rubnika ili silazite s njih pa idete pjeske? Dusa me boli kad prijeđem preko njih, cak i onih niskih. Mislim si nece bicikl dugo ovako, a opet, toliko ih je da silazim na svakom ne bi nikud dosao.
pobro44 je offline   Reply With Quote
Staro 24.10.2019., 15:37   #798
Anghx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 72
Ja imam fiido d2 i prelazim preko rubnika bez puno razmišljanja. Ako je baš rubnik jako visok onda pripazim mada generalno nemam problema s tim, uvijek nađem mjesto na kojem mogu sići. Naravno pazim da ne udaram s ramom bicikla rubnik već da samo guma dodiruje tlo, ali kao što rekoh bez problema mogu savladati relativno visok rubnik. Romobil nemam ali koliko znam s njim treba sići osim kod najmanjih visina rubnika. Moguće da riskiram da se nešto odlemi ali jednostavno nemam volje silaziti s bicikla ako baš ne moram.
Anghx je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2019., 19:08   #799
Meky
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Anghx Pregled postova
Ja imam fiido d2 i prelazim preko rubnika bez puno razmišljanja. Ako je baš rubnik jako visok onda pripazim mada generalno nemam problema s tim, uvijek nađem mjesto na kojem mogu sići. Naravno pazim da ne udaram s ramom bicikla rubnik već da samo guma dodiruje tlo, ali kao što rekoh bez problema mogu savladati relativno visok rubnik. Romobil nemam ali koliko znam s njim treba sići osim kod najmanjih visina rubnika. Moguće da riskiram da se nešto odlemi ali jednostavno nemam volje silaziti s bicikla ako baš ne moram.
Zapravo, kada se pročitaju svi komentari i razmišljanja, dolazimo do spoznaje da nam svima u prometu nedostaje kultura. Svi smo učesnici u prometu bez obzira jesmo li pješaci, "romobilci", biciklisti ili motoristi. Ako poštujemo jedni druge, uvažavamo jedni druge, neće biti problema da zajedno koristimo prometnu površinu bez gužve i i nervoze. Ako koristimo pomoćno sredstvo za promet, ne daje nam privilegiju prvenstva prolaza. Ako nas pješak propusti, jedno pristojno:"Hvala" puno će značiti u budućim susretima. Sve to kreće od kućnog odgoja i naše kulture komuniciranja. Nikakvi zakoni to ne mogu donijeti, ali mi to svojim ponašanjem možemo izgraditi.
Ovo su moja razmišljanja kao pješaka i vozača, a neću ga promijeniti niti sutra kada si kupim romobil (nadam se da ću naći povoljnu cijenu za Xiaomi M365 MiJia.). Pozdravćek svima!
Meky je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2019., 19:17   #800
Meky
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Simbijus Pregled postova
https://autostart.24sata.hr/insider/...po-starom-4794

Mediji toliko stigmatiziraju romobile da je sada ljudima prva misao u glavi kada vide romobil ubojit, opasan, brz, tih, jurilice itd... A statistika koja postoji govori o tome da bi se neka druga prijevozna sredstva trebala prozivati ( iako nije do vozila već vozača). Nesreće će se dešavati i ako se donese zakon koji će možda ograničiti gdje i koliko se smije voziti s romobilom ali kao što vidimo po statistici bez obzira na sve zakone i kazne "shit happens".
Dakle vozite oprezno što god da vozite, malo više tolerancije prema drugim sudionicima u prometu i ako ste s biciklom ili romobilom gdje ima pješaka, usporite na brzinu nešto malo bržu od hoda i sigurno prodite pokraj njih.
A navedeni antagonizam prema romobilima iz zaključka na kraju članka iz jutarnjeg nije radi nepostojanja zakona već radi medija koji ih konstantno stigmatiziraju i zbog pojedinaca koji će i dalje bez obzira na zakon voziti kako oni misle da se treba voziti. Nešto kao 90% biciklista na nogostupu i u suprotnom smjeru biciklističke staze, pješaka po biciklističkim stazama, vozača automobila koji se voze koliko ide itd...
Imam dosta godina i iskustva da mogu sa sigurnošću ustvrditi da su opisane situacije slika našeg mentalnoga sklopa i pomanjkanja kućnog odgoja, kao osnove za naše ponašanje. O tome bi trebali i morali malo više popričati a ne čekati da nas "urazume" restriktivnom promjenom zakona???
Kada su se pojavili električni automobili, razvila se velika rasprava o tome kako su oni "bešumni", pa se pješaci boje iznenađenja koje ne čuju. Bilo je prijedloga da se takva vozila dodatno opreme sa nekom vrstom zvučnog signala, kako bi ih pješaci čuli kao što su se navikli na brujanje motora. Naravno taj zvuk bi trebao biti "nježniji" i od svih prihvatljiv. U svakom slučaju da bude isti u svim zemljama.
Ista situacija je sada sa el. romobilima koji voze po pješačkim površinama, na kojima se mješaju pješaci, biciklisti, bomoboli i koturaljke. Dugo ćemo čekati da se taj dio prometanja bolje organizira na sveopće zadovoljstvo i razumijevanje..

Zadnje izmijenjeno od: Meky. 08.11.2019. u 21:05.
Meky je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2019., 14:19   #801
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Ekipa, ima tko kakvih iskustava s Ninebot Max? Vidim da ima neke zanimljive stvari, poput guma bez zračnice, ugrađenog adaptera, pješačkog moda... Ono što mi jedino ne izgleda baš najbolje su ove kočnice i poveća masa. Vidim da je čak i dosta povoljan na Gearbestu, u rangu M365 Pro.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2019., 07:28   #802
sinisa1989
Bazinga
Moj komp
 
sinisa1989's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Križevci
Postovi: 3,873
Jel ima netko problema s povezivanjem preko bluetootha na M365? Pokušao sam promijeniti regiju, resetirati bluetooth, no jednostavno ga telefon ne vidi. Mobitel je S9.

Tražio sam temu, no nisam uspio naći odgovor.
__________________
The best place to hide a dead body
is page 2 of Google search results.
sinisa1989 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2019., 09:35   #803
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Ukratko da nakon 1000km pređenih na M365 iznesem dojmove u par rečenica. Prošlo je 10 mjeseci od kupovine. Uglavnom vožnja od posla do kuće, cca 5.5km u jednom smjeru bez nekih većih uspona i nizbrdica. Gume se za sada dobro drže. Nisam radio niti jednu izmjenu. Svaka 3 mjeseca kontrola guma i malo nadopumpavao na 3.5 bara. Ako usporedim ostale na romobilima, mogu reći da se vozim ko baba
Moguće da zbog toga imam original set guma nakon 1000 prijeđenih kilometara.
Na 800km su se počeli javljati "cvrčci" na stupu volana. Malo sam se igrao na podešavanju onog zuba i kad sam to malo zategnuo cvrčci su prestali. No, sudeći po svemu javit će se ponovo prije ili kasnije.
Kapacitet baterije je počeo vidno opadati. Kad je bila nova, tih 11km od kuće do posla i natrag prevalio bih sa 49% kapaciteta, odnosno ostalo bi mi 51% baterije. Uglavnom bih ju punio kada bi bila 50% i skidao s punjača na 100%. 10 mjeseci i 1000km poslije nakon odvožene iste relacije ostane mi 35%, tako da ću uskoro morati puniti kod kuće i na poslu. Ako izdrži 2000km bez nekih većih problema, mogu reći da osim gušta vožnje i brzine prijeđenog puta dodatnu komponentu ima i financijska ušteda u odnosu na gradski prijevoz.
markec2102 je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2019., 10:25   #804
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Pozdrav,

Gume bi trebao dopumpati svakih 10-tak dana tako da su uvijek oko 3.5, jer ako padnu ispod 3 počnu lagano plesati unutar vanjske gume i raditi štetu na njoj...a i što je tlak veći manje se baterija troši jer je manji otpor kotrljanja. Što se baterije tiče normalno je da po hladnijem vremenu domet padne cca. 10-15% ovisno koliko dugo je vani na hladnom i koliko je hladno. Ja sam prešao nešto više od 4000km i domet mi je isti kao i na početku ako uzmem u obzir vanjsku temperaturu. Samo primjera radi...na +25-30 domet ukupno 20km na temp oko +10 domet 15-tak km.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2019., 10:28   #805
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor sinisa1989 Pregled postova
Jel ima netko problema s povezivanjem preko bluetootha na M365? Pokušao sam promijeniti regiju, resetirati bluetooth, no jednostavno ga telefon ne vidi. Mobitel je S9.

Tražio sam temu, no nisam uspio naći odgovor.
Skini si M365 Tools ili M365 Dasboard aplikaciju i sve bi trebalo raditi, a i bolje su nego MiHome.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2019., 10:37   #806
Simbijus
Registered User
 
Datum registracije: Nov 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor tutix Pregled postova
Ekipa, ima tko kakvih iskustava s Ninebot Max? Vidim da ima neke zanimljive stvari, poput guma bez zračnice, ugrađenog adaptera, pješačkog moda... Ono što mi jedino ne izgleda baš najbolje su ove kočnice i poveća masa. Vidim da je čak i dosta povoljan na Gearbestu, u rangu M365 Pro.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Napiši si koliko bi km dnevno radio (domet), da li ga trebaš često nositi ili ne (radi mase) i da li bi imao potrebu voziti ga u autu (dimenzije) pa na temelju toga odluči koji ti model zadovoljava te kriterije i onda izabereš.
Npr. Ninebot Max je dosta veći od M365 PRO ili M365 pa ne stane u većinu prtljažnika automobila bez da se sic mora oboriti pa ako ti je to problem onda nećeš njega. Ako ti je potreban dnevni domet od preko 20km M365 obična ne dolazi u obzir...itd. Još nema puno povratnih imnformacija o mogućim problemima kod duže uporabe, jer nema još puno ljudi koji su napravili veću kilometražu s njima. Meni je najveća prednost veće gume bez zračnica na kojima se puno udobnije voziti.
Simbijus je offline   Reply With Quote
Staro 14.11.2019., 12:03   #807
sodom
Premium
Moj komp
 
sodom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 593
Upravo tako, potpisujem sve što je Simbijus napisao.
sodom je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2019., 18:48   #808
markec2102
Registered User
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 92
Citiraj:
Autor Simbijus Pregled postova
Pozdrav,

Gume bi trebao dopumpati svakih 10-tak dana tako da su uvijek oko 3.5, jer ako padnu ispod 3 počnu lagano plesati unutar vanjske gume i raditi štetu na njoj...a i što je tlak veći manje se baterija troši jer je manji otpor kotrljanja. Što se baterije tiče normalno je da po hladnijem vremenu domet padne cca. 10-15% ovisno koliko dugo je vani na hladnom i koliko je hladno. Ja sam prešao nešto više od 4000km i domet mi je isti kao i na početku ako uzmem u obzir vanjsku temperaturu. Samo primjera radi...na +25-30 domet ukupno 20km na temp oko +10 domet 15-tak km.
Potpuno si u pravu... Baš sam dan poslije tvog posta otišao na benzinsku napumpati gume i pogađaš opet prevaljujem isti put kao i sa novim romobilom. Tlak u gumama bio na 2 bara... vjerojatno ova nagla promjena temperature pridonijela bržem pražnjenju. Zbilja treba svakih 10-15 dana kontrolu bacit...
markec2102 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2019., 07:58   #809
zupy
Premium
 
zupy's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Priko Klisa
Postovi: 843
Evo i moj mali projekt je 99% gotov , čekam još samo prekidač za sirenu i napajanje za svjetlo.



https://ibb.co/8D9vY2x


Znači 26 26650 Litokala baterija u 13s konfiguraciji (2paralelno 13 serija) je unutra sada i nisu se pokazale loše.


Domet sa istima je preko 30 km - dalo bi se još možda 3-4 km izvuć jer mi je kontroler tek počeo izbacivat u nekim većim brigovima.


https://ibb.co/PWWS3Jg


Napon nakon ovakog pražnjenja je bio oko 3,5V što je dobro jer se ne ide preduboko (nemam BMS-a).
Znači baterije su deklarirane ako 5 AH i ovo je situacija nakon punjenja


https://ibb.co/ZWM26Rh


Znači 10ah (2 u seriju) napunjeno za 2 i po sata.



Postavio sam paljenje na ključ sa relejom a isti mi ujedno pali i ekran te sam napokon uredio i ovo oko baterije (poklopci, konektori.... ) i tu je bilo najviše zahebancije jer nema se mjesta unutra pa sam morao kemijati svašta.
https://ibb.co/WW3XGjM
https://ibb.co/S79T6tM
https://ibb.co/Tw7NXYX
https://ibb.co/pvtkTNW




Sad slijedi 2 drugi dio projekta - još jedno kućište pa nova baterija od recikliranih baterija laptopa - ovo ako i kad bude

Zadnje izmijenjeno od: zupy. 21.11.2019. u 08:04.
zupy je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2019., 09:51   #810
DSA
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Sarajevo
Postovi: 257
Bravo, odlican posao
DSA je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na