Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2023., 09:36   #28741
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Nema problema. Pogledaj ga, super je složen i priča je lijepa.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 09:37   #28742
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Dobro može li netko objasniti koji je problem s tim filmom?
Marisol je glava kuće a njezin ševac ne zna hodati po lojtrama, woke a ima i crnac u filmu. woke na woke
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 12:20   #28743
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Ja ne znam odakle neki kolege vade navedene bedastoće o tom filmu, mislim da su malo previše zabrijali na neke woke-gey-crnac-Toyota stvari koje su totalno irelevantne za sadržaj i radnju filma. Film je snimljen prema djelu švedskog autora i molim dotične kolege da si daju truda pa pročitaju što je autora inspiriralo da napiše navedeno djelo:

https://en.wikipedia.org/wiki/A_Man_Called_Ove_(novel)

Ako pokušavate biti duhoviti, pametni ili ne znam što prodajući te woke fore, dajte si barem truda pa ih poduprite zrelim argumentima, slike ljudi s oružjem kao argument u kontekstu s ovim filmom djeluju isto kao da ja tvrdim da je glavni motiv u Titanicu krađa dijamanta.

Zadnje izmijenjeno od: Sinac. 31.03.2023. u 14:49.
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 15:01   #28744
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Mene samo zanima odakle sad Toyota tu u prici, jel se triban osjecat uvriđeno?
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 15:11   #28745
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Taj glavni junak Otto ima frenda koji je u isto vrijeme kupovao novi auto kad i on, Otto kupuje Forda, frend isto tako sve dok jednog dana ne dođe s novom Toyotom što jako naljuti Otta jer Toyota nije "domaća američka kompanija".
Sinac je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 15:13   #28746
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
Mene samo zanima odakle sad Toyota tu u prici, jel se triban osjecat uvriđeno?
Možda na ovo misli
https://www.youtube.com/watch?v=-A5Pg_F9zEI
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 15:17   #28747
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,216
Moj je cisti benzinac sve ok
OuttaControl je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 17:24   #28748
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor Sinac Pregled postova
Taj glavni junak Otto ima frenda koji je u isto vrijeme kupovao novi auto kad i on, Otto kupuje Forda, frend isto tako sve dok jednog dana ne dođe s novom Toyotom što jako naljuti Otta jer Toyota nije "domaća američka kompanija".
u kojem si ti filmu bio kad si gledao film aj priznaj? jesi li ga uopce gledao?

znači sused je taj koji je cijeli zivot bio Ford fan a ne Hanks, Hanksu je moto Chevrolet 4Life, i tak su se oni još od mladih dana nadrkavali kad bi netko od njih kupio novi model od tih marki...

e sad dolazimo do problema...

kak vrijeme prolazi, od suseda sin ode živjet/radit u Japan i kao influnecer utječe na ćaću i ćaća nabavi Toyotu Celicu i Hanks naravno popizdi, bolje da mu je u lice pljunuo nego se sa "tim" pohvalio, eto

i da stvar bude još gora, Celica je kabrio

Zadnje izmijenjeno od: Spikeman. 31.03.2023. u 17:51.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 17:40   #28749
Ivo_Strojnica
PRO
Moj komp
 
Ivo_Strojnica's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,178
Pogledao Creed III - neuvjerljiva priča, artističko snimanje....pogledajte ako baš volite ovu franšizu.
Dosta je mlako.
__________________
"Who is your daddy and what does he do?"
Ivo_Strojnica je online   Reply With Quote
Staro 31.03.2023., 22:03   #28750
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
kak vrijeme prolazi, od suseda sin ode živjet/radit u Japan i kao influnecer utječe na ćaću i ćaća nabavi Toyotu Celicu
Mislim da je ćaća ipak bio više ponosan na sina nego što je ovaj utjecao na njega pošto su bili u očito lošim odnosima.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 08:01   #28751
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Mislim da je ćaća ipak bio više ponosan na sina nego što je ovaj utjecao na njega pošto su bili u očito lošim odnosima.
ponosan? i baš zato sto ne razgovaraju i u lošim su odnosima ćaća uzme svoj teško stečeni dolar i kupi japansko vozilo, za što? da bi pokazao koliko je ponosan na sina? Kupovinom auta? a sin ih hoce izbacit iz obiteljskog doma u dubokoj starosti zajedno sa onim žmukljarošom kaj vozi prek trave? OK, ima smisla...
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 12:57   #28752
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
ponosan? i baš zato sto ne razgovaraju i u lošim su odnosima ćaća uzme svoj teško stečeni dolar i kupi japansko vozilo, za što? da bi pokazao koliko je ponosan na sina? Kupovinom auta? a sin ih hoce izbacit iz obiteljskog doma u dubokoj starosti zajedno sa onim žmukljarošom kaj vozi prek trave? OK, ima smisla...
Aha, dakle u tvojoj verziji ima smisla da je otac pod utjecajem istog tog sina i isto tako troši teško zarađeni dolar na japansko vozilo dok ga isti taj sin bez razmišljanja na daljinu pokušava spremiti u dom?

Miješaš vremenske tijekove. Sin odlazi, godine prolaze, otac kupuje auto, događa se nešto dok prolaze godine, ljudi se udaljuju, procjep se produbljuje, šta god. Gledati film s razumijevanjem, molim.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 13:22   #28753
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Aha, dakle u tvojoj verziji ima smisla da je otac pod utjecajem istog tog sina i isto tako troši teško zarađeni dolar na japansko vozilo dok ga isti taj sin bez razmišljanja na daljinu pokušava spremiti u dom?

Miješaš vremenske tijekove. Sin odlazi, godine prolaze, otac kupuje auto, događa se nešto dok prolaze godine, ljudi se udaljuju, procjep se produbljuje, šta god. Gledati film s razumijevanjem, molim.
ma sve 5, velim tvoj komentar ima potpunog smisla, otac je ponosan na sina i to je pokazao svima tako što je otišao u auto salon i kupio svojim novcima sam sebi Toyotu Celicu kabrio.
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 14:21   #28754
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
Citiraj:
Autor kenti Pregled postova
Zanimljivo je pročitati komentare o Otto filmu onih koji nisu svjesni što se događa, žive u la la landu. Lakše je tako, realnost je teža, previše slučajna s filmom. Pogotovo kad vidimo što se događa u SAD-u, EU itd. Sve se slučajno potrefilo sa aktualnom situacijom, a Holywood nikad ne bi tako što napravio. Pogotovo slušajući razne direktore Disneya i slično.

Samo ću ponoviti "Jedna strana je organizirana .... , a druga većinom nije svjesna što se događa. Nije preteško pogoditi ishod."
Samo ti fali još poštapalica vas teoretičara zavjera pametnom dosta,čudi me da već nisi baniran,samo nam jos fale ljudi gušteri,chemtrails,a najveća prijetnja svih teoretičara 5g istovremeno tipkajući i snimajući svoja sranja na 4g uredjaju
Venomgamer je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 16:09   #28755
Royksopp
Registered User
 
Royksopp's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2022
Lokacija: Zagreb
Postovi: 9
Pogledala jučer Luther. Radnja nešto što je već viđeno, ali dobro je obrađeno. Mislim da u zadnje vrijeme rade filmove sve na isti kalup.
Royksopp je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2023., 20:03   #28756
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,938
Citiraj:
Autor Spikeman Pregled postova
ma sve 5, velim tvoj komentar ima potpunog smisla, otac je ponosan na sina i to je pokazao svima tako što je otišao u auto salon i kupio svojim novcima sam sebi Toyotu Celicu kabrio.
To što ti prakticiraš se zove mentalna gimnastika. Ponavljam, po tvojim riječima, isti taj sin, isti ti odnosi, isti dolari i otac kupuje vozilo zbog "influenca"? Pa tih godina influenceri nisu ni postojali
mkey je offline   Reply With Quote