Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.12.2011., 21:47   #301
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
Mcg zašto u vodiču nema GOM playera,ja ga osobno koristim dvije godine i nemam nekakvih zamjerki na njegov rad,dapače jako jednostavan i codec koji nema skinem automatski i to je to.
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 23:13   #302
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
E hebi se sad

Skinuo sam SPlayer i zanima me kak da povećam titlove,ovaj drugi red titla mi je automatski manji neg prvi red?

I di brišem tu čajniz.bat file?

I kak da disejblam automatsko skidanje titlova?

I prikaže mi u donjem lijevom kutu neš na čajniz i onda na engleskom,kak da maknem taj čajniz?

I mislim da bum se vratil na GOM
rodriguez je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2011., 23:34   #303
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
U zadnje vrijeme SPlayer uopće ne nalazi titlove. Jel moguće namjestiti da traži s nekih drugih izvora a ne samo onog defaultnog kaj je u njemu? Mislim na Engleske titlove, Hrvatski me ne zanimaju.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 23:41   #304
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Ma sve je ok preko dana, al kad po noći hoču gledat seriju starci me zovu s drugog kraja kuće na mobitel da stišam. A ja na krevetu 4 metra od monitora i jedva čujem kak spada. Prokleta izolacija.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2011., 23:49   #305
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Nađe za dosta stvari, al opet ima stvari da ne nađe titlove. Bilo serije ili filmovi (večinom novije stvari). Makar ručno onda nađem za doslovno 30 sek.

Neznam, možda malo previše očekujem, tj. vjerojatno oni ne updateaju te svoje titlove tak brzo kak bi ja htio.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2011., 13:43   #306
Full Throttle
Premium
Moj komp
 
Full Throttle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagorje
Postovi: 838
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
uspio sam ih nagurat da budu uz donji black bar, ali nikako da se 'nalijepe' preko njega.

znači, nema funkcije ko 'draw to overlay surface' u kmplayeru. pretpostavljam da su i portable i installed verzija iste po mogućnostima?
u mpc hc-u ideš pod opcije, pa subtitle i tamo imaš pod screen alignment & margins opciju "Position subtitles relative to the video frame" koju odčekiraš, tj. u kućici mora biti kvadratić, a ne kvačica. i onda si još pošteljaš poziciju ako ti je previsoko. ja sam stavio veličinu fonta 18 i razmak od Bottom-a 3, i sad mi taman ispunjavaju donju crnu traku.
Full Throttle je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2012., 00:58   #307
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor Full Throttle Pregled postova
u mpc hc-u ideš pod opcije, pa subtitle i tamo imaš pod screen alignment & margins opciju "Position subtitles relative to the video frame" koju odčekiraš, tj. u kućici mora biti kvadratić, a ne kvačica. i onda si još pošteljaš poziciju ako ti je previsoko. ja sam stavio veličinu fonta 18 i razmak od Bottom-a 3, i sad mi taman ispunjavaju donju crnu traku.

3 od bottom-a mi je taman, samo sam font stavio na 16.

hvala ti puno.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 13:05   #308
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Ne znam je li problem u meni, ali u Splayeru 3.7 ne mogu naštimati da prva i druga linija titlova budu jednake veličine.

Ako se dobro sjećam, u nekoj od starijih portabilnih verzija linkanih na ovom topicu (3.5?) sam to mogao riješiti podešavanjem nekog ratia na 1.0, međutim ovdje ne vidim tu opciju.
Dakle, jesam li ja ćorav ili su jednostavno izbacili tu opciju iz nove verzije programa?
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 17:12   #309
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Ne znam je li problem u meni, ali u Splayeru 3.7 ne mogu naštimati da prva i druga linija titlova budu jednake veličine.

Ako se dobro sjećam, u nekoj od starijih portabilnih verzija linkanih na ovom topicu (3.5?) sam to mogao riješiti podešavanjem nekog ratia na 1.0, međutim ovdje ne vidim tu opciju.
Dakle, jesam li ja ćorav ili su jednostavno izbacili tu opciju iz nove verzije programa?
Sad se mora klikint na subtitle, gornji i donji red i odabrat manualno. Malo debilno jedva san skužio...
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 06.01.2012., 22:11   #310
G.ost
Premium
Moj komp
 
G.ost's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb / Malešnica
Postovi: 185
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Sad se mora klikint na subtitle, gornji i donji red i odabrat manualno. Malo debilno jedva san skužio...

jer bi mogao malo bolje objasniti gdje i kako da to promjenim jer ja nikako ne nalazim tu opciju manualno...hvala unaprijed
G.ost je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.01.2012., 11:00   #311
Domi
-.
Moj komp
 
Domi's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 297
Ako sam dobro shvatio Baju, trebalo bi napraviti dablklik nad ovim označenim područjima i onda za svako od njih definirati veličinu fonta:


A moguće i da sam ekstremno fulao i da Baja uopće nije na to mislio. Pogotovo zato kaj meni ovo nije pomoglo. Odnosno, linije titlova su mi i dalje različitih veličina.
__________________
KAJ
Domi je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2012., 22:16   #312
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
pitanje vezano za subtitles u mpc hc. ukoliko se koristi madVR render, embedded subsi se loadaju iz view->options->subs, a eksterni isključivo s ctrl+l?
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2012., 00:44   #313
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Domi Pregled postova
Ako sam dobro shvatio Baju, trebalo bi napraviti dablklik nad ovim označenim područjima i onda za svako od njih definirati veličinu fonta:


A moguće i da sam ekstremno fulao i da Baja uopće nije na to mislio. Pogotovo zato kaj meni ovo nije pomoglo. Odnosno, linije titlova su mi i dalje različitih veličina.
Upravo san na to mislio i meni radi
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 15:32   #314
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
Pozdrav, imam jedan dosta iritantan problem. Naime kod gledanja filmova bez obzira u kojem playeru konstantno mi onak neka crta sječe sliku. Neznam kako bih to najbolje objasnio... Jednostavno ta crta je nevidljiva i kao neki prijelaz izgleda, to se nevidi tolko kad je scena mirna ali ćim je malo brža kretnja u videu odmah se vidi. Imam K-lite codec pac najnoviji, komp bez problema vrti hd i sve al ovo me užasno iritira, jel zna netko u ćemu bi mogao bit problem? I što je najgore od svega zbriso sam kodeke, pa stavio najnovije i sad mi je u filmovima onak zrnata slika...(720p uglavnom)
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 16:10   #315
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Šiljo Pregled postova
Pozdrav, imam jedan dosta iritantan problem. Naime kod gledanja filmova bez obzira u kojem playeru konstantno mi onak neka crta sječe sliku. Neznam kako bih to najbolje objasnio... Jednostavno ta crta je nevidljiva i kao neki prijelaz izgleda, to se nevidi tolko kad je scena mirna ali ćim je malo brža kretnja u videu odmah se vidi. Imam K-lite codec pac najnoviji, komp bez problema vrti hd i sve al ovo me užasno iritira, jel zna netko u ćemu bi mogao bit problem? I što je najgore od svega zbriso sam kodeke, pa stavio najnovije i sad mi je u filmovima onak zrnata slika...(720p uglavnom)
1. Ovaj thread se bori KLitea i ostalih nepoćudnih packova
2. Moguće je da je nešto s vsyncom
3. Probaj s nekom čistom instalacijom i kombinacijom programa navedenih u 1. postu
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 17:36   #316
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
1. Ovaj thread se bori KLitea i ostalih nepoćudnih packova
2. Moguće je da je nešto s vsyncom
3. Probaj s nekom čistom instalacijom i kombinacijom programa navedenih u 1. postu
Probao sam sa svim playerima al opet isti vrag, a gdje da uključim/isključim taj vsync? Probao sam mijenjat i onaj video renderer.. Jel ima to kakve veze?
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 17:54   #317
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Šiljo Pregled postova
Probao sam sa svim playerima al opet isti vrag, a gdje da uključim/isključim taj vsync? Probao sam mijenjat i onaj video renderer.. Jel ima to kakve veze?
Opet kažem, računalo je pod utjecajem raznoraznih kodeka. Najbolje bi bilo na odvojeni HDD/SSD dignit nove Windowse čiste, i opalit Splayer/MPC HC i sl, pa probat, ovako je prilično pucanj u prazno viruj mi.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 20:08   #318
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Šiljo Pregled postova
Probao sam sa svim playerima al opet isti vrag, a gdje da uključim/isključim taj vsync? Probao sam mijenjat i onaj video renderer.. Jel ima to kakve veze?
Napravi ovo i probaj!

1. Skini Ubuntu ili neku drugu linux distribuciju i probaj sa njom (možeš i xbmc koji se pokreće sa sticka i probaj). Ako će tamo raditi u xbmcu i/ili u VLC-u, a u windowsima neće onda je softverski problem, a ako neće ni pod linuxom onda je najvjerojatnije "hardverski" (less likely)

2. Jesi probao pokrenuti u MPC-HC?
http://sourceforge.net/projects/mpc-...6.exe/download

Skini i instaliraj. Onda pusti film u njemu. Ako dolazi opet do tearinga (ta crta na ekranu) stisni "O" za options i otiđi pod playback -> i označi "Alternative Vsync". Nakon toga izađi iz programa i probaj opet. Ako ne prođe, onda ugasi to i stavi "D3D fullscreen" (uvijek izađi iz programa nakon novih postavki) i probaj. Ako ni onda neće probaj uključiti i jedno i drugi i probaj!

Ako ni onda neć ponovi isti postupak samo stavi direct show video na VMR9 renderless.

Ako ni to ne prođe, poigraj se mrvicu sa driverima od grafe!

Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Opet kažem, računalo je pod utjecajem raznoraznih kodeka. Najbolje bi bilo na odvojeni HDD/SSD dignit nove Windowse čiste, i opalit Splayer/MPC HC i sl, pa probat, ovako je prilično pucanj u prazno viruj mi.
Postali ste gori od najlošijih codec packova!

~2003. godina - Ako nešto ne valja, instaliraj ovaj ili ovaj codec pack

~2012. godina - Ako nešto ne valja, a imao si bilo kakav codec pack, ruši windowse??? jer ja ne mam nikakvo tehničko rješenje i znanje što bi moglo biti krivo pa je najbolje da zbog mog ne znanja samo reinstalliraš cijeli OS!
  Reply With Quote
Staro 18.01.2012., 20:29   #319
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
~2012. godina - Ako nešto ne valja, a imao si bilo kakav codec pack, ruši windowse??? jer ja ne mam nikakvo tehničko rješenje i znanje što bi moglo biti krivo pa je najbolje da zbog mog ne znanja samo reinstalliraš cijeli OS!
A ja san ima problema i prika na laptopu pa znan o čemu govorim, nikako nisan moga fixat stanje.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 01:09   #320
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Napravi ovo i probaj!

1. Skini Ubuntu ili neku drugu linux distribuciju i probaj sa njom (možeš i xbmc koji se pokreće sa sticka i probaj). Ako će tamo raditi u xbmcu i/ili u VLC-u, a u windowsima neće onda je softverski problem, a ako neće ni pod linuxom onda je najvjerojatnije "hardverski" (less likely)

2. Jesi probao pokrenuti u MPC-HC?
http://sourceforge.net/projects/mpc-...6.exe/download

Skini i instaliraj. Onda pusti film u njemu. Ako dolazi opet do tearinga (ta crta na ekranu) stisni "O" za options i otiđi pod playback -> i označi "Alternative Vsync". Nakon toga izađi iz programa i probaj opet. Ako ne prođe, onda ugasi to i stavi "D3D fullscreen" (uvijek izađi iz programa nakon novih postavki) i probaj. Ako ni onda neće probaj uključiti i jedno i drugi i probaj!

Ako ni onda neć ponovi isti postupak samo stavi direct show video na VMR9 renderless.

Ako ni to ne prođe, poigraj se mrvicu sa driverima od grafe!



Postali ste gori od najlošijih codec packova!

~2003. godina - Ako nešto ne valja, instaliraj ovaj ili ovaj codec pack

~2012. godina - Ako nešto ne valja, a imao si bilo kakav codec pack, ruši windowse??? jer ja ne mam nikakvo tehničko rješenje i znanje što bi moglo biti krivo pa je najbolje da zbog mog ne znanja samo reinstalliraš cijeli OS!
Probao sam sa MPC-HC sve ovo, opet isto al kad sam uključio ovaj d3d fullscreen ćini mi se da tog nije bilo, al kad je taj fullscreen uključen nemam nikakve kontrole nad videom uopće...
Jel mogu instalirat ubuntu na eksterni disk koji je već polupun ili on mora bit prazan i formatiran?
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 01:23   #321
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Šiljo Pregled postova
Probao sam sa MPC-HC sve ovo, opet isto al kad sam uključio ovaj d3d fullscreen ćini mi se da tog nije bilo, al kad je taj fullscreen uključen nemam nikakve kontrole nad videom uopće...
Jel mogu instalirat ubuntu na eksterni disk koji je već polupun ili on mora bit prazan i formatiran?
možeš ga bootat s sticka live bez instalacije.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 01:54   #322
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Šiljo Pregled postova
Probao sam sa MPC-HC sve ovo, opet isto al kad sam uključio ovaj d3d fullscreen ćini mi se da tog nije bilo, al kad je taj fullscreen uključen nemam nikakve kontrole nad videom uopće...
Jel mogu instalirat ubuntu na eksterni disk koji je već polupun ili on mora bit prazan i formatiran?
Kao što reće baja, strpaš na stick i bootaš!

ALI, već sam vidio slučajeva kada apsolutno ništa nije pomoglo osim d3d full screena za rješavanje problema. Jednostavno kao da se nešto pokolje između windowsa, drivera, "directxa", gpu-ekrana... Najbolje je probati sa VLC-om na windowsima i onda sa VLC-om na linuxu jer time skoro pa "zaobiđeš" sve moguće softverrske kerefeke!
  Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 17:54   #323
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Kao što reće baja, strpaš na stick i bootaš!

ALI, već sam vidio slučajeva kada apsolutno ništa nije pomoglo osim d3d full screena za rješavanje problema. Jednostavno kao da se nešto pokolje između windowsa, drivera, "directxa", gpu-ekrana... Najbolje je probati sa VLC-om na windowsima i onda sa VLC-om na linuxu jer time skoro pa "zaobiđeš" sve moguće softverrske kerefeke!
Zbriso sam sve kodeke i tearinga sa vlc-om nema. Problem je što taj vlc nije neki bajni program pa zna štekat bluray, a sa mpc-hc sve radi i nije težak program al tu tearinga ima. Nema ga samo kad stavim VMR7/9 windowed, a tak neće titlove pokazivat hahahaha. Sa VMR7/9 renderless(gdje titlove pokazuje) opet ima tearinga... S linuxom ima tearinga.
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 18:04   #324
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Pa onda stavi fullscreen u mpc-hcu. Trebao bi imati titlovi mislim, a iako nemaš opcije na klik miša iste rade preko shortcuta na tipkovnici! (a za audio recimo) etc.

Ne znam, kad sam imao neke sitne probleme sa tim na staroj, staroj grafulji nisam obraćao pozornost jer sam imao daljinac gdje su mi sve te "funkcije" bile stavljene pa nisam išao desnim klikom da nekaj narihtam! Mislim da si stuck sa ovime!
  Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 18:13   #325
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Pa onda stavi fullscreen u mpc-hcu. Trebao bi imati titlovi mislim, a iako nemaš opcije na klik miša iste rade preko shortcuta na tipkovnici! (a za audio recimo) etc.

Ne znam, kad sam imao neke sitne probleme sa tim na staroj, staroj grafulji nisam obraćao pozornost jer sam imao daljinac gdje su mi sve te "funkcije" bile stavljene pa nisam išao desnim klikom da nekaj narihtam! Mislim da si stuck sa ovime!
Ma na taj d3d fullscreen ništ nemogu kvragu joooj koji glupi problem
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 18:16   #326
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
E zaboravio sam reć da i na streamu i recimo yubitou se pojavljuje tearing... JEl može to bit do hardvera?
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2012., 19:16   #327
Facelessone
Premium
Moj komp
 
Facelessone's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 4,185
Ak je hardware ovaj iz mojkomp onda 99% sigurno da je do hardvera.
__________________


AMD Ryzen 7 5700X
BQ Pure Rock
MSI B450 Tomahawk Max
32GB (2x16GB) Fury Beast 3600MHz HX432C18FB2K2/16
MSI RX 6800XT GamingX Trio 16GB
500GB Crucial MX500
Fractal Define R4
Corsair HX850 Platinum
Logitech MX Master 3
Logitech MX Keys
Logitech Z2300
Dell U2715H
Iskon 200/100 Mbps



CPU Intel i7-4810MQ
VGA nVidia GT730M 1 GB
RAM DDR3 16 GB 1600 MHz
SSD 500 GB Sandisk Ultra
Display 15.5" 3K HD IPS 2880x1620
LTE Modem
DVD-RW
9 cell battery
Napajanje 135 W
Windows 10 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



AMD Ryzen 5 PRO 4650U
Radeon RX Vega 6
14" 1920x1080 IPS
8GB RAM
Kingston KC3000 512GB
Windows 11 Pro
Logitech MX Anywhere 3s



Xpenology DVA1622 @ DSM 7.1.1-42962 Update 4
H110M-DGS
Intel i3-7100
8GB RAM DDR4
WD Red 8TB
WD Purple 4TB
Seagate IronWolf 3TB
Seagate SkyHawk 6TB
Nanoxia Deep Silence 4
Seasonic X650 SS-650KM Gold

Facelessone je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2012., 12:53   #328
Šiljo
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 46
Citiraj:
Autor Facelessone Pregled postova
Ak je hardware ovaj iz mojkomp onda 99% sigurno da je do hardvera.
ma nije ,imam intel pentium 4 cpu 3.00GHZ, 2.5GB RAM DDR2, NVIDIA GEForce210
Šiljo je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2012., 23:55   #329
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Citiraj:
Autor Šiljo Pregled postova
Pozdrav, imam jedan dosta iritantan problem. Naime kod gledanja filmova bez obzira u kojem playeru konstantno mi onak neka crta sječe sliku. Neznam kako bih to najbolje objasnio... Jednostavno ta crta je nevidljiva i kao neki prijelaz izgleda, to se nevidi tolko kad je scena mirna ali ćim je malo brža kretnja u videu odmah se vidi. Imam K-lite codec pac najnoviji, komp bez problema vrti hd i sve al ovo me užasno iritira, jel zna netko u ćemu bi mogao bit problem? I što je najgore od svega zbriso sam kodeke, pa stavio najnovije i sad mi je u filmovima onak zrnata slika...(720p uglavnom)
Prelistaj video postavke grafickih drivera i pogasi sve vrste demo modova pod video postavkama Catalysta ili nVidie
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2012., 12:14   #330
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
jel ima tko problema sa ZELENIM ekranom kod koristenja DXVA. imam AMD 5670 grafu i ovo je stvarno iritantno. da li je to do drivera mozda. probao sam par verzija i nista se ne mijenja.
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na