Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.09.2017., 20:58   #1681
vorda22
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ma kakva dominacija. Bit će ista utrka kao i zadnja. Vettel će sigurno imati 1 priliku. Imao je i u Belgiji dvije. Ovog puta mora preskočiti Hamiltona. MORA!!
LOL

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Staro 01.09.2017., 21:40   #1682
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Ma kakva dominacija. Bit će ista utrka kao i zadnja. Vettel će sigurno imati 1 priliku. Imao je i u Belgiji dvije. Ovog puta mora preskočiti Hamiltona. MORA!!
LOL x2 ovo je u rangu Alonsovog postolja ali dobro, optimizam vlada

@mob
Brko je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.09.2017., 22:10   #1683
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
em ce ferrari voziti na motoru koji je odvezao vec 3-4 trke. ono, uspjeh garantiran, predvidjam da ce pehistu Kimiju motor riknuti.

bottas ce smetati vettelu i to je to.
Gabre je offline  
Staro 01.09.2017., 22:29   #1684
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Jedna anegdota za 2010 i Ferrarijev motor... smijeh je bio i naslađivanje kad se Alonso razbio u Spa. Bio je to novi motor.
Oštećenje je bilo i opet su morali dati motor za Monzu novi.
Ali to je bio zadnji motor sezone. Svi su još imali 2-3, Ferrari zadnji.

I onda Alonso radi sljedeće sa tim jednim jadnim motorom:
Monza - 1 mjesto
Singapur - 1 mjesto
Japan - 3 mjesto
Koreja - 1 mjesto

Kasnije Brazil je bio damage limitation i Abu Dhabi je trebao biti samo proceduralna utrka. A onda su nastupili debili iz strategijskog dijela Ferrarija i nasjeli na Red Muljovo žrtvovanje Webbera i dobismo najvećeg kmečavca u povijesti kao prvaka.

Poanta priče - nikad ne otpisuj Ferrari. Povijest ne laže.

@mob
Brko je offline  
Staro 01.09.2017., 22:39   #1685
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Pomalo, vidjet ćemo, Merc je u Belgiji vozio s manje krila nego Ferrari.

Al što mi je bio drag taj Abu Dhabi 2010., napuhanko je dobio prvu porciju karme, poslije se samo nastavila te traje i danas. Ja sam najbolji, ja ću birat mjesto...aham hoćeš, vidi se po priloženom.
__________________

explorer 4 je offline  
Staro 01.09.2017., 22:49   #1686
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
A čuj, tako možemo reći i za šumahera da ga je stigla karma za sve i naplatila više nego kaj je potrebno.

Alonso je donekle bio i u pravu. U to vrijeme je bio daleko najkompletniji vozač na stazi. 2010 i 2012 Ferrari nije bio top auto nego polulegalni Red Mulj. Pa je za picinu dlaku ostao bez naslova. 2012 pogotovo, sezona odvožena bez i najmanje greške i skandala i da mu Kimi nije srezo gumu u Suzuki, nebi Kmetlo vidio 3.naslov tada. Ali ki bi da bi.

Dok je überšoferrejser Amilton sam sebi sjebao 2010. koju je glat mogao dignuti da nije kretenski odigrao u Monzi i Singapuru gdje je mogao dignut 30-40 bodova bez greške, a na kraju bila 0.

Inače, meni je Alonso bio užasno iritantna pojava, do te 2012. Tada je manje počeo laprdat i prekenjavat se. Vidi se da je odrastao. Do tada je bio The Pussy. Sad se za tu titulu bore Kmettel i Amilton. Kmettel vodi, Amilton jako blizu iza.
I zato bi volio da se nešto dogodi na idućim utrkama (naravno nedajbože nešto loše po vozače tipa ozljede nego kakav kvar ili lagani udes) da Bottas ili Kimi dignu kantu. Ova dvojica su mi neprobavljivi, jedan više drugi malo manje.

@mob

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 01.09.2017. u 23:01.
Brko je offline  
Staro 01.09.2017., 22:59   #1687
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
A čuj, tako možemo reći i za šumahera da ga je stigla karma za sve i naplatila više nego kaj je potrebno.

Alonso je donekle bio i u pravu. U to vrijeme je bio daleko najkompletniji vozač na stazi. 2010 i 2012 Ferrari nije bio top auto nego polulegalni Red Mulj. Pa je za picinu dlaku ostao bez naslova. 2012 pogotovo, sezona odvožena bez i najmanje greške i skandala i da mu Kimi nije srezo gumu u Suzuki, nebi Kmetlo vidio 3.naslov tada. Ali ki bi da bi.

Dok je überšoferrejser Amilton sam sebi sjebao 2010. koju je glat mogao dignuti da nije kretenski odigrao u Monzi i Singapuru gdje je mogao dignut 30-40 bodova bez greške, a na kraju bila 0.

Inače, meni je Alonso bio užasno iritantna pojava, do te 2012. Tada je manje počeo laprdat i prekenjavat se. Vidi se da je odrastao. Do tada je bio The Pussy. Sad se za tu titulu bore Kmettel i Amilton. Kmettel vodi, Amilton jako blizu iza.
@mob
Ustvari možemo, ni Schumacher nije bio čist vozač, al je bar znao pojest govno.

Alonso je definitivno bio najbolji vozač u Formuli 1 u tom razdoblju, no po meni je Vettel bolje odvozio zadnje dvije V8 sezone, kažem po meni. Alonsova 2012. je bila izvrsna, ali mislim da je nedostajalo malo hrabrosti, odvažnosti, pa se u Brazilu vidio strah, a neke utrke poslije Monze je mogao barem probati bolje, pokazati da hoće. Nije taj F2012 bio tako loš bolid, osim ako zaboravimo prve tri ili četiri utrke.

Dobro, Hamilton je slučaj za sebe, imao je on puno prilika i osim 2009. bolid uvijek pri vrhu ili na vrhu. Po meni je Vettel prokockao 2009. koju je izgubio zahvaljujući neiskustvu, pa je onda dobio tu 2010. nekako na vrat na nos, a pošteno je reći da nije imao nešto čistu sezonu, kao recimo smotani Webber.

Btw. gledam F2 snimku iz Belgije, mali Leclerc je čudo. Nadam se da će i u F1 biti barem polovično impresivan kao u F2.
__________________

explorer 4 je offline  
Staro 01.09.2017., 23:07   #1688
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Je, bolje je Vettel odvozio jer je imao najbolji bolid te zadnje 2 godine. Onda dođe neki tamo Ricciardo i opere ga ko kenjca u V6 Red Bullu, da bi ovaj zbriso u Ferrari jer Ricciardo =/= Webber, kmet kojeg je posralo nakon 10 godina jednom i nikad više. IMHO, naravno.

Što se tiče brazila 2012, Alonso je tamo odvozio na maximumu tog Ferrarija koji je bio slabiji i od McLarena i od Red Bulla. Sjećaš se da ga je Massa vukao u zavjetrini po stazi i kasnije mu čuvao leđa. Na kraju 3 boda... ebiga.

A tako bi i Hamilton mogao osvojiti naslov sa 2-3 boda prednosti, čisto da Vettel vidi kako je to kad dobiješ i izgubiš naslov za toliko.
Hamilton za kako se za 1 bod osjeća sa obje strane. Vrijeme je i za Vettela da to nauči

@mob
Brko je offline  
Staro 01.09.2017., 23:21   #1689
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Čuj, te 2012. Red Bull nije bio najbolji bolid svakog vikenda, a bilo ih je kada je Ferrari bio brži i kada su bili u egalu. 2014. je bila loša godina iz više razloga, ali Vettel nije bio toliko loš koliko su ljudi jedva dočekali pad Red Bulla i gaženje po njemu. Ricciardo je tip vozača "uleti na glavu pa šta bude, al glumit ću finjaka". Mali Verstappen je očigledno brži od njega, ali se čini malo tupast da shvati neke stvari.

Nije Alonso odvozio Brazil 2012. na maksimumu, možda je svom, ali definitvno ne kako je bolid mogao. Massa je pokazivao bolji tempo. No da je i bolje vozio, pokraj onakvog McLarena i Hulkenberga ne bi imao prilike.

Ma nekako bih volio da Vettel dobije naslov, pa da se makne ona laž da mu treba najbolji bolid da osvoji naslov. To bi više vrijedilo za Hamiltona jer se prilično unestabili kad bolid nije najbolji.
__________________

explorer 4 je offline  
Staro 01.09.2017., 23:58   #1690
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ne bih se složio za Riciarda. Dečko vozi smireno, bez ekscesa, napadne kad treba, i odradi bez sudara i prgavih izguravanja kako to Verstappen radi npr. Koji gura van staze namjerno svaki put.
Perez, magnuseen, Verstappen, su prgavci i rade sranja stalno, a Sainz Jr. mi se čini doslovno glup nekada sa svojim potezima.
Gabre je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.09.2017., 00:09   #1691
explorer 4
Premium
 
explorer 4's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 513
Ne bih se ja ni s tobom složio

Ugl. pogledaj pokušaj pretjecanja Vettela u Španjolskoj 2016., na takve mislim.
__________________

explorer 4 je offline