Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2009., 15:53   #1531
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Tako je i bilo.Nemaju oni toliku frekvenciju reklamacija u Brodu ili Vinkovcima da to može potrajat.Nakon tri dana je i bilo da je kartica neispravna i da mi nude 9500GT.Sad zašto je između svakog njihovog poziva u kojem sam ja odbio ono što mi nude,tjedan dana moralo proć do idućeg,samo oni znaju.Iako,sreća pa se radilo o kartici koja je lako zamjenjiva,ali da je nešto u pitanju što ne mogu brzo i jeftino zamjeniti,zamjerio bi im,naravno.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 17:54   #1532
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
Alo narode....narucio sam krivu maticnu iz diskonta24...oni cini mi se imaju neki ugovor s dobavljacima, veliki rabat uz avansno placanje i zapravo na lageru nemaju robe....oni mi vele da nema teorije da zamijenim maticnu jer su je vec poslali, ali mene zanima postoji li kakva zakonska regulativa kojom bih ipak mogao ispraviti tu gresku? Narucio sam dfi lp ut 790fx, a tek sad vidim da je asrockica daleko bolji izbor. Mogao bih uzeti 300kn jeftiniju plocu i 600 kn jeftiniji procesor, dakle ustedio bih 900kn, pa bi bilo dobro, jel,....hvala na savjetima...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2009., 18:00   #1533
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
To je ugovor sklopljen na daljinu.Nazovi ih i pročitaj točno ovako:

ZZP,članak 44.,stavak prvi

Citiraj:
(1) Svaki ugovor sklopljen sredstvom daljinske komunikacije na koji se primjenjuju pravila sadržana u ovoj glavi Zakona, potrošač može, ne navodeći za to razlog, raskinuti u roku od 8 radnih dana.
Znaju to oni sve,samo se prave blentavi.Suočeni s nekim tko je iole potkovaniji,zdrav razum i kod njih proradi.Uglavnom.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 18:09   #1534
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
hvala žile...imaš pivu u Zadru...sad je jedino bed jer je frend to narucio za mene pa ga moram malo gnjaviti da ih nazove i rijesi mi to....ako oni ipak odbiju zamijenu, meni je jedina opcija sudska tuzba ili?
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 18:09   #1535
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor žile Pregled postova
To je ugovor sklopljen na daljinu.Nazovi ih i pročitaj točno ovako:

ZZP,članak 44.,stavak prvi...

Znaju to oni sve,samo se prave blentavi.Suočeni s nekim tko je iole potkovaniji,zdrav razum i kod njih proradi.Uglavnom.
To je iz starog zakona, sada je:

Članak 45.

(1) Svaki ugovor sklopljen sredstvom daljinske komunikacije na koji se primjenjuju pravila sadržana u ovoj glavi Zakona potrošač može, ne navodeći za to razlog, raskinuti u roku od sedam dana.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 18:16   #1536
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Citiraj:
Autor Igneos79 Pregled postova
hvala žile...imaš pivu u Zadru...sad je jedino bed jer je frend to narucio za mene pa ga moram malo gnjaviti da ih nazove i rijesi mi to....ako oni ipak odbiju zamijenu, meni je jedina opcija sudska tuzba ili?
Prijava državnom inspektoratu ti je idući korak,nekad neće morat doć do toga,oni pametniji će samo pretnjom popustit jer se globe za takve stvari obično kreću od 10 pa na više puta vrijednosti ako je neka pizdarijica,tipa matične u pitanju.
U slučaju da ne,onda to ide preko gospodarske komore županije u kojoj je ta tvrtka registrirana,pa preko suda časti-o tom ne znam puno.Sumnjam da će i doć do toga.
Iggy,hvala,nisam znao da su izašle izmjene i dopune
žile je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 18:25   #1537
Igneos79
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Zadar
Postovi: 328
evo nazvao sam ih i vele da im je ta ploca od jednog dobavljaca, a druga od drugog, a da ovome kome vrate plocu, moraju platiti 100kn...lik mi je preko telefona cak citao da na njihovom webu pise tih 100kn "kazne" u slucaju krive narudzbe...nije meni problem platiti 100kn, ali ne vidim to u zakonskoj regulativi, pa mi nije jasno koje su to spike? Uglavnom, moram plocu poslati nazad danas-sutra, da stigne gore na vrijeme...hvala svima na pomoci...
Igneos79 je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 18:32   #1538
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
To su spike pravimo se ludi i boli nas kurac.Sve lijepo piše u zakonu,a šta oni pišu na stranici,je samo za njihov merak:

članak 48.,stavak drugi

Citiraj:
(2) Potrošač ne odgovara za štetu koju je trgovac pretrpio zbog raskida ugovora.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 18:33   #1539
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Svu kaznu prebacuju na drugog kak da ne. Reci da zaborave tih 100kn osim ako im zakon nalaže da na to imaju pravo (a nemaju).
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 19:16   #1540
mymoon
nautic expert
Moj komp
 
mymoon's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Rijeka-Opatija, negdje između
Postovi: 1,383
eventulano bi kupac trebao snositi (dodatne) troškove dostave.
mymoon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2009., 19:47   #1541
MIK
no fear
Moj komp
 
MIK's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: ZAGREB
Postovi: 892
Citiraj:
Autor mymoon Pregled postova
eventulano bi kupac trebao snositi (dodatne) troškove dostave.
Da ali samo do dućana i nazad
MIK je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2009., 21:54   #1542
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
to je taman 100kn
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 09:51   #1543
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Jedno pitanjce, valjda spada u ovu temu. Prilikom servisiranja laptopa, je li standardna procedura da se stari hard izvadi i stavi u novi lap, ili se mora naglasiti, ili to uopće nije moguće ? Vađenje harda prije slanja na servis i kopiranje fajlova nije moguće iz razloga što bih time poništio garanciju (aspire one).
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 14:22   #1544
Saljy
Premium
Moj komp
 
Saljy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: somewhere
Postovi: 109
Tjeranje pravde sa garancijom!

Ciao ljudi evo cisto informativno za sve koji imate problema sa garancijom i cekate mjesecima da vam isplate ili daju zamjenu ja sam danas sve sazno sto trebate napravit posto meni hgspot nije 3mj vec isplatio nista danas sam se odlucio ja napravit potez a islo je ovako:

Udruga za zastitu potrosaca

01 / 483 5888
Informirajte se svece vam besplatno rec


Drzavni inspektorat
01 / 650 300


Uglavnom ja sam zvao udrugu za zastitu potrosaca i rekli su mi da zakonski bilo koja firma ima 45 dana da vam popravi proizvod ili ponudi zamjenski ukoliko na zamjenski ne pristanete ide povrat novca u roku MAX 7 dana!

Ukoliko cekate kao ja da vam vrate novac vec 3 mj zovite ih (hgspot,vemil... gdje god ste kupili) i recite da ne zelite vise cekat da ste zvali u udrugu i da su vas savjetovali zvat drzavni inspektorat! To sam sada napravio za hgspot i 1sat kasnije stize poziv od voditelja regije da ce mi izvrsit isplatu najkasnije za 48 sati!


Evo cisto ako imate problema kao ja da to odmah danas mozete rjesit!

Pozz
Saljy je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 14:31   #1545
Roso
Premium
 
Roso's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Split
Postovi: 691
Ima tema ali svejedno, za trud i informaciju.
Roso je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 14:58   #1546
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Saljy Pregled postova
Uglavnom ja sam zvao udrugu za zastitu potrosaca i rekli su mi da zakonski bilo koja firma ima 45 dana da vam popravi proizvod ili ponudi zamjenski ukoliko na zamjenski ne pristanete ide povrat novca u roku MAX 7 dana!
Netocno i jedno i drugo.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 15:56   #1547
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Netocno i jedno i drugo.

Bar reci covjeku sta je tocno po milionti put
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 16:06   #1548
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Prvi dio je djelomice točan.Zakonski ne,pošto se tamo navodi "razuman rok".
Jamstveni uvjeti su oni koji spominju 45 dana,a prema tome to je rok koji se uzima kao obvezujući.
žile je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 16:40   #1549
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Evo, imam i ja jedno pitanje:
Prije cca 1g. kupio sam grafu (Sapphire) koja i dan-danas radi besprijekorno u HG spotu, ali nisam obraćao pažnju na to da sam u vrećici sa grafom dobio samo raču, no ne i garantni list. Nisam odmah skužio pošto sam bio prezauzet gejmingom (razumljivo ) tih dana, i mislio sam da je to neka nova fora (tipa: račun je ujedno i gara, itd., ispravite me ako griješim, mislim da je tako u Linksu sada- račun je ujedno i gara), i u međuvremenu zaboravio na tu činjenicu, potpuno (nisam provjeravao).
Neki dan sam kopao po računima za sasvim nešto peto, i naletim na taj list (račun), pogledam malo bolje i skužim da to nema veze sa garancijom kao takvom.
Daklem, zavaljali su me lagano. (namjerno ili nenamjerno)
E, sad, imam origigi kutiju od gare na kojoj je još njihova naljepnica sa cijenom, grafu, bundle, račun sve-sve-sve...osim garantnog lista.
Sada me zanima slijedeće:
ako bih tražio da mi se naknadno izda garantni list za grafu, jel' bi to upalilo, odnosno, imam li uopće "pravo" na takvo što (ponavljam: grafa nije crkla, sve5 ), ili u slučaju da se dogodi nešto, sa origigi kutijom i njihovom naljepnicom (cijenom, ako to uopće šta mijenja na stvari) i računom tražim svoja prava (AKO zatreba).
Šta mislite (možda ima netko iz HG-a ovdje pa da mi to pojasni iz prve ruke) o ovome gore?
Thx
  Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 16:49   #1550
žile
Banned
 
žile's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 3,074
Mislim da je za HGspot dostatan i samo račun.
Ja sam lani na temelju jamstvenog lista dobio kopiju računa.Zašto ne bi mogao dobit i obratno?
žile je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 17:02   #1551
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Iza toga sam kupovao još neke stvari kod njih i uredno dobivao gar. list, ali kako sam POTPUNO zaboravio na ovo sa grafom, nisam se sjetio pitati...znači- prvom prilikom tražiti jamstvo (zlu-netrebalo )
Thx, žile
  Reply With Quote
Staro 02.04.2009., 18:55   #1552
pipe
Bill Gates
Moj komp
 
pipe's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Vukovar
Postovi: 1,983
Meni se isto to dogodilo isto za grafu u hgspotu. Nazvao sam ih i pitao oni su rekli nema problema, samo racun nam treba. Ja reko odlicno
__________________
[Project] Silent Bandwidth Killer [56k Warning!]
I ja imam na ploci.
pipe je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 13:20   #1553
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Meni su u linksu uz svaku fakturu zaheftali i garantni list. U vemulju su oni samoljepljivi papirići veličine pola male bilježnice (format cca. A6).
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 15:47   #1554
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Kupih neki komp za firmu, i za njega legalne XP SP2 Professional...

I krenem ja to instalirat, usred kopiranja fileova komp nesto zabruji i izbaci error kod citanja file-a... Jos ja gledam i krepajem od smijeha da mi original ne radi kako spada a dao 1300 kn... I izvadim CD, pogledam ga od ispod, a na njemu krasna kruznica posred CD-a... prokleti DVD drive ga je izgrebao!

Kuciste je slim case, pa je DVDrom postavljen okomito, mozda je to razlog, al' nevjerojatno...

Gdje mogu zamijenit CD za novi? Links (tu sam kupio) ili moram kod MS zastupnika? Tko je opce zaduzen za takve stvari? I naravno, taj Service Pack je SP2c, a ne obicni SP2 (za obicni imam "backup" ), pa nemogu instalirat sa "backupa" jer serijski nisu kompatibilni....

__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 15:49   #1555
JuVe
Premium
 
JuVe's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 695
za zamjenski CD trebaš kontaktirat Microsoft Hrvatska 0800 300 300
JuVe je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 16:01   #1556
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Meni se vec par puta dogodilo da orginal ne otvarani CD sa XPima je koruptiran.

Microsoft i gotovo za par minuta. Nisam osobno nikad nosio (barem se nemogu sjetiti), ali znam da je to cas posla.
Fleks je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 17:03   #1557
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Meni su u linksu uz svaku fakturu zaheftali i garantni list. U vemulju su oni samoljepljivi papirići veličine pola male bilježnice (format cca. A6).
Hmmm, meni u Linksu u zadnje vrijeme nisu izdali niti jednom (prije jesu, da), samo račun dobio(ali na njemu piše koliko je jamstvo na uređaj). Zadnje kupio ploču prije cca 10-ak dana- samo račun.
Ve-Mil isto samo račun (onaj mali termo-papir).
Valjda je to O.K.
  Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 17:05   #1558
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor windfucker Pregled postova
Hmmm, meni u Linksu u zadnje vrijeme nisu izdali niti jednom (prije jesu, da), samo račun dobio(ali na njemu piše koliko je jamstvo na uređaj). Zadnje kupio ploču prije cca 10-ak dana- samo račun.
Ve-Mil isto samo račun (onaj mali termo-papir).
Valjda je to O.K.
Nije.

Ni to sto nema jamstva ni termo papir.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 18:21   #1559
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893


UPDATE:
Sve ne radi . Instalirao uredno, CDkey prosao (na mojim kucnim SP2 nije prosao key), ali kod aktivacije nemam aktivacijski kod. Banana. Ukratko, mogu se j..at, naručivanje novog CD-a je negdje oko 30 dolara . Te pare nedam. Ionako moram kupit jos jednu kopiju, pa budem s tog CDa instalirao, al' to ce morat pricekat ponedjeljak... .

Mislim da je ovo zadnji put da kupujem originalan softver, s ovakvim debilnim aktivacijama i slicnim glupostima (aktivacija telefonom je horror). Zivio onaj drugi softver, barem nemoras zvat telefonom da radi i ne platis ga gotovo 200 eura. Backup majka, p....luk isto



Ima netko Win XP SP2c? (ovaj c zadnji je jedini vazan)
-->
Citiraj:
Autor Fleks Pregled postova
Meni se vec par puta dogodilo da orginal ne otvarani CD sa XPima je koruptiran.
Microsoft i gotovo za par minuta. Nisam osobno nikad nosio (barem se nemogu sjetiti), ali znam da je to cas posla.
Hvala na odgovorima, zvao Microsoft HR, neka ljubazna zenska me uputila da pitam u Linksu dal' mi mogu snimit CD, otiso tamo, ekipa sa servisa mi snimila njihov SP2, sve radi, al' i dalje imam zgrebani original. Ko ga j..e, ionak ide image diska, nebum vise nis s CD-a instalirao.

Likovima iz Links servisa -->

UPDATE:
Sve ne radi . Instalirao uredno, CDkey prosao (na mojim kucnim SP2 nije prosao key), ali kod aktivacije nemam aktivacijski kod. Banana. Ukratko, mogu se j..at, naručivanje novog CD-a je negdje oko 30 dolara . Te pare nedam. Ionako moram kupit jos jednu kopiju, pa budem s tog CDa instalirao, al' to ce morat pricekat ponedjeljak... .

Mislim da je ovo zadnji put da kupujem originalan softver, s ovakvim debilnim aktivacijama i slicnim glupostima (aktivacija telefonom je horror). Zivio onaj drugi softver, barem nemoras zvat telefonom da radi i ne platis ga gotovo 200 eura. Backup majka, p....luk isto



Ima netko Win XP SP2c? (ovaj c zadnji je jedini vazan)
__________________
sound powered by B&W/Denon

Zadnje izmijenjeno od: zwer. 03.04.2009. u 18:37.
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 03.04.2009., 18:57   #1560
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137


UPDATE:
Sve ne radi . Instalirao uredno, CDkey prosao (na mojim kucnim SP2 nije prosao key), ali kod aktivacije nemam aktivacijski kod. Banana. Ukratko, mogu se j..at, naručivanje novog CD-a je negdje oko 30 dolara . Te pare nedam. Ionako moram kupit jos jednu kopiju, pa budem s tog CDa instalirao, al' to ce morat pricekat ponedjeljak... .

Mislim da je ovo zadnji put da kupujem originalan softver, s ovakvim debilnim aktivacijama i slicnim glupostima (aktivacija telefonom je horror). Zivio onaj drugi softver, barem nemoras zvat telefonom da radi i ne platis ga gotovo 200 eura. Backup majka, p....luk isto



Ima netko Win XP SP2c? (ovaj c zadnji je jedini vazan)
Kad su ti dali svoj slipstreamani CD, koji nema aktivacijski kod. Logicno.

Odi u MS direktno i nek ti daju drugi cd. Nema nikakvog narucivanja.

A telefonska aktivacija je nesto najbolje ikad. Nazoves i za 30s ravno gotovo.

CD ti moraju djabe zamjeniti tko god da je odgovoran. Mislim da ces to najbrze rijesiti tako da odes do microsoft centra.
-->
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Hvala na odgovorima, zvao Microsoft HR, neka ljubazna zenska me uputila da pitam u Linksu dal' mi mogu snimit CD, otiso tamo, ekipa sa servisa mi snimila njihov SP2, sve radi, al' i dalje imam zgrebani original. Ko ga j..e, ionak ide image diska, nebum vise nis s CD-a instalirao.

Likovima iz Links servisa -->

UPDATE:
Sve ne radi . Instalirao uredno, CDkey prosao (na mojim kucnim SP2 nije prosao key), ali kod aktivacije nemam aktivacijski kod. Banana. Ukratko, mogu se j..at, naručivanje novog CD-a je negdje oko 30 dolara . Te pare nedam. Ionako moram kupit jos jednu kopiju, pa budem s tog CDa instalirao, al' to ce morat pricekat ponedjeljak... .

Mislim da je ovo zadnji put da kupujem originalan softver, s ovakvim debilnim aktivacijama i slicnim glupostima (aktivacija telefonom je horror). Zivio onaj drugi softver, barem nemoras zvat telefonom da radi i ne platis ga gotovo 200 eura. Backup majka, p....luk isto



Ima netko Win XP SP2c? (ovaj c zadnji je jedini vazan)
Kad su ti dali svoj slipstreamani CD, koji nema aktivacijski kod. Logicno.

Odi u MS direktno i nek ti daju drugi cd. Nema nikakvog narucivanja.

A telefonska aktivacija je nesto najbolje ikad. Nazoves i za 30s ravno gotovo.

CD ti moraju djabe zamjeniti tko god da je odgovoran. Mislim da ces to najbrze rijesiti tako da odes do microsoft centra.
Fleks je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na