Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 31.01.2021., 08:39   #61
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Jednom sam imao sarkazam
Mihael je offline  
Staro 31.01.2021., 14:42   #62
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Hoćemo li malo zakuvati, što bi rekao Mile Kitić.
Evo prvo o Hamiltonu. Iako on spada u vrhunske sportaše, ostajem pri svom mišljenju,
evo malo sarkazma (obožavan ovaj vid izražavanja). Vjerovatno je Hamiltonov neki čukundeda radio čaba, te nije mogao zaraditi ni funtu. Vremena su se promijenila , danas možeš za kratko masno zaraditi, ali ipak stojim da treba imati minimum etike. Trenutno aktuelan primjer, Barcelona u minusu, Mesi pobro lovu, to nećemo vidjeti kod Mercedesa.
Evo da ne napadam Hamiltona, ja ću ga sad braniti, jer mislim da znam o čemu se radi.
Moje mišljenje je da on ima psihološki problem. Ne znam kako se to stručno kaže, a radi se s problemom odlaska u penziju. Ko ne zna za ovaj problem lako je pronaći u literaturi, a doživi ga više od pola kandidata za penziju. Dobro da vas ne davim dalje ovom temom, volio bih da neko otvori o sportistima koji ostvare vrhunac karijere, a pate da ostanu neki idoli, kult ličnosti, plus njihov izgled. Ne znam se izraziti, evo primjer Ibrahimović ili Ham, ja sa 62 godine i vidim onakog unakaženog, tetoviranog bude mi ga žao i kažem ovaj je puko po Bosanski. Je li se to samo meni dešava ili imam istomišljenika. Da nedužim nadovezažu se na odgovore i druge teme.
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 31.01.2021. u 16:57.
begi je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.01.2021., 18:33   #63
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Citiraj:
Autor begi Pregled postova
Vremena su se promijenila , danas možeš za kratko masno zaraditi, ali ipak stojim da treba imati minimum etike.
Vidim da ne znaš koliko košta bavljenje motorsportom, pa i onim početnim, 50cc kartingom. Moraš biti već u startu jako jak na financijama, a kad stvari krenu u više klase ili druge serije, troškovi tima, logistike, servisa itd... skupo za popizditi.

Hamiltonovi mi ne djeluju kao multimilijunaši, pa da je mali Lujo kao klinac vozio najbrže i najbolje pripremljene bolide, pa je eto samo tako u F1 završio.
Nek radi što hoće, ali volio bih ga vidjeti u više borbi, a ne samo u procesijama obilazaka za krug.

Nadam se da će jednog dana biti manje utrka u sezoni, ali će se svaka voziti dvaput. Start prve utrke da ide prema rezultatima kvalifikacija, a drugi put reverse grid prema rezultatima prve utrke.

Već se ranije spominjala ideja ukidanja kvalifikacija i da se umjesto toga vozi kratka sprint utrka i onda se grid puni na temelju toga i bodova u prvenstvu, ali od zadnjeg prema prvom.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 31.01.2021., 18:47   #64
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 215
Ja da sam Toto i da zelim okoncati ove pregovore cim prije bih samo dosao i rekao: Sir ovo su ti uvjeti ako neces Nico Rosberg je spreman
Romul je offline  
Staro 01.02.2021., 08:47   #65
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline  
Staro 01.02.2021., 13:31   #66
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 01.02.2021., 14:22   #67
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,301
Dobar
Prki je offline  
Staro 01.02.2021., 16:08   #68
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Vidim da ne znaš koliko košta bavljenje motorsportom, pa i onim početnim, 50cc kartingom. Moraš biti već u startu jako jak na financijama, a kad stvari krenu u više klase ili druge serije, troškovi tima, logistike, servisa itd... skupo za popizditi.



Hamiltonovi mi ne djeluju kao multimilijunaši, pa da je mali Lujo kao klinac vozio najbrže i najbolje pripremljene bolide, pa je eto samo tako u F1 završio.

Nek radi što hoće, ali volio bih ga vidjeti u više borbi, a ne samo u procesijama obilazaka za krug.



Nadam se da će jednog dana biti manje utrka u sezoni, ali će se svaka voziti dvaput. Start prve utrke da ide prema rezultatima kvalifikacija, a drugi put reverse grid prema rezultatima prve utrke.



Već se ranije spominjala ideja ukidanja kvalifikacija i da se umjesto toga vozi kratka sprint utrka i onda se grid puni na temelju toga i bodova u prvenstvu, ali od zadnjeg prema prvom.
Jesi upoznat kako je Hamilton potjerao staroga kada je došlo do velikih novaca?



Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
King of 4 je offline  
Staro 01.02.2021., 16:29   #69
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Znam Gabre, znam.

Pričam o tome što je bilo u početku. Ćaća je radio i kupovao kartinge, plaćao treninge, gume i mehaničare, nije palo s neba. Bez novaca možeš biti najveći talent na svijetu kad je motorsport u pitanju, ali nećeš se maknuti dalje od toga da si nečiji mehaničar, ako i to.

Svi veliki sportaši su krenuli s nekim od roditelja kao menadžerima dok to sve nije prešlo u puno nula gdje ti treba menadžer profesionalac. Roditelji/rođaci se sigurno dobrovoljno neće maknuti s takve dobro plaćene pozicije i prepustiti novce nekom strancu.

Imaš odraslo dijete koje zarađuje milijune i više te ne treba. Sigurno nećeš odustati od ovakvog pritoka novca osim ako te netko ne odreže kao što je to Hamilton napravio...i dobro je napravio.

I daj više riješi taj dupli prored, već godinama ti se objašnjava kako se to radi i ništa.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 01.02.2021., 23:10   #70
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Nabijem ja i hailtona i njegovo politiziranje u sportu, i one teroriste blm isto nabijem., smecar mali supcic je veliki borac za jednakost u svijetu, a izbjegava porez gdje i kak god stigne, puj govno
__________________
Gigi1 je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.02.2021., 23:12   #71
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Da, nađi mi sportaša tog kalibra koji ne izbjegava plaćanje poreza, i koji šuti kad nema ništa pametno za reći pa probaj opet
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 01.02.2021., 23:14   #72
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Nabijem ja i hailtona i njegovo politiziranje u sportu, i one teroriste blm isto nabijem., smecar mali supcic je veliki borac za jednakost u svijetu, a izbjegava porez gdje i kak god stigne, puj govno
Jasno. Spomenuo sam ranije i onu kurveštinu Katy Perry. "Između nas nema granica, dolje ograde, svi smo isti, nema razlike". A živi na privatnom posjedu i odvojenom dijelu grada gdje nitko ne smije ući i čuva ju privatna security firma.

Svi ti milijunaši iz sporta i šovbiza su govna licemjerna. Nije Amilton nikakva posebna kobasa po tom pitanju.

Ali OK, odosmo predaleko od F1, no svi se slažemo oko ovog barem oko nečeg
Brko je offline  
Staro 01.02.2021., 23:28   #73
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ali OK, odosmo predaleko od F1, no svi se slažemo oko ovog barem oko nečeg
Nije predaleko. Vidiš kakva je sve govna Amilton navuko u F1. Zato sad i raspravljamo o tome jer su ta govna dio formule 1.

Jos gigi nije naveo da ovaj promovira zero emmision spike, a poslje trke sjedne u privatni mlažnjak i ode doma.
Blue_Fatal1ty je offline  
Staro 01.02.2021., 23:32   #74
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ma vecina ostalih bar ne pametuje ili terorizira ostatak grida, gledatelje i sve oko sebe
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.02.2021., 23:32   #75
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nemoj me sad i ti Blue_Fatal1ty je8at, znaš

Još dok je u McLaren vozio, srao sam po internetovima da mi naqrac ide to što u boks dovlači te kurveštine tipa Niki Minaž, Kokardašijanke, Rianu i kak se već zovu i mongoloide sa "hip-hop" scene, Bibera, onu flekavu manekenku kojoj su na VN Kanade dali da maše sa chequered flag i ostale morone sa lancima od sidra i felgama oko vrata - pa su me jasno fanovi istog nazvali onako kako svi pravi BLM ratnici nazivaju onog tko kaže svoje nepopularno mišljenje - rasistom
Brko je offline  
Staro 02.02.2021., 00:11   #76
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Da, nađi mi sportaša tog kalibra koji ne izbjegava plaćanje poreza, i koji šuti kad nema ništa pametno za reći pa probaj opet
Ima ih sa mozgom u glavi i svojim ja koliko god mediji pokušavaju od njih napraviti marionete, ali nebitno to nego mi je bzvz da se bilo koga pa tak i hamiltona ide opravdavati na takav način, ono kao ak ima i drugih takvih zakaj bi on bio izuzetak....da ne pametujem dalje gdje nas je doveo i gdje vodi takav stav
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 02.02.2021., 15:53   #77
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Evo mene opet sa svojim viđenjima-komentarima. Ako sam dosadan javite nekako direktno indirektno ja ću shvatiti.
Situacija 1: Reno se uzletao, traži kupca za 2022. Obletao oko Alfe, otpilili ga, isti slučaj
sa Wiliamsom. Isto se dogodilo. Drug Brko ga mislio uvaliti RB-u ovi ga otpilili. Sad nastaje problem: velika ulaganja a pratiš jedan tim. Problem prvi da li se to isplati, mene su učili veća serija manja cijena proizvoda, napraviš jedan kalup i izliješ 10 blokova motora ili 100 blokova motora nije isto. Drugi problem iako imaš novce i to stigneš pratiti, a imaš tokom godine pratiti parametre na samo dva bolida osuđen si na propast. Koliko samo Mercedesu vrijedi crkavanje npr motora na Perezovom bolidu prošle godine, radi povratnih informacija, mnogo!
Situacija 2. Pregovori oko zamrzavanja motora za naredni period. Navodno svi bili u Petak složni , a u Ponedeljak druga priča. Zakazali glasanje za 11.2 čini mi se. Šta je sad problem. Honda nije ni po čem iznad trenutnih proizvođača motora po perfomansama. Mercedes neprikosoven, Ferari se navodno vratio na stare staze po snazi, Reno u nekim granicama sa ostalim. Svi pile oko ušteda itd. a neće da potpišu.
Zašto, zato što se boje Red Bula kojeg interesuje samo prvo mjesto. Po meni sad je

situacija, pogotovo od strane Renoa "Neka komšiji crkne krava". Od toga nema nikakve koristi. Ostali Mercedes i Ferari su razumniji. Moguće riješenje, potpisati to
na idućem sastanku ili se polako početi osipati cijela F1. Ne bi mi ni malo bilo žao da RB izađe 2022.g iz F1 i da čeka nekog novog dobavljača motora 2-3 godine. Marko

navodno nema opciju B, ali bi volio da obezbijede sredstva za razvojno odjeljenje rebrendirane Honde. Ima velike nepravde u F1, ali vidjećemo uskoro šta će se desiti.
Moje mišljenje je da je RB zadnjih pola godine donio ispravne odluke i po pitanju vozača i po pitanju motora.

Trenutno mi se u glavi vrti još tema, ali će mo to u nastavku, izvolite sa komentarima.


Na kraju i malo humora
Ova situacija sa Hamiltonom me podsjeđa na ex-YU seriju, ide činimi se ovako:
" Đekna još nije umrla, a kad će neznamo"
__________________
duty demagogue

Zadnje izmijenjeno od: begi. 02.02.2021. u 16:04. Razlog: dodatak
begi je offline  
Staro 02.02.2021., 16:23   #78
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Ima ih sa mozgom u glavi i svojim ja koliko god mediji pokušavaju od njih napraviti marionete, ali nebitno to nego mi je bzvz da se bilo koga pa tak i hamiltona ide opravdavati na takav način, ono kao ak ima i drugih takvih zakaj bi on bio izuzetak....da ne pametujem dalje gdje nas je doveo i gdje vodi takav stav
Ima, ali su u promilu. Bavljenje vrhunskim sportom obično rezultira odsutstvom iz škole i prekidom školovanja.
I u osnovnoj i u srednjoj sam imao vrhunskih sportaša. Pogotovo u srednjoj, gdje su iz moje i +-2 generacije danas vrhunski sportaši koje vidiš po medijima.

Svi su oni dobri ljudi, da se razumijemo, ali s njima se ne može pričati o nijednoj temi koja izlazi iz okvira sporta kojim se bave.

Ne radi mediji od njih marionete nego lova. Sponzori ti kažu što trebaš reći, o čemu trebaš razmišljati i što je ispravno, a što ne.

Ovo što Brko kaže o dovođenu raznih strašila u paddock, to garantirano nije Hamiltonova ideja. Takvi ljudi nemaju vremena da se bave svojim imidžem i PR-om.

Ima svog modnog mačka, savjetnika za ovo, savjetnika za ono. Njegov PR stupi u kontakt s PR-om neke druge celebrity tabule rase, vide se skupa na TV-u, izađu u novinama, na televiziji, svima raste popularnost, klikovi se gomilaju.

Digitalni marketing i reach prema mlađoj populaciji koja inače ne prati F1... danas svi znaju tko je Lewis Hamilton, i mlado i staro. Nitko to prije njega nije radio. F1 je uvijek bio sport koji je privlačio stariju publiku, a odbijao mlađu..."jer je dosadno i samo voze u krug".

Jel ima ovdje netko mlađi od 21, da redovno prati F1?

Pitaj na cesti srednjoškolku jel zna tko je Antonio Giovinazzi.
Pitaj onda jel zna tko je Lewis Hamilton.

Čovjek ima dobar marketing, koliko god se nama starijima to ne sviđalo, ali to prolazi i privlači publiku. Na kraju dana, vi se tu sekirate oko njegove frizure, a njemu se račun samo puni...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 03.02.2021., 00:16   #79
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Znalo se i prije za te zvijezde, ko nije čuo za Sennu, Schumachera, Kimija, i to bez socijalnih mreža.
Postojala je televizija, časopisi, radio emisije, osim što danas imaš Instagram i fejs dodatno.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
King of 4 je offline  
Staro 03.02.2021., 01:01   #80
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ja se ne sekiram oko mjegove frizure nego oko toga da se takve stvari i majmunarije prihvacaju pod novo normalno.

U krajnjoj liniji kako si sam rekao koji će meni kurac tamo neki sportaš bez završene škole prmovirati političke stavove svaki race vikend.

Živio Kimi

edit: isprike na neprimjerenom riječnik u, ali to što on radi mi je toliko degutantno da se nemrem suzdržat, a kamo li još kad znam što ta "organizacija" radi po Portlandu i drugim gradovima.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 03.02.2021. u 01:16.
Gigi1 je offline  
Staro 03.02.2021., 01:15   #81
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Citiraj:
Autor King of 4 Pregled postova
Znalo se i prije za te zvijezde, ko nije čuo za Sennu, Schumachera, Kimija, i to bez socijalnih mreža.
Postojala je televizija, časopisi, radio emisije, osim što danas imaš Instagram i fejs dodatno.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
Da, nema veze što su informacije dostupnije, vrište sa svih strana i bombardiraju na način da se ne možeš od njih sakriti i da u tome leži ogromna lova...

Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Ja se ne sekiram oko mjegove frizure nego oko toga da se takve stvari i majmunarije prihvacaju pod novo normalno.

U krajnjoj liniji kako si sam rekao koji će meni kurac tamo neki sportaš bez završene škole prmovirati političke stavove svaki race vikend.

Živio Kimi
Dobrodošao u 21. stoljeće. Stvarno, neki od vas kao da žive pod kamenom. U moru trendova si ili upućen u one aktualne ili te nema. Svima nam je Kimi draži, iako ni on ne može pobjeći sponzorskim zadaćama gdje radi budalu od sebe. Opet, ovo je drugo doba, pa se više ne možeš pojaviti u par spotova, izreklamirati sat, britvicu ili parfem i to je to. Moraš raditi debila od sebe, jer to mladi puše.

A i ja idem objašnjavati moderni marketing dinosaurima...
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 03.02.2021. u 01:23.
1v@n je offline  
Staro 03.02.2021., 09:33   #82
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Opet ponavljam njegov moderni marketing mi ne smata ni blizu toliko koliko promoviranje politickih stavova, politika nema sto tražiti na sportskim terenima.
I jos kad uzmes u obzira da jedno govori, a u realnosti radi suprotno - idealan za HR sabor + taman bez diplome.
Pisao sam koji godinu ranije, prije mi je bio simpatican, sjecam ga se sa TG kad ih je pomeo sve na vlažnoj stazi, jbg oklnosti su ga totalno promjenile i oblikovale u neku drugu osobu.
Navijam da mu ne produže ugovor, iako u relanosti tesko da se tako odvije.

Sto se tice nove sezone uz naravno nadu da ce netko prismrditi mercu sa zanimanjem su pratiti malog japanezera u torro rosu, mlkadi dvojac u ferkanu i vettela kod indijanaca kako ce reagirati kad se maknuo od ferkana tj. u kojoj mjeri je vozio preko k****a prosle sezone.
i mcl me zanima sa dannyem
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 03.02.2021. u 09:40.
Gigi1 je offline  
Staro 03.02.2021., 12:29   #83
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,596
Opet pitam, što je tu drugačije od velike većine drugih vrhunskih sportaša koji odluče progovoriti bez konzultacije sa savjetnikom koji im inače govori što da kažu i kada?
Što je zadnje takvo bilo? Đoković i rakija Njemu je pogotovo 2020. bila produktivna po pitanju gafova
https://www.vecernji.hr/sport/foto-d...odmecu-1456522

Umjesto da šuti i vozi kako mu je tata govorio, on je odlučio popričati malo s novinarima. Čim zineš i kažeš nešto što nema glavu i rep, novinari će te pojesti i izvući čuda iz konteksta.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline  
Staro 03.02.2021., 15:42   #84
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ne znam niti jednog top sportaša da prije svakog natjecanja terorizira svoje suparnike, support ljude iz svojih i protivnickih timova i gledatelje po 10ak min, i to iz dvoboja u dvoboj(utrke u utrku) i tak cijelu sezonu.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 03.02.2021., 15:46   #85
GT3
Premium
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Kr. toplice
Postovi: 139
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Ne znam niti jednog top sportaša da prije svakog natjecanja terorizira svoje suparnike, support ljude iz svojih i protivnickih timova i gledatelje po 10ak min, i to iz dvoboja u dvoboj(utrke u utrku) i tak cijelu sezonu.
o cemu ti?
GT3 je offline  
Staro 03.02.2021., 17:28   #86
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
o tome di je ko bia devesprve
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 03.02.2021., 17:57   #87
Mihael
Premium
Moj komp
 
Mihael's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Home
Postovi: 2,186
Mihael je offline  
Staro 03.02.2021., 18:46   #88
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,504
Di će on tamo 😅 Treba tamo puno preciznosti na ovalnim utrkama, a njemu je to glavni minus 😁

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 03.02.2021., 19:35   #89
King of 4
Banned
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: na zapadu
Postovi: 150
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Di će on tamo 😅 Treba tamo puno preciznosti na ovalnim utrkama, a njemu je to glavni minus 😁

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

kevin magnussen je odvezao fenomenalno prosli vikend



F1 vozaci imaju jako puno iskustva na tim ekstremnim brzinama i reflekse za njih.
King of 4 je offline  
Staro 03.02.2021., 19:57   #90
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,504
Magnussen nije Grozni. Koliko god i on bio panj, bolji je od groznog.

Iako da, točno je da su F1 vozači znali dobro odvesti Indy. Ne znam koji je Indijanac ili naskardžija pobjeđivao i žario i palio u F1...

Osim debla 😝Montoye, kratko dok je trajalo.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na