Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.02.2012., 15:54   #91
randic7
Premium
Moj komp
 
randic7's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 115
Ja sam nedavno kupio g300 meni je super mis iako ce nekima biti mozda premali jer je vise ko mis za laptop ali sam se navikunuo jer mi se navise od svih izgledom svidio sta se tice gaming miseva od logitecha
randic7 je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 21:02   #92
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,261
i ja sam poceo razmisljat o drugom misu jer me rat7 jako zivcira zbog toga sto ne mogu pronaci podlogu koja mu odgovara.dosta je neprecizan,grrrr.....

razmisljam o G700.prilicno velik mis sto mi odgovara,a opet ne volim bezicne miseve...
u oko mi upo i Coolermaster sentinel,takodjer velik i impresivan mis...
ako neko ima neki prijedlog za kvalitetan mis neosjetljiv na losu podlogu,iznimno precizan i prilagodjen za vecu sapu neka slobodno da neki prijedlog....
locks je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.02.2012., 22:18   #93
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
pogledaj si mionix naos 5000/3200
baban je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 22:46   #94
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 490
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
i ja sam poceo razmisljat o drugom misu jer me rat7 jako zivcira zbog toga sto ne mogu pronaci podlogu koja mu odgovara.dosta je neprecizan,grrrr.....

razmisljam o G700.prilicno velik mis sto mi odgovara,a opet ne volim bezicne miseve...
u oko mi upo i Coolermaster sentinel,takodjer velik i impresivan mis...
ako neko ima neki prijedlog za kvalitetan mis neosjetljiv na losu podlogu,iznimno precizan i prilagodjen za vecu sapu neka slobodno da neki prijedlog....
G700 moze i na zicu i na bateriju
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 06.02.2012., 23:00   #95
bor1s
Premium Ultra
 
bor1s's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Vratlo
Postovi: 289
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
i ja sam poceo razmisljat o drugom misu jer me rat7 jako zivcira zbog toga sto ne mogu pronaci podlogu koja mu odgovara.dosta je neprecizan,grrrr.....

razmisljam o G700.prilicno velik mis sto mi odgovara,a opet ne volim bezicne miseve...
u oko mi upo i Coolermaster sentinel,takodjer velik i impresivan mis...
ako neko ima neki prijedlog za kvalitetan mis neosjetljiv na losu podlogu,iznimno precizan i prilagodjen za vecu sapu neka slobodno da neki prijedlog....
Ako ti paše malo veći miš definitivno Roccat Kone[+]. Nakon isprobavanja dosta miševa ovaj miš je meni definitivno najbolji. Ja takođe imam veću šaku pa mi ovaj miš paše idealno. Što se tiče podloge ja nisam našao neku na kojoj nebi radio.
bor1s je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 01:18   #96
Shaka111
Premium
Moj komp
 
Shaka111's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 648
Citiraj:
Autor baban Pregled postova
pogledaj si mionix naos 5000/3200
taj mis mi je zapeo za oko samo nigdje ga nema kupiti u HR...koje su alternative za kupnju toga misa i koja je cijena?
Shaka111 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 11:19   #97
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,261
taj Kone sam posve zaboravio.cak i cijena nije toliko pretjerana...moram do Linksa isprobat kako lezi....G700 mi jako odgovara,a te Mionixe nigdje nisam uzivo vidio....
locks je online   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 19:45   #98
baban
Premium
Moj komp
 
baban's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: DE
Postovi: 591
Citiraj:
Autor Shaka111 Pregled postova
taj mis mi je zapeo za oko samo nigdje ga nema kupiti u HR...koje su alternative za kupnju toga misa i koja je cijena?
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
/....G700 mi jako odgovara,a te Mionixe nigdje nisam uzivo vidio....
evo probajte ovdje kontaktirati u vezi mionixa
http://www.gamershop.com.hr/shop/opti%C4%8Dki/119
http://www.gamershop.com.hr/shop/las...000dpi/118-992
baban je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 22:59   #99
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Znate li možda zašto mi cursor ode u neku stranu kada dignem miš? Ne mislim da se malo pomakne, nego skoro svaki put ode skroz u neki kut.
Miš je steelseries ikari laserski, danas kupljen.
EDIT: vjerojatno se ne slaže s podlogom, probao sam ga na stolu i ne divlja toliko. Podloga je razer goliathus speed pa jel bi mi mogli preporučiti neku koja bi odgovarala mom mišu?

Zadnje izmijenjeno od: TutBlut. 07.02.2012. u 23:20.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2012., 23:44   #100
nex
Premium
 
nex's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: .
Postovi: 526
Citiraj:
Autor TutBlut Pregled postova
Znate li možda zašto mi cursor ode u neku stranu kada dignem miš? Ne mislim da se malo pomakne, nego skoro svaki put ode skroz u neki kut.
Miš je steelseries ikari laserski, danas kupljen.
Zato sto ima ogroman lift distance tj. ocitava cak i kad ga dignes sa stola. To je veci problem kod laserskih miseva nego obicnih optickih, s osobito kod Ikarija kojeg na nekim podlogama treba dignuti cak 5 mm da bi prestao ocitavati. Onih 1.8 mm s kojima se hvale na Steelseries sajtu nemaju veze sa realnoscu.

Probaj druge podloge, ali time ces samo malo smanjiti problem. Dizi misa vise i sljedeci put citaj recenzije prije kupnje.
nex je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2012., 23:55   #101
TutBlut
Premium
 
TutBlut's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Našice
Postovi: 96
Mislim da moj problem nema veze s lift distancom jer strelica ne ode normalno u kut več se samo stvori tamo. Kada bi bilo do toga ja bih vidio strelicu kako ide do kuta, ali kod mene je problem što se strelica samo stvori tamo.
Ti si vjerojatno mislio da igram na niskom dpi pa dižem miš i vračam ga na mjesto, pa prilikom tog vračanja u zraku mičem i cursor zbog tog lift dist.?
Uglavnom, dižem miš samo zbog toga jer mi se ruka zna ukočit pa onda pomaknem malo miš, ali onda dođe do problema jer strelica podivlja i ode u p.m. i više je ni ne vidim nego moram ko kreten lamatat po ekranu da je nađem .
Druga stvar je kad ja na stolu dignem miš pa se strelica pomakne par milimetara... jedva i da primjetim.

Zadnje izmijenjeno od: TutBlut. 08.02.2012. u 00:51.
TutBlut je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 13:10   #102
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Pozdrav svima... Imam par pitanja... Trenutno koristim MX Revolution... apsolutno najsavršeniji miš koji sam ikad imao... Problem se javio
što moj mlađi brat igra CoD4 0-24h i nakon 4 god malo ga je razjebo ( lijevi click )...
sad me zanima G400 ili G500 ? G500 mi se sviđa zbog tih dodatnih tipki s lijeve strane koje ima i moj trenutno... htio bi da budu kvalitetne i tvrde ko na sadašnjem mišu i naravno da click bude kvalitetan... i taj scroll na G500 kažu da nije neš kvalitetan ? zanima me mišljenje vas koji posjedujete jedan od ta dva miša... Unaprijed hvala
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 13:30   #103
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
zasto ne performance mx ?! zamjenik revolutina
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 13:47   #104
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Zato jer sam cuo da nema bateriju poput revolutiona.. tj ne znam ja svoj mx stavim na punjac i napuni se a kod ovog sam cuo da se mjenjaju baterije ko tipa na daljinskom a to ne zelim... kad bih mogao naci opet mx revolution kupio bih ga bez razmisljanja..
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 14:04   #105
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
prvo isprobati da ti miš leži u ruci kak spada. Jer razlika u ergonomiji izmedu g400/500 i revolutiona je nebo i zemlja. Mozda bi ti vise pasao neki razer, tko zna.

I preporučam sensei-a svima koji imaju para.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 14:18   #106
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
da definitivno morat cu se zaletit do linksa da vidim ja to... sta se tice razera nebi nikad kupio njihov miš jer oni samo ciljaju na svoj izgled i led svijetla i vec su se pokazali kao miševi od jeftine nekvalitetne plastike... a ja želim kvalitetu... kad poklopim miš rukom ionako ne vidim ta razerova glupa svijetla :P
a sta se tice sensei-a oduvijek mi se sviđao SS al nekako mi se taj sensei cini minijaturan a ja iam prste pijanista... tak da trebam malo veci miš poput mog MX-a ili pak G500 mada ne znam šta bih uzeo... :/
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 14:59   #107
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
ne bih se složio s tobom oko razera. Ja imam deathaddera a imao sam i logitech i ss.
A i kada se pogleda koliko pro igrača (npr. u sc-u) koristi razer, dosta se toga može zaključiti samo iz toga.
Sensei ti bas i nije minijaturan, ali sve ovisi da li koristiš palm ili grip. Ako je grip, veličina prstiju ti i nije toliko važna jer sensei nije malen kao npr. xai.
Ako si palm igrač, definitivno g500/400 ili deathadder, jer ce ti sensei biti premalen.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 15:33   #108
prileee
laser
Moj komp
 
prileee's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 2,273
Također se ne bih složio baš s tobom.
Vlasnik sam razer deathaddera one prve verzije sa 1800dpi i služi me dobrih 5 godina bez ikakvih problema i bez ikakvog održavanja. Veliki plus mi je što je i deathadder dosta velik i nekako "viši" tj. nije plitak kao npr. Lachesis na kojeg se nikako nisam mogao naviknit.
U svakom slučaju ja imamo samo + rep za razer.
__________________
prileee je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 18:08   #109
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
ne znam premišljam se izmedu g500 i sensei a mozda i uzmem mx performance... znam samo da razer ne dolazi u obzir...
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 19:20   #110
b1tterman
Takozvani influenser
Moj komp
 
b1tterman's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Dublin
Postovi: 648
ja drndam na g400.. ništa bolje mi ne treba. i mx518 bi bio dovoljan
b1tterman je offline   Reply With Quote
Staro 29.02.2012., 19:44   #111
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
Citiraj:
Autor qLimAxzU19 Pregled postova
Zato jer sam cuo da nema bateriju poput revolutiona.. tj ne znam ja svoj mx stavim na punjac i napuni se a kod ovog sam cuo da se mjenjaju baterije ko tipa na daljinskom a to ne zelim... kad bih mogao naci opet mx revolution kupio bih ga bez razmisljanja..
nema mjenjanja bat samo ustekas kabel naprijed u mis i stvar sljaka. Tako da znas... super je mis i dobar je u pucacinama
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2012., 08:23   #112
qLimAxzU19
Registered User
Moj komp
 
qLimAxzU19's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: Doma
Postovi: 73
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
nema mjenjanja bat samo ustekas kabel naprijed u mis i stvar sljaka. Tako da znas... super je mis i dobar je u pucacinama
ma daj znaci punjiva je ko na revolutionu ? hmm... nikad nisam ni svoj htio zamijenit al ak je performance upola takav... mogo bi ga uzet
qLimAxzU19 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2012., 08:41   #113
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
mis je odlican stari doma mi ima revolutiona i ono gotovo isti misevi razlike su minimalne.... Jos dobra stvar je sto u taj mis ide obicna aa baterija pa kad rikne zamjenis i deri sinko. Ja sam imao g7 isto od fpsova nakon 6godina otisao lijevi klik i presao na performance mx i odusevljen sam odlican mis. Ergonomija je fantasticna. ja ne podnosim low profile miseve tipa g9 i ostalo drustvo vise volim da su zadignuti tako da mi ovaj odlicno stoji u ruci.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 00:15   #114
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101
ja imam g500 i zadovoljan sam s obzirom da imam malo vecu saku. nisam ih nesto previse mjenjao al bolje od ovoga mi netreba(igrice,surfanje i ostale gluposti)
jedina zamjerka je da kad se zica svine onda izadje iz onog pletenog "stita",i to me poprilicno zivcira jer imam osjecaj da ce se tamo prekinut
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 03.03.2012., 14:19   #115
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor MORH Pregled postova
ja imam g500 i zadovoljan sam s obzirom da imam malo vecu saku. nisam ih nesto previse mjenjao al bolje od ovoga mi netreba(igrice,surfanje i ostale gluposti)
jedina zamjerka je da kad se zica svine onda izadje iz onog pletenog "stita",i to me poprilicno zivcira jer imam osjecaj da ce se tamo prekinut
Ja imam g500 i taj pleteni stit je toliko krut i gusto pleten da nema sanse da zica izviri, mene to smeta sto nije fleksibinlina i kao prvog dana mi ide u cik cak
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 11:47   #116
MORH
Premium
Moj komp
 
MORH's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: okolica crikvenice
Postovi: 101


ima sanse samo to trebas dosta jako zelit
to mi je mis za laptop a stalno ga spremam i vadim iz torbe tako da je to jedan od razloga
__________________
pomalo
MORH je offline   Reply With Quote
Staro 04.03.2012., 12:48   #117
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Meni na mom G9 isto bilo, samo sam prerezao na tom mjestu i sa izolirkom učvrstio. Bolje tako nego da mi bude spigana tako žica skroz!
  Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 00:47   #118
llepu
Premium
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: VG
Postovi: 67
Dali je netko proba/imao Razer Boomslang?

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8903
llepu je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 01:07   #119
pdx
Premium
Moj komp
 
pdx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: krk
Postovi: 482
Citiraj:
Autor llepu Pregled postova
Dali je netko proba/imao Razer Boomslang?

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8903
to je stari mis iz 2000 god (collectors edition )
pdx je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2012., 16:38   #120
asibulj
Misanthrope
Moj komp
 
asibulj's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Neumünster
Postovi: 568
Citiraj:
Autor llepu Pregled postova
Dali je netko proba/imao Razer Boomslang?

http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=8903
Po meni taj miš ne vrijedi 500+ kuna. G500 je sad na nekoj akciji u Linksu i za 150 kuna manje dobiješ puno bolji miš. Imam taj Boomslang sa strane za ukras. Lijep je i neobičan ali se teško naviknuti na takav oblik i ergonomiju. To je barem moje mišljenje.
__________________
x230

Zadnje izmijenjeno od: asibulj. 06.03.2012. u 17:21. Razlog: my bad
asibulj je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na