Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.05.2011., 19:41   #61
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
jel ima ovo kakav sp?
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2011., 20:50   #62
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
napucavanje sa botovima ciji AI je na razini nives celzijus,tako da ako zelis singleplayer fps,ovo izbjegavaj
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.05.2011., 23:07   #63
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Bilo bi lijepo kad bi prvo isprobali igru prije nego ju otpišete, jedno je gledati video gdje vise manju igraju na konzolama, a drugo isprobati i sam ju doživiti.

Svaka igra ima svoje pluseve i minuse i koliko sam vidio po njihovim forumima, najviše ima problema oko grafike i to sa ATI karticama, a drugo ljudi pričaju kako je AI u banani.
Tko još igra multiplayer protiv AI-ja? Problemi s ATI-jevima karticama? To je standardni dodatak uz igru, kao free DLC, mi ATI-jevci podrazumijevamo da cemo dobiti probleme uz igru.
Konzolitis? I to je danas standardno, svaki novi FPS pati od toga, a i ne samo FPS-ovi nego i drugi žanrovi. Vjerujem da će i sa BF3 biti ista priča, koliko god oni pričaju da rade verziju engina samo za PC, ipak mislim da je to samo priča.

S druge strane igra ima i dosta pluseva. Jel netko pogledao ovaj review od Machinime? Neznam, od svih kojih sam pogledao, ovaj mi je još najbolji. Igra u svakom slučaju ima potencijala.

http://www.youtube.com/watch?v=SiRSH...layer_embedded
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2011., 23:14   #64
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Ima potencijala sigurno, ali trebat će patchevi da ga izvuku van
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 01:59   #65
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
gledam iskljucivo livestream sa PC-a, i vidim da dosad postoji brdo soundbugova, da recoila nema, da je netcode poprilicno los.

Sto se konzolitisa tice, upravo i rekoh da su svi danasnji FPSovi govno, jer su portani, te da propada. Ne samo brink...

A za isprobati bih trebao igru i kupiti, a nisam lud bacat novce u vjetar....
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 08:06   #66
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
cekam tu igru od nove godine i, kolko sam do sad vidio, razocarat cu se na veliko.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 10:19   #67
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Evo jedan dobar HD gameplay sa PC-a, meni ovo puno bolje izgleda nego gameplay sa konzola.

Sviđa mi se taj koncept i mislim da nece biti natrpana "CoD" ekipom jer nema TDM moda. Mislim da ću preorderat igru, u svakom slučaju ne može biti gora od Homefronta, koji je rijedak slučaj gdje sam požalio što sam dao i kune za neku igru.




__________________

Zadnje izmijenjeno od: thesekiman. 11.05.2011. u 10:25.
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 10:28   #68
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Radije isprobaj prije "onu" verziju, pa ako ti se svidi onda kupi. Jer ogromna večina ljudi koja je imala priliku igrat je na PCu, savjetuju da neka ljudi pričekaju sa kupnjom jer igra je trenutno u lošem stanju, od bugova u samoj igri, do netcodea, pa sve do užasne neoptimiziranosti.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 13:43   #69
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
gledam iskljucivo livestream sa PC-a, i vidim da dosad postoji brdo soundbugova, da recoila nema, da je netcode poprilicno los.
Igra se dosta fura na W:ET, a tamo isto nije bilo recoila.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 15:49   #70
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Već vidim da će reviveanje bit problem. Tip će namjerno poginut, dobit inekciju i onda ubit neprijatelje nakon što ovi prođu kraj njega i okrenu mu leđa.
Viperus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.05.2011., 17:37   #71
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor Viperus Pregled postova
Već vidim da će reviveanje bit problem. Tip će namjerno poginut, dobit inekciju i onda ubit neprijatelje nakon što ovi prođu kraj njega i okrenu mu leđa.
Samo uopće ne vidim razlog zašto bi ikoga ostavljao tak "incapacitated" da leži na podu i ćeka svog medica.

Jedino ako se hoće razrijediti protivnički team pa da se lik ne spawna a ni ne sudjeluje u akciji.


Ja bi svakog zatuko na podu, čak mi se ćini da ti na podu mogu spot-ati protivnike za svoj team.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 18:25   #72
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Kao ex ET igrac...prvi dojam...nije nesto igra, ali dosta bolje od wolfa 2 i uz promod i koji patch(neoptimizirano do bola. ne znam kako je vama ali meni ovo skoro trza) doci ce na svoje(koliko moze doc). Nazalost cinjenica je da se sve prilagodava konzolama. Sad je na nama hocemo li prihvatit i pokusat igrat takve igre. Dobra stara vremena Q2,...,ETa su za nama.
vahha je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2011., 19:18   #73
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
slazem se. cak mi je i bfbc2 radio bolje i imao (bar po mom misljenju) bolju grafiku.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 19:00   #74
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Jako loša optimizacija igre, barem kod mene, imam Ati HD6870, igra vrti 40-tak sve na low s tim da to izgleda kao da radi na 20 fpsa, čudno nešto skroz. Inače od svake igre tražim 60 frejmova, pa makar morao smanjiti detalje više mi je bitno da radi fluidno, ali u ovoj igri sigurno leži neki problem, možda je zbog OpenGL-a i ATI kartice. Probao sam zadnji hotfix 11.5a koji je kao trebao poboljšati stanje za Brink, ali ništa od toga.

Inače igra je ok, nisam imao prilike igrati online jer sam skinuo krekiranu verziju da probam, ali koliko sam igrao sviđaju mi se mape, puške imaju recoila i customizacija istih je dobra, zvukovi su odlični. Customizacija lika je prva liga, iako na početku nije sve otključano nego samo par preseta, ostale stvari se otključavaju levelanjem koje ide poprilično brzo. Friendly AI se često zna izgubiti, briju neku svoju šprehu npr. engineer treba repairat onaj autobot i vrti se oko njega ali ništa, medic nekad zuji oko mene dok ležim i ne daje špricu i tako to. Ručne bombe su katastrofa, kao da bacam petarde, radijus eksplozije im je 1m. Melee udarac je isto čudan, nema nikakvog osjećaja kad nekog odvališ, a često sam zamahivao na tipa i njemu ništa.

To je početni dojam, nisam se mogao dobro uživiti zbog lošeg frejmrejta, stalno trzucka i šteka, a i zbog AI-ja, jedno je igrati tako a drugo protiv "žive" ekipe sa neta. U svakom slučaju, moraju popraviti par stvari.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 19:39   #75
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Igra locka fpse na 30 jer kod spa dize server na tvome kompu i zatim se spajaš na njega (botovi također).
To što nekome piše da ima više fpsa, nema, zato se ti/vam i čini kao da radi na manje, jer i radi

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 12.05.2011. u 19:54.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:11   #76
death13
Worldeater
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Sisak/Zagreb/Požega
Postovi: 80
Meni SP verzija radi čist ok, no ja sam na nVidia.
Navodno rade na patchu za AMD kartice.

Ono što sam dosad iskusio je prva liga, osim AI ofc. Osjećaj kretanja, napucavanja i zvukovi, sve 5.
Izgleda da će ovo biti igra za specifičnu publiku.
Mirror's Edge je imao mrvicu bolje reviewe od Brinka, a meni bio doslovno savršenstvo, tak da...

BTW, to s granatama, mislim da su ih namjerno napravili tako slabijima, cilj im je knockat protivnike, a ne puknuti 5-6 igrača ako se nađu na krivom mjestu u krivo vrijeme
death13 je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 20:35   #77
thesekiman
Pr0d1gy
Moj komp
 
thesekiman's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 288
Citiraj:
Autor death13 Pregled postova
BTW, to s granatama, mislim da su ih namjerno napravili tako slabijima, cilj im je knockat protivnike, a ne puknuti 5-6 igrača ako se nađu na krivom mjestu u krivo vrijeme
Pa da znam, ali knocka ga jedino ako mu padne ispod nogu, par puta mi se desilo da bacim bombu među njih 3-4 i svi stoje metar od bombe, ona eksplodira, a njima ništa.
__________________
thesekiman je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2011., 22:47   #78
vahha
Premium
Moj komp
 
vahha's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 490
Stavio sam neki novi cfg i sad se igra vec pristojno giba. Jos sam digao fov na 120 tako da sad ne izgleda koda se jedva vucu po mapi. Jos malo sminke doci ce to na svoje.

p.s.je li se zna oce li bit hr servera ili je jos prerano o tome pricat
Sijecam se, da se na pocetku ETa cekalo da se spojis na servere

vahha je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 00:19   #79
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Krenuo malo igrati ovaj offline sa botovima (koji su glupi kao noć )

Igra stvarno nije tak loša.
Gameplay je dobar, nabijen akcijom, fluidan.
Zamjerka je što malo previše treba olova da netko padne, skoro cijeli šaržer trebam ispraznit u nekoga da konačno padne.

Zvukovi pušaka (pogotovo ovo zveckanje reloada) je odlično
Glazba u pozadini dinamična i dobra.

Definitivno ima potencijala, a kako na CDkeyhouseu još nema in stoc jeftinog keya, malo ću pričekati sa kupnjom.
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 10:15   #80
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,979
Meni na mojoj mashini ide....pa ocajno. Neke mape pise 40-50 fps a imas osjecaj da je jedva 20. Druga mapa pise 20 i padne i nize kad je akcija. Podesavanja grafike gotovo da i nema, iskljucio sam sve dodatne efekte, nije pomoglo. Jeb ga.
Al zvuk, prekida, preskace, u pola govora na misijama puca...ma uzas. Mislio sam da je do mene, al nijedna druga igra ne zajebaje ovliko sa zvukom. Vidim da se i drugi bune, mozda bude patch za ovo.

Gameplay, osim standardne fore sa regeneracijom heltha, ka da wolverine klonovi setaju okolo, sta me zivcira do daske, saspes 30 emtaka u nekoga da ga ubijes..il 10 metaka u glavu. Doduse glupi su ko cigle pa imaju mozak velicine zrna kafe pa treba i to pogodit.

Granata je epic fail, bacim granatu i ocekujem da zagrmi kad pukne i da bar nekog zakacim. Nista. Domet granate je 25cm, moram je stavit nekome u djep da bi nesto napravila. Glavno da njihove granate imaju radijus djelovanja da mislim da sam miran ako stojim 10m dalje, odletim na pod ko vreca govana.

Customizacija lika je zabavna, igra ima potencijala, al treba je ispatchat masu. Sve vise usranih portova izlazi bez ikakvog quality checka i opcija za podesavanje grafike. Vise imam opcija za setup zvuka (3 slidera) nego za grafiku.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 11:28   #81
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Jutros igrao nekih 10-15 minuta i na prvu mi se dosta svidja. Moram jos malo "dublje" uci u igru (nisam cak ni kontrole konfigurirao) za neku ozbiljniju ocjenu, ali kao što sam rekao - na prvu mi se dosta svidja.
Digao FOV na 105 i tako izgleda puno dinamicnije.

Kako sam na nVidia-i igra ide jako fluidno bez trzanja, cak onaj FPS meter pokazuje izrazito visok FPS. Jako cesto ide fino iznad 100 FPS, ali nisam se igrao sa grafickim podesenjima, pa ne znam kako je tocno sve podeseno (u biti je default, a mislim da je overall quality na high).
Ali isto tako "kuri" graficku poprilicno, jutros je isla unutar tih 10-15 min na 90'C kao od sale. Cak ju i BFBC2 rijetko dize tako visoko, odnosno samo kada je poprilicno vruce, a jutros to nije bas bio slucaj. Mogu zamisliti kada vani zaprzi 30+'C

Po netu vec ima programa za detaljniju konfiguraciju grafike i sl. koji omogucavaju opcije inace nedostupne kroz GUI.
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 13:04   #82
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
jel ima gdje na C: ili di već neki cfg file da se možda namjeste neke video opcije ili mi treba taj program šta si ga spomeno
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 13:35   #83
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
jel ima gdje na C: ili di već neki cfg file da se možda namjeste neke video opcije ili mi treba taj program šta si ga spomeno
http://www.rush-zone.com/downloads/gaming/brink.html

Ovo je link na program.
U njemu je i navedeno kako doci do .cfg filea.
Negdje je pod Steam/Users/..... Ne znam tocno jer nisam na kompu gdje je Steam
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 14:14   #84
kasper_sky
Drive. vruummm,shatatataa
Moj komp
 
kasper_sky's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: 1.Rijeka-2.VG-3.Zg
Postovi: 766
thx.
btw bome su brzo izbacili taj prog.

edit: šta dobim ako promijenim FOV i koji je preporučljiv?
edit2: skužioza fov. btw loši driveri manji fps.+ gledam na gpu-z koroz cijelu igru low gpu usage tj load. oko 30%.jel ima kakva zakrpa.

Zadnje izmijenjeno od: kasper_sky. 13.05.2011. u 14:34.
kasper_sky je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 15:04   #85
Tumor
prof.dr. gospodar svemira
Moj komp
 
Tumor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 382
Citiraj:
Autor kasper_sky Pregled postova
gledam na gpu-z koroz cijelu igru low gpu usage tj load. oko 30%.jel ima kakva zakrpa.
Mislim da hotfix Catalyst 11.5a treba rijesiti probleme (ili bar poboljsati)
__________________
If you are not paranoid you don't have enough information
Tumor je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2011., 19:59   #86
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
http://www.cjs-cdkeys.com/products/B...NED-IMAGE.html

26 funti. Najjeftiniji Steam activation key koji sam našao.

CDKeyhouse ima nekih problema sa dobavljačima, mogu ga nabaviti po 40$ ali neće jer kažu da je to njihovim mušterijama previše.

Mislim da ću iza nedjelje uzeti jedan ovaj po 26 funti, što je nekih 200 kn.
Samo da se maknem iz ovog vikenda u kojem radim i idem na predavanja.
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 13.05.2011. u 20:05.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 10:53   #87
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
ovdje ima neki guide koji navodno popravlja low fps ali samo do neke mjere. patch is immenent.
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2011., 17:33   #88
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Moja konfa, sve max osim onoga iznad Antialisinga, konstantno jedno 45-60 FPSa. Neloše zgleda...
Nadam se samo da se nisu puno mučili, jer ono što su htjeli nisu uspijeli. Igra nema zdrave veze sama sa sobom, priča i intro filmići su stvarno guba, sve to kul, ali in-game je katastrofa(doduše grafika, skokovi okolo nije loše).

Uninstall

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 14.05.2011. u 19:18.
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 00:05   #89
@qu@burn
Premium
 
@qu@burn's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 55
OK je igra ali nista posebno, za jednom "mozda" odigrati i to je to.
Grafika je super ali fali nesto u SP... mozda malo jos AI staviti na vecu razinu. Uglavnom prolazna ocjena.

p.s. bootovi su zaista retardirani, nadam se da misle ih ispraviti
__________________
WarPig - MB:ASrock Z97X Killer CPU:i7 4790K @4.4, COOLER: Scythe Asuhra LE, RAM:4*4GB G.Skill Trident 2400mhz , SSD: 250GB, 120GB, 120GB Intel 535, HDD: WD Caviar RED - 1TB, GFX:Nvidia Gainward 970GTX Phantom, CASE:Antec GX700,PSU:Antec 850W High Current Gamer modular, Asus Xonar DX 1+ Logitech 2.1 Z-323, Headset: Roccat Kave 5.1, Monitors: Samsung LS24D590PLX, Mouse:Logitech G602, Tipkovnica:Logitech Orion Spark, Mouse Pad: Logitech G240, OS:Win 10 64bit
@qu@burn je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2011., 08:01   #90
Xenomorph
Arroyo settler
Moj komp
 
Xenomorph's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: .::Zagreb::.
Postovi: 316
Osim grafike i slaganja lika igra je groblje.Igrivost je jako loša i ne znam što su htjeli napraviti.Meni osobno jako dosadno i nezanimljivo.
__________________


Xenomorph je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na