Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.12.2008., 01:34   #31
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
@sa_stilom... a? pretpostavljam da se nisam dovoljno dobro izrazio, recimo moj stari (iako dipl. informaticar) nebi vjerojatno skoro ni primjetio razliku izmedu lp2475w i 245b ako nebi bili u istoj prostoriji i takvim ljudima je zbilja glupo bilo sta osim TNa predlozit kad im se rad na kompjuteru svodi na surfanje netom i programiranje te tu i tamo pogledat neki film. prilicno zavisi sta netko ocekuje od monitora.

@elvis.. iskreno, nemam pojma, prvi put cuo za taj monitor tu na forumu, kamoli ga vidio iako je logicno da postoji prema 2233bw, jel
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2008., 10:19   #32
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
ja bum tu gurnul svoj benQ fp241w. neznam kaj se vise moze zeljet od monitora. ima ali bas sve prikljucke i dvi-d hdmi, s-video bla bla e da, zaheb..nema scart tu su i usb prikljuci pivot i kao najbitnije, odlican ekran i slika. cisto za pogledati i usporediti. a kak vidim da se spominje cak i 13k kn...ovaj je bogme pol jeftiniji eto, baci oko

pssst...treba videt ps3 kako izgleda na njemu u 1080p rezi. lol...
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 19.12.2008., 10:48   #33
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Taj BenQ (ne znam koja revizija) je slovio jedno vrijeme za najboljeg 24" LCD monitora.

Vidim da i dalje drži 5000kn+ cijenu.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2008., 10:49   #34
WeD@
Space Cadet
 
WeD@'s Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Split<-->Vela Luka
Postovi: 592
Hm, tesko je preporucit nekome koji je monitor dobar za njih, bilo bi idealno radit na oba par dana i onda doc do zakljucka, meni ne treba monitor koji daje 100% tocne boje jer se ne bavim dtp-om, ali ne nervira ako je jako mali kut gledanja i problemi tipa neravnomjerna osvjetljenost ekrana, probijanje bijele boje na rubovima i slicno.
Najveca mana lcd-a, koji vjerojatno nikad nece rijesit je sto crna boja nikad nije crna, uvjek je neka doza sive, to je zbog pozadinskog osvjetljenja, koji monitor ima ovo ok rijeseno ? (probajte pogledat neki mracan film sa izgasenim svjetlima pa ce vam bit jasno)
Kad bi npr taj hp bio rijesenje tih problema onda ok, ali platit nesto duplo vise i dobit nekakav mali napredak mi je lose...
__________________

e4300@3.2, 965p-ds3 rev 3.3, (kingmax 667 ddr2 1gb)x2
9600gso 768mb, 1tb wd, 500gb wd, sb live!
fortron 500w


WeD@ je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2008., 12:29   #35
Gradjanin
Premium
Moj komp
 
Gradjanin's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Livingrad
Postovi: 538
je, taj benQ je i dalje referenca za usporedbu s drugim monitorima. pogotovo kaj se tice ostrine teksta te prikaza slike i boje. crna je 95% crna i tu se nema kaj dodati. i nema problema sa pozadinskim osvjetljenjem.
kaj se tice revizije, sve od 2 i 3 mj ove godine su ispravili pogresku koju su imali. a ta je pogreska za obicnog pc korisnika nebitna jer je mon imao problema (kao i svi uostalom) sa prikazom recimo konzola na hdmi prikljucku. nekakvo rezanje slike zbog nekompatibilnosti signala bla bla. ugl, nebitno za pc...ja nemam problema s tim (nova revizija mislim 5/08) i ps3 savrseno radi.

uglavnom, nakon pol godine upotrebe nemam nikakvih zamjerki. ko vec razmislja uloziti u mir i odmor za svoje oci, ovo je ipak jako dobra prilika, pogotovo jer je cijena sada pala...ipak je kostao preko 1k €...

stoga, u racunicu si ovaj ubacite pod BAR VIDJETI...jer daje jasnu sliku kako bi jedan monitor trebao izgledati
__________________
°Citius Altius Fortius°
Gradjanin je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:08   #36
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Evo mene opet!

Da ne otvaram novu temu, nego da nastavim na ovu i dalje.

Došlo je vrijeme da zemem LCD.
24-30inča.

Pare nisu upitne, zahtjevi isti, dali je izašlo što novo ili da odem po tog HPa?
Šta predlažete?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 09:50   #37
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Šta predlažete?
30" Dell 3007WFP kojeg prodaje neki tip s garancijom za 6500 kn.

Oglas je na prodaji negdje, potrazi malo. Da imam para, uboo bi si ga odma i rokao 2 paralelno \o/
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 11:59   #38
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,905
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Evo mene opet!

Da ne otvaram novu temu, nego da nastavim na ovu i dalje.

Došlo je vrijeme da zemem LCD.
24-30inča.

Pare nisu upitne, zahtjevi isti, dali je izašlo što novo ili da odem po tog HPa?
Šta predlažete?
ako ti igre nisu primarna zanimacija dell iz oglasa,u suprotnom HP koji je izvrstan monitor
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 13:32   #39
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Spomenuti HP?

Rekao sam već prije, ali da osvježim: Trenutno koristim 959NF, i prezadovoljan sam njime.

Teško mi što ću na LCD, i zato tražim adekvatnu zamjenu.

Namjena: Svestrana, od programiranja, desgina, igranja, montaže videa, zaista sve...

Važne su mi boje, jačina svjetla, kontrast, da nije laggy, i tako. ono sve.

Hoću da kad ga izvadim iz kutije da je savršen, bez puno yebanja oko nekog kalibriranja...

A da zemem 2 komada? I onda u Pivot ili landscape jedan pored drugog, često mi zbilja zafali još jedan monitor
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 07.04.2009. u 14:43.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 15:14   #40
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,899
Imao sam imao 17" CRT Eizo T562-T koji slovi za jednog od najboljih 17" CRTova ikad napravljenih.

Do prije tjedan dana sam imao Samsung 971P (S-PVA) koji mi je bio izvrstan uz Eizo i obožavao sam njih dva jedan pored drugoga. Taj 971P se dan danas prodaje za 4,000kn i slovi kao najbolji 19" LCD monitor ikad napravljen. Jako ga je teško dobiti rabljenog.

Dakle, reklo bi se da ne kupujem bilo šta i stvarno sam picajzla. Šta češ, Eizo me razmazio.

A vidi ovo: prošli tjedan sam kupio HP LP2475w. Nakon dva dana što sam ga koristio, Eizo sam skinuo sa stola i odnjeo ga u podrum, a 971P sam dao starcima

Enough said?
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.04.2009., 16:03   #41
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Spomenuti HP?

Rekao sam već prije, ali da osvježim: Trenutno koristim 959NF, i prezadovoljan sam njime.

Teško mi što ću na LCD, i zato tražim adekvatnu zamjenu.

Namjena: Svestrana, od programiranja, desgina, igranja, montaže videa, zaista sve...

Važne su mi boje, jačina svjetla, kontrast, da nije laggy, i tako. ono sve.

Hoću da kad ga izvadim iz kutije da je savršen, bez puno yebanja oko nekog kalibriranja...

A da zemem 2 komada? I onda u Pivot ili landscape jedan pored drugog, često mi zbilja zafali još jedan monitor

LCD i savršenstvo ne idu baš skupa....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 16:13   #42
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
hehehe, kužim te šta hoćeš reći, ali ovog 959NF sam mazio i pazio, eno, već je u 5. godini...

Polako odlazi...

A da ja zemem po jedan komad od svakog:
2480zx - http://www.nabava.net/trazilica.php?q=2480zx&x=0&y=0
2475w - http://www.nabava.net/trazilica.php?q=2475w&x=0&y=0

Ili, ajte preporuke molim, tak da odem za vikend nabavit!
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 20:51   #43
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
30" Dell 3007WFP kojeg prodaje neki tip s garancijom za 6500 kn.

Oglas je na prodaji negdje, potrazi malo. Da imam para, uboo bi si ga odma i rokao 2 paralelno \o/
Mislim da je to ipak preveliko za rad i igre
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 22:19   #44
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,905
nemas sta razmisljat previse,2475 od hp-a...ali morat ćeš ga kalibrirat,kao i svaki ne-TN monitor...iako,s dvije-tri ručne postavke teško da ćeš imat velike potrebe za HW kalibracijom
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 22:25   #45
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Evo već par sati čitam review-e, pokušavam naštrebat o LCDima.

Ukratko, jel se da na: 2480zx pošteno igrat, pošto nije TN matrica? Također i za ovaj drugi, gledam i on nije TN matrica.

Čitam ovdje:
http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2475w.htm

Kaj se to tak da dobro kalibrirat? Da ovaj delta E bude ispod 1? A kad ga upališ je av 5

edit: Baci oko na ovaj "Hazro" LCD...
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 07.04.2009. u 22:37.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 22:59   #46
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,899
Kaj si ti zabrijo na kalibraciju toliko? Velmi ti da kod mene sve radi fine.

Odi na tu stranicu na TFT Centralu i podesi brightness, contrast i boje onako kako su oni podesili i to je to. Niš drugo ti ne treba.

Imaš MCW ako baš želiš kalibrirati, ali odstupanja su stvarno minimalna gotovo nikakva, bar na mojem primjerku.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 23:17   #47
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Ma šta ja znam, viš da sam njubara ^^

Ma gle, oću kupit odličan LCD s kojim mogu sve.
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 23:52   #48
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,905
2480zx nije monitor za tebe tj nepotreban ti je...to je monitor za ozbiljan rad s grafikom...na 2475 igre idu jednako dobro s obzirom da se radi o IPS matricama...a 2475 ima sve što krasi IPS matricu...ja sam izrazito oprezan pri kupnji i vrlo škrt kada treba dat novce i bez razmisljanja sam jurio u trgovinu po 2475 za tu cijenu trenutno nema ni približno tako dobar monitor,ako ima evo poklanjam mu svoj za tu cijenu više manje se nude PVA/MVA matrice koji nisu baš najbolji izbor za igre a nemaju ni tako vjeran prikaz boja kao IPS

Uglavnom,treba ti IPS...a spomenuti HP ima H-IPS (najbolju IPS matricu dodatno unaprijedjenu od strane LG-a)

"It improves the contrast ratio by twisting the electrode plane layout. The H-IPS panel is used in the NEC LCD2490WUXi and LCD2690WUXi, Mitsubishi RDT261W, HP LP2475w, Planar PX2611W,[6] and Apple's newest Aluminum 24" iMac. H-IPS up close.
H-IPS is a newer variation of S-IPS with a different pixel structure that improves contrast ratios and lowers pixel pitch to provide better picture quality"


S-IPS/H-IPS (In Plane Switching) panels are generally considered the best overall LCD technology for image quality, color accuracy and viewing angles, but this comes at a price.

Što se kalibracije tiče,bit će ti u redu i ručno postavit određene postavke sve dok se ne uhvatiš malo obradjivat fotke ili bilo što grafički zahtjevnije,ili u krajnjem slučaju,ako budeš ikada nešto nosio u print,vidjet ćeš da ti je monitoru potrebna kalibracija.

Ne kopiraj postavke s neta jer je vrlo vjerovatno da ti to neće rezultirat vjernom slikom,2475 kod Muje nije isti kao 2475 kod Hase.Nadji neke smjernice pa si namjesti kako ti se čini najbolje + obavezno skini driver s HP-ove stranice (profil u biti),dosta dobro izgleda za početak.

Btw... na HP-u 2475 nema ghostinga...nešto što nije boljka svakog IPS-a...input lag najbolji mogući od ne-TN monitora.


__________________

Zadnje izmijenjeno od: Thoroughbred B. 08.04.2009. u 00:04.
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 09:32   #49
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
To sam čekao, pošten post!

Fala puno. Reci mi još, šta misliš o 2 komada? Ili radije uzet neki manji, pa stavit u pivot možda kao second monitor?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 10:06   #50
MAXx
Čupavac
Moj komp
 
MAXx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 261
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Reci mi još, šta misliš o 2 komada? Ili radije uzet neki manji, pa stavit u pivot možda kao second monitor?
Evo da se i ja uključim.
Imam 24" i nije mi dovoljan samo 1 ekran. (planiram ubost HP-a)
Tak da ako ti nije novčani problem kupi 2. Više je bolje.
Ne bih uzimao manji monitor jer onda nisu baš usklađeni što veličinom što prikazom boja.
__________________
Science cannot be stopped. Man will gather knowledge no matter what the consequences – and we cannot predict what they will be. - Linus Pauling
MAXx je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 12:27   #51
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,905
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
To sam čekao, pošten post!

Fala puno. Reci mi još, šta misliš o 2 komada? Ili radije uzet neki manji, pa stavit u pivot možda kao second monitor?
Sve najbolje!

I ja planiram uzet još jedan...

Jedan će ti bit i više nego dovoljan jer su tu ipak 24" i visoka rezolucija,ogromna radna površina...ako si siguran da će ti koristit 2 ekrana (kao npr meni,na jednom illustrator na drugom indesign itd)

Šteta ti je dat još 4500kn ako će ti drugi monitor biti u ulozi izlozbenog primjerka...s praznim ekranom
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 14:29   #52
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Mislim da je to ipak preveliko za rad i igre
Za rad definitivno nije, a za igre je vec diskutabilno, meni ponekad smeta velicina, ponekad mi je super...
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 14:56   #53
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Thoroughbred B Pregled postova
Sve najbolje!

Šteta ti je dat još 4500kn ako će ti drugi monitor biti u ulozi izlozbenog primjerka...s praznim ekranom
Je, imaš praf, tak sam si i ja mislil, šteta bacit 4500 kn za dva ak se ne koriste stalno.
Dva bi bila perverzija, ono, da se ima, ali čemu...

Radije uzet LCD TV za doma ili projektor bolji ,tipa Optoma 763

Tak bum i napravil

Thx

btw: Mislio sam monitor naručit na neviđeno, to ok?
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 18:21   #54
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,905
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Je, imaš praf, tak sam si i ja mislil, šteta bacit 4500 kn za dva ak se ne koriste stalno.
Dva bi bila perverzija, ono, da se ima, ali čemu...

Radije uzet LCD TV za doma ili projektor bolji ,tipa Optoma 763

Tak bum i napravil

Thx

btw: Mislio sam monitor naručit na neviđeno, to ok?
s obzirom na to da ga ni ne možeš vidjet prije kupovine,bolje kupi na daljinu...mislim da onda imaš veća prava kao kupac na daljinu,lakše vratiš proizvod trgovini i tražiš zamjenu...nešto u tom stilu,uglavnom zakon jače štiti one koji kupe na daljinu.Naravno,ako misliš kupit unutar HR,ja kupio u Protisu i sve super,bez dead/stuck pixela.

Što se drugog tiče,lako kupiš i za godinu/dvije još jedan...tada će vjerovatno biti i jeftiniji.Lijepo je neke stvari imat,ali kad nakon mjesec dana shvatiš da ti drugi baš ničemu pametno ne koristi,plakat ćeš za lovom...2 monitora jednostavno ne vidim niti mogu zamislit kod nekog home usera,bacanje love...

Ja si danas priuštio kalibrator Spyder3,1100kn,imao sam spydera2 express ali nije dobar za wide gamute.Sad ću ga iskalibrirat...
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 08.04.2009., 22:51   #55
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
A da meni pomogneš mog kalibrirat? Dogovorit ćemo se
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2009., 20:50   #56
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
__________________
MC

Zadnje izmijenjeno od: Sa_Stilom. 10.04.2009. u 12:54.
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 11.04.2009., 22:23   #57
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
trenutno nisam u stanju uzet novi monitor, ali bih htio malo posavjetovat s vama da budem spreman ukoliko ona bude uskoro moguca jer nemam blage o monitorima.

studiram arhitekturu i radim u autocadu, archicadu, malo u photoshopu i uskoro 3ds maxu. igrice za sad nebi igrao na njemu jer bih ga spajao na laptop (moj komp) koji jedva zavrti cod4 na low detaljima i to na rezoluciji od 1280x800. monitor bi mi koristio i za gledanje filmova u 720p i 1080p kvaliteti.
od prikljucka za spajanje imam samo 15-pinski D-Sub (ukoliko je to onaj plavi prikljucak), ali bi htio uzet monitor koji ima HDMI tako da budem spreman ukoliko budem uzeo novi komp u bliskoj buducnosti, ali nije toliko vazno.
kupovao bih ga u sloveniji radi povrata IVE, pa gledam sljedece 2 trgovine: mimovrste i BigBang.

malo sam gledao izdvojio sljedeca dva: Samsung T240 (285€) i T260 (400€). TV tuner ne trebam. u cijeni je razlika 115€ (95€ kad se odbije porez) pa me zanima dali se isplati dati toliko vise para radi 2"? za sad mislim da ne, posto ce mi biti ionako velik skok jer vec godinu dana radim na 15"
dali imate koji drugi za predlozit u rangu od 300-400€ il da se drzim ovih

hvala
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2009., 01:32   #58
Thoroughbred B
Premium
Moj komp
 
Thoroughbred B's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: RI
Postovi: 4,905
__________________
Thoroughbred B je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2009., 10:06   #59
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Koja je optimalna udaljenost za gledanje za 22'', a koja za 24'' lcd?
Kaj savjetujete za cca 65cm udaljenosti? Dvoumim se izmedu 24'', 23'' ili 22''. Jel bi 24'' bilo preveliko?
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2009., 23:55   #60
GodsKiller
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Small village Near Teheran
Postovi: 258
Citiraj:
Autor salvarez Pregled postova
Koja je optimalna udaljenost za gledanje za 22'', a koja za 24'' lcd?
Kaj savjetujete za cca 65cm udaljenosti? Dvoumim se izmedu 24'', 23'' ili 22''. Jel bi 24'' bilo preveliko?
to ti je sve subjektivno
sve ovisi kako ti odgovara
__________________
"Knowledge is the food of the soul"

Svi znamo da je Thomas Edison proizveo električno svjetlo i električni sustav za opskrbu domaćinstava, da je Gugliermo Marconi smislio radio i George Westinghouse sagradio prvu hidroelektranu… Svi znaju te "činjenice", ali nisu u pravu. Čovjek koji je sanjao ove stvari i izumio ih jest
NIKOLA TESLA
GodsKiller je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na