Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.04.2008., 18:28   #1
moonshadow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 98
Digi Tv

imam par pitanja u vezi digi tv-a imam njihov reciver i imam tv karticu ali neki cudan nastavak trebam iz digi tv-a do tv kartice...dali je itko spajao digi tv s tv kaarticom nek mi se javi kako i s kojim nastavkom jer imam riblju kost ali dva odasiljaca mi kolju signal tak da se mogu hebati...unaprijed hvala!
moonshadow je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2008., 19:29   #2
NTN
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 227
Spojis DIGI Tv receiver scart adapterom(scart-chinch adapter)-chinch kabel-na TV in(chinch) na TV kartici.Za zvuk iz scart adaptera koristis chinch stereo kabel koji na drugoj strani ima mini stereo bananu koja ide u line in od zvucne.
NTN je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.04.2008., 16:13   #3
moonshadow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 98
evo pogledajte sta imam na digitv...sada meni treba neki kabal s kojim mogu provuci iz digija do tv kartice....i da mogu napokon vatati signal ak ima sta tako...razmisljao sam da kupim na jednoj strani scart a na drugoj činć i uz tv karticu sam dobio mali adapter u koji mogu ubosti činćeve

moonshadow je offline   Reply With Quote
Staro 18.04.2008., 18:56   #4
horza
ono ispred konpjuktora
Moj komp
 
horza's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2003
Lokacija: zagreb
Postovi: 3,659
to rješenje koje si napisao je jedino moguće, jer kolko znam ovi činčevi i dodatni scart na digi-u nisu izlazi, nego ulazi. imam digitv doma, brijem da sam u pravu makar nisam previše gledao točno šta je šta (sestra mi ne da da haknem firmware, a ona plaća račune )
i da, postoji konverter scart-svideo . štoviše, postoji dvosmjerni konverter (tako da ga možeš switchat ako ga poželiš koristiti u drugom smjeru) i ne košta previše... mislim da je najviše što sam za njega ikada dao bilo 40kn u hama-i, al zapravo ih ima i po 8kn ako se ne varam.
__________________

Horza (death dwarf)
birthsign: rebel

character perks
+95 excel organisation, +50 weather resistance, -20 energy, -35 image of reality, -80 house choirs

major skills
open-source, discussion, self-hypnosis, poetry, schtulichism

greater powers
final waves (alcohol hypnosis +30, self)
bat brotherhood (skip sleeping, -20 energy/night)
misunderstanding jokes (demoralise +50 in 30ft radius)
summon unknown female (demoralise +75 on target)

artifacts of choice
tv remote (hibernate +20 on self)
lounge chair (fortify sleeping +60 on self)
linux (destabilise system +45 on target)

little is known about this dwarf. he is known to be active overnight and unpredictable.
Cyrodiil citizens have witnessed him in a "thompson" tavern near his lair.
horza je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 20:16   #5
moonshadow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 98
meni treba da ja digitv gledam na tv i samo neki kabal kojim se ja mogu preusmjeriti na tv karticu ima dosta filmova spotova i ostalih stvari sto bi htio snimiti a imam i bolju sliku sto mi je od velike vaznosti...a nemogu vjerovati da nitko nije spajao digi s tv karticom vec me ovo zdere...a filmovi prolaze LOL

@horza
ak imas link dobro bi mi dosao
moonshadow je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 23:50   #6
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Ako ga budeš spajao na taj način mogao bi imati problema sa sinhronizacijom slike i zvuka, ovisi o tv kartici.
Koliko vidim reciver skroz sa desne strane ima ANT IN i ANT OUT ?
Ako je tako onda je velika vjerojatnoća da reciver može davat sliku na nekom ANALOGNOM kanalu,
ch 21-69 pa malo prošvrljaj po meniju i vidi to.
Dokle god u reciver ne ukopčavaš nikakvu antenu slika će ti biti sasvim ok na tv kartici jer nema
šta smetat signalu a slat ćeš na karticu zajedno ton i sliku kroz taj obični koax.
stuc je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 07:53   #7
moonshadow
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: osijek
Postovi: 98
spojio sam na digitv ubo u rupu rf out i spojio u tv karticu...kada sam pustio da mi trazi programe nije nis nasao probo sam digitani prijenos, tv cabal, tv antenu, sve sve i opet nece...pregledao po menu da nema neka fora da moram dozvoliti prijenos nema ni toga tak da neznam sta da vise napravim
moonshadow je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 22:57   #8
eraserx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 105
Isprike zbog dizanja stare teme, al da ne otvaram novu, pitati ću ovdje.

Htio bih raskinuti ugovor pa me zanima jel ima tko koji savjet za najbrži i najsigurniji način za riješiti ih se (faksiranje zahtjeva za raskidom, vraćanje opreme... itd) ?
I kakva su vam iskustva sa raskidom ugovora da se znam eventualno pripremiti?

Hvala unaprijed na odgovorima!
eraserx je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 23:04   #9
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
davnih dana sam s njima raskinuo pa ako praksa nije promijenjena htjeli su mi uvaljati da platim nekih 200kn montera koji bi to pokupio, onda sam zvao te montere neke jer mi se nije dalo s njima klat pošto živim u kući i demontiram to za 10minuta, na to me monter odyebo da ima previše posla za taj digitv, a oni ga ne plaćaju maltene ništa za tu demontažu i da ja to sve poskidam i donesem mu na kapiju sa 200kn

reko oke onda ide rat - zvao digi i reko neću ja bit loptica prepucavanja vas i vaših vanjskih dobit ćete na svoja vrata svu opremu i bok... bla bla bla... za sat vremena došao ja u njihove urede sa antenetinom i svom opremom zapakiranom fino, dobio neki papir da sam sve predao i sve je u redu i raskid ugovora i ćao.

potrošio sve skupa pol sata i litru benzina
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2012., 23:21   #10
eraserx
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 105
Pošto također živim u kući, nesviđa mi se ta ideja o skidanje antene Oni su montirali, nek si oni i skidaju

A zahtjev za raskidom si morao faksirat ili preko telefona/osobno?
eraserx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.05.2012., 23:25   #11
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ne sjećam se stvarno... faxirao nisam sigurno, mislim da smo sve obavili telefonom i tamo potpisali papire konačne.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na