Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.02.2021., 22:35   #541
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 723
Ta obavijest je APP jer ponekad ljudi krenu sa plaćanjem pristojbe nakon nje, dok/ako ne dođe obavijest od suda ne treba se obazirati. U slučaju da HRT pokrene prekršajni postupak obavezno poslati žalbu u roku a oni tamo trebaju dokazati da posjedovanje TV prijemnika.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 00:52   #542
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Što se mene tiče, tebi bi koristilo da čitaš s minimum razumijevanja. Gdje se iz bilo čega iznesenog može zaključiti da ja tražim ili očekujem nečiju financijsku ispomoć?

Ako ništa drugo, za sada sam u plusu 3-4 hiljade kuna što sam otkačio te smradove sa svoje sise pred sada cca 3-4 godine i grizem se da to nisam odradio i ranije. Nego, eto, treba vremena da dođe iz dupeta u glavu a jednom kada dođe ne ide natrag.

Moja financijska situacija je moj osobni problem i nije predmet rasprave. Predmet rasprave je otkazivanje "pretplate" HTVu i posljedice takvoga postupanja. Ne pišem ovo da širim defetizam (kao mnogi drugi komentatori) ili da skupljam sredstva (kako samo krajnje neupućeni mogu zaključiti) nego da osvijestim čitatelje i poduprem ih da se ne boje šake jada koja se na njihov račun razbacuje papirima, uvredama i prijetnjama.
Meni je vise zasmetao tvoj post nego njegov. Vrijeđas se bez veze i uopce ne vidim gdje je spomenuta tvoja financijska situacija. Tvoje nerazumijevanje posta rezultira tvojim nedvosmislenim vrijeđanjem člana koji na nijedan način nije spominjao tvoje financijsko stanje ili bilo čije. Ponudio je fond za prikupljanje sredszava za tužbe. Pp mogućnosti malo i ti čitaj s razumijevanjem prije nego napadaš kolegu na neprimjeren način.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 27.02.2021., 14:18   #543
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Roy tako nekako i planiram.

Pupo i Bruno_Rv, ja sam u njegovom obraćanju pročitao sarkazam, vi očito niste. Ako to nije bilo sarkastično, onda povlačim svoju opasku i zahvaljujem na nuđenju pomoći ali mi to nije potrebno. Više mi treba neki pravni savjet oko formalnosti, ali mislim da ću za to morati potražiti advokata od nekog povjerenja.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 14:35   #544
messiah
aka Mithrandir
Moj komp
 
messiah's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 449
Pravnu pomoć uvijek tražiš kod odvjetnika. Dobro je pročitati iskustva i savjete na forumu jer se da naći vrlo korisnih stvari, ali za finalno mišljenje uvijek odvjetnik.
messiah je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2021., 23:56   #545
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Je, odvjetnicima se uvijek može vjerovat.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2021., 09:45   #546
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,167
Citiraj:
Autor messiah Pregled postova
Pravnu pomoć uvijek tražiš kod odvjetnika.
Meni je odvjetnik rekao: "Samo budale (i bogataši) uzimaju odvjetnike"
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2021., 15:06   #547
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Ma odvjetnici su ponekad neophodni jer je to svijet riječi i pravila koja su generalno izvan dosega svakodnevnog čovjeka i jednostavno zahtijevaju profesionalizam.

Odakle bi se onda moglo izvesti pitanje: ako je zakon toliko složen da zahtijeva profesionalca, kako se onda od nekoga tko nije profesionalac može očekivati da se istoga pridržava? Ispada da je pravda za one koji si ju mogu priuštiti.

Ne želim pljuvati odvjetnike, ima dobrih i loših ljudi u svim profesijama, pa tako i među odvjetnicima. Ali znam ih neke kojima se u nikakvim okolnostima ne može vjerovati te, jednostavno rečeno, svačiji savjet treba dobro odvagnuti.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 17:51   #548
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 998
danas nam je bio od hrta inkasator dok me nije bilo doma i moja cura (u svoj svojoj pameti) je otvorila i dala joj svoje informacije(ime prezime oib sve ) i dobila je račun za zadnjih 6 mjeseci, 480kn. U stanu smo podstanari i do sad nismo plaćali hrt pristojbu. Pretpostavljam da će nam sam doć uplatine kroz koji dan za sljedećih goidnu dana i treba platit ovih 480kn? Nemožemo se izvuć iz ovog nikako?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 18:00   #549
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,906
a hebga stari moj. ic davat tek tak podatke .
i jos je koronjata i tim hostaplerima pada na pamet ic okolo. nije mi to bas jasno. to bi trebalo sankcionirat do jajcoh.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 18:32   #550
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 998
a sta da kazem, jos kuham
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 18:51   #551
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,906
a hebga, nemoj, nema koristi. znam tocno kroz sta prolazis .
nego jel ona prijavljena tu na toj lokaciji? ak nije, onda se mozda mozes na to izvuc.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 19:03   #552
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 998
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
a hebga, nemoj, nema koristi. znam tocno kroz sta prolazis .
nego jel ona prijavljena tu na toj lokaciji? ak nije, onda se mozda mozes na to izvuc.
nije prijavljena na ovoj adresi, sta bi se dalo na racun toga nesto?
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 12.04.2021., 19:11   #553
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,906
pa onda mislim da uopce nije bed. nek ti znalci potvrde. uvjek mos rec neznam ja nista o tome, ta i ta ne zivi na toj adresi prema tome fakof.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2021., 13:41   #554
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,782
Igrom slučaja, jučer oko 7 navečer sjednem za komp, lutam po forumu
i taman krenem čitati baš ovu temu - kad ono, zvono na vratima.
Eto majstora, skoro je pola osam bilo .. svašta.

Uglavnom, 'ladno mu zatvorili vrata prije nego je krenuo s pričom.
Nedugo nakon, idemo šetati džukelu, i eto ga dolje kod sandučića,
radi nekakve zabilješke.
Sjebalo ga valjda što dosta vrata u zgradi (uključujući i naša)
nema istaknuto prezime, pa nije mogao skužiti koji je čiji stan -
a bome nismo ni prijavljeni na adresu, tako da ono ..
grbavljenje 101.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 13.04.2021. u 13:56.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2021., 21:33   #555
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
danas nam je bio od hrta inkasator dok me nije bilo doma i moja cura (u svoj svojoj pameti) je otvorila i dala joj svoje informacije(ime prezime oib sve ) i dobila je račun za zadnjih 6 mjeseci, 480kn. U stanu smo podstanari i do sad nismo plaćali hrt pristojbu. Pretpostavljam da će nam sam doć uplatine kroz koji dan za sljedećih goidnu dana i treba platit ovih 480kn? Nemožemo se izvuć iz ovog nikako?
Čitao sam okolo po forumima da ljudi koji su ignorirali tu "kaznu" od 240/480 KN nisu imali problema. Naravno ne može ti tu nitko kazati što da uradiš, niti da ima direktno iskustvo, a ja nemam niti to.

Što se tiče ovog drugog dijela, vjerojatno najjednostavnija opcija je platiti par pretplata i onda jednostavno odjaviti prijavnik slanjem onog njihovog obrasca. I svakako održati informativni razgovor s dotičnom o tome kako kazati hvala i zalupiti vrata.

@fler bravo, s tim "ljudima" čovjek nema nikakvog povoda biti uljudan.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 09:49   #556
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 998
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Čitao sam okolo po forumima da ljudi koji su ignorirali tu "kaznu" od 240/480 KN nisu imali problema. Naravno ne može ti tu nitko kazati što da uradiš, niti da ima direktno iskustvo, a ja nemam niti to.

Mislim da je to kad dobiju prakticki praznu uplatnicu ili na krivo prezime, kad se cigane inkasatori i bez informacija na silu pokušavaju naplatit sebe. Ovdje je ova moja dala sve info, pa neznam jel pametno ignorirat...


Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Što se tiče ovog drugog dijela, vjerojatno najjednostavnija opcija je platiti par pretplata i onda jednostavno odjaviti prijavnik slanjem onog njihovog obrasca. I svakako održati informativni razgovor s dotičnom o tome kako kazati hvala i zalupiti vrata.

ovako sam na kraju i ja mislio, nakon pol godine probat odjavit pa šta bude...
A da su smeća jesu, sad im je prime time za šetanje okolo, dosta ljudi je doma radi corone i prakticki svugdje nalete na nekoga
Rekao sam joj vec, nema sta kome otvarat vrata, ako nije dogovreno netko dosao u goste, samo ignoriraj zvono i bok
kiki86 je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 10:03   #557
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Evo, dobio sam svoje:



Na drugom beskorisnom papiru stoji:



Ima tu još 6 točaka prepisanih iz zakona koje niti moju mater nisu uspjele zastrašiti. Jedino šta nije mogla vjerovati da netko ima skrupula tako bezočno lagati. Na kraju stoji napomena kojem me mole da im vratim potpisani primjerak

Dakle, da je jedno leglo uhljeba i raspikuća toliko nesposobno, to nisam stvarno mogao niti zamisliti. U cijeloj ovo priči bitno je jedino to što je gospodin kontrolor naveo u napomeni.

- Obveznik odbija potpisati zapisnik - činjenično stanje: kontrolor je komunicirao s nekime preko parlafona, nije niti ušao u zgradu
- imenovana i dalje živi na navedenoj adresi - činjenično stanje: nitko nije legitimiran niti dotični ima ovlasti bilo koga legitimirati
- priznaje da ima TV - činjenično stanje: bezočna laž
- da će mi se javiti - činjenično stanje: laž

Sve u svemu, nisam impresioniran. Mislim da bi bilo prikladno podnošenje kaznene prijave protiv dotičnog gospodina i ustanove zbog uznemiravanja, nanošenja duševne i boli u spolovilu, prijetnji lažnim iskazom. Dade se tu svašta iskopati
imao identični slučaj. Otišao kod odvjetnika, napravili dopis (naslovljen od odvjetničke kuće) prema HRT-u da se želimo upoznati sa "dokazima" te ih molimo na uvid. Nakon toga niti jednog slova od njih, bilo prije cca 2 godine.
alengrosevic je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 13:14   #558
deevzg
informatički suradnik
Moj komp
 
deevzg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2021
Lokacija: novi_zg
Postovi: 259
Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
pa onda mislim da uopce nije bed. nek ti znalci potvrde. uvjek mos rec neznam ja nista o tome, ta i ta ne zivi na toj adresi prema tome fakof.
ako nije prijavljena mislim da na sudu to pada u vodu treba se konzultirat s nekim pravnikom o tome, za vrijeme studiranja mnogi moji kolege su tako popušili

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
@roy, reci mi samo jedno, jesi li advokat ili možda sudac sa iskustvom? Eto samo to me zanima i ne želim te ni vredjati ni omalovažavati zaista. Ali ako nisi jedno od ovoga dvoga neznam kolko je pametno uzimati te komentare da nebi ljudi naje kad završe na sud pa moraju ko zna kakve astronomske namete i procese platiti.
Razno raznih priča sam se naslusao tokom godina tako da sam ekstremno oprezan. A znamo kolko rekla-kazala se u našim krajevima koristi.
Rvacka uhljebnicka mašina jedva čeka ufatit nekoga u svoju mrežu i iscjediti ga do kraja.
LP
pogotovo s hrt-om , davno je bilo i sa bivšim vip-om


Citiraj:
Autor fler Pregled postova
Igrom slučaja, jučer oko 7 navečer sjednem za komp, lutam po forumu
i taman krenem čitati baš ovu temu - kad ono, zvono na vratima.
Eto majstora, skoro je pola osam bilo .. svašta.

Uglavnom, 'ladno mu zatvorili vrata prije nego je krenuo s pričom.
Nedugo nakon, idemo šetati džukelu, i eto ga dolje kod sandučića,
radi nekakve zabilješke.
Sjebalo ga valjda što dosta vrata u zgradi (uključujući i naša)
nema istaknuto prezime, pa nije mogao skužiti koji je čiji stan -
a bome nismo ni prijavljeni na adresu, tako da ono ..
grbavljenje 101.
isto prošo davnih dana odkad sam podstanar mada sam prijavljen na dotičnu adresu nemam prezime na vratima baš zbog takvih situacija, čak i jednom kad sam imao dogovorenog gosta i očekivao ga otvorim vrata kad ono mi o vuk a ono rak bradavičar nije bio inkasator nego jebeni jehovi ko u onom filmu s ice-cubom friday , nebrojeno puta mi je netko zvonio na vrata ni u ludilu otvarat ako nekog ne poznajem

https://www.youtube.com/watch?v=Ki801ccg9Yo

Zadnje izmijenjeno od: deevzg. 17.04.2021. u 01:23.
deevzg je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 19:27   #559
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,782
Ma, najbolje s njima nemati posla i zdravo.
Srežeš to odmah u startu - svakakve idiote zapošljavaju,
nikad ne znaš kako će teći situacija.


Od incidenta od prije nekog vremena, gdje su mi curi pokušali upasti u stan
(zatvara vrata, a majstor stavlja nogu do štoka da ne može i silom hoće unutra), nema više razgovora -
ako se i desi da se vrata nerazmišljajući, automatizmom otvore (kao neki dan),
brzo se ta greška ispravi zatvaranjem u facu
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 16.04.2021. u 20:48.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2021., 19:31   #560
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
pod ovim da se greška ispravi, nadam se da cura ima neku mačetu kraj vrata spremnu da sasječe koljeno ako se noga opet pojavi pred vratima.. užas, iskreno ne znam kako bi odreagirao da mi to napravi neki lik, garant bi bio u zatvoru zbog posljedica
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 17.04.2021., 15:09   #561
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Citiraj:
Autor John Creasy Pregled postova
pod ovim da se greška ispravi, nadam se da cura ima neku mačetu kraj vrata spremnu da sasječe koljeno ako se noga opet pojavi pred vratima.. užas, iskreno ne znam kako bi odreagirao da mi to napravi neki lik, garant bi bio u zatvoru zbog posljedica
Mislim da bi gaženje dotičnog smetajućeg objekta štiklom praćeno eventualnom penetracijom stopala sadržanog u dotičnom objektu predstavljalo opravdanu i pravnovaljanu uporabu sile.

Ili, u slučaju nedostatka štikle a u prisutstvu dostatne tjelesne težine mislim da bi gnječenje smetajućeg objekta (a naročito masivnim) vratima bilo isto sasvim u redu.

I još da je snimiti cijeli događaj, e to bi bio zicer.

U slučaju da misliš koristiti mačetu, pametno bi bilo imati i jednu sjekiru omotanu najlonom u rezervi
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 02.06.2021., 17:05   #562
Sorad3n
Registered User
 
Datum registracije: Jun 2021
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 0
Meni se dogodila slicna situacija, bio kontrolor rekao sam mu ime, prezime je procitao na vratima, nisam ga pustio u stan, nisam potpisao nista, nisam dao OIB.
Dolazi uplatnica 7 dana kasnije od 240,00kn za prosla 3 mjeseca na moje ime. Poanta je sto ja uopce ne zivim na "ovoj" adresi, nemam prijavljeno ni prebivaliste ni boraviste.
Stan mi je od roditelja i nitko ne zivi u stanu nego "tu i tamo" netko od obitelji svrati i ostane par tjedana. Vlasnik stana je roditelj koji uredno placa HRT pristojbu na adresi prebivalista.

Da jednostavno ignoriram sve prijetnje i slicno?
Sorad3n je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2021., 23:39   #563
Romano.Cule
Outer Space
Moj komp
 
Romano.Cule's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 822
Nemoj ignorirati jer ce ti nabiti dug i nikad ih se neces rijesiti. Nazovi korisnicku sluzbu u HRT i reci da te je kreten prijavio bez tvog odobrenja i da ne zivis tu i da nemas nikakav radio, vokmen , televizor ili slicno i da te izbrisu iz baze pretplatnika
Romano.Cule je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 20:01   #564
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 723
Citiraj:
Autor Sorad3n Pregled postova
Meni se dogodila slicna situacija, bio kontrolor rekao sam mu ime, prezime je procitao na vratima, nisam ga pustio u stan, nisam potpisao nista, nisam dao OIB.
Dolazi uplatnica 7 dana kasnije od 240,00kn za prosla 3 mjeseca na moje ime. Poanta je sto ja uopce ne zivim na "ovoj" adresi, nemam prijavljeno ni prebivaliste ni boraviste.
Stan mi je od roditelja i nitko ne zivi u stanu nego "tu i tamo" netko od obitelji svrati i ostane par tjedana. Vlasnik stana je roditelj koji uredno placa HRT pristojbu na adresi prebivalista.

Da jednostavno ignoriram sve prijetnje i slicno?
Pročitaj zadnjih 20ak postova a ako nije dovoljno zatraži pravni savjet od nekog odvjetnika. Moje skromno mišljenje, tih 240kn je APP, ljudi se često ne žele kačiti sa HTVom i plate a ne trebaju. U najgorem slučaju pokrenuti će prekršajni postupak na koji se treba obavezno žaliti u roku a oni na sudu trebaju dokazati posjedovanje AV uređaja a što ne mogu.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2021., 19:10   #565
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Evo dva recentna primjera iz mog kraja.

Zvoni meni "netko" na vrata u radnom vremenu. Otvaram vrata, dva lika, ovaj jedan pokazuje iskaznicu (ukenjo sam se skoro u gaće, da prostite) i pita jesam li ja taj i taj. Odgovoaram pitanjem: što trebate? Pita imate li TV? Nemam. Imate li mobitel, računalo? Nemam. Imate li autoradio? Nemam. Nešto nažvrlja na svom papiriću i odjezde njih dvojica dalje.

Druga situacija, 50 metara dalje u jednoj obiteljskoj kući. Došli oni (vjerojatno ista ta dvojica) na kapiju ljudima koji iznajmljuju apartmane (skroz legalno). Iz nekog razloga pustili su ih unutra i ispostavilo se kako su dužni plaćati još jednu dodatnu pretplatu na 3 mjeseca godišnje. Uvalilo im je i "kaznu" od 80 KN za prošlogodišnji kolovoz. Kako su došli do toga da trebaju plaćati jedan TV za dva apartmana, bog te pita. Zanimljivo je to da, kako mi kaže frend, za kategorizaciju se mora imati - HTV! Što oni niti nemaju u apartmanima
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 26.07.2021., 21:27   #566
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,923
Rupa u zakonu. Pise da jedna pretplata pokriva 4 uređaja u kućanstvu ali HRT je odlučio da apartman nije dio kućanstva iako si fizička osoba jer ostvaruješ dobit. Možeš se natezat možda dobiješ na sudu ali treba imat volje ili se pomirit a time ,sačuvat živce i plaćat 240kn godišnje.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 27.07.2021., 00:11   #567
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Taj slučaj s apartmanom se ne odnosi na mene, ovi koje su "ulovili" će to uredno plaćati. Ljudima je čak bilo i neugodno da nisu prije regulirali obavezu lol

Članak 34 stavak 4 navodi kako pravne osobe plaćaju za svaki prijamnik. Prema stavku 2 istog članka, kućanstvo plaća 1 prijemnik, koliko god da ih ima. Sve je to, naravno, teški APP.
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2021., 22:27   #568
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,358
Citiraj:
Autor kiki86 Pregled postova
danas nam je bio od hrta inkasator dok me nije bilo doma i moja cura (u svoj svojoj pameti) je otvorila i dala joj svoje informacije(ime prezime oib sve ) i dobila je račun za zadnjih 6 mjeseci, 480kn. U stanu smo podstanari i do sad nismo plaćali hrt pristojbu. Pretpostavljam da će nam sam doć uplatine kroz koji dan za sljedećih goidnu dana i treba platit ovih 480kn? Nemožemo se izvuć iz ovog nikako?
Istu jebenu stvar je moja napravila danas (s time da smo kupili stan), unatoc mojim upozorenjima, za koji k im sluzi glava nikad necu znat.
Zadnjih mjesec danas smo tu pa ne ocekujem kaznu nego regularne uplatnice.
Kako si se ti izvukao? Ide li placanje mjesec dva pa odjava? Makar radije nebi ni to platio, cigani.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 15.09.2021., 22:28   #569
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,877
Po meni svakako odjava čim prije. Nastaviti će dolaziti svako toliko u "kontrolu".
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2021., 13:34   #570
kiki86
Tehničar
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Rijeka
Postovi: 998
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Istu jebenu stvar je moja napravila danas (s time da smo kupili stan), unatoc mojim upozorenjima, za koji k im sluzi glava nikad necu znat.
Zadnjih mjesec danas smo tu pa ne ocekujem kaznu nego regularne uplatnice.
Kako si se ti izvukao? Ide li placanje mjesec dva pa odjava? Makar radije nebi ni to platio, cigani.

nisam se izvukao, ona plaća te račune, rekao sam joj da neželim ni vidjet uplatnice
kiki86 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na