Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.07.2019., 11:40   #7501
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Bilo mi je dosadno prije vecere pa se zaputio okinuti par slikica sa S10+ i G5....

Nisam ocekivao ovakav rasplet mogu reci u najmanju ruku.

Slike su slikane iz ruke, bez stativa u auto postavkama jednog i drugog.

Na G5 koristim Camera module na koji se privikavam, pa ako je koja slika out of focus ili mutnija my bad. Sutra budem okinuo sa mirnijom rukom i bez modula. Ali mislim da bi se Samsung a itekako i LG trebali zapitati " đe su bili devesprve" ..

Jer razlike nisu velike, cak dapace, neke slike mi prirodnije, detaljnije i ljepše izgledaju nego na S10+.

Sve su to close up slike vecinom. Sutra raspalim sav range...

G5


https://imgur.com/VmMlePk

https://imgur.com/UfWEQM1

https://imgur.com/04e7q2Z

https://imgur.com/g8N1k0J

https://imgur.com/jY89Eop

https://imgur.com/CcjCWxD



S10+


https://imgur.com/SZwETaH

https://imgur.com/52AWEf1

https://imgur.com/93VHLDH

https://imgur.com/rNJkifz

https://imgur.com/gxLwJur

https://imgur.com/keGmQ7z

Sami prosudite....
Gledam već 10. puta fotke da nađem neku referencu da mogu reći da je G5 približno odradio dobro posao, no ne vidim ni jednu fotku koja ni blizu kvaliete fotke na S10.

Neusporedive slike, IMHO.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 12:44   #7502
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,270
Night mode na S10E ništa posebno.Ima tu još posla....
locks je online   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 13:43   #7503
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Slike su ok, ne znam, samsung nije nikad iskakao od prosjeka dok govorimo o fotićima, imaju ok fotke i to je to. Al ono di samsung briljira je video segment, tu stvarno naprave odličan posao..

Možda da samsung nema ovaj nesretni exynos, onda bi to bila druga priča, pa se lako uglavi gcam, dobio bi dodatni boost, a onda bi se to još podiglo na veću razinu, dok pričamo o fotiću, a onda ne bi bio više još samo jedan u nizu, za kojeg bi smo rekli da je prosječan.

Samsung ima donekle to sve izbalansirano, al i dalje podlježe pomodnim (ko i većina proizvođača) trendovima a to je ono kaj rulja traži i tu se samsung prikloni, naravno poklonici fotografije ne gledaju baš blagonaklono na to.

Samsung ne stavlja prioritet na neku određenu soft.komponentu, neg više gleda da je to sve kolko tolko ujednačeno, na kraju samsung to složi da bude kao, all arounder smartfon.
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 15:03   #7504
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Slike su ok, ne znam, samsung nije nikad iskakao od prosjeka dok govorimo o fotićima, imaju ok fotke i to je to. Al ono di samsung briljira je video segment, tu stvarno naprave odličan posao..

Možda da samsung nema ovaj nesretni exynos, onda bi to bila druga priča, pa se lako uglavi gcam, dobio bi dodatni boost, a onda bi se to još podiglo na veću razinu, dok pričamo o fotiću, a onda ne bi bio više još samo jedan u nizu, za kojeg bi smo rekli da je prosječan.

Samsung ima donekle to sve izbalansirano, al i dalje podlježe pomodnim (ko i većina proizvođača) trendovima a to je ono kaj rulja traži i tu se samsung prikloni, naravno poklonici fotografije ne gledaju baš blagonaklono na to.

Samsung ne stavlja prioritet na neku određenu soft.komponentu, neg više gleda da je to sve kolko tolko ujednačeno, na kraju samsung to složi da bude kao, all arounder smartfon.
Sve si dobro napisao. Ja bi izdvojio da Samsung radi jako dobre fotke na auto modu (to je ono što najviše ljudi koristi) dok recimo s huaweijem itd. na pro modu možeš izvuči fenomenalne slike. S druge strane kod videa samsung nema premca, stabilizacija, boje, pa ta prava 60fps podrška kod 4k. To je sve vrhunski.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 16:03   #7505
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Night mode na S10E ništa posebno.Ima tu još posla....
Ne bih se složio, puknuo sam par slikica i dobro, možda nisam iskusan i mjerodavan, ali izgledalo je super. Dodalo je svjetla u tamne djelove i podiglo sliku. Uz par toucheva, slika djeluje nestvarno.
Opet ovisi o subjektivnosti i poznavanja fotografije.

Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Sve si dobro napisao. Ja bi izdvojio da Samsung radi jako dobre fotke na auto modu (to je ono što najviše ljudi koristi) dok recimo s huaweijem itd. na pro modu možeš izvuči fenomenalne slike. S druge strane kod videa samsung nema premca, stabilizacija, boje, pa ta prava 60fps podrška kod 4k. To je sve vrhunski.
Sammy je po meni all arounder, na auto modu može dati puno, a u pro još više.
Jasno da vavej zsad brilljira u foto segmentu, ali video je žalostan + osobno ne trreabm 10x zum koji nude, dok sam ima briljantan video uz odlične fotke.
U svakom slučaju biram dobro oboje, a ne samo jedno.

Ja sam oduševljen sa s10e kvalitetom slika, malo touchnem to i slike gore, što se tiče instaća i toga, jasno.

btw. pitanje, imam snap s10e, nisam probao gcam, jel se to može složit na njega uopće?






evo par slikica, noćno nisam upao, budem nekad. Automatika čista + malo snapseeda. Jako punchy boje ali fan sam toga. Za moje potrebe odlično, svakako da nije top of the line, ali takav telefončić + wide na njemu, ma čudo. Ja sam oduševljen pošto nisam u mogućnosti nosit flagove svake godine kao neki
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Doktor O. 18.07.2019. u 16:49.
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 16:48   #7506
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Ne bih se složio, puknuo sam par slikica i dobro, možda nisam iskusan i mjerodavan, ali izgledalo je super. Dodalo je svjetla u tamne djelove i podiglo sliku. Uz par toucheva, slika djeluje nestvarno.
Opet ovisi o subjektivnosti i poznavanja fotografije.



Sammy je po meni all arounder, na auto modu može dati puno, a u pro još više.
Jasno da vavej zsad brilljira u foto segmentu, ali video je žalostan + osobno ne trreabm 10x zum koji nude, dok sam ima briljantan video uz odlične fotke.
U svakom slučaju biram dobro oboje, a ne samo jedno.

Ja sam oduševljen sa s10e kvalitetom slika, malo touchnem to i slike gore, što se tiče instaća i toga, jasno.

btw. pitanje, imam snap s10e, nisam probao gcam, jel se to može složit na njega uopće?
Na snapdragon verziji bi trebalo raditi IMHO.
Vezano za text ranije. Mene kod Huaweija živcira i to što je zvuk u videu užasan za jedan flagship iz 2019te pa tako i manjak stereo zvučnika. Pa tako nešto je must kod flagshipa iz 2019te. Kad pogledaš kod samsunga je jedina mana možda ta prosječna baterija i to je to više manje (možda i taj osljetljivi edge ekran za šlampave). Ovom drugom sam našao hrpu mana.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 18:21   #7507
Doom
Émile Flournoy
Moj komp
 
Doom's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Okokolo Pule
Postovi: 1,487
Gdje nabaviti S10e u SD varijanti

U slobodnoj prodaji na EU tržištu su obje varijante ( SD i Exy ), a ne isključivo Exy kao kod nekih prošlih modela ?

Iz mojega iskustva:
S5 nabavljen u T-coma je imao SD, dok je S6 i sada S7 Exynos bazirani.

Sudeći po testovima na stranim portalima / forumima, SD bi trebao biti superiorniji chipset u svim kategorijama, osim što za razliku od Exynosa ne podržava (8K i 4K video u 150 fps ) ?


@ Doktor O
Da malo Malo ti se omaknuo slider Ambient opcije u Snapseedu.
Ovako i ja nafuravam fotografije za IG: Svijetliji dijelovi na ~ min i ambijent na ~ max

Zadnje izmijenjeno od: Doom. 18.07.2019. u 20:14.
Doom je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 18:30   #7508
robee
Premium
Moj komp
 
robee's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: VinkovcI
Postovi: 876
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Gledam već 10. puta fotke da nađem neku referencu da mogu reći da je G5 približno odradio dobro posao, no ne vidim ni jednu fotku koja ni blizu kvaliete fotke na S10.

Neusporedive slike, IMHO.

Ne gledas dobro




robee je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 20:46   #7509
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
Pozz, drustvo, dobilGalaxy J5 (stari, dignut s Android 5.1.1 na Android 6.0.1.

EEEE, sad, mobitel je dobiven od bratica koji je to dobil od njegove sestrične(nije niš ukradeno,dete se sam nemre setit ničeg jer mobitel je stariji od 2 goidne i automatski nis ne valja), napravil Factory Reset i eto ti FRPa. Probo onu foru na youbetu, al Gugl apgrejdal Talkback na 4.5.
Savjeti, ideje, linkovi, servis?
subabuse je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2019., 21:06   #7510
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ma kaki servis. Sam svoj majstor. Imaš FRP tutoriala hrpu, samo nađi točan uređaj i piči.

Osobno sam tako "otključao" A5 2016 i S7 koji su isto tako preko recoveryja bili wipe-ani a vlasnici istih su uspjeli zaboraviti pass koji su imali na tom google accu.

Malo prokopaj, ja isto nisam iz prve našao tutorial. Traži sa najfržim datumima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 06:57   #7511
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 09:16   #7512
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor robee Pregled postova
Ne gledas dobro



Gledam, gledam
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 10:40   #7513
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Ne bih se složio, puknuo sam par slikica i dobro, možda nisam iskusan i mjerodavan, ali izgledalo je super. Dodalo je svjetla u tamne djelove i podiglo sliku. Uz par toucheva, slika djeluje nestvarno.
Opet ovisi o subjektivnosti i poznavanja fotografije.



Sammy je po meni all arounder, na auto modu može dati puno, a u pro još više.
Jasno da vavej zsad brilljira u foto segmentu, ali video je žalostan + osobno ne trreabm 10x zum koji nude, dok sam ima briljantan video uz odlične fotke.

...
evo par slikica, noćno nisam upao, budem nekad. Automatika čista + malo snapseeda. Jako punchy boje ali fan sam toga.


Kao sto sam vec napisao, svaki ispravan koliko toliko posten telefon ne stariji od 3 god ce napraviti super fotke na livadama kad je sve fino obasjano. Slike izgledaju ok, ali isto tako bi vrlo slično dobio i sa prijespomenutim G5, tako da su za mene ovakve fotke vise skrivaju nego pokazuju (indoor performanse kamere)
Uzmite neke indoor i malo pokretnije scene i da vidite cirkusa



Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
Za moje potrebe odlično, svakako da nije top of the line, ali takav telefončić + wide na njemu, ma čudo. Ja sam oduševljen pošto nisam u mogućnosti nosit flagove svake godine kao neki

Suosjećamo s tobom
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 11:10   #7514
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Stvar je u tome da će i jedan flagship iz 2016te napraviti odlične fotke po danu i solidne indoor (za noćne me zaboli kao i 70% korisnika, koga još uzbuđuje pretvaranje noći u dan, to je više gimik kao i 5x zoom kojeg bi koristio na svakoj 100oj fotki).
Najveća razlika se vidi u videu. Samsung razvaljuje u svakom pogledu. Kvaliteta slike, stabilizacija, kvaliteta i glasnoća zvuka, 60FPS koji radi odlično u u 4k...
S Huaweijem se može napraviti odlična fotka u pro modu (kome se da s tim igrati) ali opet mi te njegove slike izgledaju malo "predramatično" u auto modu.
Spominjanje baterije je meni malo i smiješno. To bi moglo biti bitno za nekog ko stalno boravi u nekoj prirodi ali danas postoje odlični brzi power bankovi i auto punjači. Za ostalo tu je šteker. Postoje ljudi koji vise na mobu cijeli dan ali takvima je baterija najmanja briga .

BTW sad kad prolazim galeriju skužio sam da su mi indoor fotke možda 15% svih fotki. Nemam čak ni videa puno.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 11:14   #7515
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 458
Ekipa, evo iman prvo iskustvo sa dual sim mobitelom, konkretno radi se o A40 modelu. Zanima me sljedeće: prilikom razgovora na Sim 1 kartici, ukoliko me netko zove na Sim2 poziv mi uopće ne dolazi niti mi dodje poruka da iman propusten poziv. Osobi koja me zove na drugu karticu u tom trenutku, uredno mu zvoni, ali meni ne dolazi nikakva obavijest, ubiti na kraju mu se javi sekretarica... pa bih molio pomoc za problem
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 12:23   #7516
p3c3k
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 124
Jel moguce preko serijskog broja vidjeti jel mobitel pogonjen SD ili Exy ili vrijedi ona you never know what you are going to get
p3c3k je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 12:27   #7517
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Ne znam šta koliko špičiš oko SD ili Exy verzije. Koliko je meni poznato SD se ne prodaje u EU.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 12:35   #7518
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor p3c3k Pregled postova
Jel moguce preko serijskog broja vidjeti jel mobitel pogonjen SD ili Exy ili vrijedi ona you never know what you are going to get
Ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 12:57   #7519
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Preko broja modela mozes znati (970F i DS je exy, a 970U i W su sd). Taj broj pise u opisu modela na web shopovima, na kutiji, svugdje. Serial nula bodova.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 14:02   #7520
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ne znam šta koliko špičiš oko SD ili Exy verzije. Koliko je meni poznato SD se ne prodaje u EU.



Problem je sto to nazalost ipak nisu isti uređaji, sjećam se da je u vrijeme S7 Exy verzija je bila bolja, nekad su bile jednake, a kako sad stvari stoje S10 sa Exy je losiji od istog telefona sa SD procesorom (usa only).
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 14:11   #7521
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Problem je sto to nazalost ipak nisu isti uređaji, sjećam se da je u vrijeme S7 Exy verzija je bila bolja, nekad su bile jednake, a kako sad stvari stoje S10 sa Exy je losiji od istog telefona sa SD procesorom (usa only).
Da, koliko lošiji? U stvarnosti ja i sa S7 sve vrtim bez problema (pogasio samsung sranja i animacije) a čisto sumnjam da 3 generacije noviji exynos bude sporiji. U RL svijetu to nema veze s vezom to je bitno samo benchmark freekovima. Za bateriju nemam podatak kako se drži na snapdragonu...
renc je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 14:24   #7522
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Zbog baterije i autonomije je i nastala cijela ova situacija. Pocelo je sa serijama 8, 9, a izgleda da se i 10tka pokazala boljom u sd varijanti (inace se ne bi trazila).

Da ce ti sd samsung raditi bolje od exynosa, to tesko da ces skuziti. Potvrdjujem iz prve ruke na primjeru note9.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 14:53   #7523
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,695
Te razlike su neprimjetne ako nemas drugi mob pored (sa drugim procom).


Ali očituju se u boljoj autonomiji baterije, bolji rezultati sintetike, bolja kamera, tj bolje fotke, ako se dobro sjećam uvijek se za Exy verziju lakse i prije dolazilo do roota i sličnih stvari koje se čini mi se, danas vise ne rade.


Nije deal breaker, ali opet ostaje retard feeling, da Samsung sklopi bolji mob sa SoC-om drugog proizvođača nego sa vlastitim, po meni fail
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 14:56   #7524
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Stigla pila.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 15:04   #7525
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Nije deal breaker, ali opet ostaje retard feeling, da Samsung sklopi bolji mob sa SoC-om drugog proizvođača nego sa vlastitim, po meni fail
Po meni jedina prednost je sto gcam lakse/brze/s manje bagova sloze za sd chipset nego exynos i taj unlock bootloadera je uvijek bio lako dostupan za neke varijante sd-a (cak i ne sve, zacudo. Imam kanadski sd model, no root for me).

Mene vise fascinira da se ne odluce vec jednom sa exynosom pokriti sva trzista/vrste mreza nego i dalje ovise o sd-u za cdma i neka opskurna trzista. Do sad su ga mogli razviti, ne kuzim zasto imaju to ogranicenje u vlastitom chipsetu (mozda sam nekad negdje citao, al se ne sjecam)
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 15:11   #7526
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,274
Koliko se sjećam, problem je sa nekim modemom u Exy verzijama koji ne radi na USA i Azijskim frekvama. Ne bi bili ludi da nabavljaju SD čipsete ako nemaju potrebe za njima.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 15:12   #7527
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Bilo bi bolje da su stavili obrnuto, SD kod nas, a Exy kod amera, zakaj oni uvijek od europljana bolje prođu
zvonac je online   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 15:30   #7528
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
Citiraj:
Autor Revolver3844 Pregled postova
Stigla pila.
koliko si keknuo? nov ili s njuške nov?

moram priznati da mi malo fali notification ledica na s10e. mogli su stavit da pulsira ring oko kamere prednje
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 15:40   #7529
Revolver3844
Premium
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: SB
Postovi: 669
Citiraj:
Autor Doktor O Pregled postova
koliko si keknuo? nov ili s njuške nov?

moram priznati da mi malo fali notification ledica na s10e. mogli su stavit da pulsira ring oko kamere prednje
85kn x 24 rate HT

Pitanjce za široke mase.
Mogu li aktivno koristit i svoj dosadašnji 091 broj i ovaj novi ?
Npr. kak sam zamislio, ubacim taj 091 broj u njega, sve aplikacije instaliram i povežem sa taj stari broj, a ovaj koristim za net i zvanje.
Može to tak, nilad do sad nisam dual sim koristio pa ispitujem bedastoće.
Revolver3844 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2019., 15:43   #7530
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 899
pa jasno da može, odabreš za što ćeš koji sim koristiti i to je to.
sve je jednostavno, samo ubaci budeš vidio, pitat će te što da koristi
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na