Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 14.07.2019., 16:39   #1951
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nije samo vetel ovdje problem.

Problem je kompletan ferari jer danas nisu imali odgovora na RB UOPCE a mercedesu nisu mogli ni spojler vidjet.

Leclerc se borio 20ak krugova ali bilo je neminovno da je RB brzi.

Cak je i Gasly bio tu s njima u fightu.
Gabre je offline  
Staro 14.07.2019., 16:40   #1952
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Najbolja utrka ove sezone

Bottasa, Maxa i Lecleca sjebao SC

Vettel opet greške radi, nadam se da mu je ovo zadnja sezona u Ferrariju
I Norrisa ako sam dobro... čitao...

I nemoj tako o Vettelu. Nije u redu. Vidiš da je Toto platio Maxu da mu skenja utrku.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 16:40   #1953
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Na kraju ove gume ispadaju ok sto se degradacije tice dok se ekipa ganja i prati na par stotinki. Ovakvo ganjanje Rikarda i Sainza prosle godine ne bi bas bilo moguce.

Zanimljivo mi je koliko su Alfe lose u kvalifikacijama, ali se konstantno ubace u top 10.
GoGzS je offline  
Staro 14.07.2019., 16:42   #1954
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Pa ako mogu svi srat po Kubici jer završi svaku utrku iza Russela iako su oba zadnji mogu i ja po Vettelu iako se ne bori za pobjedu. Ako radi greške sad za 3. mjesto šta kad se bude borio opet za prvenstvo iduće sezone. Hoćemo opet prosipat prvenstva u DHL znaku il dat nekom bolid tko zna vozit
draksa je offline  
Staro 14.07.2019., 16:43   #1955
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Haasovci ako ne dobiju otkaz obadvojica dogodine hiti ce cudo
Gabre je offline  
Staro 14.07.2019., 16:44   #1956
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
A kog bi stavio u Haas. Jebote serete po Grožanu svaki vikend za neke sitne greške a tu branite Vettela za ogromne
draksa je offline  
Staro 14.07.2019., 16:55   #1957
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Nije samo vetel ovdje problem.

Problem je kompletan ferari jer danas nisu imali odgovora na RB UOPCE a mercedesu nisu mogli ni spojler vidjet.

Leclerc se borio 20ak krugova ali bilo je neminovno da je RB brzi.

Cak je i Gasly bio tu s njima u fightu.
Cek, a do pred tri tjedna je honda bila problem?
Cudno da su na 2x power circuta za redom imali brzi bolid od ferkana koji ima najbrzi bolid na ravnome
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 14.07.2019., 17:24   #1958
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
Pa ako mogu svi srat po Kubici jer završi svaku utrku iza Russela iako su oba zadnji mogu i ja po Vettelu iako se ne bori za pobjedu. Ako radi greške sad za 3. mjesto šta kad se bude borio opet za prvenstvo iduće sezone. Hoćemo opet prosipat prvenstva u DHL znaku il dat nekom bolid tko zna vozit
Citiraj:
Autor draksa Pregled postova
A kog bi stavio u Haas. Jebote serete po Grožanu svaki vikend za neke sitne greške a tu branite Vettela za ogromne
Ti STVARNO nisi skužio sarkazam i ironiju u mojoj izjavi "nemojte srat po Vettelu"
Ranio sam se tupim nožom

A Gabre se zna da je uz Dejota vatreni navijač Vettela. Gabre malo to kao "ja navijam za Reno" pa se kao ne vidi, ali se vidi

@Gigi1

Ili je Red Bull odjednom počeo razumjeti gume pa ipak nije potrebno se revertat na stari spec

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 17:30   #1959
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ti STVARNO nisi skužio sarkazam i ironiju u mojoj izjavi "nemojte srat po Vettelu"
Ranio sam se tupim nožom

A Gabre se zna da je uz Dejota vatreni navijač Vettela. Gabre malo to kao "ja navijam za Reno" pa se kao ne vidi, ali se vidi

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Skužio sam. Gabri i dežurnim Vettel fanovima koji se sad boje doć tu je bilo upućeno.
Nemreš mi srat po Grožanu jer su se jedva on i Magnussen dotakli (i nekako uspjeli sjebat oba bolida dok Vettel i Maks ništa skoro sa 20x većom silom ), a tamo branit Vettela svaki vikend
draksa je offline  
Staro 14.07.2019., 17:39   #1960
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@draksa

Ja vam to govorim već 2 godine. Valjda su mi neki sada počeli vjerovati. Vettel nikad nije bio niti će biti broj 1 vozač na gridu. Odlaskom Alonsa nekako je slučajno u top 3 ali daleko i debelo treći nakon Lewisa i Maxa, a i to je diskutabilno.

I onda netko kaže kako Mercedes 2021 želi Vettela. Ili Mercedes zna da 2021 se seli u na treće mjesto u konstruktorima i smanjuje budžet pa ajde bolje staru k(lj)uku zbog sponzora ili je netko tamo na lošoj robi.

Vettel 123
Leclerc 120

3 boda razlike. I još samo da dodamo koliko je Leclercu izbijeno bodova zbog Matijinih sugestija i strategija, bilo bi 20+ prednosti sa Charlesa. Tipa: "zaboravili smo Charlesu reći da Vettel ima kaznu, pa je nastavio kruzati i nije stisno tu sekundu". Smećari.

Pa bilo bi bolje malog Šumahera postavit nagodinu u Ferrari ili objaviti da 2021 stiže Hamilton.

Ili, ono najizglednije tj što nakon ove utrke postaje izgledno - povratak Alonsa u Maranello.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 17:42   #1961
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Ja ne bih Alonsa on uništi svaki tim u koji uđe sa politikom ,a i star je već.
Ako se već gleda dovest nekog ili Verstappena ili iako ga osobno ne volim Hamiltona.

Ovaj mali Šumaher je zelen još mislim da nije ni top10 u F2 trenutno
draksa je offline  
Staro 14.07.2019., 17:48   #1962
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Nitko nebi Alonsa, ali kad imaš ovakvog prvog vozača koji u 5 godina nije napravio ama baš ništa osim što je 2018 sam izbio naslove momčadi i sebi, dođe ti da prodaš dušu vragu.
Sas stavi poll u ltaliji i pitaj ih koga bi radije u momčadi, njega ili Vettela, pa ćeš vidjeti odgovor.

2021 i Hamiltom bude imao 36 godina, vjerojatno 7 naslova prvaka i rekorder po broju pobjeda. Pitanje je koliko bude motiviran i koliko će bolid biti dobar.

Ne treba Ferrariju ni Ham ni Ver. Samo trebaju graditi momčad oko Leclerca a ne ga žrtvovati za ovog Peru Panjkotu i prevaru od 4x prvaka.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 17:57   #1963
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Poceo je rb kužiti gume, mislim da nije honda puno odvrnula pipu sto se snage tice, ali konzistentnost isporuke snage odnosno koliko dugo moze raditi u nekom high power režimu kroz utrku je impresivno.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 14.07.2019. u 18:16.
Gigi1 je offline  
Staro 14.07.2019., 18:53   #1964
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Aj se saberite, ja nisam nikakav vettel fan.

Nisam ni pratio f1 dok je on naslove dizao. Medju ostalim zivot mi je bio jako busy u to doba tako da mi nije ni zao.

Mene smrta nepravda i kazne koje su nekonzistentno dijele kako se kome sprdne.

Ovo danas su mogli jedno 5 komada podijeliti, i nisu, i podrzavam to.

Vetel se pogubio, totalka.

FERRARI se pogubio jer ne mogu drzati korak sa RB vise. Dvije trke za redom ih RB opere na stazi i to je zabrinjavajuce.
Gabre je offline  
Staro 14.07.2019., 18:56   #1965
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pogledao snimku.

Red Bull je na pravicima bio brži bez DRS-a od Ferrarija sa DRS-om. Totalni mindfuck gdje je Ferrari nestao u svom developmentu.
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 18:59   #1966
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Jebate ljudi jel mi vjerujete da sam komplet zaboravio za ovaj vikend?! Znači propustio sam treninge, Quale i utrku. I evo prije 5 min me brat pita jesam li gledao utrku??!! Joooooooj..

Sudeći po rezultatu i po komentarima ovamo Vettel je bio očajan a Ferrari danas nesretno nije pobijedio.

Sada ću prvo pogledati highlightse pa se vratim ovamo.
__________________
dean225 je offline  
Staro 14.07.2019., 19:01   #1967
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ferrari je bio OK, kao i obično. Vettel je bio odron... kao i obično
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 19:11   #1968
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Jebate ljudi jel mi vjerujete da sam komplet zaboravio za ovaj vikend?! Znači propustio sam treninge, Quale i utrku. I evo prije 5 min me brat pita jesam li gledao utrku??!! Joooooooj..

Sudeći po rezultatu i po komentarima ovamo Vettel je bio očajan a Ferrari danas nesretno nije pobijedio.

Sada ću prvo pogledati highlightse pa se vratim ovamo.

pa dobro od svih aplikacija, podsjetnika, vijesti, itd ti ne vidis nigdje da je trka. Pa hebote ja mob cim otkljucam imam jedno 5 notifikacija razno raznih da je trka i dogadjanja oko trke



Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ferrari je bio OK, kao i obično. Vettel je bio odron... kao i obično

ferari je bio za K. Da nemaju onako sposobnog leclerca (koji je danas pokazao kakva je vozacina, kapa dolje) bili bi uredno danas 5-i.



Ferrari ne da nije vise konkurentan, vec ce zavrsiti sezonu kao treci. Pazi sto ti velim. RB samo da jos poradi na qualy modu, i tu je prica za ferari gotova.


Pa danas ih je RB izdominirao gdje bi ferari trebao biti dobar



Za Ferari ce ove sezone biti cudo ako uopce uspiju jednu pobjedu ostvarit.
Gabre je offline  
Staro 14.07.2019., 19:29   #1969
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Haahhahahaha. Pa RB je brži od Ferrarija na ovakvoj brzoj stazi. Ovo je zabrinjavajuće. Izgleda da razvijanje bolida ide u krivom smjeru. Mislim da je Vettel kriv za to!!

Ferrariju je najbolje da potjeraju Vettela. Vettel se toliko zdebljao da mu Ferrari više ne leži u zavojima a nema više brzine ni na ravninama.

Nisam gledao utrku ali bi rekao da je Mercedes jako teško došao do pobjede. Isto tako se Hamilton vjerovatno jako borio sa gumama cijelu utrku ali je ipak uspio odvesti najbrži krug u utrci i to zadnji krug.

Vjerovatno tako ne izgleda, ali ovo je bila jako teška utrka za Hamiltona i Mercedes.
__________________
dean225 je offline  
Staro 14.07.2019., 20:03   #1970
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Haahhahahaha. Pa RB je brži od Ferrarija na ovakvoj brzoj stazi. Ovo je zabrinjavajuće. Izgleda da razvijanje bolida ide u krivom smjeru. Mislim da je Vettel kriv za to!!



Ferrariju je najbolje da potjeraju Vettela. Vettel se toliko zdebljao da mu Ferrari više ne leži u zavojima a nema više brzine ni na ravninama.



Nisam gledao utrku ali bi rekao da je Mercedes jako teško došao do pobjede. Isto tako se Hamilton vjerovatno jako borio sa gumama cijelu utrku ali je ipak uspio odvesti najbrži krug u utrci i to zadnji krug.



Vjerovatno tako ne izgleda, ali ovo je bila jako teška utrka za Hamiltona i Mercedes.
Haha, da, je se mercedes napatio, botara je drzao prvo mjesto dok nije izisao safety car, tu je hamilton preuzeo 1 mjesto i tako ostalo do kraja, bez borbe ili drame, a da ne kazem da su botara i hami u prvih 15 krugova napravili bila valjda 15 sekundi prednosti

E da, hamilton odveze najbrzi krug, sa, pazi, 32 kruga starim hard gumama
Pa da se ranis
Gabre je offline  
Staro 14.07.2019., 20:30   #1971
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Da pretvorim 3 posta dejota i gabreta u samo jednu riječ: D O M I N A C I J A



Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 21:06   #1972
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Sto se mene tice, mogu oni i dalje dominirati. Samo neka se ovi kolju iza ko danas. Sve je bilo ok, osim Vettelovog stavljanja Maxu u guzu.

Ja sam nakon SC slao frendu poruku da ce se izvrtiti kad mu dodje Max. Bio sam blizu

Leclerc je pokazao da je materijal. Za Vettela se ne bi bas slozio da je truba oduvijek i da je sve iskljuciva zasluga Red Bulla. Decko je bio jak u glavi. Vise nije i to je to...

Hamilton je npr bio ovakav 2011. zbog plasticne pi*ke. Poslije se doveo u red. Ne znam sto Vettela muci... Mozda njegovu Hanu susjed Hans udara 😁

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 14.07.2019., 21:33   #1973
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pitanje za znalce da ne guglam i ne dižem tiražu lowlifeovima - tko tj. što je faking madafaking tard Stormzy koji je mlatarao sa checkered flag na cilju?
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 21:49   #1974
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Super utrka, Vettel govno bio i ostao.
IcyTexx je offline  
Staro 14.07.2019., 21:55   #1975
Romul
Premium
Moj komp
 
Romul's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Rijeka/Bratislava
Postovi: 217
Bio prisiljen gledat prijenos na Areni sport nekoj sa Blazickom i Novakom...ajme koji blast from the past
No na stranu loleka i boleka, jel se inace placa ta Arena?

Mislim ubijaju sa reklamama i nedaju mali prozor sa prijenosom dok su reklame. Uzas ako se taj program placa i onda ti jos 10 krugova uzmu sa reklamama.
Romul je offline  
Staro 14.07.2019., 22:36   #1976
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pitanje za znalce da ne guglam i ne dižem tiražu lowlifeovima - tko tj. što je faking madafaking tard Stormzy koji je mlatarao sa checkered flag na cilju?
Si vidio kako je mahao

Sigurno neki Lewisov pajdo
SRV je offline  
Staro 14.07.2019., 22:49   #1977
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
neki UK rapper


Zanimljivo kako Kimi majstor ima više bodova nego oba Renoa i Norris u McLarenu.
draksa je offline  
Staro 14.07.2019., 22:51   #1978
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa kad je majstor. Lik vozi iz gušta i kloni se nevolja

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 14.07.2019., 22:51   #1979
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Simpa mi je Vettel, al ovo što je danas napravio.... pa tog se ni Maldonator ne bi posramio
nub je offline  
Staro 14.07.2019., 23:11   #1980
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Citiraj:
Autor Romul Pregled postova
, jel se inace placa ta Arena?

Mislim ubijaju sa reklamama i nedaju mali prozor sa prijenosom dok su reklame. Uzas ako se taj program placa i onda ti jos 10 krugova uzmu sa reklamama.
Da, nazalost placa se dodanto na vec placeni MaxTV osnovni paket i onda deru 6-7 blokova reklama od 2-2.5 minute tj ukradu svaki put 12-15 minuta utrke . A pola utrke i dalje ne kuze i neznaju sta se dogadja na stazi.

Najjaci su mi bili kad su komentirali kao izgleda da je Franku Williamsu rođendan, onda kaze: hmm nije, rođendan mu je u 4 mjesecu, ok onda je valjda nesto drugo....
Znaci tolko su se dobro pripremili da nemaju pojam da Frank Williams slavi 50 godina kao ŠEF jedne F1 momcadi, najdugovjecniji shef. Da su se samo malo pripremili i pogledli online ili na drugim TV postajama znali bi tako nesto jos u petak, ali ne bolje ovako nepripremljen pricat gluposti i samo razmisljat kad ide slijedeci blok reklama.

UZAS, ali bar se mogu tjesit da nisam pogledao nijednu jedinu reklamu zanjdih XY utrka jer cim oni krenu s blokom reklama ja prebacim na satelitsku na spanjolce/svabe i onda cekam 2 minute i 10-15 sec pa vratim tako da sam izbjego sve njhove reklame.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na