Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.05.2019., 14:20   #3181
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
a jel oće američki twitter na huawei store? nisam sarkastičan, pitam jer neznam
Normalno da neće,ni facebook, whatsapp itd..ako te google otpiše, ostali ga prate
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:21   #3182
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Da, već ga sad ima za skinuti.

Ako huawei bude prisiljen preći na vlasniti OS, developeri će morati praviti 3 seta aplikacija, umjesto dosadašnjih 2.

Naravno, ako ne skoče na Trumpov bandwagon.
sti je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:22   #3183
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Takoder zapravo gmail mi nije primarna mail app, gmaps isto rijetko i zamijenjive su, a youtube samo kad gledam jerryripeverything.

Twitter europljani bas i ne koriste mislim da kinezi jos manje.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:23   #3184
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
hm neznam dal se razumijemo, ja govorim općenito hoće li recimo twitter kao kompanija, ili whatsapp ili netko treći, SMJETI biti na tom storu?

ne govorim sada hoće li se razvijat poseban twitter za huawei store (ovo što spominješ 3 seta razvoja aplikacija), nego hoće li se ouopće smjeti razvijat twitter za huawei store?
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:27   #3185
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:36   #3186
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Moguce, ali za kinesko trziste ne vjerujem. Ja sam malo neki dan surfwo huawei app storeu vise manje svih nama bitnih app ima.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:40   #3187
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor sti Pregled postova
@ mamut - Blokirane su u Kini, to ne sprječava Huawei da na vlastiti store stavi Twitter app.

Osobno koristim 5% Google-ovih aplikacija na svom mobitelu - aktivno Gmail i ponekad Youtube i Maps. Za sve ostalo koristim non-Google aplikacije.

Da li bi prešao na Huawei OS da se pokaže kvalitetnim? Da.
Zakaj sve mjerite prema sebi. Gledamo globalno. Većina nemre bez ytube, instagram, face, wapp, viber....a čisto sumjnam da bu npr. HR mbanking na huawei storeu. Meni su bitni mbanking (plaćam račune u 5 minuta itd), ytube (koji ima hrpu korisnih stvari a ne samo debile influencere koje gledaju klinci), viber i wapp radi konekcije s ekipom iz djetinjstva i kolegama, gmail....moji klinci još koriste snapchat i taj wapp.... Bez facea bi i mogao iako ga treba imat radi nekih korisnih informacija vezano za neke firme, ugostitelje, objekte, udruge itd itd. Instagram niti nemam al ovi mladi bi skvičali da ga nema. Gmaps koristim jer mi se pokazao jako dobrim a đabe je. Ako ćemo tako mogli bi i bez moba kao što smo mogli prije.
E sad, sumnjam da će devsi pisati još appove samo za huaweijeve korisnike a i dalje ostaje pitanje što je sa dobavljačima hardvera. Čak i taj kirin ovisi o nekim dobavljačima određenih dijelova.

Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
Moguce, ali za kinesko trziste ne vjerujem. Ja sam malo neki dan surfwo huawei app storeu vise manje svih nama bitnih app ima.
Sad ih ima a kasnije?
renc je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 14:54   #3188
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
Ma znam sve je to dvosjekli mac. Ali ne znam ja iskreno ne vjerujem u pad huaweia. Mislim pa moraju i oni sami stat za sebe i trazit da se priloze dokazi o americkom izmisljenom spijuniranju.

To da se fakat dogodi onda bi se ehh vratio na lg. Samsung me malo zanimao sa s10 odustao sam, iP vise nikad, a ovi ostali pa i 1+ mi nisu zanimljivi.

Ne znam nadam se da je scenarij da huawei "nestane" nemoguc. Ovih mj dana s p30p mogu reci samo da i zasluzuju biti ispred samsunga. Mob je cudo, nisam jos skuzio to hejtanje emuia, jer samo sam primjetio da ne notif bar isti unazad par generacija.

Ovo ostalo klasika kao i kod svih vecih igraca.
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 15:04   #3189
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Zakaj sve mjerite prema sebi.
A zašto ne? Eto i ti mjeriš prema sebi pa si nabrojao što ti koristiš.

Ako Huawei neće podržavati neke aplikacije za ispiranje mozga tipa instagram, netflix i fejsbuk, onda će ga kupiti oni kojima ti appsi ne trebaju.
Ako tebi trebaju ti ćeš kupiti recimo Samsung po ogromnoj cijeni i svi sretni i zadovoljni.
Ne mora Huawei proizvoditi 200 milijuna mobitela godišnje, može i 20 milijuna za užu publiku kojima će biti sasvim ok to što nudi.
Još ako ponude vrhunski hardver za nisku cijenu... za softver ćemo se snaći, tko želi jel.

Ne sumnjam ni da će biti neki "zaobilazni" putevi da se svaka aplikacija instalira kao što i sada ima.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 16:18   #3190
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Zakaj sve mjerite prema sebi.
Zato jer ne razumiju da aplikacije jesu ono sto drzi OS zivim i da spadaju u 0.01% korisnika koji bi instaliravali apk-ove i slicno. Taj eventualni OS od Huaweia koji ce biti "mozda ispeglaniji od Androida" bi gotovo sigurno bio baziran AOSPu. A ako nebi imao nikakvu Android kompatibilnost jasno je na kojim se trzistima nebi trebao ni pojavljivati.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 16:32   #3191
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A zašto ne? Eto i ti mjeriš prema sebi pa si nabrojao što ti koristiš.

Ako Huawei neće podržavati neke aplikacije za ispiranje mozga tipa instagram, netflix i fejsbuk, onda će ga kupiti oni kojima ti appsi ne trebaju.
Ako tebi trebaju ti ćeš kupiti recimo Samsung po ogromnoj cijeni i svi sretni i zadovoljni.
Ne mora Huawei proizvoditi 200 milijuna mobitela godišnje, može i 20 milijuna za užu publiku kojima će biti sasvim ok to što nudi.
Još ako ponude vrhunski hardver za nisku cijenu... za softver ćemo se snaći, tko želi jel.

Ne sumnjam ni da će biti neki "zaobilazni" putevi da se svaka aplikacija instalira kao što i sada ima.
Ne čovječe upravo sam ti pisao da većina ljudi koristi baš te popularne appove koji su samo na apple/google storeu. I nigdje više. I što ćemo sa hardverom i dijelovima za isti ako im otkazuju svi redom?
renc je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 16:37   #3192
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
Ne čovječe upravo sam ti pisao da većina ljudi koristi baš te popularne appove koji su samo na apple/googel storeu.
A ja sam tebi napisao da ne mora ta "većina" kupiti Huawei, ne znam što nije jasno, Huawei će se prilagoditi tržištu ako treba, smanjiti proizvodnju i to je to.
Imali su i HTC i LG ogromnu android bazu svih mogućih aplikacija pa su svejedno pokleknuli i danas se jedva čuje za njih, nije sve u aplikacijama...

Citiraj:
I što ćemo sa hardverom i dijelovima za isti ako im otkazuju svi redom?
Nitko bitan ne otkazuje, Huawei će se snaći.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 16:38   #3193
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A ja sam tebi napisao da ne mora ta "većina" kupiti Huawei, ne znam što nije jasno, Huawei će se prilagoditi tržištu ako treba, smanjiti proizvodnju i to je to.
Imali su i HTC i LG ogromanu android bazu svih mogućih aplikacija pa su svejedno pokleknuli i danas se jedva čuje za njih, nije sve u aplikacijama...

?
Sve je u aplikacijama i Google Play Store-u

Bez toga, hardver ti ništa ne znači...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 16:50   #3194
renc
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2019
Lokacija: Zagreb
Postovi: 455
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
A ja sam tebi napisao da ne mora ta "većina" kupiti Huawei, ne znam što nije jasno, Huawei će se prilagoditi tržištu ako treba, smanjiti proizvodnju i to je to.
Pa fora je u tome što ih je dosta ljudi kupovalo a sada neće.
Lako za mobitele što će biti sa onim bitnijim za Huawei?


Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Nitko bitan ne otkazuje, Huawei će se snaći.
Otkazao je Panasonic. haha šalim se se sad, čuj ovise o proizvođačima dijelova hardvera (dijelovi chipa, ekrani, itd) kao i svaki drugi pa ako ih ovi budu zaobilazili bit će u problemu a evo neki već jesu...
Čuj ja bi volio da oni zajebu amere, iskreno.
renc je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 16:54   #3195
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
ako se nastavi ozbiljno ovo,



oni mogu satrti Huawei kao sto sa satrli ZTE, koji je prosao kroz identicno sranje, i doslovno kljuc u bravu prakticki.



A ZTE postoji mislim 35-40 godina, bio je drugi proizvodjac u Kini, i 4ti u svijetu navodno, ali su isto bili jako zastupljeni u americi, i ovi im fino skajlali.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 17:05   #3196
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Citiraj:
Autor renc Pregled postova
čuj ovise o proizvođačima dijelova hardvera (dijelovi chipa, ekrani, itd)
Nemojmo o ovisnosti, cijeli svijet ovisi o kineskim rudnicima rijetkih elemenata od kojih se prije svega taj hardver pravi.
Citiraj:
China supplies about 80 percent of the rare-earth elements imported by the United States, which are used in oil refining, batteries, consumer electronics, defense, and more.
Koje će to japanci i ameri chipove pravit ako ne dobiju rudu od kineza??
Dajte nemojte pušit tu zapadnu propagandu po portalima.
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 17:09   #3197
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
ako se nastavi ozbiljno ovo,



oni mogu satrti Huawei kao sto sa satrli ZTE, koji je prosao kroz identicno sranje, i doslovno kljuc u bravu prakticki.



A ZTE postoji mislim 35-40 godina, bio je drugi proizvodjac u Kini, i 4ti u svijetu navodno, ali su isto bili jako zastupljeni u americi, i ovi im fino skajlali.
Vraća se ZTE, platili Uncle Samu šta su morali i eto.

https://www.androidheadlines.com/201...-5g-plans.html
sti je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 17:17   #3198
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
je, znam, ali u kakvom stanju.



Zato me brine ovo s Huaweiem, jer kinezi nisu nista napravili da spase ZTE
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 17:41   #3199
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Jednom Huawei zauvijek Huawei. Odličan omjer kvalitete i utrošenog novca.

A mi ćemo naći načina u budućnosti, ako ovo stvarno postane za ozbiljno, način kako zaobići potencijalne zabrane i poteškoće.
Deamon101 je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 18:25   #3200
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Deamon101 Pregled postova
Jednom Huawei zauvijek Huawei. Odličan omjer kvalitete i utrošenog novca.

A mi ćemo naći načina u budućnosti, ako ovo stvarno postane za ozbiljno, način kako zaobići potencijalne zabrane i poteškoće.



Od kud si sad pa ti ispao?
__________________

srale7 je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 18:28   #3201
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor Deamon101 Pregled postova
Jednom Huawei zauvijek Huawei. Odličan omjer kvalitete i utrošenog novca.

A mi ćemo naći načina u budućnosti, ako ovo stvarno postane za ozbiljno, način kako zaobići potencijalne zabrane i poteškoće.

prepun smeća i bloatwarea s selling pointom kamere koja briljira po noćnom slikanju da neuki njubovi slikaju slike s watermarkom i lijepo po fcb da se vidi kakav su mobitel uzeli na rate u jednom od lopovskih operatera kojigod.

dobar mobitel da ima otkljulčan bootloader bio bi puno bolji
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 18:32   #3202
devaa
gladan sam
Moj komp
 
devaa's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,240
A koji nije pun bloatwarea ja sam podosta app obrisao svega par se neda obrisati.

I reci mi sta tocno ekipa danas trazi uz amoled display i ogroman, iznad prosjecne kamere, jako dobre baterije ? I jos neke tamo sitnice ? U koji kos za smece bi onda stavio s10 i ekipu ili jedan XR koji kosta kao p30p maltene a losiji po speckama i ostalom 2x ?
devaa je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 18:38   #3203
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
Od kud si sad pa ti ispao?
Privatni topic?

Da imam love kupio bih p30 sa najboljom kamerom na svijetu.

Huawei je toliko dobar mobitel da iako je nekoliko godina star apsolutno ništa na njemu neće štekati, a aplikacija instaliranih ohoho.

Aplikacije koje vam ne trebaju doslovno maknete sa telefona kroz 5 sekundi na jednostavan način.

Takva su moja iskustva.

Koristim rabljeni p10(500kn), prije toga rabljeni p8(300kn), prije toga nekoliko samsung smeća isto rabljenih gdje je sve štekalo. (možda je danas drugačije)

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 23.05.2019. u 19:27.
Deamon101 je online   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 20:34   #3204
Doktor O
I encompass, and I eclips
Moj komp
 
Doktor O's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Plazikur
Postovi: 910
Citiraj:
Autor devaa Pregled postova
A koji nije pun bloatwarea ja sam podosta app obrisao svega par se neda obrisati.

I reci mi sta tocno ekipa danas trazi uz amoled display i ogroman, iznad prosjecne kamere, jako dobre baterije ? I jos neke tamo sitnice ? U koji kos za smece bi onda stavio s10 i ekipu ili jedan XR koji kosta kao p30p maltene a losiji po speckama i ostalom 2x ?
oneplus, novi zen 6 itd. Ima ih sa osnovnim sučeljem bez bloata + otključani bootloaderi, imaš čist perfektan mobitel i potpunu kontrolu nad njim.

Traži se (ne ja) ali ekipa: ip68, wirleless charge, 3.5 jack, fast charge itd.

ne, s10 ne stavljam u koš, s10 će koštat ispod 4 soma uskoro i bit će super buy jer će se moći na njemu nešto i napraviti za razliku od os-a koje nudi huawei.

Citiraj:
Autor Deamon101 Pregled postova
Privatni topic?

Da imam love kupio bih p30 sa najboljom kamerom na svijetu.

Huawei je toliko dobar mobitel da iako je nekoliko godina star apsolutno ništa na njemu neće štekati, a aplikacija instaliranih ohoho.

Aplikacije koje vam ne trebaju doslovno maknete sa telefona kroz 5 sekundi na jednostavan način.

Takva su moja iskustva.

Koristim rabljeni p10(500kn), prije toga rabljeni p8(300kn), prije toga nekoliko samsung smeća isto rabljenih gdje je sve štekalo. (možda je danas drugačije)
jasno, pogledaj kako snima, i kako se nosi s konkurencijom.
Selfie je ok, snimanje je dno, jedino gdje prednjači je noćna slika i zumiranje od čega jedno i drugo prosječni korisnik nema previše koristi, čast iznimkama


Da, siguran sam da makneš sve aplikacije koje dolaze predinstalirane u sustavu i koje sustav konstatno drži upaljenim.
Ne znam ih točno sad nabriojati, ali siguran sam da imaš aplikacije koje ne koristiš, a ne možeš deinstalirati, samo zasutaviti, pa se pitaj zašto.

Da otključaju bootloader da možeš na njega drugi os to bi bio strašn fon.
Ovako ga izvlači kamera i baterija eventualno.
Iako ne, nije smeće, nije loš, samo iznosim ono što mi se ne sviđa za tu cijenu.
__________________
Doktor O je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 20:47   #3205
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Nemojmo o ovisnosti, cijeli svijet ovisi o kineskim rudnicima rijetkih elemenata od kojih se prije svega taj hardver pravi.

Koje će to japanci i ameri chipove pravit ako ne dobiju rudu od kineza??
Dajte nemojte pušit tu zapadnu propagandu po portalima.
Kratkoročno bi bio problem, ali dugoročno bi Kina puno više izgubila:

https://www.theverge.com/2019/5/23/1...de-war-tariffs
__________________
Tko nije skršio Socket A procesor na bilo koji način, neka prvi baci kamen!
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 21:01   #3206
panasonic
Banned
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: EU
Postovi: 1,215
Dugoročno će i Google ispušit ako uvede zabranu Huaweiu, ili ti misliš da će im zarada ostati ista ako na play storu nestane 500 milijuna uređaja?

Zaključak tog texta o sirovinama koji si linkao bi bio:
Citiraj:
“The world is flexible,” says Gholz. “When you try to restrict supplies to politically influence another country, people don’t give up, they adapt.”
Znači, valjda isto onda možemo primjeniti i obratno i reći da će se Huawei prilagoditi?

Ima dobar intervju s osnivačem Huaweija, čovjek je objasnio dosta toga:
https://www.index.hr/vijesti/clanak/...a/2087722.aspx
panasonic je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 21:05   #3207
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Po mom mišljenju, ovo s Huaweiem je samo iskazivanje nadmoći i zastrašivanje. Nešto šta Ameri vole raditi...
U realnosti mislim da će se situacija riješit nekako, previše obe strane gube ako ne dođe do dogovora.
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 21:11   #3208
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Ameri traze novi sukob.

Pokusavali su isprovocirati Sjevernu Koreju - nista od toga.

Ruse provociraju vec godinama - ne hebu ih 2 %

sad hoce u Iran ic. Ni sami ne znaju zasto. Vjerojatno ce izmislit nesto.

Pa pokusavaju s Kinom - kinezi su bezkicmenjaci, i prije ce dati guzice nego napraviti neku odmazdu



luda nacija. Od svojih 250 godina postojanja, samo 2 godine nisu bili s nikim u sukobu.



ovaj scenarij ne odgovara nikome. Svi ti CEOi od americkih kompanija sada vrte guzicu, jer im prodaja i brojke nece pasati, a to njima znaci direktno manje bonuse/ugovore.

Tako da sumnjam da ce se to tako lako dopustiti.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 21:21   #3209
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Gdje je P30 Pro najpovoljniji?

Mora biti iz trgovine ( HR ili EU ), nikako oglasnici.

Tnx.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2019., 21:25   #3210
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,975
Citiraj:
Autor QuidZz Pregled postova
Gdje je P30 Pro najpovoljniji?

Mora biti iz trgovine ( HR ili EU ), nikako oglasnici.

Tnx.
https://www.amazon.de/Huawei-128GB-H...SIN=B07PWBR7KK
Neo-ST je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na