Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute > Mining
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.07.2018., 09:46   #2131
renaTq
Registered User
Moj komp
 
renaTq's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 387
Jel pobjego tko sa eth-a? Diff samo raste i raste a cijena je za k
__________________
#propo
renaTq je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 11:00   #2132
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,507
Svega je cijena za k trenutno

A tko je drugi prihvatio odbjegle rudare sa ZEC-a zbog ASIC-a nego ETH? Sasvim normalna pojava da diff ide gore
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 13:26   #2133
Churta_Sia
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 54
Ne znam dal ste skužili da je u CC One East otvoren Bitcoin store... baš me iznenadilo kad sam vidio
Churta_Sia je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 15:59   #2134
Immortalis
Slobodan leni seronja
Moj komp
 
Immortalis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 842
Sta se sad majna sa nvidiama? Posto su izasli ACIS mineri za zec...
Malo su me obaveze pokopale nisam pratio sta se događa
Immortalis je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2018., 18:39   #2135
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Eth

Od equi je i dalje zec...zen..zcl al eto eth i dalje najbolji
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2018., 10:39   #2136
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,032
Z9 Equihash ASIC pod mikroskopom
https://forum.bitcoingold.org/t/z9-chip-teardown/1699
144 MB grafičke memorije, ova Zcash gamad su ih mogli sjebat promjenom jedne linije koda u equihash algoritmu, ko što su Bitcoin Gold momci napravili.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2018., 12:29   #2137
Bezimeni777
Registered User
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: ZG
Postovi: 129
Citiraj:
Autor renaTq Pregled postova
Nabavio sam R9 390X 8GB Strix karticu vrlo jeftino. Ima netko kojim slucajem da majna sa njom nesto? Probat cu je kroz koji dan na ETH, pisu da ide i do 32.4mh/s.
Imam ja par komada R9 390 i bez OC-a kopaju ETH 30 mh/s...
Samo trose gro struje...
Bezimeni777 je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2018., 14:48   #2138
renaTq
Registered User
Moj komp
 
renaTq's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 387
Ipak je ona meni za gaming i daily use. Probao majnat i ide 29.6mh/s ali također trose samo tako
__________________
#propo
renaTq je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 00:38   #2139
bluefluid
Premium
Moj komp
 
bluefluid's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: VG
Postovi: 1,756
Da li se isplati cloud mining? HashFlare npr.
Obrišite pitanje ak je već negdje info
bluefluid je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 02:31   #2140
dakky
Uptime freak
Moj komp
 
dakky's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Ri, Cro
Postovi: 2,725
Cloud mining se isplati ako imas dobre informacije da ce coin "xyz" skociti od danas do sutra za 100%, onda zakupis masu cloud mininga i iskopas vise nego sto bi zaradio da si direktno kupio taj coin (jer ce mu i difficulty skociti itd.).

Edit: dakle npr. znas da ce neki whale ubaciti SUTRA 100 milijuna dolara u bubam ZenCash (ZEN) ... ako ga direktno DANAS kupis sa 1000 dolara dobit ces 38.88 komada... ali ako ubacis tih istih 1000 dolara u cloud mining dobiti ces vise od duplo.
dakky je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 10:53   #2141
renaTq
Registered User
Moj komp
 
renaTq's Avatar
 
Datum registracije: May 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 387
Citiraj:
Autor bluefluid Pregled postova
Da li se isplati cloud mining? HashFlare npr.
Obrišite pitanje ak je već negdje info
Mislim da ne a i nemoj pokusavati. Ja sam skoro(hvala Bogu da nisam) bubuno 10k kn na BTC mining(isto hashflare) i sad bi imao jedva 100$ mjesecno. Ovako sam uzeo jos jedan rig i miran.
__________________
#propo
renaTq je offline   Reply With Quote
Staro 18.07.2018., 11:32   #2142
Demas
Registered User
 
Demas's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2018
Lokacija: Split
Postovi: 1
Pozz, Ljudi.

Mislim se o kupovini koje dodatne ROG STRIX RX 570 ili nesto slicno na Amazonu, s obzirom na to da su cijene na Amazonu puno pale u usporedbi s nasim lokalnim prodavacima.

https://www.amazon.de/ASUS-Strix-RX5...eywords=rx+570



Kakva su iskustva s garancijom grafi kupljenih na Amazonu i inozemstvu, preko interneta generalno?

Gledao sam malo po forumima i vele ljudi, za neke proizvođaće garancija vrijedi samo u "lokalnom podrucju kupovine" a za neke kao EVGA kartice vrijedi globalna garancija!?

Zadnje izmijenjeno od: Demas. 18.07.2018. u 11:41.
Demas je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 00:30   #2143
aerial
Premium
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 163
možda griješim, jer link mi ne radi, no imaš u ponudi cijene polovnih kartica odnosno ponude samo za korisnike prime usluge. kako prime možeš imati samo u ger i aut nije neka fora za nas. plus na amazonu mohzes kupiti samo jednu karticu po glavi

edit: kupio sam nekoliko kartica preko amazona i drugih internet trgovina.
aerial je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 10:10   #2144
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Meni nudi Asus Radeon EX RX 570 O4G GDDR5 256bit 1x Native DVI 1xHDMI 1xDP za 199€

Vidi ovdje:

https://www.amazon.de/dp/B071YL98NM
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 12:05   #2145
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Mislim da bi bilo dobro pricekat nove verzije graficki, ako tko znade datume kad izlaze, vidjet njihove cijene i sve to. iskreno rx 470 vrijednost je ove godine bila preko 3000 kuna, a sad ne vrijedi ni 1000 IMO.

Rx 570 isto je vrijedila preko 3000kn i vise, a sad joj je cijena na polovici i to ako nije stara izraubana i ako ima garanciju, ako nema garanciju i rudarila je mjesecima, neznam koja bi toj grafickoj bila vrijednost... Za igranje ne vrijedi nista, jer bolje je kupiti neku koja nije rudarila, a da je makar i starija. Za rudarenje se ispalti ako joj je cijena extra povoljna...

OD GPU ja bi kupovao jedino Vega kao broj jedan cisto zbog Monera jer on ejdini pokazuje zube ASIC-sima, a mozda i 1080ti NVIDIA da kopa ove altove tipa ravencoin ili neki drugi... Isto tako RX 580 niej losa za Monero.

Ove rx 570, 470, 1060 i nize i ostale koje su bazirane na ETHu bi mogle nagrabusiti uskoro...
pod time nemislim da nece nista kopati, nego jednostavno za iste pare ili malo vise dodas mozes raditi duplo pa i veci profit nego sto ce to voe radit.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 12:10   #2146
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Za igranje ne vrijedi nista, jer bolje je kupiti neku koja nije rudarila, a da je makar i starija.
Ajde molim te objasni ovu matematiku?
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 12:15   #2147
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
neznam jel rudaris, ali i logika, odnosno potrosnja materjala je veca kod onoga sto se vrti jace, po cjele dane nego onoga sto se vrti povremeno i ne toliko jako.

Pod time mislim na ventilatore, zasto dati iste novce za grafu na kojoj se rudarilo i s njom radilo pitaj boga sto (pogledaj njuskalo i vidi neke rigove kako izgledaju, bilo je i tu smjeha na neke), znaci u startu riskiras kako je ta graficka bila tretirana i fizicki (postavljena) i pshicki (bios, overclocking).

Dok ona za igranje ako i je godinu dana starija moze ici jos duuuugo. odnosno sanse su joj vece... odnosno rizik kod kupnje je manji. Eto to je samo moje misljenje...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 12:32   #2148
CatKiller
al se nekad dobro jelo...
Moj komp
 
CatKiller's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Samobor
Postovi: 3,310
Bacio oko na njuskalo... ajme koliko rigova. Mislim da gameri mogu odahnuti, bit ce kartica i za rekreativni SLI.
__________________
Zenfone 9 | Zephyrus M16 | HP Chromebook X2 | Tesla Model Y LR
CatKiller je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 12:35   #2149
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
hahaha umirem

najjaca mi je ona da su rx470/570 bazirane an ethu, a da rx580 dobra i za xmr
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 13:07   #2150
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
hahaha umirem

najjaca mi je ona da su rx470/570 bazirane an ethu, a da rx580 dobra i za xmr
Upravo to. 470 daje 940hs na cryptonight v7, a najbolja 580 je cca 1khs...
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 13:18   #2151
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor BBminer Pregled postova
Upravo to. 470 daje 940hs na cryptonight v7, a najbolja 580 je cca 1khs...
Nisam kopao s 470 monero pa neznam. Ali ako je tako u redu. Svejedno, bolje se ispalti kupit 580 ili 470 ili se ne slazes?

Cijene su im tu negdje, 470 se vise ne proizvodi pa neznam zasto bi netko onda kupovao nju kada za malo vise moze kupiti 580
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 13:26   #2152
Blue_Fatal1ty
Premium
Moj komp
 
Blue_Fatal1ty's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Čazma
Postovi: 1,728
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Mislim da bi bilo dobro pricekat nove verzije graficki, ako tko znade datume kad izlaze, vidjet njihove cijene i sve to. iskreno rx 470 vrijednost je ove godine bila preko 3000 kuna, a sad ne vrijedi ni 1000 IMO.

Rx 570 isto je vrijedila preko 3000kn i vise, a sad joj je cijena na polovici i to ako nije stara izraubana i ako ima garanciju, ako nema garanciju i rudarila je mjesecima, neznam koja bi toj grafickoj bila vrijednost... Za igranje ne vrijedi nista, jer bolje je kupiti neku koja nije rudarila, a da je makar i starija. Za rudarenje se ispalti ako joj je cijena extra povoljna...

OD GPU ja bi kupovao jedino Vega kao broj jedan cisto zbog Monera jer on ejdini pokazuje zube ASIC-sima, a mozda i 1080ti NVIDIA da kopa ove altove tipa ravencoin ili neki drugi... Isto tako RX 580 niej losa za Monero.

Ove rx 570, 470, 1060 i nize i ostale koje su bazirane na ETHu bi mogle nagrabusiti uskoro...
pod time nemislim da nece nista kopati, nego jednostavno za iste pare ili malo vise dodas mozes raditi duplo pa i veci profit nego sto ce to voe radit.

Netko sere u školjku, a ti po forumu.

Ajde objasni zašto je stara izraubana grafa loša za igrače? Sutra ćeš izjavit da je zemlja ravna!
Blue_Fatal1ty je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 13:30   #2153
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
Netko sere u školjku, a ti po forumu.

Ajde objasni zašto je stara izraubana grafa loša za igrače? Sutra ćeš izjavit da je zemlja ravna!
zato jer je stara i izraubana, a za iste opare moze dobiti staru ali ne toliko izraubanu?

Ne, mogao bi reci sutra da je zemlja okrugla sa ravnim povrsinama. A ti bi mogao uletjeti i reci da nisu povrsine ravne nego imaju tu i tamo koju grabu. Ali da je svemir beskonacan.

Ali ostavimo to za sutra.

EDIT:
Govorim iz perspektive kupca, nemojte mi reci da bi vi radje kupili graficku koja radi 24/7 nego onu koja se pali na sta dva tri igranja? To je isto kao sa autom, imas onaj kojeg voze split zagreb svakodnevno, a imas i one koji se voze nedjeljom u crkvu udaljenu 200 metara. Naravno ovaj auto na relaciji split - zagreb ima 500 000km ali mu je i cijena takva pa se prodaje, dokkod grafi to niej slucaj, cak su ove koje su za kopanje skuplje...

Ali kuzim od kud se skace na ovu temu jer je negativna za nas minere, da i ja kopam i imam grafe koje rade 24/7 vec vise od godinu dana i divim im se koliko su jake i dobro napravljene... Ali isto takos e bojim da bi mogle krknuti svaki cas...

P.S. Hahaha, sad malo kad razmislim bolje da nisam nista pisao. Pa moze moderator to sve obrisat, "Sve grafe su iste bez obzira kako ih se koristilo, overclockalo, postavljalo da vise kao majmuni na zeljeznoj konstrukciji, flashao bios ili samo povremeno odigrao PUBF kad dodjes s posla ."
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 19.07.2018. u 13:42.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 13:48   #2154
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
zato jer je stara i izraubana, a za iste opare moze dobiti staru ali ne toliko izraubanu?

Ne, mogao bi reci sutra da je zemlja okrugla sa ravnim povrsinama. A ti bi mogao uletjeti i reci da nisu povrsine ravne nego imaju tu i tamo koju grabu. Ali da je svemir beskonacan.

Ali ostavimo to za sutra.

EDIT:
Govorim iz perspektive kupca, nemojte mi reci da bi vi radje kupili graficku koja radi 24/7 nego onu koja se pali na sta dva tri igranja? To je isto kao sa autom, imas onaj kojeg voze split zagreb svakodnevno, a imas i one koji se voze nedjeljom u crkvu udaljenu 200 metara. Naravno ovaj auto na relaciji split - zagreb ima 500 000km ali mu je i cijena takva pa se prodaje, dokkod grafi to niej slucaj, cak su ove koje su za kopanje skuplje...

Ali kuzim od kud se skace na ovu temu jer je negativna za nas minere, da i ja kopam i imam grafe koje rade 24/7 vec vise od godinu dana i divim im se koliko su jake i dobro napravljene... Ali isto takos e bojim da bi mogle krknuti svaki cas...

P.S. Hahaha, sad malo kad razmislim bolje da nisam nista pisao. Pa moze moderator to sve obrisat, "Sve grafe su iste bez obzira kako ih se koristilo, overclockalo, postavljalo da vise kao majmuni na zeljeznoj konstrukciji, flashao bios ili samo povremeno odigrao PUBF kad dodjes s posla ."

Što se tiče toga da ljudi svakako slažu rigove i da neke grafe doslovno ko šunke vise kad se dime to je istina.
Ali osobno mislim da nije baš neka razlika između 4xx serije i 5xx, pogotovo za rudarenje. Imam 470 koje rade kao i 570/580, a troše 20% manje struje. Sve je do biosa i postavki (naravno i memorije).

A što se tiče toga da li je pametno kupit grafu od rudara? Pa ima ljudi koji te grafe maze i paze od bilo kojeg gamera. Grafe koje rade u dobrim ventiliranim prostorima, gdje nema prašine i sl., rade na normalnim temperaturama, a znam hrpu gamera koji kad slože pc, čiste ga jednom godišnje kad skuže da imaju prašine (neki i dlaka od ljubimaca) u kućištu više nego u usisavaču.
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 14:01   #2155
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Da slazem se s tobom, meni cak verzija rx 470 radi bolje nego rx 570 pa sam mozda zato i zakljucio da su dedicirane za ETH. Sorry moja greska, probjerio sam sto su kolege napisale i istina je da rade isto na moneru kao i 580.

A ovo da sam napisao negativno za te grafe je jer sam jucer naletio na rig, nadam se da nije clan naseg foruma, gdje grafe vise bas kao te sunke i nema uopce drva, niti plastike, sve je nastavljeno na metalnu konstrukciju. Znam nije strasno, ali to kad tako visi moze i past, pa kad padne pa oni chipovi kad tresnu o metal, neznam, mogla bi grafa izgorjet ili cak izazvat pozar zbog kratkog spoja?

Jedno je dok tu rudari koji inace maze i paze svoje komponente sloze rig, a drugo je dok automehanicar ima mesta u garazi pa je cuo za te neke rigove pa to postavio nek tamo stoji, a susjedov mali mu to nabrzinu sklepao.

EDIT:
Da se nadovezem i na ovo za da neki gameri ne paze svoje komponente. i tu se slazem. Imas automobile koji imaju po 300 000km a sacuvani su jer se na njih pazilo, a imas i ove sa po 100 000km koji samo sto ne riknu jer nisu vidjeli u tih 100 000km niti jedan servis. Ali je lakse naci sacuvane ove od 100 000km nego ove od 300 000km.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: dada-as. 19.07.2018. u 14:27.
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 15:46   #2156
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,032
Kolko sam skužio, većina tih rigova na njuškalu je tek tolko da budu.
Nisam vidio ni jedan s pristojnom cijenom.
Naravno, to će se promijeniti 2022 kad ethereum napokon ostvari prijetnju da prelazi na POS
A što se tiče raubanja, ima u tome nešto. Prvenstveno ventovi. Prodao sam desetak 1060 modela, neke su majnale od početka 2017-e. Ti ventovi ima garant da propjevaju makar grafe služile za gledanje jubita. Tak da sam svim kupcima poslao link na zamjenski vent na Aliekspresu, zlu ne trebalo.
A prije par mjeseci sam bio prisiljen počet majnat eth s njima, sve Samsung memoriju imaju srećom, ali to podrazumijeva i orgromni overclock memorije koja se bez sumnje jako grije, barem sam tako zaključio kad sam rastavljao grafe i vidio da nisu ni pastu/termovodljivu traku stavili na njih.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 15:53   #2157
Malatesta
Registered User
 
Malatesta's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 35
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Kolko sam skužio, većina tih rigova na njuškalu je tek tolko da budu.
Nisam vidio ni jedan s pristojnom cijenom.
Naravno, to će se promijeniti 2022 kad ethereum napokon ostvari prijetnju da prelazi na POS
A što se tiče raubanja, ima u tome nešto. Prvenstveno ventovi. Prodao sam desetak 1060 modela, neke su majnale od početka 2017-e. Ti ventovi ima garant da propjevaju makar grafe služile za gledanje jubita. Tak da sam svim kupcima poslao link na zamjenski vent na Aliekspresu, zlu ne trebalo.
A prije par mjeseci sam bio prisiljen počet majnat eth s njima, sve Samsung memoriju imaju srećom, ali to podrazumijeva i orgromni overclock memorije koja se bez sumnje jako grije, barem sam tako zaključio kad sam rastavljao grafe i vidio da nisu ni pastu/termovodljivu traku stavili na njih.
out of curiosity - kolika je po tebi pristojna cijena za 6xRX570/580 rig?
Malatesta je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 15:56   #2158
BBminer
Premium
 
Datum registracije: Dec 2017
Lokacija: Sisačko-moslavačka županija
Postovi: 182
Citiraj:
Autor Malatesta Pregled postova
out of curiosity - kolika je po tebi pristojna cijena za 6xRX570/580 rig?
Ako uspiješ naći grafe po 1500-1600 ti se
BBminer je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 16:21   #2159
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Kod nas ne, mi uvijek kasnimo za sviejtom akd treba spustiti cjene, jer kod nas jednom kad se dignu, nikako da padnu.

Osobno niti ne gledam 570, 580, 470(ni u ludilu), 1060 3gb (lol) po tim cjenama na njuskalu.

Imam ove grafe da nebude nejasnoca, i ne mislim ih prodavat jer nemogu dobiti onoliko koliko sam ih platio ali one i dalje rudare. A osobno mislim da nitko ne kupuje rigove, pratim taj njuskalo i tamos e ne prodaje nista, to samo tamo tako stoji. A i razumljivo je, situacija na marketu niej dobra, kao sto ej entko napisao difficulty raste a cjena pada, nema logike. A u biti je logika da to sto difficulty raste znacid a sve vise i vise ljudi stanca ETH naprimjer, odnosno kada necega ima puno i previse, a potraznja pada, logicno je da i cjena pada...

Koliko gledam 570 radi 1$, a VEGA radi 1.70$, no ako se desi nesto onda 570 ce morat kopat monero gdje radi sad trenutno 0.70, sto je vise od duplo manje nego vega. A cjena nove vege je 4400kn...

jedino mjerilo necije vrijednosti je da se javi ovdje osoba koja je u zadnjih mjesec dana kupila rig ili grafe i kaze koliko je platila.

Evo mogu ja prvi, kupio 1080ti, VEGA, i 1 1060 6GB i 2x 1060 6gb, Cijene u atatchmentu.
Tecajna lista:
https://www.hnb.hr/temeljne-funkcije.../tecajna-lista
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	grafe.JPG‎
Views:	152
Size:	43.7 kB
ID:	19942  
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 20:27   #2160
Nbdy32
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: Bestovje,Sv.Nedelja
Postovi: 2,631
Dečaci pomagajte sa rx470 ...


pratio sam ovo uputstvo ...


https://forum.ethereum.org/discussio...-1225-2200-mhz


stalno mi padaju wimbloze,vele da je driver stopped ...




zamijenio kartice,koji sam ja glupan ...


probam nanovo



instalirao neke 18.7.1,patchirao sa atikmdag patcher ...


Claymore mi nedaje više od 16-17 Mhz


Neide sa wimblozama,ako netko može pomoć ...


Hvala ...


probao i sa nekim 17. nešto beta driverima,stalno se ruši ...


bios patchirao sa polarisom,fleshao sa atijem ...

Zadnje izmijenjeno od: Nbdy32. 19.07.2018. u 22:01.
Nbdy32 je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na