Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.01.2021., 09:26   #5101
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Ne znam zasto liga ne zeli rijesiti taj problem 3-superstara-u-jednoj-momcadi. Recimo, zasto eksplicitno ne stave da svaka momcad ima pravo na jedan superdupermax ugovor, koji je 50% veci od iduceg koji mogu ponuditi.

I inace, takodjer navijam da svi naguze netse i da se to raspadne, i vjerujem da bude.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 09:38   #5102
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Pa teško je imati jednu princezu u momčadi, ne znam kako misle sa 3.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2021., 09:40   #5103
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
vjerujem da bi igrači koji su u prvih 10 godina igranja zaradili $100-200m pristali i na igranje za manje novaca, samo da osvoje prsten tako da ni to ne bi bilo dobro rješenje.

na kraju se sve svodi na to da ekipa mora kliknuti, bez obzira na lovu koju zarađuju. zadnji "pošteno" osvojeni naslov bez 2-3 superdupermaxa je osvojio Nowitzki s Dallasom prije 10 godina.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 10:03   #5104
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
vjerujem da bi igrači koji su u prvih 10 godina igranja zaradili $100-200m pristali i na igranje za manje novaca, samo da osvoje prsten tako da ni to ne bi bilo dobro rješenje.

na kraju se sve svodi na to da ekipa mora kliknuti, bez obzira na lovu koju zarađuju. zadnji "pošteno" osvojeni naslov bez 2-3 superdupermaxa je osvojio Nowitzki s Dallasom prije 10 godina.
Mislim da tu griješiš. Veličina ega kod 99% tih igrača je toliko velika da ne bi mogli izdržati da netko lošiji od njih u momčadi zarađuje više ili približno.
NBA je čisti biznis i većina igrača tako pristupa tome. Postoje izuzeci koji razmišljaju o svojoj ostavštini, ali oni su u manjini.

Dam glavu da hardnu ponudis xy novaca vs prsten, da bi odabrao novce, što je u ostalom pokazao zadnjih par godina.

KD mi nije jasan u ovoj priči. Toliko je opsjednut s tuđim mišljenima i osoravanjem svog legacy-a i onda dovede još jednom superstar-a. Sve i da uzmu titulu, to ga u očima publike neće približiti MJ-u, Lebronu itd.
Lik je nezaustavljiva sila na terenu, mogao je doću u Netse, složiti solidnu momčad gdje bi bio uvjerljivo broj 1 i probati tako doći do titule.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 10:12   #5105
pogi
aka Mali Mirko
Moj komp
 
pogi's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Rijeka
Postovi: 3,018
Ove NBA tekme... pa napetije mi je bilo gledati Split - Budućnost.

Netsi uzimaju fizički nespremnog igrača, a voljni moment mu je i oduvjek bio upitan. JAko se cijela liga srozala u sportskom smislu. Čisti biznis
pogi je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 10:16   #5106
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Lik je nezaustavljiva sila na terenu, mogao je doću u Netse, složiti solidnu momčad gdje bi bio uvjerljivo broj 1 i probati tako doći do titule.
pa upravo to je i napravio jer Netsi su sada solidna ekipa od 3 bivša superstara: jednog su načele ozljede, drugi je ravnozemljaš koji puši bakine gaće, a treći se utovio i nije ni sjena onog igrača od prije 2-3 godine (hint: obrana)

na papiru možda i mogu nešto napraviti, ali dok dođu slabije šuterske večeri na red i nek se Irving opet izgubi ili poludi, bojim se da će sezonu završiti s negativnim skorom. nitko ne spominje ozljede, što će Harden napraviti kad mu koljeno strada od 20kg škemburine?
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 10:21   #5107
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Upravo u tome je problem. Risk reward ratio mu je u banani skroz.

1.) Ako osvoje, svi će reći da je osvojio zbog super momčadi.
2.) Ako izgube shit storm samo takav.

Ne vidim kako bi se to odigralo, a da na kraju dana KD izađe iz te priče pozitivno. Jedno ako Kyrie ode na psihijatrijsko liječenje pa propusti sezonu, a Harden se ostavi košarke i ode u profesionalne competitive eater-e hot doga. I onda KD sa ostacima uzme titulu.
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 11:43   #5108
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Mislim da tu griješiš. Veličina ega kod 99% tih igrača je toliko velika da ne bi mogli izdržati da netko lošiji od njih u momčadi zarađuje više ili približno.
NBA je čisti biznis i većina igrača tako pristupa tome. Postoje izuzeci koji razmišljaju o svojoj ostavštini, ali oni su u manjini.

Tocno to, trenutno kad "stede" za prsten je umjesto 40m/y prihvate 36m/y dvojica da bi osvojili.
Ali ako je razlika da bi umjesto 60/y u klibu koji trenutno nema superstara netko morao prihvatiti 36/y i igrati sa nekim tko vec dobiva 60, onda nitko ne bi to radio.
Plus, postalo bi jasno da je jedan vodja/superstar po momcadi, jer bi samj jedan takav ugovor eksplicitno bio moguc.
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 14:00   #5109
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
na kraju se sve svodi na to da ekipa mora kliknuti, bez obzira na lovu koju zarađuju. zadnji "pošteno" osvojeni naslov bez 2-3 superdupermaxa je osvojio Nowitzki s Dallasom prije 10 godina.

Zašto naslov GSW bez Duranta ne bi bio "pošten"?
To je bila draftana a ne kupljena momčad,samo Curry je bio AS igrač i zvijezda uoči te sezone, i apsolutno nitko im nije davao šanse niti ih spominjao u krugu kandidata za naslov?


Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Upravo u tome je problem. Risk reward ratio mu je u banani skroz.

1.) Ako osvoje, svi će reći da je osvojio zbog super momčadi.
2.) Ako izgube shit storm samo takav.

Ne vidim kako bi se to odigralo, a da na kraju dana KD izađe iz te priče pozitivno. Jedno ako Kyrie ode na psihijatrijsko liječenje pa propusti sezonu, a Harden se ostavi košarke i ode u profesionalne competitive eater-e hot doga. I onda KD sa ostacima uzme titulu.

Netsi bi puno bolje prošli, u smislu kvalitete momčadi, da su KD-a okružili kvalitetnim role playerima, defanzivcima i rezervama. Ili da su barem Irvinga trejdali za Hardena.



Ali ovo je ipak i prije svega biznis a ne sport, pa tako i tri superstara nose bolju zaradu i svjetla reflektora.


A sad tri superstara... nitko od njih dokazano nije vođa/lider koji može vući ekipu do naslova. KD je trebao šampionske Warriorse, Harden je najbliže bio s CP3 u ekipi ali ni to nije išlo, a Irving je uspio jedino kao druga violina Jamesu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 14:55   #5110
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zašto naslov GSW bez Duranta ne bi bio "pošten"?
tu sam te čekao i siguran sam da bi ti sad vorda to objasnio bolje od mene
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.01.2021., 15:04   #5111
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
James je najbolji, igrao je igracima Zaboka.

Eto objasnio sam i ja ko vorda
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 15:06   #5112
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
I curry je indijanac.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 15:16   #5113
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536


Nego, mogli bi kladaru bacit, tko ce od ove trojice u Netsima spakirati otkaz Nashu?
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 15:34   #5114
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova


Nego, mogli bi kladaru bacit, tko ce od ove trojice u Netsima spakirati otkaz Nashu?
Bit će kadulja aka Irwing.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je online   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 16:02   #5115
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
dok ova korona popusti, moramo odraditi pcekspert natjecanje u tricama

pobjednik komotno može potpisati za Netse jer kako stvari stoje, klupa će biti kraća nego ikad čim im se dogodi prva ozljeda ili se otvori novi striptiz bar u Bruklinu
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 17:14   #5116
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Možemo se mi zezati, ali Netsi su sada jebeni. Pod uvjetom da "indijanaca" Irvinga netko spusti na zemlju.

Harden i debel može igrati, pa zadnjih 4 sezone ima 10 kila viška. Valjda sad bude nešto i skinuo. U obrani se može komotno hrvati sa visokima...a drugi budu jurili po perimetru.

Niti Harden niti Durant ne igraju na atleticizam već dosta dugo, tako da ako ostanu zdravi i ostanu skupa mogli bi biti konstanta na vrhu.

Baš je ovo ljepota u jednu ruku NBA lige, nikad ne znaš što dolazi.
JBG Lebron možda sjebe koljeno i adio mare...

Da se dotaknemo drugih ekipa, Cleveland i dalje skuplja visoke...moguće da olovne noge Drummond ide dalje, a da Afro Allenu će dati veliki ugovor.
Taj Allen nije uopće loš, zapravo mi je super stav i hladna glava. Baš me zanima koliko će ga preplatiti. Ali opet bolje njemu 100 milja za 5 nego ugovor kakav Gobert ima.

Houston mi nije isto jasan, Levert nije uopće loš i sa super ugovorom još 2 sezone...a oni ga trejdaju za Oladipa koji želi 5 godina ugovor za masne pare...a pitanje da li će biti blizu igrača kakav je bio. Imao je samo jednu dobru sezonu po meni.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 18:15   #5117
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ja volim bradu i durantulu i navijat ću za njih čisto jer ih volim gledati.
istina: brada je toliko debeo da to nisu istine - lik je koma, ali unatoč svemu meni je njega bilo gušt gledati ....
sviđa mi se jokić i denver sa onim white boy šuterom i porter junior - ma skroz su dobri. heat je odličan - šteta da nisu bili u punom sastavu u finalu.
dobar mi je luka, ali mislim da je dallas preslab ove sezone.
mislim da nemam koga hejtat ove sezone lol
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 19:09   #5118
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Zašto naslov GSW bez Duranta ne bi bio "pošten"?
To je bila draftana a ne kupljena momčad,samo Curry je bio AS igrač i zvijezda uoči te sezone, i apsolutno nitko im nije davao šanse niti ih spominjao u krugu kandidata za naslov?





Netsi bi puno bolje prošli, u smislu kvalitete momčadi, da su KD-a okružili kvalitetnim role playerima, defanzivcima i rezervama. Ili da su barem Irvinga trejdali za Hardena.



Ali ovo je ipak i prije svega biznis a ne sport, pa tako i tri superstara nose bolju zaradu i svjetla reflektora.


A sad tri superstara... nitko od njih dokazano nije vođa/lider koji može vući ekipu do naslova. KD je trebao šampionske Warriorse, Harden je najbliže bio s CP3 u ekipi ali ni to nije išlo, a Irving je uspio jedino kao druga violina Jamesu.
Svevto stoji da je biznis u pitanju, ali ove godine nema gledatelja, a nakon sljedece sezone sva trojca mogu otici.
Ja da sam biznismen ne bi trejdao skoro cijelu buducnost za bradu dok imam KDa i Kyriea, pogotovo tokom sezone bez gledatelja.
Vise mi ima smisla iz perspektive prstena.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
SrKi je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 20:21   #5119
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
nakon što je završio Game of Zones, ovo mi je skroz promaklo, a stvarno je vrhunski

adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 14.01.2021., 21:45   #5120
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor SrKi Pregled postova
Svevto stoji da je biznis u pitanju, ali ove godine nema gledatelja, a nakon sljedece sezone sva trojca mogu otici.
Ja da sam biznismen ne bi trejdao skoro cijelu buducnost za bradu dok imam KDa i Kyriea, pogotovo tokom sezone bez gledatelja.
Vise mi ima smisla iz perspektive prstena.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Možda je malo pretjerano reći d aje biznis važniji tu od sportskih motiva, mada mi se često čini da je. Ali i sa sportske strane je isto. Liga je superstar driven. Kome se pruži prilika uzet superstara, neće je odbit. Pa i GSW su uzeli Duranta nakon što su imali titulu i finale u dvije godine. Pa to je Kevin fucking Durant.



Ovo im je win win. Zaradit će se od marketinga i bez gledatelja, prodavat će se i dresovi, bit će interesa za Netse kakav nije viđen do sad.
A sa sportske strane ovo vjerojatno predstavlja najveću šansu koju će Netsi ikada imati u napadu na titulu, nakon njih opet u prosječnost. S te strane razumijem zašto idu u rizik mogućeg odlaska.
Ja bih radije oko dva superstara posložio ekipu, al dovest ovakvog trećeg, ima računice. Durant je najbolji scorer lige, harden no2. A Irving kad je posložen u glavi je također odličan. To je firepower kojeg nema nitko u ligi. Istina, te zvijezde ipak treba posložiti u smislenu ekipu, Nashu ne bih bio u koži s te strane. Ali, kako se to kaže, to su slatke brige. Tako dugo dok ne postanu kisele



Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
ja volim bradu i durantulu i navijat ću za njih čisto jer ih volim gledati.
istina: brada je toliko debeo da to nisu istine - lik je koma, ali unatoč svemu meni je njega bilo gušt gledati ....
sviđa mi se jokić i denver sa onim white boy šuterom i porter junior - ma skroz su dobri. heat je odličan - šteta da nisu bili u punom sastavu u finalu.
dobar mi je luka, ali mislim da je dallas preslab ove sezone.
mislim da nemam koga hejtat ove sezone lol
Durantulu volim i ja, pratio ga još od Seattlea. Sigurno ću zbog njega pogledat pokoju tekmu Netsa. Nisam ga lajkao u GSW jer je odbio meni dragi Boston, i jer je odlaskom u šampionsku momčad napravio veliki disbalans u ligi. Al da je jeben igrač, je. Ne pamtim puno igrača koji igraju i zabijaju s takvom lakoćom i estetikom.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 10:16   #5121
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Ne pamtim puno igrača koji igraju i zabijaju s takvom lakoćom i estetikom.
ne treba daleko tražiti jer lakoća s kojom Dončić i Jokić igraju izgleda kao da se zajebavaju. prvi ima 21 godinu, drugi a 25, gledat ćemo ih još dugo.

https://www.reddit.com/r/denvernugge...n_school_uhhh/
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 21:08   #5122
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Durant je ipak koju stengu vise, imo.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690

Zadnje izmijenjeno od: Roberto. 15.01.2021. u 22:14.
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 15.01.2021., 22:20   #5123
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574



Zadnje izmijenjeno od: adaksinjo. 15.01.2021. u 22:30.
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2021., 18:58   #5124
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Mršavi debitirao u pobjedi.

Отправлено через SM-G975F
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je online   Reply With Quote
Staro 20.01.2021., 09:31   #5125
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Mršavi debitirao u pobjedi.

Отправлено через SM-G975F

Nevolje počinju kad se ravnozemljaš vrati
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2021., 10:13   #5126
adaksinjo
Premium
Moj komp
 
adaksinjo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2011
Lokacija: Virje
Postovi: 574
jedino pitanje je počinju li nevolje za protivničke ekipe ili nevolje u vlastitoj svlačionici
adaksinjo je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2021., 11:14   #5127
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
Citiraj:
Autor adaksinjo Pregled postova
jedino pitanje je počinju li nevolje za protivničke ekipe ili nevolje u vlastitoj svlačionici

Vjerojatno oboje




Pogledao drugo poluvrijeme protiv Bucksa, ne izgledaju loše Durant i Harden.
Harden nikad nije imao ovako dobrog suigrača u svojim prime godinama, i vidi se da mu to paše, a Durant iz iskustva s GSW ima naviku dijeliti napadačke aktivnosti s dominatnim igračem.


Tko zna kako će se uklopiti Irving, netko će morati raditi više kompromisa, a po meni je to upravo Irving. Ako ih se uspije posložiti, imaju nevjerojatan napadački potencijal. Harris, Durant, Harden, Irving. Harris je eksplodirao u Brooklynu, gađa trice s velikom preciznošću, Durant i Irving također vrlo precizni. Ok Harden nije tolko precizan ali ima veliki volumen
Uz to i Durant i Harden sjajno ulaze u reket, nije ni Irving loš. To može biti fantastičan spacing.


Problem ostaje dubina momčadi i obrana. Al kad imaš ovakav napad, ako su zdravi i ne posvađaju se, istok će riješiti
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2021., 11:31   #5128
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Roberto Pregled postova
Nevolje počinju kad se ravnozemljaš vrati


Misliš na Kadulju?


Отправлено через iPhone
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je online   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 01:09   #5129
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ja ću baciti oko uživo .
upravo počinje cle vs nj
go brada go nets
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 21.01.2021., 08:14   #5130
goran1985
Ili jesi ili nisi
 
Datum registracije: May 2011
Lokacija: vrgorac
Postovi: 708
Ja sam pogledao sažetak.

Netsi kompletni i dobri, Sexton meastralan.
goran1985 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na