Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.03.2014., 08:32   #331
zbuzanic
fx
Moj komp
 
zbuzanic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 225
Heh, frendu se novi iphone 5 nakon 4 mjeseci korištenja preko noći... savinuo, nešto se sa baterijom očito dogodilo, sad se nateže sa mobisom, rekli su mu da je to on napravio i da mu nude 500kn popusta za kupnju novog tj. za 2000kn. Bože koja vukojebina, mobis i t-com. Dijele te šit mobitele za jednu kunu i onda čovjeku koji je pošteno kupio mob kod njih ne priznaju garanciju. Uglavnom, odbio je tu njihovu skromnu ponudu, čekam razvoj situacije.
zbuzanic je offline   Reply With Quote
Staro 22.03.2014., 12:11   #332
doctorg
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: KC
Postovi: 50
Poslao sam upit Samsung supportu (u HR) s detaljnim opisom na problem screen bleeda na galaxy tabu 2 10.1 (wifi verzija) da vidim koja je njihova politika rješavanja istog, ugl. rečeno mi je da resetiram tablet pa ako se problem ponavlja da ga odnesem u službeni servis (Agram, Europatrade, MESC).

E sad okolnosti su takve da nema računa jer je tablet dobiven na nagradnoj igri, garancija je uredno potvrđena od strane Agramservisa; zanima me hoće li već tu nastati problem te jesam li obavezan po garantnom listu odnesti uređaj u Agram ili mogu i u neki od drugih servisnih mjesta, koji je recimo povijesno manje "problematičan"
Ili da ne mućkam glavom previše i dižem si živce nepotrebno, poslikam detaljno uređaj i odnesem pa kud puklo da puklo.
doctorg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.03.2014., 13:44   #333
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Ja sam imao dobra iskusta sa europa tradeom u splitu.
Pokusaj ih nazvat pa vidi hoće primit uredjaj.
6Finger je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na