Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.07.2010., 14:08   #211
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 01:42.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2010., 09:47   #212
akroporid
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 16
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Tu su svi driveri

Hvala, saphire me preusmjerio na tu stranicu pa sam skinuo najnovije.
akroporid je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.07.2010., 00:54   #213
darQ
I'm nightrider
Moj komp
 
darQ's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 718
Citiraj:
Autor tOta Pregled postova
Zar boldana podržava, pošto 7600gs što imam je praktički skoro pa ista kartica, pa da proučim detaljnije, iako nešto sumnjam. Radi HD materijal svakako, ali da li je moguće smanjiti CPU upotrebu? Uspio sam na 4500 MHD sa SPlayerom iz druge, naime kada je quality mode dolazi do pokojeg loma slike, dok perfomance mode bez problema uz CPU upotrebu 10-15%. Da li je to zadovoljavajuće?
Mislim da zadnji Intelovi driveri bi trebali pomoći, pošto su ovi trenutno sa Lenovo supporta koji kaska koju verziju.
za 7600 gt
izgleda da ipak ne radi, ja sam uvjeren da sam negdje pod dxva kompatibilnim karticama vidio i 7600 seriju, al očito sam fulao
brat u puli ima 7600 gt, bio sam uvjeren da je reko kak radi, al sad sam ga pitao, kaže da nikad nije ni probao, tak da, sorry za bad info


za 4500 mhd, meni sa splayerom i sa novim driverima radi bez beda, ali sa mpc hc sam imao probleme, nije radilo kak treba
inače, što se tiče quality i performance moda u splayer, meni pod performance ne radi hw acc
jel to samo kod mene ili ?!??!!?
__________________
plug & pray

Lenovo L440

Intel iCore i7 4702MQ
16GB DDR3
Intel HD 4600 GPU
14-inch LED-backlit fHD IPS (1920 x 1080, 300 nit) matte display
Intel Wireless-N 7260, BlueTooth
Samsung 850PRO 1TB
Logitech M705
6cell baterija
Windows 10 Pro 64bit

Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4
darQ je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 09:03   #214
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Po meni to je zato sto si previse prtljo po drajverima .. ja imam neke drajvere iz 05/2009 (jer toshiba neda da instaliram ista novije) , graficka mi je ne bas state-of-the-art ati 3470 i uredno mogu natjerati svaki player da ima HW acc .. cim mu prebacim na onaj EVR , enhanced video renderer mi krene s HW acc... splayer cim sam isntalirao je sam ukljucio akceleraciju.
bitno je ne prtljat previse po dobitnoj kombinaciji , ne instlairavat kodek pakove i sl gluposti.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 14:46   #215
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 01:42.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2010., 15:01   #216
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
A čuj, sam codec pack nije ništa kriv kaj nekaj ne šljaka. Pogotovo ako sadrži zadnje verzije codeca koje objedinjuje. Problem kaj BS i slični zadnje kaj sam pogledao (davno) nema mogucnost odabira određenog codeca po formatu, dok u jednom mplayer-u recimo samo ubacim koji god hocu codec u external codecs i ugasim isti u internalu.

Ali ovo je OT jer codec packovi sa svojim codecima nemaju nikakvog utjecaja na splayer, mpc-hc, vlc... i njihove interne codece, te HW akceleraciju.
  Reply With Quote
Staro 19.07.2010., 15:55   #217
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Nes me prci Splayer portable koji je instaliran na stick, a pokrecem ga na poslu na slabijem kompu. (p4prescot+intel integrusa+1gbrama/WinXP)
Splayer se pokrene, ali cim idem open file ili import on se zamrzne.
Probao sam sa iskljucenim Aero modom, performance mod, ali nista.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2010., 19:16   #218
darQ
I'm nightrider
Moj komp
 
darQ's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 718
mene na splayer-u jedino živcira što ne mogu namjestit da mi ubije komp nakon što odsvira sve sa plejliste, uvijek ga gasi nakon prvog odsviranog fajla
ima netko ideju ?!?!
__________________
plug & pray

Lenovo L440

Intel iCore i7 4702MQ
16GB DDR3
Intel HD 4600 GPU
14-inch LED-backlit fHD IPS (1920 x 1080, 300 nit) matte display
Intel Wireless-N 7260, BlueTooth
Samsung 850PRO 1TB
Logitech M705
6cell baterija
Windows 10 Pro 64bit

Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4
darQ je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2010., 22:20   #219
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,673
Takodjer isti problem... Stvarno iritira, jer sam navika na tu opciju u Gomu u kojem radi savrseno. Steta sto par malih sitnica (koje u biti dobro dodju) kvare ukupni dojam jednog odlicnog playera. Nadam se da ce u narednim verzijama to ispraviti...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 00:23   #220
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Hmmm...meni ne prikazuje "č" i "ć" kako treba, prekopao sam opcije, ali nisam uspio podesiti pravilan prikaz...
Inače, sa splayer-om sam jako zadovoljan.

Vidim gore da je blo nekakvih problema na integrušama, probam ja još na svojoj 940-ici, pa javim dojmove
  Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.08.2010., 14:46   #221
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Pročitao sam još jednom dobar dio ove teme,i date linkove sam nabrzaka provrtio....

1. I kojim bi playerom na kraju priče bilo najjednostavnije podesiti hardversku aceleraciju ? Za SPlayer piše da je ona automatski podešena,ali taj player kažete ima sitne minuse...za MPC HC mi je onaj neki vodič izgledao predug...za VLC vodič nisam vidio,a sad čitam da je i VLC dobio u najnovijoj verziji podršku za hardversku akceleraciju HD materijala.Čini se da je sa KM Playerom najbolje pokušati,treba samo skinuti besplatni MPCVideoDec.ax i 5-6 sitnih stavki u KM playeru promjeniti,to je 10 minuta posla šta ne ? Osim toga KM koristim već duže i zadovoljan sam,nadam se da vanjski kodeci kad budem podešavao hardversku akceleraciju neće poremetiti nešto tipa da slika i vanjski titlovi više ne pašu,odnosno da film ide brže od titlova i tako neke probleme...

2. Znači ugrubo treba imati valjanu grafičku,a sada ih je većina dovoljno dobra,zatim novu verziju flasha (za akceleraciju Youtube HD filmova),update-ane drivere,instalirat direct x 9 c (noviji),malo podešen player i to je to ? Jesam li što zaboravio,postavke u grafičkoj mislim da ne treba dirati?

Zadnje izmijenjeno od: Ari. 15.08.2010. u 14:51.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2010., 17:07   #222
A.J.
Premium
Moj komp
 
A.J.'s Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Rijeka (Umag)
Postovi: 1,197
isprobaj Splayer.. ja mu jos nisam nasao minus prezadovoljan sam s njime
A.J. je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2010., 20:10   #223
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 01:42.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2010., 20:35   #224
Amepshi
Premium
Moj komp
 
Amepshi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 738
Eto, splayer je jedini s kojim sam uspio pokrenuti hardversku akceleraciju na 785G cipsetu (ima sideport DDR3 RAM). Iz nekog razloga MPC HC nije trzao na integriranu graficku, a danima sam gubio vrijeme na googleu. Kmplayer je skuzio graficku (nakon namjestanja), ali bila je hrpa gresaka...

Radi ko podmazano sa Splayerom, cak i kada je GPU na defaultnih 500MHz.
Amepshi je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2010., 22:32   #225
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor A.J. Pregled postova
isprobaj Splayer.. ja mu jos nisam nasao minus prezadovoljan sam s njime
Citiraj:
Autor Amepshi Pregled postova
Eto, splayer je jedini s kojim sam uspio pokrenuti hardversku akceleraciju na 785G cipsetu (ima sideport DDR3 RAM). Radi ko podmazano sa Splayerom, cak i kada je GPU na defaultnih 500MHz.
Ma playliste su jedini bug na SPlayeru čini se,dvoje ljudi je to spomenulo.Mislim ja vrlo rijetko stavljam muziku na playeru ali svejedno čini se to poveći bug ako stalno stane nakon odsvirane prve pjesme,mora to ići u kontinuitetu.
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
SPlayer, VLC i MPC-HC su jednostavniji da ne mogu biti jednostavniji i dovedeni do tog nivoa da više (kak je to bil slučaj prije godinu dana) nema podešavanja kojekakvih sitnica.

KMPlayer se prestal razvijati i danas više ne nudi ama baš ništ kaj ga čini boljim od SPlayera, VLC-a i sličnih.
Odlična vijest ! Meni je bitno da ima podršku za .sub i .srt vanjske titlove,nebi škodilo da ima i .txt.Neko vrijeme sam mislio da VLC nema podršku za .SUB jer sam probao pred nekih godinu dana,ali sam danas na njihovom homepage vidio da ima.Zatim mi je bitno da ima mogućnost pomjeranja titlova za pola sekunde i da se to može na custom tipke podesiti,također i premotavanje filma po nekih 5 sec,uglavnom da se krdo toga može konfigurirat na tipke prema želji.Ostalo vjerovatno svi mogu,otvaraju sve,mogu povećavati titlove,povećati prikaz malenog filma na 150%....itd

Inače ja ne gledam toliko HD filmove već uglavnom one od 700 MB do eventualno 1.5 GB, pretežno će mi to dobro doći za Youtube...a možda krenem pohlepno i sa skidanjem filmova od 8 GB nakon što nabavim bolju grafičku od sadašnje SiS 330 Mirage integrirane.

Inače VLC mi se sviđao uglavnom po svemu kad sam ga bio nakratko isprobao,jedino nije imao skinove za zamjeniti,MPC je malo primitivnog sučelja,a ovaj MPC HC je sličan,SPlayer nešto ljepši....mislim da ću dati VLC-u prednost ipak je on institucija....testirat ću i S player,imam backup,lako riješim....
Citiraj:
Ne trebaš ništ podešavati u vezi grafičke. Dok god imaš model koji ima i koristi UVD ili VPU za hardversku akceleraciju - to je to.
Hvala na info.

EDIT: Šta se nije pojavio na Softpedia i Download.com KM player u novoj inačici koje nema na njihovom homepage, verzija: KMPlayer 2.9.4.1437

Zadnje izmijenjeno od: Ari. 15.08.2010. u 23:04.
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 13:56   #226
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 01:43.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 17:59   #227
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
SPlayer ti sam složi playlistu čim pokreneš bilo kakav audio ili video materijal, a da se taj isti nalazi u nekom folderu. Primjera radi, kad pokreneš prvu pjesmu nekog albuma ili prvu epizodu neke serije, SPlayer sam vrti sve kaj se nalazi u tom folderu. Istina SPlayer nije primarno audio player i playlista se ne može uređivati kao npr. kod Foobara, ali služi sasvim vredu za najosnovnije radnje prilikom reprodukcije.
Pa tako i KM radi automatski playliste.Aha ,bug je kako kažu ako se namješta da treba automatski ugasiti comp nakon odsvirane playliste...to je već manje bitan detalj
Citiraj:
Imaš na službenoj stranici skinova kolko te volja i još su k tome zapakirani, pa ih moreš skinuti i kasnije kad ih raspakiraš, u VLC-u samo odrediš putanju do foldera sa skinovima.
Još je k tome devinatART pun kojekakvih skinova za VLC.
Odlično

A jel znate možda dal dolazi do sukoba ako su dva playera instalirana na isti operativni sustav sa svojim internim codecima ,npr.KM i VLC ili VLC i S Player ? Znam da je nepotrebno imati dva ali....

Dal se VLC i ostali playeri upgrade-aju preko postojećih,ili prije instalacije nove verzije treba deinstalirati staru ?
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 19:40   #228
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 01:43.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 20:01   #229
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Nema nikakvih "sukoba", ako koristiš više playera koji imaju svoje codece i filtere. Svi od spomenutih playera se jednostavno nadograde prek postojećih i pri tome ti ostanu sve postavke.
Još te prilikom instalacije "pita" da li hoćeš nadograditi postojeću verziju ili hoćeš instalirati sasvim novu.
o.k.,a ovaj tekst sam našao na temi o VLC sa ovog foruma:
----------------------------------------
VLC media player 1.1.1
Citiraj:
This is a minor release, focused on bugfixing issues, notably
- libVLC improvements and fixes
- Windows video output fixes
- DxVA decoding on ATI cards (you need ATI Catalyst 10.7)
- Fixes for all interfaces: Qt, Mac, Skins, HTTP
- Various decoders and demuxers fixes
- Updated translations
---------------------------------------

Zašto se piše samo o ATI karticama ? Šta nisu još upotpunili akceleraciju na sve HD grafičke
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 20:08   #230
McG
-------
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: -
Postovi: 7,566
....

Zadnje izmijenjeno od: McG. 13.01.2012. u 01:43.
McG je offline   Reply With Quote
Staro 16.08.2010., 20:40   #231
Ari
Registered User
 
Ari's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Cro
Postovi: 180
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Radi sa/na svim karticama, ali ta verzija VLC-a je prva koja radi kak spada s AMD-ATi HD karticama. Bolje rečeno, treba ti Windows Vista ili Windows 7 i Catalyst 10.7 inače ti ne radi hardverska akceleracija s VLC-om. Osim toga već je dostupan i VLC 1.1.2, tak da se ne trebaš zamarati s tim. Hardverska akceleracija s VLC-om radi samo na Mac OS, Windows Vista, Windows 7 i Linux operativnim sustavima. Windows XP i sve starije ne dolazi u obzir.
Da,W7 postaje polako obavezan....znači taj Catalyst je driver za ATI grafičku , našao sam temu na ovom forumu o tome http://forum.pcekspert.com/showthread.php?t=194154
bilo je tu i tamo problema,ali i VLC i Catalyst napreduju brzo...
Ari je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 21:47   #232
Jaye
Premium
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 88
Imam problema sa DXVA akceleracijom u MPC-HCu. Imao sam 10.4 drivere i sve je radilo super i neki vrag me natjerao da stavim 10.7 drivere. Ostatke sam počistio Driver Sweaperom u safe modu. Od tada mi se pojavi crni ekran u MPC-HCu i čujem samo zvuk, nema slike. Onda sam vratio 10.4 drivere i više nisam imao crni ekran nego zeleni. Probao sam još 10.3 i 10.5 drivere i opet zeleni ekran....

U pitanju su Win 7 x64 Professional i 4870. Ako netko ima kakvo rješenje molim da me uputi
Hvala!

EDIT: Probao i 10.6 drivere, opet isto....crna slika u MPC-u, zvuk radi....na youtubeu zelena slika...

Zadnje izmijenjeno od: Jaye. 19.08.2010. u 11:41.
Jaye je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2010., 17:51   #233
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,762
Stavio sam Win7 i sada mi više ne radi ctrl+J opcija u MPC-HC-u. Pojavi se u donjem desnom kutu transparentni crni kvadrat ali ne vidim graf niti brojke koje bi trebao vidjeti.

Zadnja dostupna x86 verzija MPC-a je u igri, default postavke (probao razne video postavke).
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 14:13   #234
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,987
Koristim GOM player i ne prikazuje mi na titlovima č,ć,ž,š,đ,dž?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 21.08.2010., 20:41   #235
w0lfram_
Rasvjetno tijelo
Moj komp
 
w0lfram_'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Split
Postovi: 374
odi u preferences, pa subtitle, pa others i code page prebaci na central european, obicno upali...
__________________
Pošteni trgovci: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10
w0lfram_ je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2010., 15:13   #236
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Pored 2 para zdravih ociju nikako da Splayer ukrotim da mi se starta u malom prozoru.
So pls, help
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 08:57   #237
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,285
Zanimljivo je da meni GOM player uopće ne prikazuje titlove,a WM player ih prikazuje.U čemu je tu caka?
locks je online   Reply With Quote
Staro 07.09.2010., 21:35   #238
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,390
Je li netko pokušao pokrenuti hardversku akceleraciju na Intelovoj HD grafičkoj kartici integriranoj u neki i5 procesor?
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2010., 10:53   #239
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
ima netko ideju kak splayeru rec da defoltno trazi CRO subtitlove?
i furthermore , kad skine titl , sprema ga u jedan folder.nazove titl ko film , ali doda mu na kraju jezik na kojem je , znaci "film bluray rip 720p.eng.srt"

jel moze mu se nekak rec da ne stavlja to "eng" na kraju?
to mi jesmo bitno zato sto pametni bluray player preko mreže ne vidi titl ako nije identicnog naziva kao film.
a vidi ga s DVDa ili USB-a.

Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2010., 00:12   #240
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,862
Nova verzija SPlayera, 3.6 je jos vise ogoljena sto se postavki tice.
Titlove vise uopce nije moguce iole prilagoditi. Ostale su 2 klikabilne kucice i 6-7 uzoraka titlova za odabrati, to je sve :/
Vratio sam se nazad na 3.5. Nova, 3.6 verzija mi djeluje vrlo povrsno odradjena, mada je stabilna.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na