Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.01.2020., 16:07   #1
lord051
Premium
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 442
Kamera na kamp prikolici

Ekipa,

evo jedna tema, za ideje.

Imamo obiteljsku kampicu, koja je u sumi, nema struje, nema vode, signala za mobitel tj internet signala ima, moze se manje vise neometano s te lokacije koristit internet.

Znamo da se mota cudna ekipa tamo, koja nazalost radi stetu svima, e sada, ja bi to pokusao snimit, na koji nacin to sve skupa mogu izvest a da to bude dovoljno kvalitetno (ne ocekujem kvalitetnu nocnu snimku) i naravno zanima me da mi bude financijski isplativo. Pod financijski isplativo smatram sto manje ulaganje jer u slucaju da taj netko nadje kameru naravno da ce je otudjit i/ili unistit...

Nisam bas upoznat sa mini kamerama i slicno, koliko mogu snimat na neku bateriju svoju, da se aktiviraju samo na pokret mozda. Takodjer dali ja pristupim sadrzaju samo kada uzmem kameru i spojim na komp, ili se moze nesto i s uploadanjem na cloud, ali ta verzija ce mi bit skuplja sigurno, tako da mi je vjr i ona prva opcija prihvatljiva... Zna proci i po mjesec dana da se ne spustimo do vikendice.

Uglavnom, vjerujem da ste imali slicnih potreba, pa mi imate nesto za preporuciti...
lord051 je offline   Reply With Quote
Staro 20.01.2020., 16:14   #2
strgani
Premium
 
strgani's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb-Križevci
Postovi: 552
Citiraj:
Autor lord051 Pregled postova
Ekipa,

evo jedna tema, za ideje.

Imamo obiteljsku kampicu, koja je u sumi, nema struje, nema vode, signala za mobitel tj internet signala ima, moze se manje vise neometano s te lokacije koristit internet.

Znamo da se mota cudna ekipa tamo, koja nazalost radi stetu svima, e sada, ja bi to pokusao snimit, na koji nacin to sve skupa mogu izvest a da to bude dovoljno kvalitetno (ne ocekujem kvalitetnu nocnu snimku) i naravno zanima me da mi bude financijski isplativo. Pod financijski isplativo smatram sto manje ulaganje jer u slucaju da taj netko nadje kameru naravno da ce je otudjit i/ili unistit...

Nisam bas upoznat sa mini kamerama i slicno, koliko mogu snimat na neku bateriju svoju, da se aktiviraju samo na pokret mozda. Takodjer dali ja pristupim sadrzaju samo kada uzmem kameru i spojim na komp, ili se moze nesto i s uploadanjem na cloud, ali ta verzija ce mi bit skuplja sigurno, tako da mi je vjr i ona prva opcija prihvatljiva... Zna proci i po mjesec dana da se ne spustimo do vikendice.

Uglavnom, vjerujem da ste imali slicnih potreba, pa mi imate nesto za preporuciti...
Prvo sto mi pada na pamet je da neki mob s mobilnim podacima staviš tamo s upaljenom kamerom i stream napraviš..neki eksterni punjač ili ups za napajanje..
To je najmanje postavljanja i smišljanja gluposti što ti treba..
Al puno toga može poć po krivu..
strgani je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.01.2020., 22:49   #3
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Hmm, sad sam se sjetio onih kamera sto po sumama slikaju zivotinje, nakelje negdje na drvo i to je to.

Ovako nesto nac = https://www.amazon.com/Victure-Activ...f56cfb_p_2_i_p
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na