Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.05.2011., 12:09   #841
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Adm mi je na drugom dijelu grada i nemam baš mogućnosti vrijeme trošit da odem do njih a hitno mi treba jedna komponenta.
Ako je sada naručim jel je mogu očekivat sutra?I koliko je dostava za Zg?Jel tko tako naručivao?
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 29.05.2011., 12:21   #842
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
mislim da ako i sutra naručiš da bi trebao dobiti isti dan
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 17:39   #843
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Dakle dođem aj u ADM vratit hard koji je vrisnuo, i lik mi veli da ga ja moram o svoj trošak slat u ameriku jel mi je garancija 3 godine kod njih a kod seagate-a još dvije godine, a na računu mi lijepo piše da je 60 mjeseci, nema nikakvih sitnih slova ni nikakvih zvjezdica.
Na jamstvenom listu također...
I baš ih briga neće mi uzet hard i doviđenja.
Lik mi veli da sam ja pristao na uvjete proizvođača iako ti uvjeti nigdje ne pišu, sve u svemu jedno veliko odjebavanje!
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 17:51   #844
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
kontaktiraj udrugu potrošač i raspitaj se kakva su ti prava jer to nigdje nije pisalo niti si znao za te uvjete (3+2amerika)
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 17:51   #845
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Ako na računu piše 5g., onda ga moraju uzeti. Napiši im pismo o tome i priloži kopiju računa na kojem piše kolika je garancija te usput obećaj prijavu DI ako ne uzmu hard. Obavezno ga pošalji preporučeno, može i s povratnicom. Počekaj zakonski rok od 15 dana da ti odgovore, pa ako odgovor bude negativan, napiši prijavu uz prilog svih dokumenata.

EDIT: tebe se ne tiče gdje je dodatna garancija ostvariva jer na računu piše 5g. koje garantira ADM tj. generalni zastupnik za Seagate u HR.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 18:07   #846
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Vidim na stranici njihovoj da pise da je od 1.9.2009, garancija 3 godine ja sam kupio prije tog, upravo je i bila ideja da cu sljedece to napravit, još cu ih sad nazvat da ih zadnji put pitam, a nakon tog šaljem preporučeno
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 18:12   #847
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Ne zovi - šalji pismo. Telefonski razgovor nije dokaz. Pismo je.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 18:18   #848
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Ma nije bed nazvat cu ih samo da ih pitam jel to zbilja potrebno, jer mi se čine ok likovi, mislim da je to i pošteno od mene. a onda šaljem poštom i žalim se i šta već....
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 19:03   #849
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Napiši dopis - primjer imaš u mom sigu za vraćanje na daljinu.

Pozovi se na zakon o obveznim odnosima:

Citiraj:
Obveza trgovca

Članak 5.

(1) Trgovac je dužan potrošaču ispuniti ugovor u skladu s odredbama ovoga Zakona i propisima obveznog prava.
(2) Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu.
(3) Trgovac je u slučaju nedostatka kod obavljene usluge dužan, na zahtjev potrošača, vratiti iznos plaćen za tu uslugu, sniziti cijenu usluge ili otkloniti nedostatak obavljene usluge.
(4) Potrošač može u slučaju iz stavka 2. i 3. ovoga članka zahtijevati povrat plaćenog iznosa samo ako je prethodno dao trgovcu primjereni rok za ispunjenje ugovora.
(5) Nedostatak na proizvodu, odnosno obavljenoj usluzi, kada je to nužno, dokazuje se vještačenjem u za to ovlaštenim ustanovama ili uz pomoć ovlaštenog sudskog vještaka, a troškove vještačenja snosi potrošač ili trgovac, ovisno o rezultatu vještačenja.
(6) Trgovac je dužan, u tijeku jamstvenog roka, popraviti u primjerenom roku neispravan proizvod potrošaču koji je predao jamstveni (garancijski) list, ili, ako to nije moguće, umjesto istoga predati mu proizvod koji je ispravan.
I to slijedi:

Citiraj:
PREKRŠAJNE ODREDBE

Članak 144.

(1) Novčanom kaznom u iznosu od 10.000,00 do 100.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako:
......

– na zahtjev potrošača proizvod za koji mu je predao jamstveni (garancijski) list i u tijeku jamstvenog roka ne popravi u razumnom roku ili umjesto toga nije predao proizvod koji je ispravan (članak 5. stavak 6.),

.....
Ishod : 99.99% pozitivan odgovor uz bajne isprike zbog greške djelatnika koji nije bio informiran... Novi hard + novo jamstvo + možda i poklončić isprike

0.01%: negativan odgovor iz bahatog neznanja i automatizmom najmanje 10.000 kuna kazne I opet ti dobivaš hard disk....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 19:11   #850
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Išao sam se ja žalit gore vlasnicima tako i rekli su mi da su oni usmeno rekli tada kada su prodavali da vrijedi samo 3 godine, tako da sumljam da će bit isprike i sl. također mi je lik rekao da ukoliko se odlučim na tu opciju da idem na sud da su to moja rječ protiv njegove jer na jamsvenom listu ne piše datum i kao mogao sam ga bilo kada isprintat, a na samom računu ne piše ništa o garanciji.

Uglavnom rekao mi je da kao pošaljem neki mail njima i da će ga oni prosljedit seagate-u.

Nisam baš tako nešto očekivao od njih, ali dobro

Edit: hard sam platio gotovinom i imam račun, ubiti platio sam karticom pbz (maestro)
__________________


Zadnje izmijenjeno od: NinjaZec. 03.06.2011. u 19:18.
NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 19:34   #851
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Dobio si upute. Nikakav mail, nikakav sigejt.
Dali su ti jamstveni. Na njemu ne mora pisati ništa. Nije tvoja briga što na računu ništa ne piše.


Korak 1.

Napiši dopis u kojem ćeš opisati cijelu situaciju. Nakraju postaviš pitanje: Dali oni tebi odbijaju reklamaciju hard diska za koji su ti dali jamstvo od 60 mj i koji su ti dužni napraviit temeljem članka 5. ZOO-a? Također ih podsjeti na kaznenew odredbe. Stavi im kopije sve dokumentacije.

Korak 2. Sa odgovorom prijava DI.

Nema tu suda.


BTW. tko je uvoznik?

BTW2. nepostoje uvjeti iznad zakona, a kamo li uvjeti proizvođača koji nije u RH.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 19:38   #852
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
ma nemam pojma ko je uvoznik a i nije da me briga, napravit ću to što si mi savjetovao, budem ovdje još napisao šta je bilo od svega toga, jel ima smisla ić u udrugu za zaštitu potrošača?

Hvala na savjetu, nije da mi je baš toliko stalo do hard diska ali jako mi smeta ovo prodavanje magle, i muljanje, jeb* ih 500gb hard disk, stvarno jako bezobrazno od njih ako ništa barem zbog brige o potrošaču i vlastitog imidža, ali ok.

Edit: kako se točno piše dopis? što je uopće dopis i u kojem obliku se on šalje?
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 19:51   #853
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor NinjaZec Pregled postova
ma nemam pojma ko je uvoznik a i nije da me briga, napravit ću to što si mi savjetovao, budem ovdje još napisao šta je bilo od svega toga, jel ima smisla ić u udrugu za zaštitu potrošača?

Hvala na savjetu, nije da mi je baš toliko stalo do hard diska ali jako mi smeta ovo prodavanje magle, i muljanje, jeb* ih 500gb hard disk, stvarno jako bezobrazno od njih ako ništa barem zbog brige o potrošaču i vlastitog imidža, ali ok.

Edit: kako se točno piše dopis? što je uopće dopis i u kojem obliku se on šalje?
Uvoznik ti je bitan jer po serijskom broju možeš provjeriti kolika je garancija.
Sad, neznam jesi li dobio žutu nalčjepnicu ili nekakav drugi oblik jamstva.. Možda je i propao pa sad seru zjake u ADM-u da nebi ispunili svoje zakonsku obvezu...


No idemo redom.

na a4 napišeš (primjer sa vraćanjem na daljinu):


Code:
Ime Prezime
Vaša adresa 
10000 Zagreb

                                                                       Protis d.o.o 
                                                                       H. N. Preporoda 35
                                                                       44 000 Sisak

zagreb,  15. prosinac  2010.


Poštovani,

temeljem članka 45. Zakona o zaštiti potrošača raskidam ugovor/trgovinu pod
brojem (račun, ili kako već oni vode).




 _______
 (ime i prezime)

Priložena dokumentacija:

1. Kopija računa
2. Kopija dostavnice (gdje piše datum kad ste primili paket)

U sredini napišeš onaj opis... i pitanje... i traži detaljno objasnjenje ako je odgovor negativan.

Potpišeš, (skeniraš/slikaš/fotokopiraš reda radi za prijavu) ubaciš u kuvertu, odeš u poštu i pošalješ preporučeno sa povratnicom.
Cijena negdje 11 kuna.

I to je to.

Kad dobiješ nazad ispuniš online prijavu sa skeniranim dokumentima Državnom inspektoratu.

Mada ti kažem da od 20 dopisa nijedan nije bio negativan....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 03.06.2011. u 19:56.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 20:08   #854
NinjaZec
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: SK/ZG
Postovi: 209
Nezmam pojma tko je uvoznik jedino što sam dobio je hard disk bez ikakve kutije na njemu ima naljepnica od harda sa sn i jos nekim brojevima, ima neka mala bijela naljepnica di piše adm i kemijskom napisano 8.4 i to je to. imam račun na kojem je datum i zaklamano s njim jamstvena izjava di piše da je garancija 60 mjeseci, ništa drugo nisam dobio, dakle hard sam praktički dobio u ruke (bulk).
__________________

NinjaZec je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2011., 20:39   #855
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Samo ti pošalji dopis.

Na njega imaju 15 dana da ti pismeno odgovore od dana primitka (pisat će ti na papiriču koji ćeš primiti). Ako ne, prijava inspektoratu i 10-100k kuna kazne zbog ne odgovaranja na pisani prigovor (zakon o zaštiti potrošača, članak 8). Sve dokaze i potvrde naravno sačuvaj.


Ne zabravi nas izvjestiti tu šta ti jave.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2011., 09:21   #856
Master_Hrc
Premium
Moj komp
 
Master_Hrc's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb/Bec
Postovi: 1,113
Kako me ljute ovakva sranja da se idu ciganit za pisljivi hard...od par stotina kuna....odmah mi tlak skoci na 500.......

Svaka cast Alfa na trudu i kaj helpas ekipi zbog ovakvih sranja....mislim da bi te trebali postavit za nekog pocasnog clana foruma


Master_Hrc je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2011., 14:19   #857
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Nije potrebno, volim pomoći ako mogu...
A kad ljudi jave ishod na taj način pomognu i drugima...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 04:06   #858
sharyn
Premium
Moj komp
 
sharyn's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: grubišno polje
Postovi: 553
politika...

pozz bećari

Pošto planiram uzet monitor u admu (DELL U2311H) zanima me kakva je politika adm-a sa mrtvim i zapelim pikselima. Monitor planiram uzet preko web shopa.
Da li oni sa robom šalju i račun? Jer tokom prijašnje kupnje nisam dobio nikakav račun ni ništa...

lp
sharyn
__________________
sharyn je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 06:28   #859
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Nisi dobio račun? Čisti prekršaj za prijavu DI.
Što se tiče mrtvih pixela, to ovisi o politici proizvođača, a ne prodavača. Osim toga, ako naručuješ putem web shopa, vrijedi ona kvalifikacija za kupnju robe na daljinu tj. da robu možeš vratiti bez ikakvog razloga 7 dana od primanja.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 08:37   #860
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Daju račun...može biti da su samo zaboravili (valjda bi ti mogli poslati i kopiju preko maila) - ne treba odmah sve na DI.....barem ih pitaj.....
denied je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 08:47   #861
microsoft66
Premium
Moj komp
 
microsoft66's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: VK
Postovi: 1,186
ni meni nisu poslali račun ali sam im to javio preko emaila i omdah su poslali..
microsoft66 je offline   Reply With Quote
Staro 07.06.2011., 10:20   #862
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor sharyn Pregled postova
pozz bećari

Pošto planiram uzet monitor u admu (DELL U2311H) zanima me kakva je politika adm-a sa mrtvim i zapelim pikselima. Monitor planiram uzet preko web shopa.
Politika im je sigurno kao što uvoznik/dell daje za taj monitor. Ako nije no dead/stuck pixel garancija pokriven si kupnjom na daljinu. Pogledaj moj potpis - kako vratiti robu u webshop u roku od 7 dana od primitka...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2011., 20:04   #863
donbon
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Katolibanovina Apsurdistan
Postovi: 175
Kupovao sam WD book crni externi HDD.
Prije kupnje sam pogledao na ADM stranici koliko košta i isprintao sam si cijenu i sliku sa njihove stranice. Ako dođe do neke zabune da im pokažem šta tražim. HDD je koštao 600 kuna sa PDV-om.

Dok su još bili u rupi.Dolazim u dućan. Dobar dan, htio bih taj i taj HDD.Da li imate. imamo.
Donosi on meni HDD i počne printat račun. Kaže cijena 685 kuna.
Ja, gledam čudim se, kako? Izvalčim isprintan papir i kažem a zašto ovdje piše 600 kuna?
Gleda on, počeo zamuckivat, malo se ucrvenio.

Ne znam jel me htio oženit za 85 kuna, ali muljanje mu nije uspjelo.
donbon je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 15:06   #864
Xan
networking wannabe guru
Moj komp
 
Xan's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 997
inače sve kupujem u ADM-u, ali ne primaju American a moram iz usluge kupit jedno računalo na njega i pokušavam nać neki normalan dućan di mogu doć ko čovjek i kupit komponente na licu mjesta a da nije skuplji za 30% od ADM-a

jel ima tko kakvu preporuku?
__________________
Quotation from the Bhagavad Gita famously quoted by J. Robert Oppenheimer upon witnessing the detonation of the first atomic bomb.

Also quoted numerous times by overly melodramatic players of Unreal Tournament upon detonation of the Redeemer weapon.

"Now I have become death, the destroyer of worlds who has come to annihilate everyone."
Xan je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 15:50   #865
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 15:53   #866
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Bas i ne, ako je to namjenjeno covjeku u postu iznad..
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 16:39   #867
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
štos to događa? nitko vise nema beskamtno na rate s amexom(osim linksa). il se bankama to ne sviđa il trgovine neš filozofiraju.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 16:59   #868
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
štos to događa? nitko vise nema beskamtno na rate s amexom(osim linksa). il se bankama to ne sviđa il trgovine neš filozofiraju.
Zbog toga links ne daje popust na gotovinu jer je to uvjet da mogu imati beskamatno na rate i plaćaju manju proviziju i slično. Barem sam tak čul.

Zadnje izmijenjeno od: TheBEaST. 24.06.2011. u 17:07.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 17:54   #869
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Zbog toga links ne daje popust na gotovinu jer je to uvjet da mogu imati beskamatno na rate i plaćaju manju proviziju i slično. Barem sam tak čul.
Niti jedna trgovina IT robom, AFAIK, ne daje popust na gotovinu, nego *povecavaju* cijenu za karticne transakcije (i to bez iznimke), sto ne samo da krsi nekoliko vazecih zakona mile nam Banane, nego je za neke kartice (recimo debitne) potpuno kretenski i suludo.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 24.06.2011., 18:58   #870
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Niti jedna trgovina IT robom, AFAIK, ne daje popust na gotovinu, nego *povecavaju* cijenu za karticne transakcije (i to bez iznimke), sto ne samo da krsi nekoliko vazecih zakona mile nam Banane, nego je za neke kartice (recimo debitne) potpuno kretenski i suludo.
Jep, konkretno recimo u ADMu je ItemA cijenjen par postotaka manje nego u Linksu, ali cim placas karticom, tih par postotaka prednosti se istopi kad ti lik kaze da je cijena veca 7-8% kad placas karticama i da on tu nis nemre... Nisam neki pravnik pa da znam jel to legalno, al' meni tak svejedno, kad imam kes uzmem u ADM-u jer je blizu, kad nemam onda kartica pa u Links.

Naravno da na ADM webu pisu cijene za kes, uvjeti placanja su navedeni u mikroskopskom linku na dnu stranice gdje pise da se za kartice (diners, amex) peglaju cijene iz nekog excel cjenika.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na