Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Hardverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2013., 14:24   #1
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Fotić odlazi il nešto...

Imam fotić Olympus mju 840 star je nekih cca 5 godina možda i malo više i u zadnjih pola godine je počeo ponekad kad fotkam davat nekakve crte preko slika, al samo ponekad uglavnom je dobro uslikao i danas ga upalim kad mi na LCDu njegovom ovakva slika:



i uslikam ja to reko da vidim hoće ju takvu uslikat da nije možda LCD display samo otišo, al nije nego ju baš takvu uslika kakvu ju i prikazuje, ne znam šta da napravim mislio sam ga otvorit pa pogledat dosta sam vješt u tom, al ne znam šta da gledam, pa ako netko ima prijedlog slobodno pucajte.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2013., 20:55   #2
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Može biti da je jedan od flat kablova otišao što bi bilo najjeftinije, u suprotnom, mislim da se popravci baš i ne isplate.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2013., 20:58   #3
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Danas ga otvaram i ispadne mi iz njega dok sam ga rastavljao neko malo željezo i mučim se još uvijek ne znam di ide jer nisam vidio kad je ispadalo di je bilo, a prije nego mi je ispalo sve fotkam fino reko da znam stavit kasnije, a na netu ko za peh nema nigdje tutorial neki ni service manual.

EDIT:
Našo sam za u1020 to je u principu isti ko moj samo ima više mpx od mog, pa ću sad slagat po njemu, javim rezultate.

EDIT2:
Na žalost nisam imao sreće i dalje isto, sad ne znam koji je kabel nastrado, al vrlo vjerovatno ovaj šta ide iz leće jel ako u meniju izgleda sve ok nema koji drugi bit, pročačkam ovih dana i naručim taj kabel pa vidim oće se šta promjenit.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 17.11.2013. u 15:18.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na