Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kriptovalute
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.06.2021., 13:50   #7711
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,981
Definitivno nije novac, kao neko digitalno zlato može proć. Po meni je budućnost crypto fiat, to se već uostalom sprema. Što znači da običan crypto neće nestati ali će ga sa vremenom zabraniti kao sredstvo plaćanja. Ostat će kao financijska spekulacija, što je i sada.
Mislim, glave padaju kad probaš prodavati svoje proizvode za bilo što osim US dolara, a tu ima ljudi koji stvarno vjeruju da će decentralizirane crypto valute nad kojima središnje banke nemaju nikakvu kontrolu biti zamjena za fiat. Da su to htjeli, onda prije 50-ak godina sigurno ne bi rušili zlatni standard.



A ovi iz El Salvadora su stvarno genijalni, od svih crypta koje su mogli izabrat kao sredstvo plaćanja, odabrali su vjerojatno onaj koji je za to najgori. Imalo bi više smisla da su stavili dogecoin.


Jedva čekam da počnu kupovat i slat btc uokolo, čitam po našim stručnim portalima da "kriptovalute nemaju nikakve naknade"
Exy je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2021., 22:52   #7712
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,393



Satoshi je s Bitcoinom prvi put u praksi riješio matematički problem double-spendinga, odnosno mogućnost da se "nakupina brojeva" prebaci s jedne (prve) adrese na drugu, u isto vrijeme brišući te brojeve s prve adrese, bez posrednika.

PoW sustav kojeg je osmislio za tu operaciju koristi nodove i majnere, koji svojim radom rješavaju zadatke i bivaju nagrađeni za isto, dok istovremeno verificiraju i izvršavaju samu transakciju.

Tim potezom ne samo da je izbacio iz igre potrebu za centralnim posrednicima, već je i dao mogućnost malim ljudima da nešto zarade ako se uključe u te procese, time potičući ljude iz cijelog svijeta da se uključe, šta dodatno ojačava cijeli sustav i čini ga decentraliziranijim.

I ne samo to, da bi sustav funkcionirao dugoročno, Satoshi je osmislio mehanizam adaptivnog difficulty-ja i halvening, u koje sad neću ulazit, no sve o tome je dostupno na netu, pa tko voli nek izvoli.

Također, Satoshi (grupa ili pojedinac) je iz Bitcoina izbacio najranjiviju kariku - sebe, te s razlogom ostao anoniman. Tim potezom je osigurao budućnost sebi i Bitcoinu, jer bi u protivnom riskirao da ga uhvate i maltretiraju, s obzirom da je s Bitcoinom uveo neželjenu pomutnju u svijetu tradicionalnih valuta (čitaj: banki).

I sam je ugravirao razlog zbog kojeg je stvorio Bitcoin u genesis block Bitcoina (prvi izmajnani blok - google it).


To što si napisao sa Satoshijem su teorije zavjere, jedna velika glupost. BTC je popularan isto kao i neke druge stvari na koje nas se tjera ovih dana/mjeseci, a o tome ne bih ovdje. Netko će prihvatiti način na koji to funkcionira, netko neće i to je to.
-->
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Upravo to se već i ponavljalo ovdje mnogo puta, keš-gotovina se štampa po potrebi, tko to štampa? Centralizirane Vlade koje kontroliraju sve.
Na to neću trošiti riječi jer je općepoznato da je ovaj današnji monetarni sistem globalna prevara na koju smo svi nasjeli jer su nas prisilili na to.

Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Ako hoćemo slobodu tržišta u ovom današnjem dobu to su jedino kriptovalute.

Pa evo sam si rekao keš se ukida, dakle postati će virtualni-digitalni novac i u čemu je onda razlika? Kripto tipa BTC barem ima određenu količinu dok ovaj digitalni keš će se još lakše i brže moći štampati, neograničeno... bez kontrole za uhljebe i korupciju i za njihove apartmane na moru.

Fizički novac još kak tak možeš iskontrolirati, ali gdje ćeš kontrolirati digitalni novac... ma nema tog Boga koji će moći zaustaviti korupciju kad im se otvori taj svijet. Ekipa to još ni ne kuži, a kad skuže.. nema im kraja.

USDT već imamo, sad će to samo iskopirati na sve druge poznate državne valute i reći otkrili smo novu toplu vodu.
I jedno i drugo se može kontrolirati, tj. kontrolirat će se jer nitko od političkih marioneta neće prihvatiti crypto (ili općenito digitalne) valute u ovakvom stanju, morat će se omogućiti kontrola. Znači nešto tipa stable coina s mogućnošću kontrole. To će ti onda vezati uz tvoj OIB i socijalni kreditni rejting i ako nisi poslušan, glavonja će jednostavno na tebe staviti X i slikaj se.

Citiraj:
Autor Neo-ST Pregled postova
NHF, ali ovako nešto može izjaviti samo netko tko ne shvaća Bitcoin u potpunosti.

Ajmo od početka krenit, zašto je Bitcoin uopće dobio moment i postao popularan ako je scam i obična nakupina brojeva?
Šta su to ljudi prepoznali u njemu da bi ga počeli koristit, majnat, trejdat itd. ?
Koja je to bila početna vrijednost koju su ljudi primijetili i vidili budućnost u tome ?

To ti je za domaći uradak, pokušaj odgovorit bez da pogledaš u rješenje. Ako pak ne možeš, klikni na spoiler




Satoshi je s Bitcoinom prvi put u praksi riješio matematički problem double-spendinga, odnosno mogućnost da se "nakupina brojeva" prebaci s jedne (prve) adrese na drugu, u isto vrijeme brišući te brojeve s prve adrese, bez posrednika.

PoW sustav kojeg je osmislio za tu operaciju koristi nodove i majnere, koji svojim radom rješavaju zadatke i bivaju nagrađeni za isto, dok istovremeno verificiraju i izvršavaju samu transakciju.

Tim potezom ne samo da je izbacio iz igre potrebu za centralnim posrednicima, već je i dao mogućnost malim ljudima da nešto zarade ako se uključe u te procese, time potičući ljude iz cijelog svijeta da se uključe, šta dodatno ojačava cijeli sustav i čini ga decentraliziranijim.

I ne samo to, da bi sustav funkcionirao dugoročno, Satoshi je osmislio mehanizam adaptivnog difficulty-ja i halvening, u koje sad neću ulazit, no sve o tome je dostupno na netu, pa tko voli nek izvoli.

Također, Satoshi (grupa ili pojedinac) je iz Bitcoina izbacio najranjiviju kariku - sebe, te s razlogom ostao anoniman. Tim potezom je osigurao budućnost sebi i Bitcoinu, jer bi u protivnom riskirao da ga uhvate i maltretiraju, s obzirom da je s Bitcoinom uveo neželjenu pomutnju u svijetu tradicionalnih valuta (čitaj: banki).

I sam je ugravirao razlog zbog kojeg je stvorio Bitcoin u genesis block Bitcoina (prvi izmajnani blok - google it).


To što si napisao sa Satoshijem su teorije zavjere, jedna velika glupost. BTC je popularan isto kao i neke druge stvari na koje nas se tjera ovih dana/mjeseci, a o tome ne bih ovdje. Netko će prihvatiti način na koji to funkcionira, netko neće i to je to.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 14:43   #7713
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Što se dogodilo danas da su neki coini imali velike kratke dropove: XRP, USDT, Cardano, Solana, Tron, itd...
lit je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 14:47   #7714
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
gdje su imali? Oibcno to znaci ili kupuju big boys, ili se jednostavno nezna kam bi, a u ovom slucaju je vjerojatno jer svi cekaju ko napete puske jer BTC trenutno denca na resistancu, ali bas onak denca, nezna bi li ili nebi, IMO nece, pa sad kak BTC denca tak ostali spekuliraju...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 16:02   #7715
lit
Premium
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: hr
Postovi: 972
Na coinmarketcap grafovima se to vidi.
lit je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 16:29   #7716
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Aha, na binance se ne vidi... Vjerojatno low volume onda pa netko kliknuo sell ili buy kamo je vec spike usmjeren.
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 16:35   #7717
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Ima neki razlog za trenutni skok btca i ostalog?
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 16:37   #7718
goc_mails
low_rider
Moj komp
 
goc_mails's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 471
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Na coinmarketcap grafovima se to vidi.

Prdnula bila stranica.
__________________
A bu bu....
goc_mails je online   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 16:38   #7719
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor lit Pregled postova
Na coinmarketcap grafovima se to vidi.
Mislim da se negdje spominjalo da je CMC imao problema danas, tako da je vjerojatno do njih.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2021., 17:24   #7720
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
Bio je tether na cent na tome, ionak je gecko bolji.

Sent from my RMX2001 using Tapatalk
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2021., 16:49   #7721
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2021., 08:55   #7722
AiM
Premium
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 355
rizik je tu negdje podjednak. Samo idiot bez insiderskih informacija može trgovati na našoj burzi. Močvara teža, što pokazuje i slučaj s Agrokorom.
AiM je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2021., 01:50   #7723
exzzy
Premium
Moj komp
 
exzzy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 843
__________________
exzzy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 09:31   #7724
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Ima li negdje normalan izvor za pratiti bitnije crypto vijesti? Neke malo kvalitetnije, da nije shilling smeće.

Obično sam sve preko twittera radio, ali od prošlog tjedna su mi ograničili pristup ukoliko ne unesem broj mobitela, na što sam odgovorio brisanjem računa.

Ili ću otvoriti novi račun, ili mi je možda bolje naći drugi izvor.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 09:57   #7725
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,922
https://cryptopanic.com/news


to ja koristim. po naslovima vec dosta skuzis...
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 10:00   #7726
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,058
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ima li negdje normalan izvor za pratiti bitnije crypto vijesti? Neke malo kvalitetnije, da nije shilling smeće.

Obično sam sve preko twittera radio, ali od prošlog tjedna su mi ograničili pristup ukoliko ne unesem broj mobitela, na što sam odgovorio brisanjem računa.

Ili ću otvoriti novi račun, ili mi je možda bolje naći drugi izvor.

Realest news in crypto
https://coinjazeera.news/
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2021., 12:52   #7727
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Realest news in crypto
https://coinjazeera.news/
Zadnji članak u 12/2020.

Citiraj:
Autor geronimo_2 Pregled postova
https://cryptopanic.com/news


to ja koristim. po naslovima vec dosta skuzis...
Pogledam. Mislim da sam koristio to prije nekoliko godina, da su se mogle filtrirati vijesti po coinovima itd.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2021., 22:23   #7728
user_Ime
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2020
Lokacija: Lokacija
Postovi: 42
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ima li negdje normalan izvor za pratiti bitnije crypto vijesti? Neke malo kvalitetnije, da nije shilling smeće.

Obično sam sve preko twittera radio, ali od prošlog tjedna su mi ograničili pristup ukoliko ne unesem broj mobitela, na što sam odgovorio brisanjem računa.

Ili ću otvoriti novi račun, ili mi je možda bolje naći drugi izvor.
20kn bon-bon sim kartica na bilo kojem kiosku. iskoristiš broj za potrebe verifikacije. ostalo budeš dobar pa daš na neki od kao rtl pomaže djeci ili tako nešto
user_Ime je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2021., 23:27   #7729
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor user_Ime Pregled postova
20kn bon-bon sim kartica na bilo kojem kiosku. iskoristiš broj za potrebe verifikacije. ostalo budeš dobar pa daš na neki od kao rtl pomaže djeci ili tako nešto
Već sam obrisao račun tako da nema potrebe raditi kombinacije.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 12:56   #7730
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Savjet. Tele sam za kripto.

Želim kupiti nekoliko vrsti kripta, žena davi, pa ću kupit neku siću, nove valute, 6 kom po 500 kn, za mir u kući.

Nisam dosad imao brige s tim, pa me zanima postoji li neki sajt, gdje mogu kupovat/prodavat. Malo sam tražio online, ali sve su informacie i ne baš user friendly pa me malo zbunjuje.

Našao sam Kriptomat, kao EU only. E sad, jel je to mjesto gdje samo držim svoje novčiće, pa ih putem njihove usluge koristim, ili je svojevrsna burza?

Ugl., trebam online burzu, gdje mogu kupit i čuvat kriptovalute. Koju preporučate?
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 13:09   #7731
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,319
Imaš ih mali milijun, npr. Binance, Kraken,...
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 13:28   #7732
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Baš se regao na binance na mobu, i tražili me verifikaciju, osobna, selfie ... odradio sve to, i piše da će verifikacija trajati do 05.08.2021. U međuvremenu mi neda napraviti depozit, tj. mogu samo gledati aplikaciju do verifikacije.
Jel to inače tak dugo traje il ovo neka nova fora?
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 14:02   #7733
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Po meni idi na Kraken ako ne planiraš to redovno koristiti. Možeš novce isplatiti natrag na račun kada želiš.

Binance je prije nekoliko tjedana zapeo za oko regulatorima, i ukinuo sve isplate koje nisu crypto. Jedini način kako možeš novce staviti na Bianance je preko kartice (pitanje je da li će i to ukinuti), ili preko druge mjenjačnice (Kraken...).

Druga stvar koju su pederski napravili je umjetno srušili tečaj EUR. Ako uplatiš EUR na Binance preko kartice, daju ti za 1EUR manje dolara nego što je trenutni tečaj u svijetu. Koliko pratim zadnjih tjedan dana, tečaj je stalno od 1% do 2% manji. Valjda se na taj način namiruju.

Uglavnom, ako planiraš kupovati crypto ponekad, a ne stalno trgovati, idi na Kraken. Možeš s računa uplatiti na njihov koliko želiš, dođe te 2kn transakcija. Ali naravno, samo radnim danom.
Imaju oni i uplate preko kartice, ali ne znam koliku naknadu uzimaju.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 14:08   #7734
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor DoxyTheCroat Pregled postova
Savjet. Tele sam za kripto.

Želim kupiti nekoliko vrsti kripta, žena davi, pa ću kupit neku siću, nove valute, 6 kom po 500 kn, za mir u kući.
crypto.com

gg wp
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 14:15   #7735
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,782
Kupovina kripta za mir u kuci - definicija oksimorona
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 23.07.2021., 14:43   #7736
DoxyTheCroat
Premium
Moj komp
 
DoxyTheCroat's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2019
Lokacija: Ivanić Grad
Postovi: 333
Pa eto, sam brak je definicija oksimorona, pogotovo kad se nađu 2 morona.
DoxyTheCroat je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2021., 09:34   #7737
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Ekipa, jeste gledali Cocos? Predviđa mu se veliki skok, bar koliko sam čitao.
https://coinmarketcap.com/currencies/cocos-bcx/
https://research.binance.com/en/projects/cocos-bcx
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2021., 09:45   #7738
dada-as
Bot Maker
Moj komp
 
dada-as's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: medjimurje, mala subotica
Postovi: 2,726
Ok, a jesi to zakljucio na ovom binance siteu sto si citao ili si malo dublje citao? Uglavnom ovaj binance site je napisan 2019te... Skok se vec dogodio pocetkom 2021, da nije to taj skok ili sad dolazi drugi. No kako god, evo ja uskocio u vagon, ide doba kad nemozes fulat altcoin pa ono...

EDIT:
Evo jedan od mene, LPT.
https://twitter.com/dadaas/status/14...034165249?s=20
Ovaj Silbert sherao, ja nasao, malo procitao, nisam nesto previse razumio, ali zvuci OK. Kak ce se sad sve izgleda pumpat, valjda ce sei ovaj, mozda vise malo se nadam...
__________________
dada-as je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2021., 10:18   #7739
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Baš volite ganjati te nove nade.
Držim se DCA metode, i otprilike sam u plusu 50-90% na 5 novčeka koje uzimam redovno, a ne boli glava. Nije 10000%, al meni sasvim ok.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2021., 13:59   #7740
Rivi
Ovo ispod nisam ja! :)
Moj komp
 
Rivi's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Split
Postovi: 1,692
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Ok, a jesi to zakljucio na ovom binance siteu sto si citao ili si malo dublje citao? Uglavnom ovaj binance site je napisan 2019te... Skok se vec dogodio pocetkom 2021, da nije to taj skok ili sad dolazi drugi. No kako god, evo ja uskocio u vagon, ide doba kad nemozes fulat altcoin pa ono...

EDIT:
Evo jedan od mene, LPT.
https://twitter.com/dadaas/status/14...034165249?s=20
Ovaj Silbert sherao, ja nasao, malo procitao, nisam nesto previse razumio, ali zvuci OK. Kak ce se sad sve izgleda pumpat, valjda ce sei ovaj, mozda vise malo se nadam...
Nisam sam zaključio ništa, jer niti imam dovoljno iskustva, a niti znanja, nego u razgovoru su mi ga spomenuli, pa sam ga malo "proguglao", ubacio koju kunu, ali nikad nije naodmet pitat. Svašta od ljudi možeš doznat...
__________________
Potpisujem!
Rivi je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na