Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.12.2013., 17:09   #301
oggy1985
Premium
Moj komp
 
oggy1985's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: kućica sa cvijećem
Postovi: 81
Citiraj:
Autor virus1 Pregled postova
Molim link o navedenoj tvrdnji, ja nemogu tu informaciju nigdje pronaći, jer iskreno imam Sapphire 7950 DualX W/Boost koja je jako slična po izvedenom hlađenju/PCB-u i jako sam zadovoljan (jedina zamjerka je onaj 1 nehlađeni memorijski čip, a vidim da i ova nova pati od istog).
Treba uzeti u obzir da je ista dosta jeftinija od Toxic i Vapor izvedbi pa eto dali se isplati za razliku u cijeni?

Isto tako držim svoju 7950 grafu na 1100/1575 24/7 da neidem u detalje uglavnom nema throtlanja, pregrijavanja, vrti sve bez greške.

Zanima me info jer razmišljam o nadogradnji, znam da je nepotrebno ali jače je od mene, Hvala =)

Usput i tu preko foruma i privatno sam čuo sve pohvale za Ninu, a i uvjerio sam se da su cijene super, i neupitno je po meni to da će Nino prije riješiti RMA od nekih dućana jer je njemu stalo do svakog kupca dok si drugdje samo broj,... još samo da se uvede kartično plaćanje i peglam xD sretno.
Tom's Hardware. Performanse (MHz) u rangu prosjeka ili lošiji, a buka (jedina prelazi 53dB i proizvodi gotovo 57dB!) i temperatura (jedina na 80c!) među najlošijim rezultatima. Ovdje se radi o modelu VaporX, ali to je ~OC DualX.
__________________
"We all live under the same sky, but we don't have the same horizon." by K. A.
oggy1985 je offline   Reply With Quote
Staro 13.12.2013., 18:50   #302
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Evo jos jednog zadovoljnog kupca.

Prekjucer poslijepodne uplatim graficku, i racunam si kak ce do Bozica stici, a kad ono stigla danas poslijepodne.

Stvarno ekspresno.
Nik je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.12.2013., 02:12   #303
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Pohvale Uzi Shopu na na brzini, komunikaciji... Sve stiglo lijepo upakirano i 3570k već veselo kucka u konfiguraciji...
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 14:49   #304
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
Kako izgleda situacija sa Synology uređajima, DS214, 214play, 214se?
FitzTN je online   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 16:33   #305
ethan
Premium
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb (centar)
Postovi: 190
evo ja se upravo registrirao i sad idem naruciti nove komponente
stavio sam nick s pcekspert foruma i u produzetak imena pod dodatno polje u adresi...svugdje
ethan je offline   Reply With Quote
Staro 14.12.2013., 16:53   #306
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
Citiraj:
Autor FitzTN Pregled postova
Kako izgleda situacija sa Synology uređajima, DS214, 214play, 214se?
Nabavljivo samo se javi nini sto bih htio da ti javi cijene evo ja cekam svoj 214play
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2013., 00:33   #307
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Evo da pohvalim i s moje strane

Čovjek je poslao HD 7870 u svoj trošak s petka na subotu kako bi mi stari mogao danas igrati WoT ^^

Što da kažem, sada ima jednog više vjernog kupca, a i ubacim extra jer je ljudina!
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 00:01   #308
Eleith
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Osijek
Postovi: 1
Thumbs up Kratka recenzija vezana za Uzi Shop

Uzi Shop kratka recenzija (http://www.uzishop.hr/)

Po čemu se Uzi Shop razlikuje od konkurencije:

1.Korisnička podrška je jedinstvena, na apsolutno ugodan način.
2.Vlasniku shopa je zaista stalo do njegovih kupaca, te pomaže kada god je potrebno.
3.Cijene nisu napirlitane, štoviše, cijene su umanjene u maksimalnoj mjeri što je za pohvalu.
4.Uzi Shop se oslanja na 3 različita dobavljača kako bi garantirao dostupnost artikala sa ponude.
5.Uzi Shop je čak u stanju dobaviti nešto što se ne nalazi u originalnoj web shop ponudi.

Moje iskustvo sa Uzi Shopom

Nedavno sam bio u užurbanoj potrazi za kupovinom grafičke kartice (Asus GeForce Gtx 780 DCII OC).
Naravno, tražio sam najjeftiniju alternativu kada sam naletio na Uzi Shop, ali nažalost jedan od dobavljača nije bio u stanju isporučiti proizvod na vrijeme koje bi mi najviše odgovaralo. Kada je vlasnik odlučio ne samo kontaktirati drugog dobavljača, nego i sebi samom smanjit maržu kako bi ja, nepoznato lice dobio ono što želim. I još uz to, odgovori na upit su stizali i daleko nakon radnog vremena što nigdje nisam vidio do sada. Za razliku od ostale korisničke podrške, Uzijeva podrška ne štedi na riječima i ne preskače pitanja koja im ne odgovaraju. Nisu lijeni čak ni za objasniti stvari koje inače ne spadaju pod njihovu dužnost. Naime, kako je cijelokupna usluga izgledala nevjerovatnom,
javila se skeptičnost na mojoj strani. Bilo mi je teško povjerovati da je moguće da mi ovdje imamo takav shop pa sam tražio neku vrstu garancije. Malo sam se raspitao, te doznao da je Uzi shop registrirana pravna osoba što mi je bilo ugodno iznenađenje. Nedugo nakon toga sam odlučio ipak napraviti narudžbu i zbog toga ne žalim ni na trenutak. Štoviše, vlasnik je vlastitim novcem naručio grafičku u moje ime (ukoliko niste točno razumjeli što ovo znači, budem objasnio ispod). U tom trenutku sam bio jako ugodno iznenađen,
te odlučio da jednostavno nema razloga za daljnju sumnju. A dostava grafičke kartice je bila čak i puno brža nego što je originalna ideja bila. Računali smo da će grafička stići negdje između Božića i Nove Godine uz malo sreće, a grafička je stigla na Badnjak oko 12 sati. Vrlo ugodno spakirana, te ne otvarana uz garanciju / račun fino umotan u koverti. Ako cijenite vrlo pozitivne suradnje i očekujete pozitivnu uslugu uz racionalne cijene, onda sam svakako primoran preporučiti Uzi Shop za poslovanje. Moje pohvale gospodinu Zlatku (vlasniku).

Malo više o Uzi Shopu

1.Uzi Shop funkcionira kao web shop, što znači da zasada još uvijek nemaju fizičku poslovnicu.
2.S obzirom na gore navedeno, nije moguće postići transakciju metodom pouzeća (za sada).
3.Odabrani dobavljači Uzi Shopa nalaze se u Italiji, Francuskoj, te Njemačkoj.
4.Vlasnik shopa je Zlatko Uzelac, shop dolazi iz Umaga, te je kapital uplaćen u cjelosti.
5.Prihvatljive metode plaćanja virman, te nebankarstvo, a dostavaljaju unutar 10 dana.
6.Dostavu vrši Overseas, kupnjom artikala vrijednosti više od 2000 kn ne plaćate dostavu.

Lijep pozdrav!
Eleith je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 00:19   #309
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,532
Citiraj:
Autor Eleith Pregled postova
Uzi Shop kratka recenzija (http://www.uzishop.hr/)

Po čemu se Uzi Shop razlikuje od konkurencije:

1.Korisnička podrška je jedinstvena, na apsolutno ugodan način.
2.Vlasniku shopa je zaista stalo do njegovih kupaca, te pomaže kada god je potrebno.
3.Cijene nisu napirlitane, štoviše, cijene su umanjene u maksimalnoj mjeri što je za pohvalu.
4.Uzi Shop se oslanja na 3 različita dobavljača kako bi garantirao dostupnost artikala sa ponude.
5.Uzi Shop je čak u stanju dobaviti nešto što se ne nalazi u originalnoj web shop ponudi.

Moje iskustvo sa Uzi Shopom

Nedavno sam bio u užurbanoj potrazi za kupovinom grafičke kartice (Asus GeForce Gtx 780 DCII OC).
Naravno, tražio sam najjeftiniju alternativu kada sam naletio na Uzi Shop, ali nažalost jedan od dobavljača nije bio u stanju isporučiti proizvod na vrijeme koje bi mi najviše odgovaralo. Kada je vlasnik odlučio ne samo kontaktirati drugog dobavljača, nego i sebi samom smanjit maržu kako bi ja, nepoznato lice dobio ono što želim. I još uz to, odgovori na upit su stizali i daleko nakon radnog vremena što nigdje nisam vidio do sada. Za razliku od ostale korisničke podrške, Uzijeva podrška ne štedi na riječima i ne preskače pitanja koja im ne odgovaraju. Nisu lijeni čak ni za objasniti stvari koje inače ne spadaju pod njihovu dužnost. Naime, kako je cijelokupna usluga izgledala nevjerovatnom,
javila se skeptičnost na mojoj strani. Bilo mi je teško povjerovati da je moguće da mi ovdje imamo takav shop pa sam tražio neku vrstu garancije. Malo sam se raspitao, te doznao da je Uzi shop registrirana pravna osoba što mi je bilo ugodno iznenađenje. Nedugo nakon toga sam odlučio ipak napraviti narudžbu i zbog toga ne žalim ni na trenutak. Štoviše, vlasnik je vlastitim novcem naručio grafičku u moje ime (ukoliko niste točno razumjeli što ovo znači, budem objasnio ispod). U tom trenutku sam bio jako ugodno iznenađen,
te odlučio da jednostavno nema razloga za daljnju sumnju. A dostava grafičke kartice je bila čak i puno brža nego što je originalna ideja bila. Računali smo da će grafička stići negdje između Božića i Nove Godine uz malo sreće, a grafička je stigla na Badnjak oko 12 sati. Vrlo ugodno spakirana, te ne otvarana uz garanciju / račun fino umotan u koverti. Ako cijenite vrlo pozitivne suradnje i očekujete pozitivnu uslugu uz racionalne cijene, onda sam svakako primoran preporučiti Uzi Shop za poslovanje. Moje pohvale gospodinu Zlatku (vlasniku).

Malo više o Uzi Shopu

1.Uzi Shop funkcionira kao web shop, što znači da zasada još uvijek nemaju fizičku poslovnicu.
2.S obzirom na gore navedeno, nije moguće postići transakciju metodom pouzeća (za sada).
3.Odabrani dobavljači Uzi Shopa nalaze se u Italiji, Francuskoj, te Njemačkoj.
4.Vlasnik shopa je Zlatko Uzelac, shop dolazi iz Umaga, te je kapital uplaćen u cjelosti.
5.Prihvatljive metode plaćanja virman, te nebankarstvo, a dostavaljaju unutar 10 dana.
6.Dostavu vrši Overseas, kupnjom artikala vrijednosti više od 2000 kn ne plaćate dostavu.

Lijep pozdrav!


Oprosti(te svi), ovo je najsmjesniji tekst koji sam *ikad* procitao na PiSiEkspertu (OK, osim "Najdubljih tajni BIOS-a", ali u non-technical smislu).

BTW, ako i dalje sumnjas, pa da se ne raspitujes uokolo -> http://www.uzishop.hr/content/4-o-nama

BTW, ne objasnise nam nikad kako/zasto je Nino narucio karticu za svoje nofce?
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 00:53   #310
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Ja moguće slabije vidim, ali jel to upravo netko nakucao da je otkriće web shopa s pozadinom pravne osobe, s pripadajućim u cijelosti uplaćenim temeljnim kapitalom, registrirane pri trgovačkom sudu u domeni pozitivnog iznenađenja?
listerstorm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2013., 01:26   #311
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,128
morao si negdje ubaciti riječ "iskustvo" ili "iskustva" - čim neko ubaci u google "uzi shop iskustva" - HOPLA! evo kratke recenzije ...pola kartice si platio a pola je reklama

P.S. ovo "ugodno spakirana" ..."diskretno" si trebal napisat kao da si tangice naručio
__________________
ševa!

Zadnje izmijenjeno od: ALiEN17. 28.12.2013. u 01:33.
ALiEN17 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 06:14   #312
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,196
Bez uvrede, ali post za valjat se po podu
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 09:27   #313
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,572
Dobra stvar kod uzi shopa je sto se moze sve pokusat nabavit a ne da vam kaze nema na shopu nema kao sto bi vam napravio bilo koji drugi webshop u hr! Ja sam gotovo sve narudzbe radio sa stvarima koje nisu izlistane na webshopu a ni u HRVATSKOJ igdje tako da sama pohvala nini na trudu da nesto pronade i uzme. A cijena ista ko na amazon.de i u ostatku eu. Sigurno ima jednog vjernog kupca.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 14:25   #314
quazar912
Premium
 
quazar912's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: north-northwest
Postovi: 1,680

tip se rega ovdje samo da bi napisao par riječi u novom šopu čiji je vlasnik član ovog foruma...tu mi nešto smrdi...

naveliko se govori o susretljivosti i produženom "radnom vremenu" kako bi se izašlo u susret kupcu

Uzi šop - regana pravna osoba - a kako drugačije bi mogo izdat račun????

"vlastitim novcem kupio grafu???!! - pa kak se posluje ako ne sa vlastitim kapitalom pa tek onda naplata od kupca???



no ajmo u realnost malo...
u početku SVI idu tako sa smeškom i obečanjem da će nabavit i ptičjeg mlijeka ak treba...no s vremenom to postaje iznimka jer su ljudi sve više zahtejvni (da ne kažem zajebanti) a vlasnik/prodavač nema strpljenja za par kn zarade....pogovoto kad kupac spominje drugu trgovinu i njihovu cijenu pa ovaj prodavač vidi da ima tek 8 kn zarade ako bi iša sa manjom cijenom...

vidjećemo kak će to ić...
quazar912 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2013., 20:28   #315
mighty
Premium
Moj komp
 
mighty's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 515
Pratim ovu temu od njenog nastajanja i nisam jos procitao losu rijec o nini i njegovom ducanu. Dapace, i sam sam se uvjerio u njihovu istinitost te pohvalio covjeka i njegov nacin ophodjenja prema kupcima. Zbog toga mi nisu jasni ovi padobranci koji pisu ovakve postove bez da su sami imali ikakvog iskustva s doticnim. Ovaj komentar da covjek ima jedan post je u najmanju ruku smijesan, jer poznato nam je svima da nino daje popust za clanove foruma pa je valjda normalno da se ljudi ovdje registriraju jer zele ostvariti navedenu pogodnost. Tebi bi vjerojatno bilo draze istu stvar skuplje platiti kad tako govoris.
Prema tome, nino samo nastavite i dalje ovako i ne obazirite se na zle jezike, jer takvih ce uvijek biti, pogotovo kad nemaju nikakvog pokrica, sto im drugo preostaje. Zapravo mi ovi koji dolaze s takvim komentarima mirisu na ljubomornu konkurenciji kojoj je lakse gnojiti ovdje, nego zasukati rukave i uhvatiti se posla na svom pragu. Balkane moj....

Zadnje izmijenjeno od: mighty. 28.12.2013. u 21:28.
mighty je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 14:03   #316
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,334
Kada ovaj uzi shop ponovno počinje s prodajom tj. vlasnik se vraća s skijanja. Nešto bi si kupio tamo a koliko vidim ne rade do 8. Je li trenutna ponuda i cijene ažurni?
__________________
.
Ag008 je online   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 14:06   #317
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kada ovaj uzi shop ponovno počinje s prodajom tj. vlasnik se vraća s skijanja. Nešto bi si kupio tamo a koliko vidim ne rade do 8. Je li trenutna ponuda i cijene ažurni?
Mislim da nisu. Uvoznici ne rade do tada pa vjerujem da nema ni novih cijena....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 03.01.2014., 14:10   #318
windfucker
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
A da se s raspravom nevezanom za UZI shop prebacite gdje joj je mjesto, pod garancije i iskustva s trgovimana?
Drito to, koliko je meni poznato, nino za sada ima "djevičansku" reputaciju.
Prožvakali smo to sa duljinom jamstva već ranije, dobro da je to spomenuto transparentno (ilitiga: tko voli nek izvoli), meni osobno čovjek odrađuje jednu reklamaciju, i reći ću vam iskreno: mogao je 'ladno nabaciti grbu, i da mu "a" ne mogu reći (artikl koji je kupljen preko njega još prije "ere" UZI shopa), nisam imao papire (nisam prva ruka, prošli vlasnik mi je usmeno rekao za jamstvo, a nino odmah potvrdio, a nije morao).
Dakle: čovjek na meni neće zaraditi niti kune, artikl je već ranije prodao i sve daljnje mu je gubitak i love i vremena, izlazi mi u susret sa slanjem, kopa po svojoj arhivi da nađe račun za koji mi je mogao reći da ga više ne posjeduje, i

Dakle, namjerno nisam ništa do sada spominjao da se ne protumači kao "podilaženje", ja sam čovjeku već sada zahvalan do neba na poštenju i susretljivosti, a ono šta uspije isposlovati kod reklamacije, dobro uspije, i unaprijed nemam prigovor.
Barem toliko zahvalnosti mogu pokazati.

nino do neba
  Reply With Quote
Staro 14.01.2014., 17:31   #319
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Evo i ja obavio prvu kupovinu na ovome web shopu.. Kao što sam i očekivao, sve je prošlo savršeno dobro i profesionalno.

http://www.uzishop.hr/monitori/1664-lg-27ea53vq.html

Naručio sam monitor, drugi dan uplatio, nakon par dana monitor dolazi doma odlično tvornički upakiran, sa računom u koverti.

Sve pohvale..
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 13:04   #320
oggy1985
Premium
Moj komp
 
oggy1985's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: kućica sa cvijećem
Postovi: 81
I ja se pridružujem listi zadovoljnih kupaca UZI shopa. Naručio sam i odmah platio ASUS R9 280x i Samsung SSD još 28.11. Paket je došao jučer (17.1.), zapakiran kao atomska bomba i račun u kuverti. Dugo je trajalo jer je ASUS R9 280x ispario sa skladišta dobavljača zbog bitcoin rudara (mamicu im...). Nino je bio korektan, odmah javio i ponudio povrat novca ili čekanje, te je redovito javljao razvoj situacije. U međuvremenu je nudio druge R9 280x modele koji su se pojavljivali na skladištu dobavljača (prvenstveno Sapphire). Uz to, ponudio je da odvojeno pošalje SSD, ali sam rekao da ću pričekati oba proizvoda. Zbog skoka u cijeni R9 280x kartica (+15%) nadam se da Nino nije izgubio $$$, ali model kartice isporučen je po cijeni i točnom modelu koji je i originalno naručen i uplaćen (makar je ganjanje kartice kod dobavljača bilo teže nego pronaći tartuf od pola kike).

Jedina negativna stvar koju mogu primijetiti je da račun nema niti JIR niti ZKOD (ehm, Linić).
__________________
"We all live under the same sky, but we don't have the same horizon." by K. A.
oggy1985 je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 13:31   #321
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Nije plaćeno gotovinom već transakcijom preko računa i JIR tu nije potreban.
Citiraj:
Kada se izdaju računi koji se naplaćuju u gotovini, obveznik fiskalizacije dužan je izdavati račune koji sadrže JIR.
Sorry, ali ZKOD je?
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 18.01.2014., 14:20   #322
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Sorry, ali ZKOD je?
Valjda misli na ZKI
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 11:02   #323
oggy1985
Premium
Moj komp
 
oggy1985's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: kućica sa cvijećem
Postovi: 81
Da, mislio sam na ona dva broja koja se nalaze na računu, a koje sam do sad dobivao u svim retail i web shopovima u RH. Nisam znao da ako imaš isključivo žiralno plaćanje da ne trebaju ti brojevi.

Nini za poslovanje samo duboki Mnogi dućani bi mogli naučiti pokoju stvar od njega, a posebno odnos sa klijentima koji mu je vrh vrhova (ljubaznost, brzina i ažurnost u komunikaciji, točnost informacije, komunikacija putem foruma, maila, mobitela...). Stvarno ugodno iskustvo, a sve molim da zanemare prethodno navedeni nedostatak koji se pokazao jedino kao nedostatak u mom (ne)znanju Čovjek uči dok je živ
__________________
"We all live under the same sky, but we don't have the same horizon." by K. A.
oggy1985 je offline   Reply With Quote
Staro 19.01.2014., 11:21   #324
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Ma nema problema, hvala i tebi oggy za strpljenje, makar da si u bilo kojem trenutku zatražio povrat to bi bilo odmah riješeno.

Ali nema ni kupaca koji bi čekali toliko vremena, zato veliki respect i sa moje strane.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 11:41   #325
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Obavio ja i drugu kupnju u UZI shopu.
Nino se potrudio da mi izađe u susret da ne čekam dugo i da mi paket stigne u subotu. Svaka čast.
Brzi odgovori na upite, susretljivost i brzina slanja (kad im je u rubrici dostupno odmah).....
Preporuka!
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 20:19   #326
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Evo, nakon mukotrpnog dogovaranja sa uredništvom PC Ekspert portala, da vam ukratko predstavim novi webshop kod nas.

www.uzishop.hr

Ja sam pokretač navedenog, a cilj mi je bio nakon dugogodišnje suradnje sa ponajviše talijanskim partnerom, otvoriti shop sa prihvatljivim cijenama i širokim izborom artikala. Klasična smo online trgovina, bez lagera, a nabava artikala ide od dobavljača sa talijanskog, njemačkog i francuskog tržišta.
Pozdrav.
Zanima me kako točno funkcionira ova trgovina i da li si ti ujedno i uvoznik pošto nabavljaš robu izvana i prodaješ ovdje?
Ili si samo klasična trgovina, naručiš izvana i proslijediš kupcu?
Zanimam se za ovu tematiku jer bi i sam nešto slično pokrenuo nevezano za IT proizvode ali ima nekih prepreka pa pitam.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 20:28   #327
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor elance Pregled postova
Pozdrav.
Zanima me kako točno funkcionira ova trgovina i da li si ti ujedno i uvoznik pošto nabavljaš robu izvana i prodaješ ovdje?
Ili si samo klasična trgovina, naručiš izvana i proslijediš kupcu?
"Klasična" trgovina je i uvoznik. Ako se uvozi na ime kupca, onda je kupac uvoznik.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 20:32   #328
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,395
Uvoz vise ne postoji kao takav u EU. Postoji stjecanje dobara, sto je kod mene slucaj.

Slobodno na pm ili broj moba sa webshopa pitas detalje koji te zanimaju.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 26.01.2014., 20:38   #329
elance
Banned
 
elance's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: cro
Postovi: 299
I meni su neki ljudi objasnili da od ulaska u EU uvoz ne postoji ali se to sad zove "stavljanje na tržište", ako sam dobro zapamtio.
Također su mi rekli da ne mogu samo naručiti robu izvana i ovdje je prodavati bez deklaracije odnosno uputstava na hrvatskom jeziku i da bi trebao angažirati firmu koja će mi to raditi. Zato i pitam kako ti to obavljaš.
Imam neke ideje ali to je sve još u povojima, ako budem trebao pomoć kontaktirat ću te, hvala.
elance je offline   Reply With Quote
Staro 03.02.2014., 04:16   #330
VatroslavPCE
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 18
Pozdrav, jel postoji kakva sansa da se kod vas u ponudi nade ovo kuciste i maticna? Slazem si konfu i narucio bi sad kroz par dana i imate super cijene jedino mi ovo dvoje fali od komponenti koje mi se svidaju kod vas:
Zalman Z3 PLUS WHITE
Asrock FM2 FM2A88M EXTREME4

Ostatak konfe je ovo:
AMD Athlon II X4 750K
KINGSTON HyperX DDR3 CL9 Blu 4gbu
XFX 80 450W PSU
SAPPHIRE HD 7750 1GB GDDR5
Seagate 500GB SATA3 Barracuda, Serial ATA III, 500 GB
VatroslavPCE je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na