Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.02.2008., 20:08   #1
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
Nokia 6080 - Glup problem, tipke se same stišću za vrijeme poziva

Ovako, mamu već duže vrijeme muči jedan problem, a ja samo mislim da je ona malo zbunjena no ajde pitat ću ovdje za svaki slučaj... naime, za vrijeme poziva (nisam isprobavo jel samo sa jednog broja ili sa svih, niti dali je kad primi poziv ili i kad ona zove) stišću joj se tipke (pretpostavljam brojevi) i onda dok ja s njom razgovaram to meni pišti... nije to nonstop, ali svakih par sekundi po par tipki... e sad, ja sam joj reko da ona stisne mobitel uz lice pa da ih tako stišće, što ona demantira, pa me zanima dali postoji možda neki drugi razlog da se to dešava? hvala unaprijed
marke je offline   Reply With Quote
Staro 24.02.2008., 20:30   #2
Girrari
drug Mile
Moj komp
 
Girrari's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 356
Ako joj nakon poziva ostanu brojke na ekranu onda ih stišće licem ili je defekt na mobitelu (u tom slučaju na servis). Ako joj se to pištanje dešava samo kad ona zove i ne ostaju brojevi na ekranu nakon poziva onda je moguće da joj je samo uključen podsjetnik za minute.
__________________
Ne postoje glasni ventilatori, postoje samo nedovoljno glasni zvučnici!
Girrari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.02.2008., 20:48   #3
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,510
boljka tog moba inace je tipkovnica , tipke su vrlo tanke i recimo na nezgodan nacin spojene i moguce je da su malo preosjetljive pa reagiraju na cudan nacin ... ako 100% nije do gospodje majke i njene nepaznje , odnesi na servis ...
Router je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2008., 01:02   #4
marke
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 355
podsjetnik za minute nije sigurno, velim da se svakih par sekundi stisne po par tipki i nemoguće je razgovarat i zvuk je baš stiskanja tipke a ne podsjetnika, poziva na čekanju ili drugih signalnih tonova... licem ih sigurno ne stišće, provjereno, i čini mi se da će ipak morat na servis... dali postoji možda ona mogućnost da se isključi slanje onih DTMF signala (ili kako se već zovu) koji u biti i omogućuje stiskanje tipki za vrijeme poziva u svrhu recimo korištenja telefonskog automata?
marke je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2008., 11:36   #5
Girrari
drug Mile
Moj komp
 
Girrari's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 356
Prokopaj malo... iskreno ne znam na pamet. Mislim da Nokia ima DTMF automatski tj. da se ne može isključit kao na nekim Motorolama i LG-ima.
__________________
Ne postoje glasni ventilatori, postoje samo nedovoljno glasni zvučnici!
Girrari je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na