Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Optički uređaji
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.01.2008., 21:36   #1
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
Power calibration?

pocne mi snimat izbaciat gresku kod snimanja?! jel krepo snimca ili sto?! ajde neka mi netko objasni taj error?!
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2008., 22:02   #2
stuc
Banned
 
stuc's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Online
Postovi: 2,402
Prljava leća od lasera, ako i poslje ćišćenja izbacuje istu grešku onda je krepala.

Postoji zapravo i treća mogućnost no vrlo je mala... nekad leća "izađe" iz centra pa bi ju trebalo ponovo kalibrirati, tj. vratit na mjesto. Postoji vijak na kojem se to podešava no to je mukotrpni posao i žrtva bar 10-tak dvd-ova i kojeg cd-a.

Jednom mi je uspjelo i zanimljivo je da moraš naći balans između prženja cd-a i dvd-a. Hoću reći da najidealniji položaj za prženje/čitanje dvd-a Nije najidealniji položaj za prženje/čitanje cd-a - zato oprez.
stuc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.01.2008., 22:27   #3
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
auuuu zeznut posao a 240kn kosta nova grrr ne znam vidjet cu... mozda jos postoji neka garancija na njoj makar mi se neda zezat iskreno mislim da je rikavela prvo mi javljala gresku samo kod traxdate sad i na verbatin mislim da je osla u klinac samo sam htio da mi netko to potvrdi....

EDIT molim lock na temu jer je problem rijesen sto sam kupio novu przu ona je riknula znaci power calibration=RIP btw radi se o samsungovoj przi staroj 1god i 11dana tako da ne traju puno....

Zadnje izmijenjeno od: jurbAs. 27.01.2008. u 19:57.
jurbAs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na