Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD Radeon
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.08.2017., 19:31   #601
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Daleko od toga da je nešto bajno i savršeno... ali iskreno nije ni približno loše kako svi predviđali.

Strpiti se malo, i kroz 2 mjeseca ubosti neku AIB 56-tku za normalnu paru (ne ovu hype generiranu). I koliko god se mi sprdali s tim - AMD stvarno sredi performanse za barem 10ak % u tih par mjeseci
Naravno da bi bilo puno bolje da je odmah kako treba ali što je tu je.

Ukratko, vrlo vjerojatno ćemo dobiti "isplativiju verziju 1070tke" kroz kratko vrijeme, po meni čisto fajn.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:07   #602
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
za 4k nadjes polovnu 1080ti koja je drugi svemir. Prepreprevise.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.08.2017., 20:17   #603
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
56ica bolja od očekivanog, ako cijena bude na nivou 1070 čak ima argumente za preporučit.

64 očekivano fail. Samo ju dobra cijena moze izvuć, ali sumnjam da su ih puno i stancali tako da će biti prisutna više u teoriji (ponuda) nego u praksi (u konfama)
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:19   #604
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Za preorder čak ok cijena s obzirom na hype, naravno nitko osim fanboya ne bi trebao plaćati taj porez. Treba uzet u obzir da 1070 po trgovinama košta 4500kn, to što je jedan čovjek prodavao dvije 1080ti fe za 4300kn ne znači da je to pravilo nego iznimka.

Sve u svemu nek omoguće modanje biosa kao uvijek do sad i bit će brža od 1080 u bilo kojem naslovu, bar dok (ako ikad) nvidia ne otključa bios.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:25   #605
Igorr
Flajing super šiiiip
Moj komp
 
Igorr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zd -- Zg
Postovi: 1,664
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
za 4k nadjes polovnu 1080ti koja je drugi svemir. Prepreprevise.
O čemu ti?

Prvo i osnovno, 56tka neće biti 4k nikako, vjerojatno 3500 negdje u početku, pa kroz mjesec/dva dolje za par sto kn.

Drugo, nije baš da sam vidio nešto 1080ti za 4000kn, možda je nekad neka uletila kad se nekom žurilo. Ali u svakom slučaju to nema nikakve veze sa cijenama novih grafa na tržištu.
Uspoređuj 56tku sa cijenama novih 1070tki.

Kao što sam rekao, vrlo vjerojatno će se u bližoj budućnosti za nešto manje para od 1070tke dobiti brža kartica, tako da će to biti čisto dobra kartica za jamiti
Već je i sad u nekim naslovima brža i od 1080tke, u masu njih je kao 1070tka ili čak i brža. U ovima gdje je sporija se često vidi da je stvar do nekih anomalija u driverima (zna biti sporija i od starijih AMD kartica) koje će sigurno riješiti.
__________________
5.1.4 setup:
Zvučnici - 2x Arendal 1723 S monitors, 1x 1723 S center, 4x 1961 height, 2x 1961 surround, XTZ 12.17 EDGE
Amps - Marantz Cinema 40 + ROTEL RMB-1585
Igorr je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:25   #606
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Razlika u performansama između 56 i 64 je manja nego između gtx 1070 i gtx 1080, kao što smo i spominjali da neće biti velika.

E kad majneri nebi navalili (ne vjerujem dok ne vidim), te ako bi bilo nekih AiB verzija od cca 3600kn odnosno kad bi se poštivao MSRP to bi bilo OK. Ništa revolucionarno jer je za te pare prije 1. god išla gtx 1070, ali OK. To bi u paru sa nekakvim 1440p freesync monitorom bila špica
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:34   #607
bachvamix
Registered User
Moj komp
 
bachvamix's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Razlika u performansama između 56 i 64 je manja nego između gtx 1070 i gtx 1080, kao što smo i spominjali da neće biti velika.

E kad majneri nebi navalili (ne vjerujem dok ne vidim), te ako bi bilo nekih AiB verzija od cca 3600kn odnosno kad bi se poštivao MSRP to bi bilo OK. Ništa revolucionarno jer je za te pare prije 1. god išla gtx 1070, ali OK. To bi u paru sa nekakvim 1440p freesync monitorom bila špica
Na jesen uzimam novi komp i monitor pa mi se vega 56 čini kao sasvim moguć odabir(ako će ih biti biti na tržištu). Jedino mi je žao ljudi/fanova koji su nestrpljivo iščekivali vegu, a mogli su za to vrijeme uzeti nešto od nvidie i već se mjesecima igrati.
bachvamix je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:41   #608
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Da, definitivno nije bilo vrijedno čekanja. Priča mi jedan poznanik kako je po izlasku gtx 1070 prošle godine razmišljao dali da uzme nju ili čeka vegu...

Srećom uzeo ju je, i to za onomad normalne cijene u đermaniji i do sada se bome naigrao...
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 20:43   #609
NoneSoVile
samo warmetal
Moj komp
 
NoneSoVile's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2017
Lokacija: Split
Postovi: 192
Citiraj:
Sve u svemu nek omoguće modanje biosa kao uvijek do sad i bit će brža od 1080 u bilo kojem naslovu, bar dok (ako ikad) nvidia ne otključa bios.
Omoguće li to na 56, 64 postaje R.I.P samo takvi, jer realno neš ti 500 stream proc. razlike isti đava ko fury/fury x
NoneSoVile je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 21:03   #610
bachvamix
Registered User
Moj komp
 
bachvamix's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Da, definitivno nije bilo vrijedno čekanja. Priča mi jedan poznanik kako je po izlasku gtx 1070 prošle godine razmišljao dali da uzme nju ili čeka vegu...

Srećom uzeo ju je, i to za onomad normalne cijene u đermaniji i do sada se bome naigrao...
Kažu da su je izbacili da imaju nešto do navija, ali slabo je to kad je volta iza ugla. Bit će aktualna svega par mjeseci i onda opet neko vrijeme neće imati konkurentan proizvod ...
bachvamix je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.08.2017., 21:09   #611
MadBoY
MadModerator
Moj komp
 
MadBoY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: N/A
Postovi: 5,190
Vega 56 ispade skroz OK. Performanse kao 1070 (HU je usporedio Ref Vegu 56 s MSI GTX 1070 Gaming X 8G) a trosi nekih 35 W vise, sto je podnosljivo.
Samo mi se cini da ce V56 biti zanimljiva minerima, pa ih nece puno doci do gamera .

Citiraj:
Autor bachvamix Pregled postova
Kažu da su je izbacili da imaju nešto do navija, ali slabo je to kad je volta iza ugla. Bit će aktualna svega par mjeseci i onda opet neko vrijeme neće imati konkurentan proizvod ...
Navi ce doci najranije Q1 2019 a buduci da AMD u zadnje vrijeme kasni sa svime, vjerojatno i kasnije, tako da nisu izbacili samo zato da popune do Navija.
__________________
skupi-dupi-du, skupi-dupi-du, pam pam... pf
MadBoY je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 22:27   #612
RaneZ
Vršni visioc
Moj komp
 
RaneZ's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Samobor
Postovi: 2,189
Citiraj:
Autor MadBoY Pregled postova
Samo mi se cini da ce V56 biti zanimljiva minerima, pa ih nece puno doci do gamera
Neće i to se već zna. Nije nikako isplativa. 1070 još uvijek prednjači.
__________________
Bez potpisa.
RaneZ je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 22:51   #613
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Razlika u performansama između 56 i 64 je manja nego između gtx 1070 i gtx 1080, kao što smo i spominjali da neće biti velika.

E kad majneri nebi navalili (ne vjerujem dok ne vidim), te ako bi bilo nekih AiB verzija od cca 3600kn odnosno kad bi se poštivao MSRP to bi bilo OK. Ništa revolucionarno jer je za te pare prije 1. god išla gtx 1070, ali OK. To bi u paru sa nekakvim 1440p freesync monitorom bila špica
Između GTX 1070 i GTX 1080 je cca 20-25% razlike. Em što se po internetovima piše, em što sam i sam zapazio.
Ako je između te 2 Vege manja razlika, onda se 64 nikako ne isplati kupovati. Barem dok ne smanji razliku u cijeni naspram 56.

@mob
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2017., 23:02   #614
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
ne isplati se V64 po trenutno vidjenom pogotovo kad se na V56 hbm da natjerati na 900+MHz
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 10:26   #615
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
kazu njemci na computerbase.de:

HBCC - po defaultu neaktivan(potrebno ga je rucno upaliti u driverima), gain skoro pa nikakav
DSBR - ubacen u zadnje drivere, aktivan, rendanje drugacije od GCN-a ali paterna kakvu imaju Maxwell i Pascal nije vidljiva
Primitive Shaders - potpuno neaktivan

Znaci bit ce gain vege mozda i veci nego je bio kod fijija sa sazrijvanjem drivera i pokojom game optimizacijom, pola fičura s kojima su se hvalili na prezerntacijma ne rade kak spada, imaju jos masu posla za optimizacijama u driverima, pisalo se nakon izlaska vege fe da kod drivera skoro pa indentican fiji-evim, izgleda nije ni kod rx V puno drugacije mjesec dana nakon
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 15.08.2017. u 10:34.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 11:19   #616
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Baš sam čitao toms hardware

Citiraj:
Let's get the messy stuff out of the way first. Radeon RX Vega 64 is late. It's hot. It's aimed at the competition's third-fastest product (which is 15 months old, uses a lot less power, and is quieter). And a lot of the architecture's new features are future-looking, rather than beneficial today.
Citiraj:
There remain plenty of questions to answer about Radeon RX Vega 64. How might we see the driver-based High-Bandwidth Cache Controller option used on the desktop moving forward? Where does the Draw Stream Binning Rasterizer affect performance most? How long will it take game developers to embrace the idea of primitive shaders, and what real-world impact might they have on geometry throughput? The same goes for Rapid Packed Math; we've already seen demos of 16-bit data types improving frame rates without affecting quality. But when will gamers realize a return on buying into this technology?
Te su tehnologije vjeojatno radi next gen konzola, za koje ne znam kada su planirane, ali vjerojatno će biti prije navija
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 11:51   #617
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
sad me zanimaju 4k rezultati sa i bez HBCC, navodno na battlefildu je razlika cca 5%.

takodjer me sad zanimaju rezultati sa i bez DSBR-a.

Kad enejblaju Primitive shaders znimaju me rezultati sa i bez DSBR-a, kao i sa driver lvl primitive shaders vs. kad su bas implementirani u samu igru
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 11:55   #618
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Mislim da nema neke vajde od HBCC kad ima i više nego dovoljno memorije - 8gb. Ali ono što su pokazivali sa 2gb u tomb raideru sa on i off je fakat impresivno. Kažem mislim da je ta tehnologija više za vege u APU izdanju i konzolama koje će imati manje mesa.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 12:12   #619
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Imam neki osjećaj za feeling da će vega 56 ispast na kraju super..

vidim ju tamo za nekih 5mj nereferentnu, tisu i hladniju , još malo boostana s boljim driverima, pere 1070 i puše za vrat 1080 u svim bitnim naslovima pogotovo u rezama većim od 1080p.. skroz fajn.

Jedino što će i mineri otrkit nešto njima dobro, pa ih neće biti na lageru po razumnoj cijeni
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 12:30   #620
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
U masu igara je već sada na nivou gtx 1080 prema TPU, pa onda u nekima bude truba.

Recenzije dosta osciliraju ovisno i o izvoru.

Mislim ono, bit će one brže od ovih na koje su se namjerili na tržištu (V54 od gtx 1070 te će krenit na gtx 1080, a V64 od gx 1080), samo što je to sve prekasno. Vege bi trebale biti konkurent volti, a u 2.0 izdanju odnosno refreshu će se i susrsti s istom (čitaj neće proći dobro)

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 15.08.2017. u 12:35.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 13:25   #621
shar
Overclocker
 
shar's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2016
Lokacija: Otiš'o sam, morao sam
Postovi: 523
Citiraj:
Autor NoneSoVile Pregled postova
Omoguće li to na 56, 64 postaje R.I.P samo takvi, jer realno neš ti 500 stream proc. razlike isti đava ko fury/fury x
Ljudi su i dalje kupovali fury x, ljudi i dalje kupuju titana pored x80ti, ljudi i dalje kupuju x ryzene itd.
shar je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 13:55   #622
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Fury x je prodana u smijesno malo primjeraka, gledajuci globalno.

Titan se prodaje jer je izmedu ostalog (dakle neke profi upotrebe) dokaz najeveceg e-pishe u kvartu. Ruku na srce bar je najbrza kartica trenutno dostupna ako nista drugo.

Ryzen x je i dalje konkurentan naspram intelovog cjenovnog ekvivalnenta iako je non x isplativiji.

Za sad IMHO Vega ne nudi nista :/
Moras se zajebavat s karticom da bi se priblizio konkurentu koji radi dobro out of the box.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 14:05   #623
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
kako to mislis moras se zajebavat s karticom da bi se pribliozio konkurentu?
koliko sam vidio rivjue sve su radile i benchane su out of the box ili je posjedujes(V56/64) pa znas nesto sto rivjueri ne zele podjeliti s nama?

drugi par carapa je taj sto je nekima entuzijastima dosadno izvrtiti bencheve i postati ih na net vec se zadovoljavaju nestandardninim twekanjem i proucavanjem arhitekture, vrm sklopa, drivera, settingsa itd...
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 14:28   #624
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Imam neki osjećaj za feeling da će vega 56 ispast na kraju super..

vidim ju tamo za nekih 5mj nereferentnu, tisu i hladniju , još malo boostana s boljim driverima, pere 1070 i puše za vrat 1080 u svim bitnim naslovima pogotovo u rezama većim od 1080p.. skroz fajn.

Jedino što će i mineri otrkit nešto njima dobro, pa ih neće biti na lageru po razumnoj cijeni
i prije nereferentna bi trebala izać računam 10 stupnjeva dole i oko 10 fpsova gore u odnosu na referetnu,nego će izać jeftinija vega pandan 1060 6gb??

vega 56 je 400$x6.5 tečaj dolara=2600 kunax1.25 pdv=3250 kuna dosta ali je i dosta brža od 1060 koja je na oko 2800 kuna pa i ta cjena vege 56 i nije pretjerana.
__________________
prodajem starije komponente.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 14:35   #625
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
Po grafovima na toms hardware trosi skoro kao 1080 SLI.
Po performansama muku muci s 1080 (jednom)
Najjeftinija Vega na casekingu je 649 E, 1080 564 E

Pod zajebavanje sam mislio na undervoltanje i borbu s vjecnim beta driverima.

Niti brzo niti jeftino niti ucinkovito a kasni godinu dana.
Chuby je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 14:35   #626
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Skot

__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 14:38   #627
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Ako sam dobro zapamtio V56 dolazi 28.08., nereferente bi mogle izlaziti tokom 9 mjeseca, a sigurno tokom 10. mjeseca. Dotad će izbaciti već nekoliko drivera pa ne očekujem "rx 580" performanse u nijednoj igri, ali ni sada nije loša situacija (uz pokoju anomaliju)



# bez dirta je i dalje 1% brža u prosjeku kaže.

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 15.08.2017. u 14:44.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 14:38   #628
The Exiled
McG
Moj komp
 
The Exiled's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2014
Lokacija: Varaždin
Postovi: 6,763
Obje Vega kartice su na kraju ispale ni-vrit-ni-mimo, bez obzira što 56 izgleda bolje u odnosu na 64 model. IMHO, mogli su komotno izdati Triple-Fan Vega 56 prototip kao referentni model, jer je očito napravljen po uzoru na Sapphire Tri-X R9 Fury OC, a samim tim cijela situacija oko potrošnje i buke ne bi bila ni približno toliko loša. Jasno da budu custom modeli bolji u tom pogledu, ali nakon godinu i pol su mogli odmah ići s nereferentim modelima. Na temelju svih (na)pisanih recenzija, Phoronix je jedini koji je uistinu oduševljen s novim Vega karticama, čisto radi odlične Linux podrške, dok su se Techgage jedini osvrnuli na Workstation & Compute stranu priče. Ostali su na ovaj ili onaj način isfrustrirani Vegom, što se posebno vidi kod HardwareCanucks recenzije:

Citiraj:
So there you have it. After a nearly two years of false leads, junk tabloid journalism, an endless number of teases by AMD and a solid 48 hours of benchmarking we now know where AMD’s RX Vega fits into things. For those who waited all this time in the hope Vega would compete with the best nVidia had to offer, this launch will likely end with a mix of regret and hope. But if you are someone who appreciates value, then AMD might just have something for you. With all of this being said, what AMD has done here is nothing short of masterful; they've laid just enough breadcrumbs over the space of more than a year to keep potential buyers in a state of perpetual suspended animation. Then they used events to insure interest remained at a slow, steady boil by allowing the press and online personalities to release tantalizing morsels of information and unboxings at strategic intervals. Folks waited, and waited, and waited some more. Vega is what they are left with and looking back on this long, meandering path I’m honestly not sure this strategy will work in the long run.
AnandTechovi recenzenti su se između ostalog osvrnuli na dodatnih 3.9 milijarde tranzistora i koja je točno njihova uloga:
Citiraj:
Talking to AMD’s engineers, what especially surprised me is where the bulk of those transistors went; the single largest consumer of the additional 3.9B transistors was spent on designing the chip to clock much higher than Fiji. Vega 10 can reach 1.7GHz, whereas Fiji couldn’t do much more than 1.05GHz. Still, what it means is that those 3.9B transistors are serving a very important performance purpose: allowing AMD to clock the card high enough to see significant performance gains over Fiji.
Sve u svemu, kartice su zamotane u jako lijepa pakiranja i oko toga su svi suglasni. 56 model će po svemu sudeći biti kartica po izboru mnogih koji se odluče na kupnju, pogotovo kad stignu custom modeli, ali nažalost daleko je to od onog što nVidia već ima spremno. Obzirom da su u vrlo kratkom roku postali jedan od većih/utjecajnih igrača na AI, deep/machine learning, HPC GPGPU području, nažalost uistinu nemaju razloga (jedno dogledno vrijeme) brinuti se oko konkurencije.
The Exiled je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 15:17   #629
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
i prije nereferentna bi trebala izać računam 10 stupnjeva dole i oko 10 fpsova gore u odnosu na referetnu,nego će izać jeftinija vega pandan 1060 6gb??

vega 56 je 400$x6.5 tečaj dolara=2600 kunax1.25 pdv=3250 kuna dosta ali je i dosta brža od 1060 koja je na oko 2800 kuna pa i ta cjena vege 56 i nije pretjerana.
marža ništa?

nemojte se zavarati, već smo dugo u samo-dodaj-nulu eri... mooooožda 100-200kn dolje.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2017., 15:24   #630
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Kažem, nekih 3500-3600kn bi trebala biti (barem ova referentna po MSRP), što ne znači da će se to i dogoditi. Kad dođu nebih se iznenadio da AiB verzije pokušaju prodavati iznad 4000kn
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na