Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > AMD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2017., 12:41   #1681
lobo64
Premium
Moj komp
 
lobo64's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,328
Općenito su jubito recenzenti (sa dvije tri časne iznimke) pljuga, čopor ekstrovertiranih niškoristi...
Draže mi je škicnut shuffledance bebe, ak niš drugo oku su ugodnije...
__________________
Dabogda ti Chris Bangle radio facelift.
lobo64 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 12:44   #1682
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 295
Ovo o fps je ko da citas bug forum....

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 01.04.2017., 12:49   #1683
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Dottore Pregled postova
Zašto bi ja osvrtao na tvoje svakakve komentare? Tu defanzivno ponašaš i pretjeranu količinu smajlića da ne bi netko shvatio tvoje namjere.
Ne moraš u svaki post biti loncu poklopac.

Drugo boldano je najjača izjava. Znači, priznaješ problem (na sva zvona veliš da je riješeno sve) pa preskačeš na dvojku? Nešto nisi jasan u zadnje vrijeme. Jedna prigodna







To je do browsera a ne do procesora. Gledaš krivu sliku u task manageru
Mislim ono preko 200 tabova ne bi ni stigao refreshati. Uglavnom neistinito.
Niti nemaš 100" monitor da bi mogao kliknuti svaki tab, u ovom slučaju 24" stane maksimalno 40 tabova. Budi realan i ne izmišljaj.
Ajde se ti od mene otkaci i ne parafraziraj me, jer da to sam vec i prije pisao imat cu ryzena (1) tek kad izadje ryzen 2, i to neki jeftiniji​ s trznice.. ja ne planiram davat veliku lovu na komp visr nikad jer mi ne prinosi vise nista i sluzi za gluposti u zadnje vrijeme, cisti hoby i navike.

Moji stavovi i razmišljanja se u 99% poklapaju s manuelom i ovu temu pratim zbog njega jer nabacuje super linkove.

Vi benchmark gejmeri koji vozite i7 7700k i dalje financirajte tu PR industriju i super. Imao sam sto sam htio, probao sam sto sam htio, imam svoja testiranja od prije godinu koja jos nisu neaktualna, imam svoj nacin koristenja racunala pa tako i tabova koji mi sluze da se vratim na njih kasnije, moha stvar, i to je to. Samo se otkaci od mene jer mw krivo parafraziras. Ti i ja smo sto se mene tice eod.
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE

Zadnje izmijenjeno od: Eladio. 01.04.2017. u 12:56.
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 12:55   #1684
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
hype r5 platforma kod koje proc jos nije izasao skuplja za cca 70kn od i5 platforme.

ne znam koliko je razlika u opremljenosti ploca ali pretpostavljam da su tu negdje jer su istog sufixa/oznake na kraju

__________________

Zadnje izmijenjeno od: Gigi1. 01.04.2017. u 13:03.
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 12:57   #1685
COD-fan
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 99
Offtopic : ovo je zanimljivije od prepiranja na temu HNS saveza.

On : Hoće li biti neki OC guide uskoro na pce za Ryzene ? Nemamo svi para za Crosshair VI Hero, pa samo loudamo oc profil
COD-fan je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 13:00   #1686
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
hype r5 platforma kod koje proc jos nije izasao skuplja za cca 70kn id i5 platforme.

ne znam koliko je razlika u opremljenosti ploca ali pretpostavljam da su tu negdje jer si istog sufixa/oznake na kraju

Ms ryzen je jos pod hypom, to ce sr jos promjeniti tj amd ce biti jos jeftiniji sigurno.. za pol godine cemo vidjet. Ali i sad po meni nudi vise za idtu cjenu. Netko ce reci kako kome aligeneralno je tako.
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 13:13   #1687
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
hype r5 platforma kod koje proc jos nije izasao skuplja za cca 70kn od i5 platforme.

ne znam koliko je razlika u opremljenosti ploca ali pretpostavljam da su tu negdje jer su istog sufixa/oznake na kraju

Ja bi to sastavio ovako




A na tvoju Ryzen platformu bi još dodao neki hladnjak za 200 kn jer čovgjek u videu veli da je ovaj stock morao staviti na 100% okretaja radi temperatura.

Znači nekih 500 kn razlike po meni. Nekom malo, nekom puno.

Eladio ne kužim tu foru za tabove, ja sam sad iz fore otvorio hrpu i ne vidim neki problem


Zadnje izmijenjeno od: Mladenxy. 01.04.2017. u 13:51.
Mladenxy je online   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 13:16   #1688
Dottore
Extrema Thule
Moj komp
 
Dottore's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: 「 ✖ ✖ ✖ 」
Postovi: 7,316
Citiraj:
Autor Eladio Pregled postova
Ajde se ti od mene otkaci i ne parafraziraj me, jer da to sam vec i prije pisao imat cu ryzena (1) tek kad izadje ryzen 2, i to neki jeftiniji​ s trznice.. ja ne planiram davat veliku lovu na komp visr nikad jer mi ne prinosi vise nista i sluzi za gluposti u zadnje vrijeme, cisti hoby i navike.

Moji stavovi i razmišljanja se u 99% poklapaju s manuelom i ovu temu pratim zbog njega jer nabacuje super linkove.

Vi benchmark gejmeri koji vozite i7 7700k i dalje financirajte tu PR industriju i super. Imao sam sto sam htio, probao sam sto sam htio, imam svoja testiranja od prije godinu koja jos nisu neaktualna, imam svoj nacin koristenja racunala pa tako i tabova koji mi sluze da se vratim na njih kasnije, moha stvar, i to je to. Samo se otkaci od mene jer mw krivo parafraziras. Ti i ja smo sto se mene tice eod.
Pa rekao si da je Ryzen jeftin, a drugi stav je da nemaš love pa čekaš rabljenog. Nešto tu gadno ne štima priča.

Tvoji stavovi i razmišljanja nimalo ne poklapaju sa Manuelom. Više uskačeš padobranac sa defanzivnom stavom prema drugim kolegama u trenutnu temu.

Gdje piše da vozim i7 7700k odnosno finaciram PR ??. Spusti se na zemlju i budi realan. Pišeš neistinite postove i nemoj dalje tvrditi priču sa "tabovima" (namjerno pišem da te ne optužim da lažeš. Usput, laž je prilično ružna riječ i to želimo izbjeći)
Poštedi me smajlića za neozbiljnosti.

Gesendet von LON-L29 mit Tapatalk
__________________


Lenovo ThinkPad T14 Gen 1


CPU: Intel Core i7-10510U
RAM: 16GB soldered + 16GB Samsung DDR4-2666
SSD: Kioxia/Toshiba XG6 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel UHD Graphics
LCD: 14" Matte IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech MX Master 3S
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + WD SN570 2 TB

Connected To A1 optical 1 Gbit



Lenovo ThinkPad T14s Gen 1

CPU: AMD Ryzen 7 PRO 4750U
RAM: 16GB soldered LPDDR4
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: AMD Radeon
LCD: 14" IPS @ 1920 x 1080
OS: Windows 11 Pro 23H2

Mice: Logitech VX Nano
External storage: uGreen M.2 enclosure USB-C + Samsung 980 1TB



Lenovo X1 Carbon 7th Gen

CPU: Intel Core i7-8665U
RAM: 16GB soldered LPDDR3
SSD: Samsung 970 EVO Plus 512 GB NVMe M.2
Graphic: Intel HD 620
LCD: 14" IPS @ 2560x1440
OS: Windows 11 Pro 23H2



Dottore je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2017., 13:17   #1689
Blue Spirit
Premium
Moj komp
 
Blue Spirit's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: ZG - Dubrava
Postovi: 2,137
@ Eladio & Maneul

.. slazem se, trebat ce se to pristojno istestirat nekakvom metodom da se dokaze ta RYZEN ova fluidnos .... ovako to sve spada pod osobni dojam i neki bi rekli placebo efekt

Mada osobno vjerujem da je to tako.


Sjecam se da je Linus radio neki slican test koji bi se mogao prilagoditi ili npraviti neku varijaciju tog testa da se to dokaze sto ljudi tvrde.


U biti testirao je FreeSync vs G-Sync Input Lag tj koliko je potrebno vremena kad se pritisne klik miša tj od vremena kad vanjski sezor ocita klik miša - na videu zelena LED ica i da se na ekranu prikaze pucanj iz pištolja u igri.


prebacio sam tocno na najbitniji dio ....

http://www.youtube.com/watch?v=MzHxhjcE0eQ&t=8m15s






U biti kad bi se ista metoda primjenila tako da se testira na najbrzem monitoru onda monitor bi bio konstanta.

I da se usporedi RYZEN vs INTEL na istom monitoru mišu i grafickoj,

milim da bi se dobio mjerljiv rezultat

Ako sam zabrijao slobodno me ispravite.