Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2015., 21:17   #8641
d4rk_ch1ld
Premium
Moj komp
 
d4rk_ch1ld's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 695
Ak se neko muči s spotanjem trackanjem i slično s lajtom, nemojte samo ih treba pobit.
http://wotreplays.com/site/1736676#s...k_ch1ld-wz-131
__________________
d4rk_ch1ld je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2015., 22:46   #8642
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Znaci kad mi lik skine mediuma (2 tiera veceg) a kojeg sam ja doveo do 30hpa, lagano mu napisen die in auschwitz, i ubijem ga.

U 3PM.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 14:24   #8643
Hawker
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Split
Postovi: 1,972
Citiraj:
Autor Overclock_freak Pregled postova
Tražim savjet.. Naime " patim " da igram WoT na 1080p Ultra no zanimljivo kako god napravim to ne radi.. el WoT neradi baš sa AMD grafama ili šta ?

Ugl sa ovim mi igrica trza na high


i5 4460, 16gb ram, hd 7950 ( bio i cf ! ), sshd
Na tome bi trebalo sve bit na max.
Uglavnom,igra je CPU heavy. Taj i5 nije ništa specijalno,ali morao bi gurat sve na max.
Ja imam 7850 grafu i igram sve max out.
Hawker je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 15:46   #8644
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Sinoc smo ja i frend instalirali sva tri klijenta, RU, EU i NA, i sto da kazem, nije ni cudo sto forsiraju ruske evente, ljudi moji, 825000 igraca sinoc na 8 RU servera bilo, vjerujem da se brojka vikendom dize jos i vise, EU klasika, oko 100000 a na NA(East+West) nije bilo vise nijednom u par sati od 40000, malo smo se na RU igrali, ja sam mislio da na EU ima morona, trebate ruse da vidite. Jedino sto kod rusa nema ceknja, na NA istekne vrijeme za bitku i vrati u hangar, malih tiera na kapaljku.

Izgleda da sto je zapadnije to je WOT slabije igran. Ili svi World of Warship igraju
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 16:52   #8645
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
NIje mi jasno zasto mi nije priznata ova misija :S
Sve sto pise sam napravio nisam bio ni spotan cak

skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 25.03.2015., 20:48   #8646
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova
Sinoc smo ja i frend instalirali sva tri klijenta, RU, EU i NA, i sto da kazem, nije ni cudo sto forsiraju ruske evente, ljudi moji, 825000 igraca sinoc na 8 RU servera bilo, vjerujem da se brojka vikendom dize jos i vise, EU klasika, oko 100000 a na NA(East+West) nije bilo vise nijednom u par sati od 40000, malo smo se na RU igrali, ja sam mislio da na EU ima morona, trebate ruse da vidite. Jedino sto kod rusa nema ceknja, na NA istekne vrijeme za bitku i vrati u hangar, malih tiera na kapaljku.

Izgleda da sto je zapadnije to je WOT slabije igran. Ili svi World of Warship igraju
Citiraj:
Autor JozicA Pregled postova

a ja na odvikavanju od WoTa, igra deinstalirana neznam po koji put, makar cu probati da je neigram do jeseni... a i i VGA prodao za svaki slucaj da nedodjem u napast da je ponovno instaliram...


Kaze brat da ameri dosta guraju, iskreno mi se ne zamara s non EU serverima.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 09:44   #8647
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Citiraj:
Autor skoda90 Pregled postova
NIje mi jasno zasto mi nije priznata ova misija :S
Sve sto pise sam napravio nisam bio ni spotan cak

Evo sad bio peti po iskustvu a prvi po dmg i predjena misija znaci bug
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 09:50   #8648
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Krivo su preveli

ni prvi ni zadnji put, zato sam ja stavio klijent na engleski jer pola misija su zajebali

Bilo je po forumima kako su krive misije pa ekipa napikava šta mora napravit
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 09:52   #8649
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
Znalo je krivo pisat misije ako koristiš stari omc...nakon zadnjeg updatea je i to rjeseno, tako da me čudi da je krivo prevedeno!
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 17:03   #8650
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova


Kaze brat da ameri dosta guraju, iskreno mi se ne zamara s non EU serverima.
Ma nisam sebi instalirao, nego frendu, kupio covjek novi komp, iskesirao 14 000 kuna, njubek, i igra tenkove, njubek x2, ali kad se ima, neka se i igra.

Pa smo skinuli sva tri klijenta, isprobali malo, cisto da mu isprobamo novu internet konekciju, i manji je ping na RU nego na EU serverima, zanimljivo, i onda sam mu iz sazaljenja dao moj EU acc da mi malo statistiku pokvari, on sretan kao malo dijete, a mogu misliti kako ce mu i suigraci biti heppy, ono njubek igra tier X. Je da imam samo Mausa, ali za njubeka je Maus potaman.

Budem veceras isao kod njega pa ako vidim koju njubastu partiju stavim mozda i neki video reply. Volim kad se od srca nasmijem.

edit:
Joj, na NA serverima daju nagrade, i to za LOGIN, je za nevjerovati, za 30 uzastopnih dana logina dobije se T-127 a za 60 uzastopnih logina su-100Y ... i još brdo opreme i kredita za 5-10-15-i tako do 60 LOGINa... toliko ih je stislo, kaze frend da nije vidio vise od 25k igraca u nocnim satima ova dva dana/veceri, kod rusa je sinoc preko milion korisnika bilo online u jednom trenutku.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 27.03.2015. u 20:24.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 22:14   #8651
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Ovo mi se dogodilo prvi put.
Spotao sam im cijeli tim iliti 15 tenkova
Super pa sam imao misiju da spotam 2 arty(samo je jedna bila)

skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 26.03.2015., 23:21   #8652
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Ma nemozes nikako ubit 2 MTa da ga jebes, stalno fragaju ljudi. Jucer san pobra ban na 24 sata jer mi lik ceka da ga spustin na low hp i pobere kill, pa san ga mora trackat i da ga ubiju... ALi me banalo
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 27.03.2015., 10:05   #8653
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
^^^^

Ja banana svakih dva dana jer poludim na ekipu koja zajebava.

A gle najbolje ti je redovito lovit u platoonu sa dvojicom pa imaš neku podršku

jučer frend izletio pred leoparda da mi ne ukrade drugog tepkaša tir iznad što je isto zajebano ulovit ali moraš slagat misije i nevjerojatno je koliko mm radi protiv tebe

stavit tu misiju i punih 13 partija sam bio top tir, ok je za grindanje ali ne i za misiju, tek kad sam uplatuniro sa kumpićima onda je bacio iznad jer su oni uzeli 9-tke a ja 8-icu.

za artije lovit je isto najboolje platun sa dvojcom artia jer onda i oni imaju, za midiume i teške lovit je pljuga jer mješa tenkove po volji.

ali primjer recimo od neki dan, ja uzeo ubit 2 artya, kumpić 2 hevija tir iznad, a treći 3 destrojera.

punih 15 partija smo bili top tear bez artija ili jednim i sa jednim ili dva destrojera
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 21:05   #8654
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
A jedino gold i cekat da se idioti skupe dosta blizu, ali to je puno faktora...
Evo napokon rijesena,sasvim slucajno vidim past ce nam ta strana moram se brzo fokusirat kad ono fino se poredali

skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 21:32   #8655
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor skoda90 Pregled postova
Evo napokon rijesena,sasvim slucajno vidim past ce nam ta strana moram se brzo fokusirat kad ono fino se poredali

koji je to arty mod za udaljenost i ~ time?
moga bi to instalat, pomoglo bi dosta predvidit koliko ispred opalit od pokretne mete
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 22:04   #8656
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Promod koristim.
Ali ja to ni negledam i rekao bi da laze jer na 500m s ovom arty je negdje 2s dok doleti granata
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 22:26   #8657
thunder11
Premium
Moj komp
 
thunder11's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 1,690
Decki, imam jedan problem koji mi nije jasan..tj. 2..
Vratiom sam se na WoT nakon par mjeseci pauze i instalirao sve uredno pa tako i OMC modpack i sve radilo kkao bi i trebalo.
I danas vidim bio je neku ipdate od 20/30Mb za skinuti i kako sam to napravio igra se nije vise htijela pokrenuti pa se sjetio...ajmo ponovno modove installirati.

U cemu je problem, prvo ako neko to koristi nemoguce mi je installirati vise nikakve sound moddove sa OMC-a ..samo pise pokraj update needed ?
Drugo, iako je sve na Max detaljima u igri...iritira me užasno sto nemam više ( a neznam kako ) one high end animcije, tipa explozija vozila, udarci shellova itd..itd... sve je onako jeftino izgleda. Trebam savjet bilo kakav.

thunder11 je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 22:37   #8658
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
¸Znaci danas iman 3500 dmg u WZ-111, nosim jedan flank, ostatak ekipe ostane iza mene i izgine. I nece onda bit svasta u chatu...

Normalno da oce kad teski retardi igraju.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 30.03.2015., 23:30   #8659
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Ja obicno potrosim sve complainte i za taj dan je igra gotova. Kao sta i sam kazes, poplava kretena...i to nevidjena. Ja u Prot Leo gdje me ammo racka sta me god pogodi i gdje, a ekipa se skriva iza mene...

Ja se namjestim da mi samo kupola viri kad snipeam i povlacenje nazad, a gledam sta mi se ljulja nisan non stop. Heroj u ISu mi se nabio na dupe i koristi me ko zaklon i jos gura naprijed. Nema sta mu nisam u chatu skinio, a on se smije. Svaki tim sve gori i gori. Pa ti budi normalan.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 20:08   #8660
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Ja obicno potrosim sve complainte i za taj dan je igra gotova. Kao sta i sam kazes, poplava kretena...i to nevidjena. Ja u Prot Leo gdje me ammo racka sta me god pogodi i gdje, a ekipa se skriva iza mene...

Ja se namjestim da mi samo kupola viri kad snipeam i povlacenje nazad, a gledam sta mi se ljulja nisan non stop. Heroj u ISu mi se nabio na dupe i koristi me ko zaklon i jos gura naprijed. Nema sta mu nisam u chatu skinio, a on se smije. Svaki tim sve gori i gori. Pa ti budi normalan.
Ja samo cekan da mi skinu ban s chata, maloprije nosim cili tim s FCMom, da bi me na kraju 2 puta skrka arty (GWP platoon) na gradskoj mapi, i sta mi je ostalo skupio T71. Ostala dve debosa protiv pazi sad T71 (~500hp) i T34 (low hp) i retardi izgubili.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 21:03   #8661
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
M12 arty, 8 kilova sa artijem i izgubimo -.-

http://wotreplays.com/site/1756096#s..._bin_laden-m12
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2015., 21:25   #8662
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Joj, evo veceras kod kolege, kuka mi vec par dana da ga gaze... nezna kako igrati.. odigram dvije partije, prvu s KV-1, top tier pa onda ide ... on skoro zaplakao... pita kako.. valjda treba imati srece s MM... drugu s malim T-34-85 na kraju 1 hp ostao...su-152 mi critical dmg napravi, bez skidanja hpa, joj... i rijesio medium zadatak usput... super... nisu losi ti mediumi za dizanje WN ... video... (sad sam ga ostavio neka se muci malo) ali mislim da je pod stresom od WOTa...

Dodje mi da ga opet instaliram na komp...mislim na WOT


Citiraj:
Autor dejanbinladen Pregled postova
M12 arty, 8 kilova sa artijem i izgubimo -.-

http://wotreplays.com/site/1756096#s..._bin_laden-m12
Krivo si odigrao, sve si dobro napravio do 8 killa, onda si trebao u bazu na A0 otici.. otamo bi onoga jpantera u gradu pogodio garant, i kasnije FCM bi ti bio ko na dlanu... jedini pametan od ostatka tima je bio onaj super pero ali nije ni on svemoguc...


edit:
Ma nemogu ja bez tenkova, ipak ma ovaj WoT je kao droga... samo neznam koja...

Skinio klijent, instalirao...opet... i tri odigrao... joj mila majko...

a ovako se igra s arty... kako izvuci partiju iz poraza u nerjeseno.. da sam imao malo veca muda i srece u gadjanju u startu mozda smo mogli i pobjediti... ali i DRAW je za laku noc kao kuca... nekuzim ljude koji idu na kill a ne na cap ... video
__________________

Zadnje izmijenjeno od: JozicA. 01.04.2015. u 01:47.
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 09:48   #8663
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Probao ovaj ProMod, nakon AiO moda sta koristim odavno, ovo je bilo pravo osvjezenje. Cak se i Wr popravio, a nije ni cudo...jer mod pokazuje na mapi gdje je okrenuta kupola protivnickog tenka koji je spotan, tako da peek out i opali vise nije tako riskantan. Cheat? Unfair advantage? Naravno da je.
A cijela igra je debilana od matchmakinga do mehanike, a kad u sve to ubacis i druge igrace koji vise nego vidljivo koriste exploit pack...sta dalje reci.

Vec par rundi se dogodi da protivniku ostane tenk il 2, negdje su skriveni na mapi, a nas medium tocno ode gdje je lik skriven jer je tamo protivnik unistio komadic zida iza zaklona il psecu kucicu koju nema shanse da vidis. Al sta je tu je.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 10:16   #8664
mrva_zg
Premium
Moj komp
 
mrva_zg's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 891
Imaš i mod koji ti pokazuje koliko neko reloada i imaš timer iznad njega ko je u reloadu a za autoloadere pokazuje koliko ima još municije u klipu

ne znam kako se zove ali je dio aslians moda.

I to kaj kažeš koliko ekipe koristi aimbot i ostale pizdarije ovo je kikiriki
__________________
mrva_zg je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 13:21   #8665
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Ma bas se mislim, kako ekipa racuna brzinu metka i dropoff kad me snipa u punoj brzini sa pola mape, i to me pogadjaju vise nego redovito a bocna silueta Leoparda je takva da je umjetnost pogodit.
Koliko sam gledao cheatove i gluposti, kad vidis da ima aimbotova koji racunaju brzinu mete, udaljenost + brzinu tvog metka i na sve to jos gadja weakpointe dodje ti da sve posaljes u 3pm.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 13:48   #8666
skoda90
Premium
Moj komp
 
skoda90's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Osijek
Postovi: 384
Jel zna netko sta je ovo?

Neka duga iz neba pa padaju granate koji je to vrag?
skoda90 je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 14:02   #8667
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Na tom mjestu wg pokazuje tko na mapi koristi neki hax.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 15:41   #8668
MeanBoss
|CTS|MeanBoss|
Moj komp
 
MeanBoss's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Sinj
Postovi: 1,004
sto napravit ovom jebenom debilu u t25/2...ubio me sekundu prije nego sto je zavrsila partija...nisam rješio secondary za misiju radi debila u mojoj momčadi ?? pa jel ovo jebeno moguce ??

http://prntscr.com/6o4vdq

http://prntscr.com/6o4vls
MeanBoss je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2015., 22:25   #8669
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2015., 00:15   #8670
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Mali kratki osvrt na misije, moram priznati kako mi je fascinantno kako su neke misije stvarno osvrt na određeni level skilla, a neke su toliko retardirane da ćeš prije dobiti na lotu nego završiti tu "misiju". Uz toliku njihovu pompu da će misije završiti samo "skilled" igrači, mislim, kakav je to skill čekati da ti se poklope sunce i mjesec i uspiješ pogoditi sa artyem dva tenka odjednom, a čujem da je kasnije samo gore. To je čista sreća i zapravo jedini artyi koji imaju za to neke šanse su T7+ uglavnom, znači da dok se čeka taj "savršeni" pogodak, radi se ogromna šteta svojoj momčadi, i na kraju ispadne da ne napraviš niš, i izgubite. Mislim ono...


EDIT: I da ,eto nakon jadanja, prošao i tu šugavu misiju.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "

Zadnje izmijenjeno od: m4dm4n. 02.04.2015. u 02:43.
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na