Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 26.05.2010., 20:18   #151
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Slab je odziv korisnika, nadao sam se da će bit više ekipe koja će dati svoj glas, stoga mi nekako nema smisla uopće radit review.

Da ponovimo gradivo, za review za sada:
Logitech G35
Razer Megalodon
Sennheiser PC 350/360
QPAD QH-1339 Professional Gaming Headset (di to ima za nabavit, tko je uvoznik) ?

Stupio sam u kontakt sa steelseries, samo koji model uzeti?

Ponavljam, ukoliko neće biti više zainteresiranosti, neću se opće ni gnjavit onda s time, radije uzet neki drugi hardware-aj na test...
Interesantno kako nitko nije spomenuo ROCCAT KAVE? Obavezno ih uvrstiti u review! Sluske koje su neposteno zanemarene, prvenstveno zbog politicke strane, ako se mene pita (Made in UK).

Slatka tajna: ako bi mogao doci do Psyko 5.1. Totalni experiment i perverzija od sluski koje bi zbilja volio vidjeti kako stoje sa ovom ekipom. Bio bi to pravi Mythbusters sa ovim sluskama

A od steelseries-a uzmi ili 5H v2 ili Siberia? Po mogucnosti non-USB verzije, al nije da ces moci birati...
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 13:29   #152
chare
Happy hippo
Moj komp
 
chare's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Cakovec ( vz,zg )
Postovi: 555
Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
A od steelseries-a uzmi ili 5H v2 ili Siberia? Po mogucnosti non-USB verzije, al nije da ces moci birati...
Zasto nonUsb? pa zvuk je cist i predobar . Btw 5Hv2 su puno bolje od syberia V1,( bolji zvuk, mikrofon...), znam jer "Been there done that" =) Trenutno koristim combo od razera Hp1+Ac1 ali mislim preci na Steelseries Syberia v2 usb 7.1 . Ima ko kakva iskustva s zadnje navedenim ?
chare je offline   Reply With Quote
Staro 28.05.2010., 21:14   #153
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor chare Pregled postova
Zasto nonUsb? pa zvuk je cist i predobar . Btw 5Hv2 su puno bolje od syberia V1,( bolji zvuk, mikrofon...), znam jer "Been there done that" =) Trenutno koristim combo od razera Hp1+Ac1 ali mislim preci na Steelseries Syberia v2 usb 7.1 . Ima ko kakva iskustva s zadnje navedenim ?
Zato sto USB sluske u 99% slucajeva ovise samo o software-u s kojim dolaze te gotovo ni jedna od njih nema hardversku zvucnu. Uglavnom zderu resurse proca i reproduciraju sinteticki zvuk, pogotovo kada je rijec o virtualnom 5.1 / 7.1 rjesenju! Izuzetak su razerove Megalodon sluske, ali one opet s druge strane stvaraju virtualni 3D zvuk posto imaju samo 2 drivera, po jedan u svakoj slusalici.

Isti par slusalice koje se napajaju iz dva razlicita izvora (u ovom slucaju USB vs non-USB) ne mogu zvucati isto, te USB verzija tu nema sta traziti! Kako bi ti rekao: "Been there done that".
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 21:30   #154
Matija Š.
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Đurđevac
Postovi: 116
Meni je bitno kod slusalica, da mi neodpda kosa dok ih nosim ozbiljno.
Matija Š. je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2010., 21:55   #155
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Matija Š. Pregled postova
Meni je bitno kod slusalica, da mi neodpda kosa dok ih nosim ozbiljno.
I ja sam mislio da mi ispada zbog slušalica.. Ali na kraju se ispostavilo da je genetika kriva.

On Topic:

Sharkoon Rush su se kod mene pokazale kao jako udobne.
  Reply With Quote
Staro 06.06.2010., 03:39   #156
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor Sa_Stilom Pregled postova
Slab je odziv korisnika, nadao sam se da će bit više ekipe koja će dati svoj glas, stoga mi nekako nema smisla uopće radit review.

Da ponovimo gradivo, za review za sada:
Logitech G35
Razer Megalodon
Sennheiser PC 350/360
QPAD QH-1339 Professional Gaming Headset (di to ima za nabavit, tko je uvoznik) ?

Stupio sam u kontakt sa steelseries, samo koji model uzeti?

Ponavljam, ukoliko neće biti više zainteresiranosti, neću se opće ni gnjavit onda s time, radije uzet neki drugi hardware-aj na test...
Roccat Kave
Creative Sound Blaster Arena
SteelSeries Siberia V2
Razer Carcharias
Plantronics Gamecom 377
...

Hoce li bit sta od toga massive reviewa gaming headseta ? Nesto ovako ali made in Croatia
Ljudi su sigurno zainteresirani ali ne pisu nista.

Mene konkretno zanima usporedba Roccat Kave-a sa svim ostalim, ove sluse su mi najinteresantnije da ne pisem zasto citajte:

Rocat Kave ------ Review

I zanima me kako bi zvucale u kombinaciji sa tvojom Elite Pro zvucnom naspram ostalih usb i non-usb slusa.

Jos jedne zanimljive sluse su Creative WoW Wireless Headset, ali nema ih u nas jos.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 11.06.2010., 19:25   #157
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Jedno kratko pitanje:vrijede li g35 tih 800kn ili ne.Samo bez onoga ja više volim sony ili Razor... Vrijede li ili ne.
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 00:12   #158
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
To sta ce ti neko rec da vrijede ili ne vrijede ne mora tebi osobno nista znacit, jer sve to stvar osobnog dojma. I tu je problem, sta moras riskirat i sam probat dakle kupit ih (druge nema osim ako imas poznanika koji ih ima ili nekog tko ih prodaje polovne pa ih je voljan dati na test kao ovaj momak)...

Pricam o kvaliteti zvuka, jer sta se tice kvalitete izrade i materijala to je ipak Logitech
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 13.06.2010., 15:50   #159
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor Prki Pregled postova
Jedno kratko pitanje:vrijede li g35 tih 800kn ili ne.Samo bez onoga ja više volim sony ili Razor... Vrijede li ili ne.
NE

Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
To sta ce ti neko rec da vrijede ili ne vrijede ne mora tebi osobno nista znacit, jer sve to stvar osobnog dojma. I tu je problem, sta moras riskirat i sam probat dakle kupit ih (druge nema osim ako imas poznanika koji ih ima ili nekog tko ih prodaje polovne pa ih je voljan dati na test kao ovaj momak)...

Pricam o kvaliteti zvuka, jer sta se tice kvalitete izrade i materijala to je ipak Logitech
Svakako bi se složio s prvim djelom,dakle da ih je potrabno isprobati!
Ali ovo da se mora riskirati, pa i nemora, ima se hvala dragom INTERNETU puk k... review-ova od kojih je većina marketinški nastrojena, ali ipak se nađe i pokoji koji kaže i ponešto o samom proizvodu!

I sada ono zadnje o materijalima i kvaliteti izrade!
Evo što sam ja vidio dok sam se ja raspitivao o tim sluškama
http://www.youtube.com/watch?v=KWqy65kR2ww

Pogledaj si taj video!
A nije jedini, ali ne kažem da je pravilo!
Tako da, da!

Uostalom njegovo pitanje je malčice preopčenito, niti je naveo za što ih misli koristiti, osim naravno Gejmanje, niti je rekao što očekuje od sluški, tako da je moj odgovor usmjeren na pitanje, ali svakako nije orijentacijsko!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.06.2010., 15:58   #160
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Sam kazes da ima na netu hrpa review-a, od kojih su velika vecina pozitivni koliko sam primjetija, i ti onda na osnovu misljena jednog australca i njegovog nezadovljstva defektnim parom slusalica (iz tko zna kojeg razloga) dodjes do zakljucka da u te slusalice generalno lose.

Citiraj:
Autor bit-tech.net
Early versions of the G35 also had issues with making an unpleasant high-pitch sound under 64-bit Windows - although Logitech claims this has now been fixed, with headsets showing revision 943 or higher being the ones you want. (If you have faulty G35s, you can find the revision number on the inside of the headband near the left headphone.)
Kako sto rekoh, trebali bi ih sami probat/opipat... i dobit vlastiti utisak, na zalost to nam nije omoguceno po ducanima. Ima jedna poznata: "Misljenja su kao **pak, svi ga imaju".
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 18:16   #161
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Pogledaj si taj video!
A nije jedini, ali ne kažem da je pravilo!

Citiraj:
Autor St-M Pregled postova
Sam kazes da ima na netu hrpa review-a, od kojih su velika vecina pozitivni koliko sam primjetija, i ti onda na osnovu misljena jednog australca i njegovog nezadovljstva defektnim parom slusalica (iz tko zna kojeg razloga) dodjes do zakljucka da u te slusalice generalno lose.



Kako sto rekoh, trebali bi ih sami probat/opipat... i dobit vlastiti utisak, na zalost to nam nije omoguceno po ducanima. Ima jedna poznata: "Misljenja su kao **pak, svi ga imaju".
Molim pročitati postove do kraja i s razumjevanjem, a naravno da je na njemu da proba doći u doticaj s proizvodom prije same kupnje, pa onda doći do pravilne odluke!
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 18:55   #162
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 755
Sennheiser RS130 wfi slusalice

Vec duze namjeravam uzeti neke wireless slusalice za gledanje telke i slusanje mjuze, i sad vidim da ce sutra jedan ducan imati ove sennheiserove na snizenju.. sa 1000kn na 500kn..

evo rijec je o ovim slusalicama
http://reviews.cnet.com/headphones/s...-31341471.html


malo sam pogledao recenzije po netu i cini mi se kao jako dobra kupnja. Ima li tko na forumu te slusalice pa da napise dojmove?
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 15.06.2010., 22:55   #163
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Citiraj:
Autor 2 die 4 Pregled postova
Molim pročitati postove do kraja i s razumjevanjem, a naravno da je na njemu da proba doći u doticaj s proizvodom prije same kupnje, pa onda doći do pravilne odluke!
Molim smanjiti koristenje usklicnika na kraju recenica!
Tvoje izricito "NE" kao odgovor na njegovo pitanje i nacin pisanja me navelo na zakljucak da je tvoje misljenje o tim slusalicama lose. "Tako da, DA!"
Moje isprike ako sam te krivo protumacija, idemo dalje.

Citiraj:
Autor okarm Pregled postova
... Ima li tko na forumu te slusalice pa da napise dojmove?
Ja imam model RS115 "identicne" su RS120 (ja ne kuzim razliku), i sluse su mi super, kvaliteta zvuka je dobra s obzirom da su wireless ali sigurno nije u rangu sa nekim zicanim te cijene. Jedina prednost ovih je upravo ta sta ti zica ne ogranicava "range of motion" :P
Ove RS130 mogu samo bit bolje.
Vendetta je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2010., 14:51   #164
Kova
***2CROwded***
 
Kova's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2002
Lokacija: Cro
Postovi: 1,610
Još nisam kupio slušalice.

Trebam slušalice:

- za Skype razgovore
- za prezentacije, dakle snimanje video materijala, prezentacija
- za gaming ..

Headset tj. slušalice + mikrofon..

E sada gledao sam:

Sennheiser PC 350
Logitech G35
Sennheiser PC 156

Cijena oko 1000 kn, toliko je max sto sam spreman dati za KVALITETU, tj. best buy ..

Imam par opcija frendica ide u Ameriku pa mi dofura nesto od tamo, ili ebay, ili hr ducan ..

U svakom slucaju moze i jeftiniji rang, ali da je kvaliteta zvuka super !

Jako malo mi fali da odmah odem u ducan i kupim 350, ili G35 ..

HELP.
Kova je offline   Reply With Quote
Staro 06.07.2010., 12:24   #165
glucop
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: x
Postovi: 10