Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.03.2013., 17:06   #811
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
mar neam komentara, vidim da bacas bureke ovdje kao i u temi za biciklizam. Ili si postao dezurni trol ili jednostavno volis sve sto drugi ne vole ja ti samo mogu reci da je sc2 u kompletu visoko kvalitetan proizvod u svakom pogledu. Hots kampanja je nadmasila fenomenalan wol. Zivio blizzard, njima cu uvijek rado platiti, jer znam tocno sto dobijem zauzvrat.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 17:50   #812
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
HotS je kvalitetan proizvod, to da. MP balansiranje jedinica je odnjelo masu vremena, SP gledano prica je ok.

Iako sam od samog starta nekako vidio kako ce sve da zavrsi, WoL me puno vise drzao u neizvjesnosti. Glede kampanje, nekako su mi bile draze WoL misije, vise heroja i skilova, Raynor, Nova, Tosh, u HotSu osim Kerrigan i par min vodjenja drugog lika nema puno.
Zadnja misija za WoL je bila epic, par puta me wipealo dok sam shvatio shemu. Zadnja HotS misija, kao i ama bas svaka do tada, nastancaj muta koliko mozes i goni. Jest da je to zerg i sve se svodi na kolicinu, al nije bilo onog epic fight osjecaja.

MP me bas i ne zanima, previse ekipe to shvaca ozbiljno i zavrsi kao za vrijeme SC1, kad su partije trajale po par min jer netko igra cassual a netko kopira korejski build sa 6 zerglinga prije nego ti ispljunes 8 SCVa.
Uzivam pogledat replay od odlicne ekipe, al sam vise nego siguran da necu nikad bit njima ni do koljena

Koliko sam citao u LoVu se igra sa Zeratulom, a Chris je natuknuo da ih je film 300 inspirirao pa da ce bit tako neka shema. I to bi kao trebao bit kraj SC trilogije, nekako mi je odma krivo, SC universe je odlican... da barem ima svoj MMO (a projekt titan nitko nezna sta je).
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.03.2013., 18:42   #813
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
mar neam komentara, vidim da bacas bureke ovdje kao i u temi za biciklizam. Ili si postao dezurni trol ili jednostavno volis sve sto drugi ne vole ja ti samo mogu reci da je sc2 u kompletu visoko kvalitetan proizvod u svakom pogledu. Hots kampanja je nadmasila fenomenalan wol. Zivio blizzard, njima cu uvijek rado platiti, jer znam tocno sto dobijem zauzvrat.

tako je, i diablo 3 i starcraft 2 su vrhunski proizvod. samo u diablu off line mode, i AH ukinut povećat kvalitetan drop i to je to. što se tiče starcrafta 2, još nisam kupio heart of swarm ali me zanima zašto mi se wings of liberty počeo sam od sebe instalirat ponovo? kažu oni 60 minuta će trebat, ja stiso kad ono ravnih šest sati mi se skidalo i još sam na 61 posto, moram još najmanje 6 sati skidat to čudo kažu da neke nove podatke će stavit a nepotrebne izbrisat. ali to moram preko neta skidat, a znate i sami kako je to sporo za popizdit kad skidaš preko neta za 2 GB mi je trebalo šest i pol sati. a moram još skinut 4GB i ne kužim šta rade, kad sam to već sve instalirao kao neki novi pathc 1.0.6 mislim tako nešto, ali brate udavili su me kažu 60 minuta i onda me dave šest i pol sati i na kraju sam odusto ali pošto sam zelen i ne kužim se u to, tek kasnije sam skužio da mogu prekinut u bilo kojem trenutku i nastavit sutra. a ja stražario cijelu noć u nadi da će mi skinut sve od jednom, tek u 8 ujutro išo spavat.

stvarno sam zelen po pitanju ove tehnologije, ali bože moj na greškama se uči.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 18:59   #814
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
ali meni je stvarno smiješno kad netko napada blizardovce, da rade sranje igre a svi ih igraju. sumnjam da bi to bilo tako, da su loše napravili igre.

osobno igro sam i D2, i Starcraft original i ekspanziju, pa ljudi moji ovdje imaš daleko veći izbor svega. dakle u D3, i S2. grafika je svijetlosnim godinama uznapredovala, što zbog puno boljih grafičkih što zbog novog sistema rada istih. prema tome, stvarno ne kužim ove što kritiziraju stalno nešto. ko da traže razloge, zašto da neki proizvod proglase lošim. ok slažem se, to mora biti sve jeftinije i to osjetno. pa nisu nam prodali zlatnu narukvicu, već običnu igru. ali zato treba pričekat da se malo cijene sruše, iako kad je blizard u pitanju bolje ne čekat rušenje cijena. jer njihove igre, najduže drže istu cijenu kao i po izlasku što dovoljno govori šta je blizard u gamingu. Diablo 3 sam platio 400 kuna prije skoro godinu dana, a i sada je cijena praktički ista. jednostavno imaju brand, i to jači od davora brendona šukera.

šta zapravo želim reći, želim reći da ja stvarno uživam u D3 i S2, i ne vidim mjesta tolikoj kritici. slažem se, neke stvari su zasrali i mogli su ih puno bolje napravit. ali tko radi, taj i griješi. i blizardu se može tolerirat, određene greške. na kraju krajeva, to je kompanija koja sve svoje greške prije ili kasnije ispravi preko patcheva ili ti ga zakrpa. tako da ne vidim, šta se stalno ljudi bune bez nekog konkretnog razloga. ok, igra se stvarno može nekima ne sviđat ali onda fino prodat igru i pare u džep i problem riješen. popušit ćeš max 50 kn i to je to. ne vidim stvarno razloga da se stalno kenja po svemu, i traži nekakve dlake u jajetu. igro sam D2, i u D3 je po meni sve dosta bolje šta god neki pričali. Starcraft 2, mislim šta reći takvi efekti prava svemirska strategija i opet neki vide neke propuste. mislim ok, ako vi mislite da možete bolje od blizarda slobodno osnujte svoju kompaniju i napravite bolju igru od njih, nitko sretniji od mene. ali ako već idete nešto kritizirat, onda i sami morate ponudit nešto bolje od tih koje kritizirate. a meni se čini ,da svi kritiziraju blizardovce jer okreću ogromne pare ali da nitko ne nudi proturiješenje za njihove igre. već svi igraju njihove, dok u isto vrijeme druge skupljaju prašinu po policama. ljudi mrze uspjeh, i to valjda najviše tuđi pa imaju potrebu po takvima srati. ja nisam nikakav blizardov fun, samo kažem da mi nije žao ni jedne jedine kune koje sam ikad dao za njihove proizvode. mislim da su što se tiče igranja vrh, WoW ne igram i neću ga ni igrat tako da to ništa ni ne komentiram.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 19:32   #815
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
A jesi se raspisa.
Cim si spomenija grafiku i napredak, kvragu sve. Grafika je eyecandy, gameplay je ono sta drzi ljude uz igru. Naravno da ce grafika napredovat, mora kako god okrenes. A i danas se BroodWar igra u koreji na veliko, a grafika je za danasnje pojmove sranje...toliko o grafici, ipak je proslo 10 godina.

Dalje, ovo je slobodna zemlja (koliko-toliko), i ljudi imaju pravo na svoje komentare i misljenje. Teorija, napravi sam igru pa se tek onda imas pravo zalit je debilna, sorry al je.
Ti si kupio proizvod, jel imas pravo dat svoju ocjenu? Isto kao sa filmom, pokazu ti 10sec fostpan, odes u kino i potrosis 50kn a tih 10sec je jedino u filmu sta valja. Sad mozes rec da je film sranje samo ako snimis bolji? Ma daj.

Evo cu odma rec, meni je (po mom misljenju naravno) WoL bio bolji od HotSa, bile su mi bolje misije. Oni mali detalji tipa kad Raynor gleda vjesti u baru, slika Kerrigan na zidu, lubanja od zerga u Big Zerg Hunters igri, N-Elf sta plese na Hyperionu, toliko sitnih detalja da je bila uzivancija istrazivat poslije svake misije jel ima nesto novo, tko ce se svega sjetit, evo opet igram WoL.

HotS toga nema, radnja je brza i mracnija. Ne ocekujem neke komicne gluposti na Levy the leviatan zergu, al brate nema nista. Ocekujes epic fight, a toga nema na kraju.

HotS je izdan samo da produze pricu + MP sa novim jedinicama, a bilo je negdje pisalo da su kampanju davno zavrsili, nesto kao za manje od godinu nakon WoL a onda je bila i leakana zadnja animacija u preprodukciji, koja je vise-manje identicna i ostala do danas.

WoL mi je ispunio sva ocekivanja, igra odlicna, kraj je savrsen. HotS me nije toliko odusevio. My 2 cents.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 20:39   #816
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Citiraj:
Autor wnbeeeE Pregled postova
mar neam komentara, vidim da bacas bureke ovdje kao i u temi za biciklizam. Ili si postao dezurni trol ili jednostavno volis sve sto drugi ne vole ja ti samo mogu reci da je sc2 u kompletu visoko kvalitetan proizvod u svakom pogledu. Hots kampanja je nadmasila fenomenalan wol. Zivio blizzard, njima cu uvijek rado platiti, jer znam tocno sto dobijem zauzvrat.
Umisto da bezrazložno ljude prozivaš trollovima i bez ikakvog argumenta, možda bi bilo dobro da napišeš šta to točno lažem vezano za SC2?
Ili zbog čega je točno igra dobra?
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 21:17   #817
wnbeeeE
Premium
 
wnbeeeE's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 599
ti mene stvarno pitas zasto je sc2 dobar ? Nemogu ti odgovoriti na to pitanje. Ali dobro je netko napisao, platio si igru i imas pravo na svoje misljenje. Ali eto, zao mi je sto ne uzivas u fenomenalnoj igri.
wnbeeeE je offline   Reply With Quote
Staro 31.03.2013., 21:33   #818
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Meni je igra totalno zakon... Dosta bolja od wol-a
Jednostavno ima to nešto extra u njoj što ovaj nije imao... Naravno o kampanji pričam.
__________________

CPU: Intel i7 3770 (be quiet! Dark Rock 3)
MBO: ASRock z68 extreme3 gen3
RAM: 16GB (4x4) DDR3 1600mhz HyperX
GPU: GTX 960 (Gigabyte Windforce OC, 2GB)
SSD: Kingston K3 120GB
SSD: Samsung 850 EVO 512GB
PSU: be quiet! Straight Power 480W
Case: Corsair 330R (2x140 + 120 be quiet! Silent Wings 2)
Monitor: 27" Dell U2715H
Periferija: few custom keyboards and few different mouse
OS: Windows 10


Macbook Pro 13" (mid 2014)
CPU: Intel i5
RAM: 8GB
SSD: 512GB
OS: OSX Catalina
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 01.04.2013., 01:37   #819
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
BladeRy, nigdje nisam reko da ljudi ne mogu reći svoje mišljenje. samo govorim da mi ide na nerve, kad uvijek netko nešto kritizira i to igre koje su po meni stvarno klasa za sebe. dakle D3, i S2. ok, moglo se puno stvari u obadvije te igre napravit drugačije, znam jer i sam igram te igre ali jednostavno mi se ne da na forumima kao neki lamantirat o tome, kako bi te igre bile puno bolje da su napravili nešto ovako i ovako, i da su umjesto keriganke stavili neku debelu prasicu na njeno mjesto da dominira kampanjom itd itd. to je po meni izmišljanje tople vode, dakle sama radnja blizardovih igara je odlična. grafika slažem se može biti gora može biti bolja, meni nije presudna ali kažem igram sam Starcraft original, i drago mi je za vidjet da su i u tom segmentu vidljiva poboljšanja. imaš 25 misija, ili 20 u HoS. koja svaka traje 1.5-2h vremena, da je završiš. i onda kažu ljudi da igra ne valja, a Starcraft cijeli sam prešao u roku jednog dana. ovdje ipak tjedan dana izgubim dok pređem igru, i svaku misiju možeš bez beda ponovit jer su stvarno odlično napravljene. ne kažem da starcraft 1 nije dobar, je odličan je ali po meni starcraft 2 je toliko otišo naprijed, da ne vidim šta ljudi imaju stalno neke zamjerke tamo gdje ih realno ne treba biti.

po meni, najbolji dio ove trilogije starcraft 2 tek dolazi za 2-3 godine, Protos kampanja sam siguran da će biti epic što ti kažeš. i meni osobno, su protosi najzanimljivija rasa tehnološki su daleko isprijed zergova i ljudi, tako da mi je s njima uvijek nekako bilo najviše gušt igrat. podsjećaju me pomalo na "predatore", iz filma i igre. oni će sigurno puno bolje odradit tu kampanju, nego ovu koja zapravo i ne može imat nekakav prebrutalni završetak jer dolazi nastavak i zadnji dio trilogije u kojima će glavnu ulogu imat protosi. šta je tu je, nadam se da ljudi kuže da nije sve u tim parama i da će ipak malo više počet osluškivat kritike ljudi po pitanju vlastitih igara, ali uvijek će biti nezadovoljni na prosto je nemoguće svima ugodit! i to je ono na što sam se ja osvrnuo u svom postu, a naravno da svatko ima pravo biti nezadovoljan i kritizira igru ako mu se ne sviđa. ali po meni, za to nema realne osnove jer za takav tip igre teško da se može naći nešto bolje na tržištu. zato pomalo i branim blizardovce, jer ni osobno ne vidim ništa lošega u njihove dvije najnovije igre koje su izašle a to je D3, S2. WoW ne volim, pa to neka komentiraju oni koji vole taj tip igre.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 13:28   #820
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Gledaj, svatko ima svoje misljenje.
Meni je WOL bio daleko bolji od HotSa, evo sam opet presao WoL i vise sam uzivao u prici nego u HotSu.
Misije su bile nekako bolje, zadnja misija nije bila da si OP do boli i da pregazis zerga prije nego se artifakt napuni.

Za SC2 su nekako izgubili ideju. Da se bore 3 rase to ok, al kad je sad iza svega jedan BOG, to je eskalacija do daske. Ono tipa starchild u ME3 kad neznaju kako dalje nesto objasnit. Trebao im je novi neprijatelj...

U Sc1 i BW si imao neprijatelje i njihove mane. Mengsk i njegova pohlepa, Artanis i njegov ponos i QoB i zelja za moci. Nikome nije totalna anihilacija svega bila plan.

Overmind je negativac u SC1, htio je da potare sve da se zerg unaprijedi i usput pobije firstborn (protosse). Ok, ima cilj. Al ovaj bog bas i ne.
Imamo kao 2 sektora u igri, zemlju ili UED negdje u SOL sistemu i Korpulu sektor. I to je cijeli svemir? Nema vise nijedna rasa u svemiru? I sve se odlucuje ovdje? Poludjeli bog koji hoce da unisti SVE, SVAKOGA, SVUGDJE i ZAUVJEK je previse.

Cuo si valjda za izreku da je jedna smrt tragedija, milion je statistika? Nekako su ti blize osjecaji da se boris za ljubav il osvetu, kao i Raynor sta se jos osjeca krivim sta je Sarah ostala na planeti kad je Mengsk digao sidro, a Raynor nije stigao na vrijeme. Ti osjecaji prema lika prema liku se nekako poistovjete sa ekipom, vise mi je bitno bilo da spasim Sarah nego cijeli Korpulu sektor.
I bas tu dolazi do izrazaja povezanost igre, kad anihilacija svega dodje u pitanje nekako nemas osjecaja prema svemu tome, defacto dodjes do trenutka kad kazes "ko ih hebe, odoh ja na pivu".

Glede Kerrigan, tu su zasrali motku.
Od ostavljanja na new gettysburgu ona je bila neki tragicni heroj. Izdana od saveznika, zerg je totalno promjenio, overmind je od nje napravio QoB i kontrolirao je dok ga Tassadar nije ubio.
U BW je ona totalni ubojica, izdala je Raynora, Fenixa, inficirala Dark templar matrijaha i natjerala Zeratula da ubije osobu koja mu je bila ko majka. Znaci QoB je bila kucka do kosti. Nitko je nije kontrolirao, radila je svojom voljom to sve. Ili je za to sve krivac zerg gen.

Sta mi je najvise krivo je portret Kerrigan u HotSu, napokon je dobila svoju humanost nazad, vise nije luda homicidalna kucka. I na prvu priliku kad se situacija zakomplicira, ne da nije odbacila humanost nego zabila kolac u srce.
Nije cjenila Raynorovu zrtvu, i broja Raidersa sta su dali sve samo da je spase, nope. Opet je presla u QoB u sekund, bez ikakvog razmisljanja. Sav tvoj trud kroz WoL je ponisten u sekund. Ne pokazuje ama bas niti trunku zaljenja za masakrom sta je napravila kao QoB u BW eri.
U svojoj zelji za osvetu putem do Mengska je "opet" masakrirala cijele planete, bez imalo zaljenja. Je, Raynor je jos voli, normalno za njega, ljubav je kao sta znamo, slijepa.

Ali zadnju pobjedu opet ima Mengsk, jer od smisne zenske koja je bila zrtva sve do sada, na kraju je svojom rukom ubila humanost i svojevoljno postala QoB. Od tragicnog heroja do negativca i nikad nije kaznjena za svoja nedjela.
Da nije zaklala onu protoss ekspediciju tek jer moze, da nije poklala sve one planete tek tako, da je pokazala ikakvo zaljenje za svojim postupcima, ne, sve je ok po njoj. To me zivcira, jer su napravili od nje poprilicno plitkog lika. U WoLu Raynora nadjes u baru kako utapa tugu u alkoholu, u HotSu Sarah utapa u krvi svakoga ispred sebe.

Sjecas se odluka u WoL? Selendis treba da spali infekcirane ljude sta su se naselili na protoss planet a Hanson trazi vremena da ih proba izljecit? Odluka Tosh ili Nova? Od tih malih stvari u HotS nije bilo ni rijeci, samo se pokaze Nova na pocetku i baci 2 rijeci. Ako si citao knjige izmedju, Nova i Tosh su prije bili veliki prijatelji, a bilo je i naznaka romance.

Ovo sa odlukama je gotovo totalno nestalo. Kao da je nebitno ili je isjeceno. Znam da sam stao i mislio ko blesav, ako Hanson spasi ljude jel dobijam mozda neki lijek protiv infekcije? I putem ubijes protosse koji te drze kao svojevrsnog heroja jer si im pomogao u evakuaciji Aiura i ubijanju overminda. Mozda tako izgubis protoss podrsku?
Ili ako se slozis sa Selendis ostanes u dobru sa njima, al gubis eventualni lijek.... na kraju ispadne sve besmisleno. Tj, nema nikakve veze sta biras.


Sta vodi na LoV za 2-3 godine.
Znajuc trend igara da mora nekako da kazni negativce, em je Metzen potvrdio da ce LoV bit najmracnija prica, i sa tragedijom i sve. Pretpostavljam da ce Kerriganka dat zivot da zaustavi Amona a Raynor ce ostat gledat suznih ociju drzeci njezinu sliku il nesto u tom stilu.
I to me opet raspizdi. Da nisu od HotS/Kerrigan price napravili ovo sta jesu, mogli smo ocekivat happy kraj.

Jim i Sarah da zive u nekoj kuci, imaju malo dvora i okucnice, pseca kucica i unutra zergling na lancu, tako neke cute sheme. Da bar jednom u zadnjih par godina vidim kraj jedne epske trilogije gdje mogu zaplakat od srece a ne da se osjecam prevaren i placem od muke jer su od super price samo sve okrenili na skupljanje para ko ME3.

Zato mi je krivo, jer je blizzard bio zadnja nada gamera. Od njih ocekujes nesto savrseno, i glede igrivosti, grafike i animacija, a price su remekdjela.

Meni je HotS ispao nekako losiji od WoL jer su pricu i lika nasilu okrenili da odgovara buducoj radnji a nasuprot vec postojecem loreu. Misije su mi losije jer nema search i rescue ili defend, sve se svelo na kolji dalje. Tako da nisi trebao puno mislit, opalis 2-3 hatca i samo seres zerglinge/hydre ili mute kad ih dobijes. Nema neke taktike.
Probaj igrat WoL i HotS misije na max levelu tezine, vidices da je WoL poprilicno teze zavrsit Neke misije na WoL sam igrao po 12h sa non stop restartima jer nisam stigao na vrijeme gdje treba i adio. Bilo je vise raznovrsnosti.

Ali da, zeljno ocekujem LoV da vidim kraj, i nadam se nekom happy endu. A ujedno i strepim od toga, jer kad dodje LoV, zavrsava jedna prekrasna prica. Sad na happy notu ili na zalosni kraj je druga stvar.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.04.2013., 15:20   #821
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Nisam kupio wol, niti znam priču najbolje nakon brood wara.. ali kolko sam skuzio priču po filmićima. Kerrigan po mome nije negativac, šta je onda ona scena kad ona dođe spasit Jim-a i prisloni njegov pištolj sebi u čelo? Ne pokazuje li to njenu svijest koliko joj je krivo, a s tim da je napola zerg, ima taj poriv klat sve što joj se nađe na putu..

I ja nebi htio da sretni žive u kućici za zerglingom na lancu. Neka se priča nastavi još jedno 20godina .

A ovo što kažeš da ima samo tri rase i da nema drugih rasa u svemiru.. je totalno nebitno.. svemir je tolko ogroman da ni oni još ne znaju granice. A isto možemo pretpostaviti da je xel naga stvorila te 2 rase namjerno blizu jedne drugih da ih može 'promatrat' i vidit tko je jači..a terrani su 'slučajno' nastali među njima.. to je totalno nebitno jer piscima daje slobodu da se vraćaju u prošlost kao što je spomenut prime zerg..
domina je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 17:05   #822
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Citiraj:
Autor domina Pregled postova
Nisam kupio wol, niti znam priču najbolje nakon brood wara.. ali kolko sam skuzio priču po filmićima. Kerrigan po mome nije negativac, šta je onda ona scena kad ona dođe spasit Jim-a i prisloni njegov pištolj sebi u čelo? Ne pokazuje li to njenu svijest koliko joj je krivo, a s tim da je napola zerg, ima taj poriv klat sve što joj se nađe na putu..

I ja nebi htio da sretni žive u kućici za zerglingom na lancu. Neka se priča nastavi još jedno 20godina .

A ovo što kažeš da ima samo tri rase i da nema drugih rasa u svemiru.. je totalno nebitno.. svemir je tolko ogroman da ni oni još ne znaju granice. A isto možemo pretpostaviti da je xel naga stvorila te 2 rase namjerno blizu jedne drugih da ih može 'promatrat' i vidit tko je jači..a terrani su 'slučajno' nastali među njima.. to je totalno nebitno jer piscima daje slobodu da se vraćaju u prošlost kao što je spomenut prime zerg..

Dala je Raynoru da joj stavi pistolj na celo jer kao da je on jedini mjerodavan da ocjeni njezina zlodjela, jos pogotovo sta zna da je ona lik iz prorocanstva i da ako zele spasit ikoga u sektoru, ili svugdje, ona mora prezivit. Zeratul mu je pokazao sta se dogodi ako Sarah pogine.
IMHO taj trenutak je bio glupost, jer znas sa milion % sigurnosti da je nece ubit.
A opet zamisli koliko je ekipe ubila da dodje do Jima, ja sam ocekivao trenutak kad ona shvati da je Mengsk opet prevario, da je lagao o Raynorovoj smrti samo radi propagande da ce poludit, da ce kosu cupat od muke kako je nasjela na gluposti i zasrala sav prijasnji trud. Ona doslovno slegne ramenima i kaze "fuck it" ajmo dalje.

Ipak, da bi covjek sve shvatio, treba se vratit ponovo kroz Sc1 i BW + knjige. Blizz je masu radnje i tu sakrio. Odigrao sam prijasnje djelove samo da se podsjetim price.
Sarah u HotSu je opisana kao da je svojevoljno sva ona sranja napravila, i opet odbacila humanost i zbrisala planete samo radi svoje osvete. I Raynor zeli osvetu nad Mengskom, al ne da masakrira cijele planete putem. Razlika nebo i zemlja.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 20:07   #823
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Potpis! Kerrigan je kao US Army... živo joj se hebe za bilo koga i kolateralne žrtve dok god ispunjava cilj. Iako je to možda i poanta jerbo joj je zerg pomutija um.
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 22:03   #824
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
bladerRy


slažem se i ja s tobom, svatko ima pravo na svoje. ne može dojam o igri kod svih biti jednak, što se tiče same radnje ne znam je ali sam malo gledo cinematicse i mogu reći da se ni meni ne sviđa kako priča ide. ali bože moj, šta da se radi, nadam se da će protos kampanju i priču bolje odradit..

WoL je i meni odličan, odlične misije ali iskreno mislim da ovakve igre bez obzira na sve ne vrijede 300 kuna ipak je to jedana kampanja, a ne cijela igra s tri rase. po meni 200 kuna u vrh glave, za 20-25 misija. pa nisu nam prodali, sve tri kampanje od jednom za te pare. po meni igra je preskupa, ali valjda blizard ne može ništa prodat ispod 300 kuna. šta je tu je, tko hoće igrat mora platit.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2013., 23:10   #825
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,980
Nisam rekao da SC para ne vrijedi, ekipi koja uziva u MP je ovo bogom dana igra. SC1 i BW su prezivili desetljece u multiju, presli u pravi sport, koreja je luda za starcraftom, zamisli da se skupi 100k ljudi da gleda finale 2 balavca od 14 i 16g kako igraju za par tisuca $ nagrade.
Izbalansirali su SC/BW do maximuma. I pokazuje se koliko se paznje posvetilo balansu u Sc2.

Sta se tice price, ja sam inace posebna sorta cjepidlake. Kad izadje ovako nesto dugo ocekivano, ja odigram sve djelove da se sjetim price, a kad odem u krevet citam knjige kao dopunu radnji Jeb ga, cijenim njihov trud i volim SC universe.
Zato me zivcira sta su napravili Sarah sa OOC (out of character) ponasanjem samo da izgrade pricu jer su izgleda bili bez ideja.

Odigraj sad SC1/BW/Wol/Hots pa reci da nisu previse eskalirali radnju i pomalo pogrijesili sa karakterizacijom lika.

Na drugu stranu, imas keyeve za 200ak kn, a imas i WOL box za 250 i HotS za 299 (zasad), kad vec placam draze mi je kupit kutiju i dat par kn vise, jer onda imam osjecaj da sam nesto opipljivo kupio. A ne platio 20% manje za digitalni key, to mi je ko da igram piratsku kopiju.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 13.04.2013., 17:55   #826
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Gaaah na kraju sam ipak nabavio HOTS odigrao SP na "Casual" u "jednom dahu" i nemrem reć da sam razočaran kampanja je ok i vratila mi je volju za igrat SC2 bar na neko vrijeme, možda konačno odem pokupit ostatak achivementsa za WOL kampanju koje nisam skupio prije, nakon što odvrtim sve težine na HOTS-u naravno i skupim sve tamo...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2013., 14:20   #827
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Ako ima netko da je zapeo na WoL-u i igra mp nek se javi, malo mi se igra protiv domacih. Hots ce pricekati dok ne skupim pare
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2013., 17:00   #828
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2013., 02:10   #829
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
WoL i HoTS su 20€

I normalno, North America ima za 20$, kad promijenim regiju na America automatski me prebaci na Europe i mogu se *ebat.

Isto tako ne mogu kupiti igru jer dok izaberem "Pay now" preko Paypala samo mi bezgranično loada nekaj.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2014., 18:06   #830
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
mario92
mislim da se moglo uzet u dolarima kad ali se trebala kupit igra kao gift,i onda su u ponudi dolari.

tek sad vidim post, a temu dizem iz razloga jer se danas dogodila dosta dobra stvar za starcraft 2 s novim patchom jer su cijeli arcade dio i custom gameovi postali besplatni.znaci svi oni koji nemaju igru sada mogu igrat vecinu sca(osim kampanje i laddera mislim).

ako trebate dodatni info di sto i kako pogledajte na http://www.e-sports.hr/sc2/general/s...patch-2-1-f2p/

ingame channel HRV-1

btw.za one koji ne vole sc2 koliko i bw, izasao je mod Starbow(koji je sada takodjer besplatan) koji je neki mix sc2 i bw, sa jako puno unita importanih u sc2 engine
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 07:59   #831
zubich
Premium
Moj komp
 
zubich's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb - zapad
Postovi: 130
Jel to znači da mogu igrati s frendom preko neta ili samo single player?
__________________

CPU: Intel i7 3770 (be quiet! Dark Rock 3)
MBO: ASRock z68 extreme3 gen3
RAM: 16GB (4x4) DDR3 1600mhz HyperX
GPU: GTX 960 (Gigabyte Windforce OC, 2GB)
SSD: Kingston K3 120GB
SSD: Samsung 850 EVO 512GB
PSU: be quiet! Straight Power 480W
Case: Corsair 330R (2x140 + 120 be quiet! Silent Wings 2)
Monitor: 27" Dell U2715H
Periferija: few custom keyboards and few different mouse
OS: Windows 10


Macbook Pro 13" (mid 2014)
CPU: Intel i5
RAM: 8GB
SSD: 512GB
OS: OSX Catalina
zubich je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2014., 09:43   #832
rokoko
In Rainbows
Moj komp
 
rokoko's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 705
mozes igrat preko neta
__________________
"Success can only be achieved with a kind of pioneer spirit and repeated use of three tools: failure, introspection and courage." - Soichiro Honda
rokoko je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2014., 22:41   #833
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Ljudi, kaj velite na novosti u balancu u LotV?

Ja p*zdim, igram SC2 jer mi je to laganini zabava za zafrkavati se s frendom ili uz glazbenu podlogu dok ovo kaj rade u potpunosti stavlja pozornost na micranje, pozorno praćenje svake stotinke kaj se događa na mapi.

David Kim veli da će tako igra postati zabavnija za gledati... Da, GM-ovima i eventualno Masterima jer samo oni vjerojatno imaju APM dostojan dobre igre u SC2-u -.-

Terrani dobivaju nove jedinice Herc i Cyclone, BC se može teleportirati po mapi, tenkovi se mogu prevozit Medivacom dok su u Siege modu.

Zergovima je nemoguće ubiti Nydusa dok kopa, Swarm Host može puštati Locuste dok NIJE zakopan i Locusti sa upgrejdom mogu letjeti. Vraća se Lurker iz BW-a te dodaju Scavanger-a koji se morpha iz Roach-a.

Protoss dobiva Disruptora dok Oracle dobiva neke nove spellove, tempest od sad gađa samo ground unite itd.

Ima još dosta novosti ali tematika je da se sve fokusira na micranje, micranje, micranje... Minerali su sad skresani sa 1500 na 1000 dok je gas smanjen sa 2500 na 1700, početni broj radnika s kojim počinje igra je 12.

Maltene nestaje early game.

Nego, oni koji kuže kaj sam napisal - kaj vi velite na ove velike novosti?

Znam da je ovo još pre-alpha i da dosta toga bude drugačije u retail verziji igre (koja btw je standalone, dakle nije potrebno imati prijašnje nastavke) ali ne sviđa mi se smjer kojim je ovo krenulo.
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 00:20   #834
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
dečki imam jedan problem, pokušavam skužit kakva mi je tipka *premium* pokušavam ukucat šifru da mi keriganka jednim pucnjem ubija , ali ne mogu jer ne znam o čemu se radi jel može pomoć? ovo ostalo je jasno napisano, samo mi nije jasan taj premium, šta trebam stisnut?
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 11.12.2014., 07:09   #835
tomek@vz
Premium
Moj komp
 
tomek@vz's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: München/Varaždin
Postovi: 3,345
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Ljudi, kaj velite na novosti u balancu u LotV?

Ja p*zdim, igram SC2 jer mi je to laganini zabava za zafrkavati se s frendom ili uz glazbenu podlogu dok ovo kaj rade u potpunosti stavlja pozornost na micranje, pozorno praćenje svake stotinke kaj se događa na mapi.

David Kim veli da će tako igra postati zabavnija za gledati... Da, GM-ovima i eventualno Masterima jer samo oni vjerojatno imaju APM dostojan dobre igre u SC2-u -.-

Terrani dobivaju nove jedinice Herc i Cyclone, BC se može teleportirati po mapi, tenkovi se mogu prevozit Medivacom dok su u Siege modu.

Zergovima je nemoguće ubiti Nydusa dok kopa, Swarm Host može puštati Locuste dok NIJE zakopan i Locusti sa upgrejdom mogu letjeti. Vraća se Lurker iz BW-a te dodaju Scavanger-a koji se morpha iz Roach-a.

Protoss dobiva Disruptora dok Oracle dobiva neke nove spellove, tempest od sad gađa samo ground unite itd.

Ima još dosta novosti ali tematika je da se sve fokusira na micranje, micranje, micranje... Minerali su sad skresani sa 1500 na 1000 dok je gas smanjen sa 2500 na 1700, početni broj radnika s kojim počinje igra je 12.

Maltene nestaje early game.

Nego, oni koji kuže kaj sam napisal - kaj vi velite na ove velike novosti?

Znam da je ovo još pre-alpha i da dosta toga bude drugačije u retail verziji igre (koja btw je standalone, dakle nije potrebno imati prijašnje nastavke) ali ne sviđa mi se smjer kojim je ovo krenulo.

Gubim volju...vidjet ćemo kad izađe...
tomek@vz je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2015., 20:58   #836
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457


igra stiže 10.11.2015.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2015., 21:31   #837
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,354
Pa kud 10.11., sad sam u dilemi Fallout 4 ili Starcraft 2 prvo igrati....

Ali glavno da mi sad nema ništa zanimljivo...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2015., 21:51   #838
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Pa kud 10.11., sad sam u dilemi Fallout 4 ili Starcraft 2 prvo igrati....

Ali glavno da mi sad nema ništa zanimljivo...
Starcraft 2 naravno jer kampanja bude kratka
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2015., 07:21   #839
Mario92
Omicron Alpha resident
Moj komp
 
Mario92's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Bistra
Postovi: 4,772
Aaaaaaaaaaaa, gotovo

Fallout će pričekati
__________________

Ryzen 7 5700G

AsRock B550 Pro4

HyperX Fury DDR4 3000MHz (4 x 16GB)

Kingston A2000 1TB NVMe

Intel 660p 1TB NVMe

Fortron Hexa 400W

Random PC case

Proxmox VE

95% of the world is retarded, I'm glad I am the 10%.
HP Elitebook 840 G7

Intel i5 10310U

Corsair Vengeance 2x16GB 3000MHz

SK Hynix P31 Gold 1TB

14" FHD IPS

Mario92 je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2015., 21:24   #840
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na