Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2018., 22:00   #1
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Čudni problemi sa tipkovnicom

Pozdrav,

već duže vrijeme imam prolem sa tipkovnicom. Nakon određenog vremena što kompjuter ostane upaljen (5-6h pa na više) tipkovnica "poludi". Problem je napisati veliko slovo dakle shift+slovo kombinacija ne radi već moraš kliknut na caps lock pa napisat veliko slovo i vratit natrag na malo, pa onda u sred riječi se samo od sebe pojavi veliko slovo dok ostala slova idu malim, ili od jednom krenu sva slova velika iako je ugašen capslock, a kad ga upališ krenu malim (wtf). Ponekad tipkovnica skroz zablokira da ne možeš 5-10sec ništa napisat onda nakon 10sec ispiše se sve što si stiskao tih par sekundi od jednom, itd..

Najviše sam to primijetio da se dešava kada recimo imam nešto live na youtube-u sa chatom, ili kada su upaljene neke zahtjevnije flash stranice. Dešava se u svim browserima - od opere, chroma do firefoxa. Probao sam i promijeniti tipkovnicu sa USB na onu staru sa okruglim ulazom - no problemi su ostali isti. Moram reći da za to vrijeme CPU na kompjuteru je 10 do max 30 ako je još nešto upaljeno sa strane, nikada viši od toga tako da nije u pitanju opterećenje pc-a. Komp je novi i toliko ga opteretiti sa browserom je malo bizarno. Zna li netko u čemu bi bio problem? Windowsi 7 su gore, instalirani 3-4 puta do sada i uvijek se isti problemi dešavaju tako da nije ni neki virus u pitanju. Ovi Windowsi su instalirani prije tjedan dana...

Inače u pitanju je Logitech Washable Keyboard K310 (koja je usb tipkovnica), no kao što rekoh probao sam i sa starom tipkvnicom sa onim okruglim ulazima i isto se dešava tako da nije do tipkovnice, neki je problem do kompjutera. Što god sam našao preko google-a nije pomoglo...

Zadnje izmijenjeno od: jacobbb. 05.05.2018. u 22:06.
jacobbb je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na