Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > NVIDIA
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.08.2013., 17:37   #811
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Ma mislio sam više na sporost kod reklamacije, ako crkne. Nije problem pricekati da dođe, ali ako crkne pa cekat 2 mjeseca...
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2013., 17:46   #812
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Aha...al eto, to je valjda cijena te niske cijene...a i nijedna grafa mi još nikad nije prdnula :kucaodrvo:
raliSHA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.08.2013., 18:31   #813
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,394
Citiraj:
Autor Gilbert5 Pregled postova
Ako MRservis prima na servis, to bi bilo savršeno. Cijena je super, ...
Provjereno, primaju Asus artikle samo iz vlastite distribucije.
Citiraj:
Asrock i WD prihvaćamo jamstva kupljena samo preko Msan distribucije uz račun i jamstveni list.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2013., 20:54   #814
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Provjereno, primaju Asus artikle samo iz vlastite distribucije.
Jel? Znam da su prije par godina primali i samsung i asus bez računa ili garancije, samo po serijskom broju, a samsung čak nije trebao biti kupljen u hr. Naravno, govorim za msan.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2013., 22:04   #815
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,394
Imam i ja mail od prije 7-8 god. di su mi napisali da nema problema za reklamacije robe iz Italije npr., dovoljno je imat origigi racun.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2013., 22:06   #816
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Imam i ja mail od prije 7-8 god. di su mi napisali da nema problema za reklamacije robe iz Italije npr., dovoljno je imat origigi racun.
Očito je da su se počeli ograđivati od jeftinije kupljenih komponenti negdje drugdje. Not cool, ako su već distributer i zastupnik.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 10.08.2013., 22:34   #817
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Prošla su ta vremena, reklamiranja preko S/N i ostaloga. Šteta, no s obzirom što se kod nas radi, nikakvo čudo.


No, ovo je bezveze, ako si zastupnik onda nema veze di je kupljeno, edigitalu, turskoj il americi. Trebalo bi kontaktirat asus il makar regionalno zastupništvo.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.08.2013., 02:41   #818
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Prošla su ta vremena, reklamiranja preko S/N i ostaloga. Šteta, no s obzirom što se kod nas radi, nikakvo čudo.


No, ovo je bezveze, ako si zastupnik onda nema veze di je kupljeno, edigitalu, turskoj il americi. Trebalo bi kontaktirat asus il makar regionalno zastupništvo.
Zadnji puta sam dobio adresu u poljskoj za asusovog regionalca
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 15:53   #819
pilgrim_23
Premium
Moj komp
 
pilgrim_23's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 104
Evo, javljeno iz edigitala da u petak stiže grafa za 1.539kn

http://www.edigital.hr/Video_kartice...GB-p35043.html

(Btw.. prodajem grafu pod moj komp)
__________________
All my life I fought this fight
The fight that no man can never win
Every day it just gets harder to live
This dream I'm believing in
Thunder Road..
pilgrim_23 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2013., 20:01   #820
raliSHA
Premium
Moj komp
 
raliSHA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 970
Fino! Ja sam osustao u ovoj turi, zaključio sam da imam nekih bitnijih troškova momentalno alo kako stvar stoji bit će još takvih prilika kod njih, samo treba pozorno pratiti. Uživaj u grafi.
raliSHA je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 26.08.2013., 23:39   #821
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
meni vrag baš neda mira, naletio sam link o modanju biosa 660 ugl. BIOS modding increases your GPU's voltage from 1.175mv to 1.212mv, giving you more overclocking headroom. It increases your TDP (maximum board power) to 170% MAX, and it also increases your Fan speed from 80%MAX to 100%MAX..

http://www.overclock.net/t/1330897/o...ti-owners-club

pošto imam dve u kombi sli, jel mogu odjednom obije tim načinom sflešat ili je bolje jednu po jednu i nigdije nemogiu nač način ak mi nebude radilo dobro kak da vratim stari bios, nisam baš expert u engleskom, jel ko od Vas probao to napravit?

vidim da navjevi postotak su baš modane msi kartice i svi vele da su zveri
mi se isplati s tim zafrkavat i dal bi sa daljnjim drajverima mogo imat problema?

hvala!
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 23:43   #822
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Radi jednu po jednu. Ako ti na jedoj ne prodje sve kako treba imas drugu pomocu koje ces vratiti "pokvarenu" u zivot.
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 26.08.2013., 23:54   #823
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Radi jednu po jednu. Ako ti na jedoj ne prodje sve kako treba imas drugu pomocu koje ces vratiti "pokvarenu" u zivot.
to sam i mislil da je najbolje, al jedan problem nigdije nemrem nač kak vratit def. bios?
edit: mislim da sam skužil na isti način i na koji sam ubacil modani, sam modanog izgrišm i na njegovo mijesto ubaci orginal, sam u pravu?
jel ko radio to odavde to me najviše zanima, navodno netreba vadit jednu karticu jer te pita dali želiš i drugu flešat.

Zadnje izmijenjeno od: Mrakky. 27.08.2013. u 00:21.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 02:14   #824
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Ako radis sa nVflashom u njemu ima i posebna komanda, ako se dobro sjecam, sa kojom tacno definises na koju od instaliranih kartica zelis uploadovati zeljeni BIOS.
Prije nego sto stavis na kartice bilo koji drugi BIOS, obavezno napravi backup originalnog.
Milentije je online   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 07:21   #825
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Milentije Pregled postova
Ako radis sa nVflashom u njemu ima i posebna komanda, ako se dobro sjecam, sa kojom tacno definises na koju od instaliranih kartica zelis uploadovati zeljeni BIOS.
Prije nego sto stavis na kartice bilo koji drugi BIOS, obavezno napravi backup originalnog.
backup je več napravljen.
samo mi nije jasan ovaj dio di u nvflash folder ubacujem orginalan bios(na slici se vidi koji su fajlovi u tom folderu, jel več taj kgb narihtan da podigne voltažu orginalnom biosu) i onda pomoču komandi kgb.exe 660.rom unlock otključavam postoječi i sa ovom komandom Nvflash -4 -5 -6 660.rom (dali je u toj komandi nvflash več narihtan da podigne voltažu? jer vidim tu kgb cfg fajl i čini mi se da je to da da naredbu kepler bios editoru kaj da napravi sa orginalnim biosom?)valjda ako sam dobro shvatio uređujem postoječi taj orginalan koji sam ubacio u folder i vračam ga nazad u karticu, buni me to kaj nebi trebao ubacit več editiran bios u prvom koraku u nvflash folder, znači sa podignutom voltažom?

nadam se da ste me shvatili, na yt ima svakakvih tutova, al nijedan nije baš za 660, jer sam kasnije čitajuči taj forum naletil na program kepler bios tweaker, sa kojim po biosu možete radit kaj olčete isto tak podič tu voltažu, to me skroz zbunilo, ili da se držim prvog posta izvadim jednu grafu isključim sli i krenem, jedino me zanima kak vratit oriđiđi bios, sa kojom komandom, to nigdije nisu napisali....


i recimo hoču vratit stari bios i sam izbrišem ove kgb fajlove i ubacim orginalan bios i ponovim radnju ukucavanja u cmd?

sry na gnjavaži, al zapeo sam, a oču bit siguran da ne napravim ciglu, imam garu i sve, al opet.

Zadnje izmijenjeno od: Mrakky. 27.08.2013. u 08:03.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 10:04   #826
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
flash biosa kartica u SLI-ju:

Card should be under 1 if it's SLI card 1, and card 2 or what ever the number is if anything else shows up you like your SLI controler you have to flash like this.
nvflash -i1 -4 -5 -6 name.rom that flashes card 1, If you have SLI you have to flash card nvflash -i2 -4 -5 -6 name.rom also with a seprate flash that flashes card 2.

nvflash -b backup.rom (Backup your BIOS)
nvflash -5 -6 name.rom (Normal BIOS Flash)
nvflash -4 -5 -6 name.rom (Forced BIOS Flash)
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 27.08.2013., 13:00   #827
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
flash biosa kartica u SLI-ju:

Card should be under 1 if it's SLI card 1, and card 2 or what ever the number is if anything else shows up you like your SLI controler you have to flash like this.
nvflash -i1 -4 -5 -6 name.rom that flashes card 1, If you have SLI you have to flash card nvflash -i2 -4 -5 -6 name.rom also with a seprate flash that flashes card 2.

nvflash -b backup.rom (Backup your BIOS)
nvflash -5 -6 name.rom (Normal BIOS Flash)
nvflash -4 -5 -6 name.rom (Forced BIOS Flash)
prvenstveno hvala Vam svima na pomoči i na pokušaju pomoči, al mi sad nikaj nije jasni i poslal sam upit direktno članu koji je pokrenul tu temu na overclock. net, pa ak mu se bu dalo objašnjavat bude, ak ne ne.
a ako ne onda budem jednu po jednu flešal, jedino me brine kompatibilnost sa drajverima sljedečima, več ovak kenjkaju, kaj Vi mislite, jel to pametna ideja?
a opet volel bi iz njih izvuč maximum, ak me razmete , ne

još jednom hvala!
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 28.08.2013., 03:07   #828
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
uspio sam evo dokaz pri igranju tsw-a

uglavnom nije nimalo teško, na onom sajtu je malo zakonplicirano, objasnič ču kak sam ja to napravuio i brijem da je to najjednostavnijem.
1. sejvat def, bios.
2. otič na V3DT online bios editor Difficulty: Easy link: http://www.v3dt.com/nvidia/600/ tu je jedn padajuči izbornik na kojejm odaberete volražu, ja sam maximalno kaj je išlo.
2. ovo je c/p sa foruma:

http://www.techpowerup.com/downloads/2133/NVFlash_5.118_for_Windows.html
Download that and extract it into a folder, in that folder also make sure you have your modded bios, for reference I will be calling it "X.rom" you can rename it to that to keep this more simple..

Shift+ Right click in the folder and click "open command window in here" then type the following commands in order.

Nvflash --protectoff

Nvflash -4 -5 -6 X.rom

That should be all it should go as planned and reboot and you should be modded.

zbilja jednostavno i minimalne su šanse da se nekaj sje...., ja sam jednu po jednu flešao i sad sve rad savršeno, nisam probao klokat, al kolko sam shvatio samim povečanjem tog napona se povečava i boots.
mislim da i ako akon nekog vremena počne nekaj kenjkat na isti način vratim def. bios.

preporuka svakome kome se da to radit, ja sam malo zaigrao i mogu reč da i fluidnije sve ide.

pozz!

edit: pregrijavaju se i krše se igrice, treba il dobro hlađenje il u kepler bios tweekeeru nekaj drugačuje porihtat jer ovo je online bila izmjenja, tak da sam vratil stari bios

Zadnje izmijenjeno od: Mrakky. 28.08.2013. u 07:02.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 09:02   #829
Rino
[ZA DOM]Rino
Moj komp
 
Rino's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Kutina
Postovi: 762
Radi se o ovom hladnjaku?



Čudno je da se pregrijavaju...stock bi se ona rastopio.

Jesi promijenio pastu, stavio backplate, provjerio da hladnjak dobro naliježe na GPU i manualno podesio brzinu vrtnje ventilatora?

Druga stvar koja te koči je 1x6pin konektor!
__________________

Rino je offline   Reply With Quote
Staro 29.08.2013., 16:10   #830
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Radi se o ovom hladnjaku?



Čudno je da se pregrijavaju...stock bi se ona rastopio.

Jesi promijenio pastu, stavio backplate, provjerio da hladnjak dobro naliježe na GPU i manualno podesio brzinu vrtnje ventilatora?

Druga stvar koja te koči je 1x6pin konektor!
nikaj od toga nisam napravio, al sam našo drugi editiran bios i ide do core clock +80, mem do +300 i max pover do 120% prije do 119, na tome biosu je na 1.200 mV i boots limit je nekaj smanjen 1215 i radi savršeno, bez kršenja, 3 d mark mi daje malo manje rezultate nek na orginalnom, al to me nije briga jer ove ugren kaj igram ni na trenutak ne štekaj, a ak krepa imam garu i probak bum ih nažicat da nadoplatit do 770 ili 760, a do tad nek ovak bude, a ako i bude kakvih anomalija imam orginalan bios, nekaj me još zanima skinul sam sa msi stranice njhov cios i stavil ga u KBE i mV je na 1,5,a bios je baš za tu oc verziju, malo nejasno.
ventovi su editirani u afterburneru i vrte ko ludi, a i imam super prohodno kučište, vjerojatno takva serija i moš ga jeb....
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 19:31   #831
WantPlayBF3
Registered User
Moj komp
 
WantPlayBF3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zadar
Postovi: 5
Ljudi koji koristite GTX650 1GB GDDR5 128bit jel imate problema s tim modelom, jel vam se cuje pri igranju jel zuji itd...
i jel se s njom moze s i3 igrati max na far cry 3, bf3 itd..


edit: ovaj model (http://www.pointofview-online.com/sh...product_id=347)

Zadnje izmijenjeno od: WantPlayBF3. 30.08.2013. u 19:40.
WantPlayBF3 je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 20:33   #832
Charmander
Ultrapiretik
Moj komp
 
Charmander's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 900
s tom grafom i i3 nemos na max fc3 da si sam bog. da imas i5 i barem 670 onda bi ti pitanje imalo smisla ali ovako...
__________________
Moja trgovanja: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Picoin invite: bass999 // minepi.com/bass999
Charmander je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2013., 20:59   #833
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,885
Moci ce mozda low/medium kombinaciju ak ne i sve low. Srecom pa FC3 ok izgleda i tak podesen. Preso sam ga na 7750 ddr3 grafi na slicnim postavkama.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2013., 19:55   #834
max111
Premium
Moj komp
 
max111's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 542
Citiraj:
Autor Rino Pregled postova
Radi se o ovom hladnjaku?


Istu takvu karticu imam i ja sada a dobio je u zamjenu za MSI GTX 560ti TF2 koja je bila neispravna nakon malo više od dvije godine, sreća da gara traje tri a zanima me pošto sam spojio Philips monitor od ova dva koja imam sa njom na hdmi ulaz preko hdmi na dvi kabela i skužio da grafička (Nvidia high definition audio) šalje zvuk na monitor koji ima i ugrađene stereo zvučnike da li to može dodatno opteretiti ovu grafičku pa da ima slabije performanse u igrama? Treba li onda koristiti zvučnu sa matične jer ima i audio ulaz za pc na monitoru?
__________________

CPU Intel i7 6700K
MBO ASRock Z270 Extreme4
RAM Kingston HyperX (2x8GB)
VGA MSI GTX970 4G TF5
HDD (1TB Samsung F3, Samsung 960 EVO, WD Caviar Green 3TB)
PSU Corsair AX750W
Windows 10 x64
max111 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2013., 20:35   #835
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
nije li ovo prekokrasno, nakon flešanja biosa
http://www.techpowerup.com/gpuz/u8459/



radi i sa novom betom bez problema, nikakve greške ništa, sam sam izbacil taj expiriance i to je to greške nestale, al nemam vremena duže igrat na novim drajverima, a za ove sam siguran, čekam finalnu pačemo vidjet.
kad ulovim vremena malo se budem poigarao još sa tom granicom bootsa, možebit da mi se rušile zato kaj nije struje bilo dovoljno 1x6 pin konektor(na biosu kojem je mV dokraja dignut), bi se to dalo kak porihtat da na pci-e pustim malo više struje i kaj bi u biosu trebal promjenit, ako je to opče moguče?
kolko znam podizanje bclk-a diže i pci-e napon, kaj ne, bi to šljakalo, da ga stavim na 101?
uglavnom sa onim keplar bios editorom se svakaj da porihtat i mislim da su ga doveli do savršenstva da nema baš nekih bagova sad, jer sam davno pročital negde da i nije baš pouzdan jer ko zna kaj napravi u biosu.

kaj Vi mislite sa iskustvom u tome, meni ovo prvi put i zadovoljan sam retultatom

Zadnje izmijenjeno od: Mrakky. 31.08.2013. u 22:36.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2013., 12:37   #836
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
tutorialal kako pomoču kepler bios tweekera flešat grafu sve manje više sam odradi, a ujedno se bios može modificirat u njemu, popodne budem probao podič limit boots 1228, a možda dignem napon dokraja i vratit limit boots na max kak je inače, možda je do revizije biosa bilo prije, kočega znat, treba kemijat.

video:
http://www.youtube.com/watch?v=YNC-FsfEoXU

na videu se radi od titankama, al ista procedura je sa svim keplerima, ja mislim, nisam siguran 100%, al bi trebalo bit.

Zadnje izmijenjeno od: Mrakky. 06.10.2013. u 16:30.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2013., 16:32   #837
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
pozz, ispričavam se na trečem postu za redom, al ak idem editirat ovaj prehodan nebude skočilo na vrh i niko nebu videl da sam nekaj pital, hvala na razumjevanju.

jel ko probao dizat pomoču gpu clock offseta-a frekve, boost i base clock?
i još jedno pitanje jel ko kad pomislio probat na msi 660 oc tf verziju šibnut od hawk verzije bios ili bar dič boost i base clock od hawka?
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2013., 16:59   #838
praskatonick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: negdje daleko
Postovi: 205
koja je svrha ovog flashanja, ja nemam problema s svojom grafičkom, ali koja je poanta tog procesa? šta grafička bolje radi, ili šta točno.
praskatonick je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2013., 17:03   #839
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
Citiraj:
Autor praskatonick Pregled postova
koja je svrha ovog flashanja, ja nemam problema s svojom grafičkom, ali koja je poanta tog procesa? šta grafička bolje radi, ili šta točno.
i moje rade kak treba(nisam ni reko da ne rade kak treba), al me zanima dal se može još kaj izvuč iz tog komada hardware-a, pa me zanima dal je ko probao pomoču kepler bios editora dizat base i boost clock i dal je sve prošlo uredu.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2013., 10:11   #840
Mrakky
Premium
Moj komp
 
Mrakky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 113
probao sam editirat bios ko za hawkicu, al nikakvi bolji rezultati.
najzanimljivije je to kaj si one same uzimaju kolko im treba(u biosu je mV na 1,50, al kad su u loadu popne se do 1,75), al nikad ih nisam vidio na kranjoj granici boots-a 1254, dok recimo kolega koji ima sam jednu i njegova ide dokraja bootasa, negdije sam pročitao da je to radi sli-a, moje kaj sam najviše primjetio 1173, takav je boots i kad u after burneru stavim sve na nulu i kad gpu clock stavin na +25 i menu +275, jedino kaj memoruju se isplati malo kloknut, ovo sve drugo nema smisla.(dosta ulogu tu igra ostatak konfe, pretpostavljam)
tak da sam nakraju vratio orginalni bios, koji več od prije power limit ide na +19 i vrtnja ventova ide na 100% makar nema potrebe za time jer moje su hladne podosta večinom je na u full loadu 60 stupnjeva, ponekad dođe do 70 i vrlo su tihe, prije sam imao malo više agresivniji fan podešen u ab, al reko da probamo malo to popravit i fakat rade full tiho sad, ovaj twin frozer je super hladnjak.
zaključak: sli varijanta gtx 660 nema smisla modat bios, nedobiva se baš pretjerano ništa, jedino kad je solo grafa moguče da ju se može naterat da bolje kuca.
Mrakky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na