Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.01.2018., 09:27   #901
Hrwoye
Premium
Moj komp
 
Hrwoye's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Aerondight nema konkurencije kod silvera, dok u steel ima nekoliko kandidata - Hen Gaidth, Belhaven i Toussaint knight su podjednaki, ali ja volim mlatit i s onim Irisom iz HoS-a. Lopata je isto neloša

Armor sam furao Feline, pa se prebacio na Ursine koji mi je bolje legao. Slijedeće ću probat Manticore za max toxicity build i Griffin za max sign.
Hrwoye je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 10:12   #902
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
A kojim to?

Izmislili su gwent kao dio side-priče, na kraju igra postala hit, ima zasebna igra samo gwent + postoje društvene igre diljem svijeta i gwent natjecanja.

Pa sad koliko su oni zajebali, nisam baš siguran.

Ekipa je ovdje na forumu pričala kako su sate i sate nakon završetka igre igrali samo gwent.
Naravno pričam o CCG-u.

Kada izdaš patch na PTR, community ti kaže da ništa ne valja i da ima hrpu bugova a ti naprasno 12 sati nakon toga prekineš PTR i izdaš taj patch samo zato jer je za par dana Božić jer očekuješ da ti ekipa izdašno iskešira.
Onda igru koja je doslovno sjebana od bugova ostaviš tako 3 tjedna jer hej, godišnji je (sasvim razumljivo ali onda ne izdaješ jebeni patch ako si svjestan bugova). Pa onda doslovno 10 min prije kraja lige kažeš da ćeš produžit ligu još 2 dana i tako sjebeš svu ekipu koja je grindala bodove zato jer su mislili da je kraj tada kada su prvotno najavili. Onda izdaš pun k novih karata od kojih su 90% jači rarity koje baš i nemožeš dobit samo tako i ubaciš ih u basic pool, i time znatno povećaš cost same igre.
Da ne govorim kako su većinu postojećih karata promjenili iz temelja. Karte za interesantnim mehanikama su promjenjene u Deal X damage, itd. i uveli masu "create" random efekata. A fakcije tipa Skellige su totalno izgublie identitet jer su druge fakcije dobile ressurect a da ne govorim da su s tim izmjenama doslovno uništili po par arhetipova nekim fakcijama koje su sa 3-4 igriva decka pale na 1-2.
Igra koja je bila fenomenalna baš zato jer je bilo jako malo utjecaja sreće i rewardala je dobar play pretvorili su u random idiotariju i smanjili interakciju s drugim igračem tako da samo bacaš pointove na board.

I onda na sav feedback communitya koji je stvarno bio konstruktivan se oglušiš i napraviš sve do jednog krivog poteza i šutiš ko pička. Tek kad je sve otišlo u kurac su počeli malo kominukaciju da će sve rješit, i gle dođe patch i dobiješ još više bugova. Karte koje su prije radile ono što piše više ne rade ono što piše i slične nebuloze...itd.

Ma ima tu dosta toga, ovo što sam napisao nije niti pola. Nije CDPR sveta krava, nadam se samo da je ovo što se događalo zadnjih mjesec dana iznimka i da neće bit tako glupi ubuduće.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 11:05   #903
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Ja sam do kraja igre terao Feline armor, ali da idem ponovno igrao bi na Ursine i onim Runewordom (ili Glyphwordom) kaj sve smtra light armor da mogu koristit onaj decoction što daje damage ressistance ak furaš light gear. Samo kaj brijem da sam se malo zaj.... jer nisam pokupio cijeli Grandmaster Ursine gear kad sam radio onaj contract u onom nekom podrumu i sad su ga zabili s daskama kad sam se htio vratiti.

A niš, bum na NG+

Inače nema do Aerondight-a. Viđao sam 17k critove s njim kad Euphoriu aktiviraš i nadrogsaš se do daske.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 17:29   #904
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Sad sam se već debelo ufurao i malo mi je žao kaj sam išao igrat FC3 opet, mogo sam ovo počet i već bit negdje

Ugl, rješavam upitnike pa me zanima, jedan upitnik je pod zemljom, tamo kod onog groblja u šumi, kraj vode. Dođem na upitnik i piše da je to ispod zemlje... đe je ulaz ?

Prva mapa jelte, nisam daleko dogurao, tumaram šumom, berem smilje i bosilje

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 17:38   #905
Eladio
..starija garda
Moj komp
 
Eladio's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: ZG
Postovi: 3,168
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ali da ih nema, bi li netko išao istraživati i hodati random po mapi da naiđe na nešto?

ništa slađe, fallout ili morrowind/oblivion/skyrim..
onako malo zalutaš pa naletiš na nešto važno..

fallout je tu najjači, jer čak i ako naletiš na nešto super, možda je lockano pa si lud od frustracije pa žurno nabijaš unlock skill samo da se vratiš tamo i to nešto otključaš ..i tako..
__________________




MojSkuter
---------------------------------PEACE
Eladio je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 17:47   #906
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sad sam se već debelo ufurao i malo mi je žao kaj sam išao igrat FC3 opet, mogo sam ovo počet i već bit negdje
To sam ti i rekao. Ako možeš igrati igru na desetke sati, lootat, skupljat, onda si praktično rpg igrač
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 18:51   #907
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Sad sam se već debelo ufurao i malo mi je žao kaj sam išao igrat FC3 opet, mogo sam ovo počet i već bit negdje

Ugl, rješavam upitnike pa me zanima, jedan upitnik je pod zemljom, tamo kod onog groblja u šumi, kraj vode. Dođem na upitnik i piše da je to ispod zemlje... đe je ulaz ?

Prva mapa jelte, nisam daleko dogurao, tumaram šumom, berem smilje i bosilje

Sent from Mobara
Jedino mi pada na pamet onaj spot kod kapelice da. Moraš uć u kapelicu, čak mislim da i jedan quest vodi unutra. AL je onaj wraith kraj je koji je dosta zajeban dok malo ne izlevelaš.

Inače ne moraš se previše zajebavat s biljem, pokupiš one na kojima baš stojiš kad si dismountan. A kod travara su isto džabaleska.

E da, i nemoj zaboravit "equipat" skill koji podigneš, ja nisam obraćao pozornost pa sam se čudio ko pura dreku pola gejma zakaj mi skillovi ne rade :facepalm:
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 18:56   #908
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Riješio odavno, skužio fala svejedno. Sad sam ugasio jer dosta je bilo... postaje zarazno
Riješio sve upitnike, ona gnijezda, ona naselja đe su se ljudi vratili. Sad oni questovi pa ćemo dalje... fuf

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 21:15   #909
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Riješio odavno, skužio fala svejedno. Sad sam ugasio jer dosta je bilo... postaje zarazno
Riješio sve upitnike, ona gnijezda, ona naselja đe su se ljudi vratili. Sad oni questovi pa ćemo dalje... fuf

Sent from Mobara
Dobrodosao Tesko se skida
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 21:37   #910
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Riješio odavno, skužio fala svejedno. Sad sam ugasio jer dosta je bilo... postaje zarazno
Riješio sve upitnike, ona gnijezda, ona naselja đe su se ljudi vratili. Sad oni questovi pa ćemo dalje... fuf

Sent from Mobara
Kak se ono veli:
Sam ti rekel, ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 21:46   #911
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Ma neeee, Doom, FC, bezumna zabava, ovo ono, GOTY i te spike, Witcher dosadan i spor i cutscene dosadne i spore i ne da mi se slušati sve i trebam se koncentriati, a ne da mi se, njurg, njurg... Sad dok sve achievemente ne skupi pajserom ga se neće moći odlijepiti od Witchera.

Čekaj dok probaš Gwent...
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 21:55   #912
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Fak ju ol of ju

Ok ok, nije mi sjela jer sam u to vrijeme pičio i Doom, i FC4, i F1 2017 i PES 2017 olako sam je prekrižio.

A sada... sada je sve drugačije. Niš ne igram od gore navedenog, Doom nemam instaliran već ohoho, kao ni F1 2017 i FC4, od Counter Strikea sam odusto, a za Metro i Stalker odavno više nemam volje tako da je Vičer3 stvarno zadnje kaj mogu igrat

No da nebi bilo da sam ja stalno u pravu, nisam bio glede ove igre stvarno je igra... pazi sad ovo... vrhunska Stalker s mačem i pizdarijama, iako stvarno nisam ljubitelj medival pizdarija tipa kralj Artur i vitezovi elipsastog stola... i stvarno lijepo izgleda, igriva je, dinamična i zasada mi nije dosadna.
A i jako jako fino radi na Ultra postavkama.

Dijalozi, naglasci, riječi korištene... odlično.

Najjača stvar u igri - kameni brus takvog je moj đedaj imo

Moja verzija nema ačivmete ali ću igrati do 100% i Gwent nebum igral, probao sam 2-3 partije... zaqrac sam

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 22:00   #913
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
A još se nisi niti zagrijao kak spada.

Blood Baron quest, usudio bi se reći jedan od najboljih questova u povijesti gaminga.. Itd. Vidjet ćeš, ali vjeruj mi, tek si počeo
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 22:02   #914
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Pa vjerujem da nisam kad sam tek riješio upitnike i gnijezda i 2 questa (pobro oglase na oglasne ploče u onom selu). Riješio arsonista i onu kutijicu u močvari... još ima tu posla prije nego kaj krenem u prvu story misiju

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 22:14   #915
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Nema brige za četvorku, izaći će u svakom slučaju, samo je pitanje kad, pretpostavljam najranije u drugoj polovici 2020. poznavajući njih.

U par navrata glaševine iz CDPR-a rekli su da ne bi bilo fer prema fanbaseu da prestanu raditi na serijalu, ali da će se prvo posvetiti Cyberpunku pa tek onda ponovno okrenuti Witcheru.

Geraltova priča definitivno je završena, tako da sve ovisi kako će se postaviti prema eventualnom glavnom liku u toj novoj igri; hoće li to biti netko od postojećih likova ili će dopustiti customiziranje nalik Falloutu/Skyrimu i sl. igrama.

(Ne)uspjeh Netflixove ekranizacije također može podosta utjecati na tempo razvoja nove igre...
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 22:33   #916
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Pa vjerujem da nisam kad sam tek riješio upitnike i gnijezda i 2 questa (pobro oglase na oglasne ploče u onom selu). Riješio arsonista i onu kutijicu u močvari... još ima tu posla prije nego kaj krenem u prvu story misiju

Sent from Mobara
Po meni griješiš što ideš po upitnicima prije.

Kasnije će te questovi voditi po mapi, pa ćeš upitnike usput. Jer ćeš dolaziti na veće level mobove itd.

Citiraj:
Autor Rocky Rocastle Pregled postova
Nema brige za četvorku, izaći će u svakom slučaju, samo je pitanje kad, pretpostavljam najranije u drugoj polovici 2020. poznavajući njih.

U par navrata glaševine iz CDPR-a rekli su da ne bi bilo fer prema fanbaseu da prestanu raditi na serijalu, ali da će se prvo posvetiti Cyberpunku pa tek onda ponovno okrenuti Witcheru.

Geraltova priča definitivno je završena, tako da sve ovisi kako će se postaviti prema eventualnom glavnom liku u toj novoj igri; hoće li to biti netko od postojećih likova ili će dopustiti customiziranje nalik Falloutu/Skyrimu i sl. igrama.

(Ne)uspjeh Netflixove ekranizacije također može podosta utjecati na tempo razvoja nove igre...
Frendica je ogroman fan, i kaže da je trojka kraj triologije i po priči i po knjigama, tako da ja mislim da neće više biti Witchera.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 22.01.2018., 22:51   #917
Rocky Rocastle
Premium
Moj komp
 
Rocky Rocastle's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Unknown
Postovi: 247
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Frendica je ogroman fan, i kaže da je trojka kraj triologije i po priči i po knjigama, tako da ja mislim da neće više biti Witchera.
Tako mi je i samom, dva puta (The Last Wish tri puta) sam pročitao sve knjige osim zadnje, koja je izašla prije nešto manje od godinu dana, pa je još svježe.

Možda se nismo dobro razumjeli, htio sam reći kako je Geraltova priča (trilogija) defitivno završena, odnosno da se on više neće pojavljivati u eventualnoj novoj igri. Možda se odluče za Ciri ili nekog drugog lika iz univerzuma, a možda i dopuste kreiranje vlastitog lika, sve ovisi o konceptu igre.

Ionako se radnja u sve tri dosadašnje igre odvija nakon radnje iz knjiga (neki likovi su čak izmišljeni, tj. ne postoje u knjigama, poput Letha i Iorvetha), a isto tako se pojedini kultni likovi iz knjiga dosad uopće nisu pojavljivali u igrama, tako da je nova Witcher igra lako moguća, ali tek nakon što Cyberpunk bude završen (navodno closed demo i trailer na E3-u).

Citat Adama Kicinskog: It’s too early to talk about it, but it’s not like we’re forgetting about this brand. It wouldn’t be fair towards the fans. We work within this universe for over a dozen years now and I don’t think it’s going to be the end of it.”
Rocky Rocastle je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 01:38   #918
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Rocky prerano je to. Sjedećeg witchera nećeš vidjeti godinama, razvijat će ga ziher dugo kao cyberpunk, a i to možda neće tako skoro i kreniti
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 09:09   #919
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Rocky prerano je to. Sjedećeg witchera nećeš vidjeti godinama, razvijat će ga ziher dugo kao cyberpunk, a i to možda neće tako skoro i kreniti
Upravo tako, slijedećih 10 godina nema ničeg na tu temu. Makar ne sumnjam da će se do samog izlaska novog, igrati ovo remek djelo.
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 12:22   #920
Garro
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,353
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Fak ju ol of ju

Ok ok, nije mi sjela jer sam u to vrijeme pičio i Doom, i FC4, i F1 2017 i PES 2017 olako sam je prekrižio.

A sada... sada je sve drugačije. Niš ne igram od gore navedenog, Doom nemam instaliran već ohoho, kao ni F1 2017 i FC4, od Counter Strikea sam odusto, a za Metro i Stalker odavno više nemam volje tako da je Vičer3 stvarno zadnje kaj mogu igrat

No da nebi bilo da sam ja stalno u pravu, nisam bio glede ove igre stvarno je igra... pazi sad ovo... vrhunska Stalker s mačem i pizdarijama, iako stvarno nisam ljubitelj medival pizdarija tipa kralj Artur i vitezovi elipsastog stola... i stvarno lijepo izgleda, igriva je, dinamična i zasada mi nije dosadna.
A i jako jako fino radi na Ultra postavkama.

Dijalozi, naglasci, riječi korištene... odlično.

Najjača stvar u igri - kameni brus takvog je moj đedaj imo

Moja verzija nema ačivmete ali ću igrati do 100% i Gwent nebum igral, probao sam 2-3 partije... zaqrac sam

Sent from Mobara
Nisam ni ja za taj srednjovjekovni đir, ali eto, postao sam.

Sjeti se što sam ti rekao za Witchera, isto ti kažem za Gwent. I ja na početku nisam kužio ništa, pa onda polako počneš dobivati/kupovati karte, pa slažeš deck, pa onda eksperimentiraš dok ne skužiš da su špijuni, decoy-i i efekti majka u Gwentu, pa rasturaš protivnike ko zvečke, a onda ti žena kaže da je 3 ujutro i da moraš na posao skoro.
Garro je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 12:39   #921
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Ja sam mu dao priliku, probal jedno 30 mečeva, nije me zarazio.

Igrao sam preko 100h Hearthsone-a, i sigurno preko 100h Yu-Gi-Oh, svih nastavaka, nikako da se na te karte naviknem.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 13:56   #922
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
ja sam u prvom prelasku skroz ignorirao gwent jer nikad nisam nis IRL igrao sa kartama i ne kuzim to nis , normalno fail-ao sam sve questove koji imaju veze sa gwentom i tak.

I onda negdje mi iskoci YT preporuka kako igrat gwent kao pro, i pogledao to i reko pa ajd ovo ne izgleda tako lose, poceo skupljat sve moguce karte, sve krčme obišo i pokupovao sve kaj se moglo kupit od karata, igro sa svima s kima sam mogo, sve turnire razvalio nakon toga, ma šou
Znao sam upalit Wičera i samo gwent rokat par sati

Da mi je netko rekao da cu se tolko zabavljat igrajuci kartašku igru unutar igre rekao bih mu da je skroz popizdio

@Brko eh da mi se malo prebacit u tvoju perspektivu igranja ovog po prvi put uff

Ovo mi je jedina igra sa kojom sam docekao svitanje tam negdje oko 5 ujutro, guzica utrnula totalno al nemres kontroler pustit kad quest vuče sa pričom yebo majku

btw cita se The Last Wish po prvi put (RS prijevod )
nekuzim zasto nasi ove knjige nisu preveli

inace za sve zainteresirane za Netflixovu ekranizaciju Wičera, zenska koja je TV pisac za Wičera stalo objavljuje novosti, i pilot epizodu je zgotovila neki dan
https://twitter.com/LHissrich
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 14:24   #923
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Mrzi Trumparu, promovira Hillary, feminizam i LGBT zajednicu, brije na Star Wars i općenito djeluje kao suvremena povlaštena Amerikanka.
Sve je to super, lijepo je kad nemaš stvarnih problema u životu, no kako bi ta ista osoba trebala napisati scenarij po igri u kojem muškarac ubija ljude i beštije, pije i kocka po krčmama, zavodi više žena odjednom, plaća žensko društvo itd?
sti je online   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 14:30   #924
Spikeman
Premium
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: bi volio znat?
Postovi: 1,107
a na nama je da vidimo, vec su se fanovi zabrinuli kak je tak brzo zavrsila pilot
igre je rekla da ne igra, knjige je sve procitala i to je to, kakav god da nas Geralt ispao u njenim ocima, gledat ce se
Spikeman je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 15:19   #925
Brlja
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 874
Nego jel itko zahalao NG+? Malo kad odmorim možda počnem NG+ na Death March.
Brlja je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 15:31   #926
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Kakvo je to pitanje?

Većina koja je prošla NG je probala i NG+, neki više puta
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 17:20   #927
Odinarius
All-rounder
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,159
Ponavljam po peti put valjda Ako želite zbilja, zbilja doživjeti genijalnost Witcher sage, pročitajte knjige. Tek je s njima jasno koja je uloga i značaj Ciri. Fenomenalna priča onda dobije dodatnu dimenziju.
Odinarius je offline   Reply With Quote
Staro 23.01.2018., 17:25   #928
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
A da, isto tak se preporuča prije igranja Metroa pročitati sve 3 knjige ali neki (kao ja) nemaju puno vremena za igranje a kamoli za čitanje knjiga.. Svatko ko može, super...
Max_Damage je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2018., 03:21   #929
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Došao sam do dijela gdje Yennka oživi ono truplo iz bunara pa treba igrat sa Ciri...

Odustao sam od upitnika i dosta questova jer mi postaje zamorno. Naletio sam na neke Fallen Knights i pošteno su me izdevetali u par navrata ali neke questove ipak odradim zbog para i zbog XPa

Ugl, igram sa Ciri... tj trebam počet. Tu sam stao i sejvao. Nastavak slijedi. Gdje sam otprilike u main story? 20-30%?

E da, i citirao joj Jesenjina na onom jednorogu... konačno

Sent from Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 27.01.2018., 09:41   #930
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
nezz na koliko si % ali daj odi spavat
  Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na