Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Storage > Diskovi SSD/HDD
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.05.2012., 16:39   #241
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Normalno da se ne isplati. Također glas na Adatu s510 120GB, ako ne nov, onda barem s trznice.

Možeš koristiti sata3 na sata2.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 19:38   #242
rockodaddy
Premium
Moj komp
 
rockodaddy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Split
Postovi: 207
Kingston hyperX 3K.
Review
Cijena
Radi se o jeftinijoj varijanti HyperX SSD-a namjenjenoj populaciji tanjeg džepa.Nedostaci su kraći vijek trajanja (svejedno dovoljno dug za normalnog korisnika) i nešto slabije write performanse.
Mislim da je vrijedan pažnje jer se može jeftino nabaviti.
__________________
Learn to listen carefully to others' opinions about controversial things, or things they know about and you do not
rockodaddy je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 19:47   #243
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Neisplativo pored jeftinijih 120Gb modela.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 20:08   #244
rockodaddy
Premium
Moj komp
 
rockodaddy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Split
Postovi: 207
Ne slažem se iz razloga jer svi jeftiniji SSD-ovi na nabavi su asinkroni i kao takvi sporiji sa komprimiranim podacima i u slučajevima kada se SSD puni podacima.Ja se osobno ne bih želio ograničavati količinom podataka koje ću staviti na SSD.Ovaj Kingston je prvi sinkroni SSD od 120 GB koji se može kupiti skoro za 1000kn.

Link sinkroni vs asinkroni ssd
__________________
Learn to listen carefully to others' opinions about controversial things, or things they know about and you do not

Zadnje izmijenjeno od: rockodaddy. 09.05.2012. u 20:47. Razlog: Dodan link
rockodaddy je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 21:40   #245
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
SSDi danas, pogotovo ovi SATA3 modeli - prvo mjesto garancija. Onda IOPS/random read/write. Onda sekvencijalne pi_darije.

Nakon sto jednom poinstaliras sve bedare i cudesa na SSD, 95% vremena citas s njega, 5% pises. Tako da ti write time ne znaci kiflu, osim ako ne radis neki specifican posao pa da svaki dan moras poispisivat 50ak GB.
__________________
sound powered by B&W/Denon
zwer je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 22:49   #246
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Evo bio me puko adrenalin i imali su u butizi ssd pa uzeo. Corsair 60 gb.
Preskupo platio sram me reć koliko.
I onda vidim ocekivo sam oko 58 gb kad ono vidi 55.7 .
Još ne znam kako setupirati ono ahci gdje je u biosu pa dok potražim.
Valjda će se isplatit za win da lete plus jedna igra isntalirana XD.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 22:54   #247
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
Evo bio me puko adrenalin i imali su u butizi ssd pa uzeo. Corsair 60 gb.
Preskupo platio sram me reć koliko.
I onda vidim ocekivo sam oko 58 gb kad ono vidi 55.7 .
Još ne znam kako setupirati ono ahci gdje je u biosu pa dok potražim.
Valjda će se isplatit za win da lete plus jedna igra isntalirana XD.
to koliko vidi je vjerovatno do Over Provisioning-a i to je dobra stvar. proguglaj malo.
lete win itekako stim cudom. ja vec razmisljam o jednom dodatnom za igre zbog brzine i tisine .
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 23:36   #248
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
U mene je onaj sto mu je brzina deklarirana na 270 read i 240 write. Ali ne ide toliko XD. Vidim da je dovoljno prostora za win i dvije najdraze igre. Hdd Storage...
Nego Što se tiće AHCI-a da li to trebam uključiti. Negdje vidim da čak usporava negdje da ubrzava, međutim ja sam windowse od uzbuđenja puko odma kakav je disk došao. Nisam još ni vidio je li ahci bio po defaultu on. Vjerojatno i nije.

Oće li mi se bootat win ako to sada promijenim :P ?
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 23:46   #249
geronimo_2
Premium
Moj komp
 
geronimo_2's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka / Grobnik
Postovi: 3,921
Citiraj:
Autor Michel Pregled postova
U mene je onaj sto mu je brzina deklarirana na 270 read i 240 write. Ali ne ide toliko XD. Vidim da je dovoljno prostora za win i dvije najdraze igre. Hdd Storage...
Nego Što se tiće AHCI-a da li to trebam uključiti. Negdje vidim da čak usporava negdje da ubrzava, međutim ja sam windowse od uzbuđenja puko odma kakav je disk došao. Nisam još ni vidio je li ahci bio po defaultu on. Vjerojatno i nije.

Oće li mi se bootat win ako to sada promijenim :P ?
ak je bio na IDE onda ti vjerovatno nece bootat bez popravljanja OS-a odnosno mislim da treba uvalit driver. ja bi obavezno to stavio na ahci ili raid (ako ces ga koristit).
ak nisi puno toga sredio odi ponovo stavit OS i prije toga nastelaj bios kak spada.
a sto se tice tih glupih brojeva sto ovi pise to ni ne gledam vise nego gledam prave testove po netu.


edit: ne znam gdje si to vidio da AHCI moze usporavat. AFAIK IDE moze usporit, a ne AHCI.
geronimo_2 je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2012., 23:50   #250
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Ma to da brzine sam samo rekao da se vidi koji je kao model
Inaće vidim da mi neide tako ni po hdtune- ni po onome cyrstal
Mislim da ću morati onda to ahci ukljucit.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 00:03   #251
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor rockodaddy Pregled postova
Ne slažem se iz razloga jer svi jeftiniji SSD-ovi na nabavi su asinkroni i kao takvi sporiji sa komprimiranim podacima i u slučajevima kada se SSD puni podacima.Ja se osobno ne bih želio ograničavati količinom podataka koje ću staviti na SSD.Ovaj Kingston je prvi sinkroni SSD od 120 GB koji se može kupiti skoro za 1000kn.

Link sinkroni vs asinkroni ssd


To su samo puste brojke, to nema veze sa RL korištenjem. Vjerujem da nebi skužio uopće o kojem se disku radi da ti ih netko random stavlja u komp a ti da pogađaš.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 00:28   #252
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Auf. Sada ne znam ali ovo je u mene jako sporo. Sada odjednom sporije nego na hddu običnome. Crvena ledica stalno svijetli.
Iskljucio hibernaciju , indexiranje superfecth i defrag schedule da mi ne trose disk,..... Medjutim cijelo vrijeme svijetli crvena ledica i sistem brutalno sporo reagira gore nego ikad.
Stavio sam onaj fix od mcrosofta pa ukljucio ahci. Mozda cu morat ponovo formatirati. Jednostavno je presporo sve i koda stalno nešto radi.
Sada sam stavio da skida update-e pa ce mozda skinit sto za popravit ovo.

EDIT : Veliko upozorenje ljudima http://forum.corsair.com/forums/showthread.php?t=98088
Cijela ova serija izgleda ima problema. Nadam se da ću uspijet vratiti disk sutra.....
Probat ću možda jedan dva dana što se može a onda vraćam.
Koliko mi se čini proizvod se može vratiti do 7 dana ako ne zadovoljava ?

Zadnje izmijenjeno od: Michel. 10.05.2012. u 00:43.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 01:35   #253
rockodaddy
Premium
Moj komp
 
rockodaddy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Split
Postovi: 207
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
To su samo puste brojke, to nema veze sa RL korištenjem. Vjerujem da nebi skužio uopće o kojem se disku radi da ti ih netko random stavlja u komp a ti da pogađaš.
Ako nakon pročitanog zaključka na HARDOCP-u imaš i dalje isto mišljenje svaka čast to je tvoj stav i ja to cjenim.Isto tako smatram da ljudi koji su na ssd tržištu su upravo tu radi brojki i brzine.Ako mi je hyperX 3k dostupan za 150 kuna više od asinkrone adate ja se odlučujem za Hyperx jer upravo radi brzine kupujen ssd.To je moj stav prema kupovini ssd-a.
__________________
Learn to listen carefully to others' opinions about controversial things, or things they know about and you do not
rockodaddy je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 09:49   #254
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Volim kad se ljudi lože na riječi tipa enthusiast experience i sl. Kako god bilo, nije razlika 150kn kad je Kingston 90Gb a jeftiniji asinhroni su 120gb.
I baš u tu brzinu koju se ti kuneš, vjerujem da uopće nebi skužio koji ssd imaš u kompu.

Mislim nebitno, svatko nešto preferira, i poštujem to. Uživaj
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 10:35   #255
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
@Michael... vrati taj disk, kad si rekao corsair pretpostavio sam da je rijec o Force ili Force3 disku, al nova s2 je koma. Bilo koji ssd s Phison kontrolcem je u namanju ruku los.

Vracaj to cim prije i kupi posteni disk.

@pupo.. a cuj, netko kupi preskupi ssd za svoje potrebe, netko preskupu graficku, a netko napajanje. Ovisi jedino jel osoba sretna sa svojim izborom.

Hyperx 3k je inace sasvim pristojan odabir za tu cijenu (~1000kn 120gb - kosta isto ko 90gb kod nas!).

Sto je je, s nekompresibilnim podacima 3k ima duplo bolje performanse kod citanja od asinkronih diskova, ali da li je razlika u ucitavanju levela na doti od 2s vrijedna toga kad ionako moras cekat ostale da im se ucita mapa?

EDIT: s dotom nisam htio aludirat ni na sto, slucajno mi je bas ona pala na pamet!
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2012., 18:25   #256
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Heh. Ovo je totalno neispravno a NEMOGU VJEROVAT da sam zadnjih par brojeva serijskog broja slučajno otrgnuo. Kako nije došao bracket sa diskom a ja nešto popravljo pod rukom se za "privremeno" učvrčivanje našla jedina jaka izolir traka koju sam imao
Kako mrzim taj prokleti adrenalin koji me potegne pred kupnju novog dijela za pc. I sada je pitanje hoće li mi vratiti novac. Eventualno RMA starog diska za novi koji će naravno isto biti neispravan pa onda pokusati.

Sada ne želim ljudima učiniti problem pa neću spominjati trgovinu gdje sam kupio međutim dali su mi KORIŠTENI DISK. Odma sam bio vidio naljepnicu i rekao čovjeku da vraćam na najmanji problem. Međutim i u drugim trgovinama sam imao komponenata koje su bile otvorene pa nikada problema. I u jednoj firmi gdje sam prije radio smo znali otvoriti uređaj čisto da ga vidimo ili pogledamo funkcije pa ga odma zapakirat. Ali ovi su ga uredno koristili . Koja su mi uopće pravna sredstva za ovo istjerati sada ako mi odluće ne refundirati :P
Ovome izleti pazite ovo : Nama je radio bez problema ovdje ko server HAHHAAHAHAAHAHAAHHAAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHHAAHAHAHAAH

Što je najgore sada se svi prave ludi ko bože sačuvaj mi smo to samo spojili. Ma mislim ono fakat više...... To su jako velike pare jer sam ga i preplatio čega sam bio svjestan u trenutku kupovine ali da je korišten kao i da ga se Corsair odrekao pojma nisam imao.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 08:27   #257
Tihomir111
ZeNgE_Tiho_Cro
Moj komp
 
Tihomir111's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Virovitica
Postovi: 465
@Michel, pazi ak šalješ na RMA, radi privremeni izvoz jel će te ovi na carini garant oženit za carinu i ležarinu pri povratku novog diska.
Tihomir111 je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 08:56   #258
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
pa probaj ga ici reklamirat njima u ducan, sta sad. Sto je je, zeznuo si s tom naljepnicom.

Obzirom na to, ne vjerujem da imas bas pravnih sredstava za povrat, vise njihova dobra volja pa da oni rade onda nesto s njim.
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2012., 10:37   #259
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Hvala vam svima na odgovorima. Bez obzira na ovu štetu sada nešto sam vrijedno naučio.

Kada nešto kupuješ ipak imaj samokontrole da prvo 100% provjeriš što uzimaš

Nikad nemoj uzeti nešto sa pokidanom naljepnicom jer su je s razlogom skidali

Ne diraj serijski broj

Nego našao sam negdje ovo : http://www.overclockers.com/forums/s...d.php?t=700177 rješenje ako još tko ima od vas ovo smeće od diska.
Navodno je kontroler problem a da disk kao disk nije loš.
(To jest kontroler je relativno ok ali firmware za njega je ubi bože, a neka ekipa pravi firmware koji je došao najmanje do verzije 15 i navodno je full popravljen disk samo se gubi garancija. Međutim ako ovo meni ne priznaju ionako nemam garancije...
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2012., 12:32   #260
Anthrax a.k.a. Priest
Premium
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: HR
Postovi: 615
Dakle trebam svjet oko kupnje SSD-a. Ne prati bas tematiku pa nisam upucen alči situacija je sljedeca:

Uzeo sam LAPTOP Dell Inspiron N7110 sa slijedecim specifikacijama:

Corei7 mobile 2670QM
DDR3 8 GB
GeForce GT 525M 2GB

Jako sam zadovoljan osim cinjenice da mi sveukne performanse ubija 5400 Toshiba hard od 500 GB. Kako imam 3 2.5" externa harda za storage nije mi bitno da na samom lapu koristim disk velikog kapaciteta. Planirao sam nutra staviti neki SSD. Ono sto me konkretno zanima jest da nije skup ko suho zlato ali da je provjereno dobar i da radi brzo. Na kompu drzim W7 i Debian i osim toga instalirane programe na svakom od njih.

Koju velicinu diska da uzmem za te potrebe sistemca?

Ako je moguce ugurati ove zelje u 1000 (+/- 150 kn) bilo bi super, ako nije recite sto uzeti skuplje pa da mogu planirat. Hvala
Anthrax a.k.a. Priest je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2012., 13:30   #261
rockodaddy
Premium
Moj komp
 
rockodaddy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Split
Postovi: 207
Ako ti je kapacitet SSD-a nebitan izbor ti je ogroman i "jeftin" ako si spreman potrošiti 1000 kn.
Nema razloga da ne ideš na sata 3 SSD jer koštaju isto i jeftinije od sata 2 starijih SSD-a.
Ja mislim da bi ti 60GB bilo sasvim dovoljno.
Nešto smo potegli temu oko sinkronih i asinkronih SSD-a.Stvar je u tome da su sinkroni brži u slučaju popunjavanja SSD-a.
Ako SSD nečeš trpati podacima onda definitivno adata s510 ,ako ipak hočeš imaš vertex 3 za 130 kn više.Sve u tvom cjenovnom rangu.
Pogledaj malo tržnicu jer mislim da sam tamo vidio jednu adata s510 120GB za 700 i nešto.
__________________
Learn to listen carefully to others' opinions about controversial things, or things they know about and you do not
rockodaddy je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2012., 10:10   #262
Viperus
Premium
Moj komp
 
Viperus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 729
Rađe uzmi samsungov 830 od 128GB (sinkroni) za otprilike 1200kn. Ovaj Adata S510 koristi asinkronu memoriju, što znači da mu performanse počinju jako padati kad je više od 50% pun, što znači da ti realno treba 2x veći i onda moraš ostaviti drugu polovicu praznu ako ne želiš da ti performanse padnu na jednu trećinu od onih što su bili na početku. Asinkroni su i općenito sporiji.

Inače svi SSD malo gube performanse što se više pune. Ljudi tvrde da njihovi diskovi nakon pol godine počinju usporavati: "bla moj disk počeo već gubiti brzinu a imam ga 3mj". A na netu ima hrpu reviewa gdje su ljudi zapisali tisuće gigabytea i diskovi su usporili možda 2%, tako da razlog usporavanja nije trošenje uređaja nego napunjenost istog.

Ja sam testirao svoj Samsung 830 od 128GB i to je istina, kad je 95% pun, brzina mu padne na nekih 65%. Ja ga osobno ne namjeravam puniti više od 90GB baš iz navedenih razloga.

Dakle rezime : kupi sinkroni disk i to veći nego što ti zapravo treba.
Viperus je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2012., 12:28   #263
Anthrax a.k.a. Priest
Premium
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: HR
Postovi: 615
Hvala na odgovorima, mislim da cu ici ipak na samsung
Anthrax a.k.a. Priest je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2012., 13:06   #264
Quantum
Make it so
 
Quantum's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Enterprise-E Ready Room
Postovi: 93
Odlična odluka - Samsung 830 je izvrstan disk.
__________________
====
If you try and design something idiot proof, God will create a better idiot.
Quantum je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 12:18   #265
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Može li se kako provjeriti s nekim alatom koliko je vremena ssd disk radio ?
Dakle ne mislim na trošenje nego baš čisto vrijeme rada....
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 13:33   #266
Tomy B.
Premium
Moj komp
 
Tomy B.'s Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 820
Može, CrystalDiskInfo.
__________________
If You want to be old and wise,
You gone be young and stupid first!

Pošteni trgovci: .1. .2. .3.
Tomy B. je offline   Reply With Quote
Staro 14.05.2012., 18:17   #267
Michel
Premium
Moj komp
 
Michel's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 1,279
Super :P
Vidim zasad mi ovaj normalni hdd ukljucen 355 dana XD
Sad shvačam kad mi kažu da sam puno na kompu.
Istina više vremena je skido legalne torrente

EDIT : Evo opet ih zvao i kažu mi da je zastupnik poslao novi ssd ali ovaj put iz Force serije.
Vidjet ćemo točno što i kako kada ga pokupim.

Zadnje izmijenjeno od: Michel. 22.05.2012. u 12:10.
Michel je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 10:43   #268
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
Da li se isplati uzeti Adata S510? Vidim da disk nije skup(uzeo bi 120GB varijantu), a vidim da i kolega Gilbert prodaje nove za 750kn sa garom što je super za 120GB. E mene brine što bi taj disk bio sistemski i što bi na njega i možda neku igru stavio tako da bi bio sigurno 80% pun. Brine me to što se disk spori kada je popunjen, a služio bi kao sistemski. A iskreno, ne daje mi se 1000kn+ za neki SSD, pa ukratko, da li se isplati ta ADATA za 100€?
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 12:07   #269
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
nemas brige s njim, zadnji firmwarei su izgleda jako ispeglali stvari. Na njima je baziran intel 520, na XS liku traje 50% duze od ikojeg drugog SF diska kojeg su mucili, bez ikakvih nuspojava dosad sto nije bio slucaj ranije.

ajde da i sf postanu razumni.

Kako god, potrudi se da ne cuvas krucijalne podatke iskljucivo na njemu (ali ovo vrijedi za bilo koji disk s druge strane)
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci

antrax je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2012., 12:49   #270
mislav_os
freak
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,687
O super onda, izgleda dobra kupnja . Ma na njemu bi bili samo Winsi pa nije toliki bed što se tiće podataka, a važne stvari držim ionako na 3 HDD-a kao backup . Kolega Momir je naručio takva 2, pa ću vidjeti kod njega kako stvar funkcionira.
__________________


mislav_os je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na