Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.11.2008., 16:54   #31
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
probal i ja . Na laptopu ide nice sa svime on, osim sa sjenama. Na 1366x768 dobivam od 50-60fps (vsync on). Zakljucak: dobra je
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 18:26   #32
chiro
freerider
Moj komp
 
chiro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 43
Igra dolična! Lara još bolja, lokacije prelijepe i zanimljive! Jedino je relativno lagana igra, prešao ju u 3 dana, a nije da sam se baš ubijao i mučio u određenim misijama!
U svakom slučaju, preporuka, odličan nastavak!
chiro je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 18:34   #33
chiro
freerider
Moj komp
 
chiro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 43
Citiraj:
Autor Lucius Pregled postova
Jedina zamjerka je municija koje ima beskonacno. Na pocetku svakog poglavlja mozete birati oruzja, ja sam uzeo assault rifle misleci sigurno cu morati skupljati ammo, kada ono
lol

Imaš ograničenu municiju!
chiro je offline   Reply With Quote
Staro 22.11.2008., 20:24   #34
Matebaron
Premium
Moj komp
 
Matebaron's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Supetar
Postovi: 323
Citiraj:
Autor Alfredo nr.3 Pregled postova
engine se vrti ko lud i grafika je ok. malo ogranicenje prostora mi smeta ali nista posebno. ovo s kontrolama me je jako razocaralo i dok ne izade neki patch ili neko rijesenje za taj problem underworld necu igrati. igrati sa gamepadom tombicu mi je katastrofa. sto se tice dijelova tomb raidera ja sam se razocarao vise puta, npr. prvo razocanje bio je tomb raider 3, prica bezveze, lokacije i zagonetke dosadne. sve skupa ne konzistentno, kao da su htjeli previse stvari natrpati u jednu igru.petica je jos gora i uz to imala je masu bagova, sestica je dosadna i lagana, legend je ok, ali je prekratak i prelagan za jedan tomb raider, anniversary je odlican redizajn i istinski sam uzivao ga igrati, doslovni povrat korijenima. cetvorka je za mene najbolji tomb raider bez premca i nadam se da ce u buducnosti biti vise takvih tomb raidera. isto tako se nadam da underworld nece biti prelagan, kao sto je bio legend.
E hvala ti na ovom pojašnjenju, ja sam igrao samo trojku prije desetak godina i nije mi bila bogzna šta. Probat ću neku od ovih koje si preporučio.
Matebaron je offline   Reply With Quote
Staro 23.11.2008., 10:45   #35
sharkri
Premium
Moj komp
 
sharkri's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 675


''nabavljena'' jutros instalacija protekla ok ali kada se krene igrati ovakvu mi sliku izbaci sve prije samog igranja je ok ali kada se krene igrati ovakva slika mi bude
__________________
Sig-5 redova normalne veličine max
sharkri je online   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 21:45   #36
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
...na odredjenim djelovima uzasno trza,inace ide super glatko,konfa iz siga...frend kaze da se i njemu to dogadja na 9600gt,v sync iskljucen...zna neku kvaku ???
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 22:39   #37
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
ne bi znal, koliko ja znam meni ni jedanput nije zaštekalo, samo me tri puta bacilo van iz igre i to kad sam save-al, na sreću nije skoruptiralo save, jer je prvo save-alo pa onda van bacilo (znam da je i autosave ali...)
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2008., 23:46   #38
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor joolka Pregled postova
...na odredjenim djelovima uzasno trza,inace ide super glatko,konfa iz siga...frend kaze da se i njemu to dogadja na 9600gt,v sync iskljucen...zna neku kvaku ???
Ma nesto je do igre, barem ako ima problema kao sto su kod mene. Inace je lock na 60 FPS ali naletio sam na par mjesta na neki efekt, ne sjecam se vise sta je bilo ali uglavnom nesto svjetlece koji je na trenutak usporio igru na vidljivo trzanje.
inace igram na 1680*1050, koliko znam sve je ukljuceno do onih drangulija, high i 2xAA 16xAF. Igra se vrti ali stari mi je ipak bio drzi, iskljucis par pizdarija i x700 na drugoj kanti ga je vrtila bez greske. Ovaj nisam pokusao ali mislim da nema sanse
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2008., 22:48   #39
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 29.11.2008., 14:30   #40
Alfredo nr.3
Premium
Moj komp
 
Alfredo nr.3's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Matebaron Pregled postova
E hvala ti na ovom pojašnjenju, ja sam igrao samo trojku prije desetak godina i nije mi bila bogzna šta. Probat ću neku od ovih koje si preporučio.
zavrsio sam underworld prije par dana i mogu reci da je dosta lagan, nije lagan kao legend ali je lagan. legend je bio orijentiran vise na napucavanje a manje na zagonetke, kod underworlda situacija je obrnuta, no u underwoldu fali epskih bitki. kraj je definitvno prelagan.
po meni redosljed tomb raider igara po kvaliteti bio bi sljedeci:
tomb raider revelations, anniversary, tomb raider, tomb raider 2, underwold, legend, tomb raider 3, angel of darkness, chronicles. nakon underworlda sam instalirao ponovo revelations, bas me zanima kako cu ga sada dozivjeti posto ga nisam igrao dugo vremena. da bi igra radila na xp-eu i visti treba instalirati patch.
Alfredo nr.3 je offline   Reply With Quote
Staro 30.11.2008., 18:10   #41
ZOKSY
Premium
Moj komp
 
ZOKSY's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Samobor
Postovi: 277
imam jedan problem.
ako netko zna kako proći level J A N M A Y E N I S L A N D : G A T E O F T H E D E A D

motor mi je skroz dolje a ide se s njim po stazi tj po rubu zida
autosave me vrati na vrh ali bez motora.

dali netko zna kako sići dolje bez motora?

evo i slikica

http://img293.imageshack.us/img293/2475/33082691qq8.jpg
ZOKSY je offline   Reply With Quote
Staro 07.04.2009., 17:46   #42
the-rider
ha?
Moj komp
 
the-rider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Poreč
Postovi: 496
mali help mi treba ako netko zna kako
znaci dodem u ovu prostoriji, koliko sam skuzio po instrukcijama treba povuci taj prsten desno i onda se otvore podvona vrata
e sad ja skacem ko majmun po prstenu, njisem se lijevo desno, sve sam isprobao, ali vrata se nece otvoriti
help

the-rider je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na