Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.03.2014., 13:05   #31
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782
jako pozitivna trgovina,nikad problema sa njima,odmah odgovaraju na pitanja,sve što sam naručio od njih došlo bez problema...slobodno kupovati u ovoj trgovini
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2014., 23:53   #32
The_Void
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 108
Narucio grafu kod njih koja je imala gresku, poslao im odmah mail s opisom kvara na sto su odgovorili da je narucena druga koju sutra mogu doci zamijeniti ili da posaljem ovu. Dobio drugi dan novu grafu koja je srecom bila ispravna, prvo iskustvo vrlo pozitivno
The_Void je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 31.08.2014., 17:59   #33
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
ja nedavno tamo kupio PS4, 200kn jeftiniji od drugih dućana, čak i od uvoznika kojeg su uzeli, pa mi nije bilo jasno i bio sam skeptičan, no eto sve je super prošlo
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2014., 00:08   #34
zicozg
Premium
Moj komp
 
zicozg's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: cro
Postovi: 108
Danas sam bio u njihovoj poslovnici, kupio nesto sitno, kasnije zamijenio. Nisam zadovoljan onom dvojicom koji tamo rade. Ne ocekujem da skacu oko mene, niti to volim, ali onakvu nezainteresiranost nisam dugo dozivio.

Jedva da su pozdravili kad sam usao, a bio sam jedini kupac,onda kad sam rekao sto me zanima jedva da su mi pokaali, nisu niti ustali sa stolca nego me poslali iza pulta da razgledam. Bilo mi je neugodno pitati za pomoc je sam vidio da im se ne da radit. Ja 15 minuta stojim iza njihovih leđa niti da me pitaju dal trebam pomoc ili savjet.

Kupim stvar, dodjem doma, vidim da mi ne pase, uredno zapakiram kako je i bilo, odem zamijeniti i kad sam dosao, koda sam ga doso zicat soma kuna da mi da. Bahat, lijen mi pomoc, ne bi usto s onog stolca taman da gori. Ovaj drugi totalno nezaiteresiran niti ne pita kako moze pomoc. Nesto je izvoljevao pa sam rekao da mi ne pase i sam sam otisao i uzeo drugo bez da mi je ponudio, jer on sam ne bi sigurno. Uglavnom, neugodna kupovina..

Jos sam si mislio dal da odem tamo ili u Vemil.. u Vemilu godinama kupujem sve i svasta i nikad problema i usluga na mjestu, ovi vise nikad.
zicozg je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2014., 15:28   #35
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Čudno ja kod njih sam kupio čitač kartica, memorijsku karticu, hard disk i još hrpu stvari i nikad nisu bili takvi uvijek fino pozdrave popričamo malo i pozdrave kad odlazim, zadnje sam kupovao u 4-om mjesecu to je bio disk i od tad ove ostale stvari u razmaku nekih mjesec dana, a sad dal radi druga ekipa to ne bi znao.
Kod mene je baš suprotno nego kod tebe u vemilu sam naletio na nekog frajer koji mi je pomagao oko kupnje tj. odfurat do auta, al je i došao do mene i pitao kako mogu pomoć frajer je smrdio po pelinkovcu nenormalno, sjećam se imao je naočale jedva je gledao kolko je bio pijan. Kupio sam tad monitor i televizor sve me bilo strah oće mu sa onih kolica to sve ispast i razbit se, od tad više nikad nisam kupovao u vemilu.
Thermaltake je offline   Reply With Quote
Staro 07.09.2014., 23:14   #36
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Isto čudno za centro.hr, bio sam dosta puta tamo u zadnje vrijeme (u kvartu mi je) i dečki su skroz ok, dapače, uvijek se i zapričamo i nasmijemo...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 01:57   #37
sandokan111
Banned
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: ST
Postovi: 950
Mozda jer ste si kvartovski kolege :P
sandokan111 je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 16:34   #38
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hahaha, jako tesko kada sam prvi put tamo krocio prije cca pola godine.
Simpaticni su mi zapravo ovi komentari na IT prodavaonice, ako ih hvalis - radis za njih, ako ih kudis - radis za konkurenciju. Because, fuck the logic

Ali inace, ja sam u totalno drugoj bransi i nemam tamo kolega (nazalost)...
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 08.09.2014., 16:37   #39
virus1
Premium
Moj komp
 
virus1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 495
Koliko te prodavače plaćaju, dobro da nisi kolega naletio na 2 kostura .
virus1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2014., 05:09   #40
kicozu
Bananaslayer
Moj komp
 
kicozu's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2012
Lokacija: Poreč
Postovi: 51
Naručio Intel 520 120gb, sve prošlo bez ikakvih problema. Preporuka.
kicozu je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.12.2014., 11:38   #41
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
reko bi ja da decki zesce zabusavaju tamo. narucio stick danas ujutro. racunam, narucio sam na vrijeme da danas dofuraju item (usb stick) sa lagera, ma da sam mislio da takve sitne stvari ipak imaju u ducanu. nakon toga, za item od 120 kn i tezine nekoliko grama postarina je 40 kn al dobro, to nije do njih vec do overseasa koji overchargea. da bi mi lik reko da ce bit dostavljeno SLIJEDECI tjedan. di ti mora biti lager da ne mozes pokupit robu niti danas niti sutra? u afganistanu?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 23.12.2014. u 11:45.
santos je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2014., 11:51   #42
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Postoji masa stickova i malo je blesao očekivati da imaju od svakog po barem jedan na lageru.
Naručio si ga ujutro, a oni su možda taman otišli u Asbis, Microline... od kud kod nabavljaju taj stick - vjerojatno idu jednom dnevno do dobavljača.
Sutra je Badnjak i super za njih ako ne rade na njega, ja ne radim i to me veseli... isto tako se nadam da što manje ljudi radi na njega, kao i na ostale blagdane i nedjelje.
Ako uzmeš u obzir da da su "Božićni" praznici od srijede do petka ništa čudno da će stići "SLJEDEĆI" tjedan. Nova godina je u četvrtak i radni dani od Štefanja do NG su ponedjeljak, utorak i srijeda.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2014., 12:04   #43
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
pa ne znam, transcendovi stickovi mi se čine prilično mainstream. badnjak službeno nije neradni dan u HR, a po mejlu koji mi je zaposlenik poslao dalo bi se iščitati da rade.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2014., 12:09   #44
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Bili mainstream ili ne, ne znači da ga moraju imati, kao što sam rekao kapaciteta i brandova je cijela hrpa - ako ti se žuri mogao si ih pitati da li imaju neki drugi istog kapaciteta, sigurno bi rekli da imaju.
Ti shvaćaš da se ne radi samo o njima, da oni nisu dobavljači, prodavači i dostavljači?
Možda dobavljač ne radi na Badnjak? Možda bi Overseas za tu uslugu na Badnjak kao što bi sigurno za subotu zaračunavao više od tih 40kn za kojih si i ovako fantazirao da je puno za tih par grama.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2014., 12:13   #45
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
32 gigabajtni stick gubi smisao ako mu je data transfer rate na nivou 2.0 stickova.
možda
što se tiće overseasa, shopovi nemaju iste cijene kao privatne osobe, već niže. Trenutno overseas daje svim registriranim osobama 20% popusta na pakete. a bome bih i platio tih 20 kn da mi ga dostavi u roku 48 sati.

činjenica je da su loše organizirani. naručivao sam sa više od 15-tak shopova i webshopova iz zagreba, i jedino loše iskustvo osim ovog sam imao sa Extreme Digitalom, al oni su kategorija za sebe.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2014., 12:20   #46
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,208
Onda ih nazovi i pitaj da bi platio više te da ti ga pošalju Overseasom sutra i s dostavom u subotu... ako im diler radi sutra.
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote
Staro 23.12.2014., 12:24   #47
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
zvao sam ih prije narudžbe (cca 9.50h) , ne javljaju se.
ne može ga poslati niti danas niti sutra, tako je glasio mejl. iz kojih razloga, ja ne znam.
__________________
slow is smooth, smooth is fast...
santos je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2014., 09:54   #48
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Budite jako oprezni s ovim ducanom. Naime narucio sam Toshibin hard disk od 2TB kojem na stranici pise da je garancija 36 mjeseci. Lakovjerno sam se drzao te informacije i bez provjeravanja ponude za placanje proslijedio je sefu te sam tek nakon preuzimanja primijetio da su mi uvalili hard sa samo 24 mjeseca garancije (ocito od drugog dobavljaca).

Jasno mi je da je moja greska sto nisam provjerio ponudu prije placanja pa neka ovo stoji kao upozorenje drugima da budu oprezniji od mene.
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2014., 16:39   #49
wooden
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2013
Lokacija: hr
Postovi: 804
Šta ti piše na računu, koliko traje jamstvo?
Nekada na jamstvenom listu piše 24 mjeseca, a na računu 36, imam takav hard disk kupljen baš kod njih.
U tom slučaju ti je jamstvo 36 mjeseci, trgovina daje dodatno 1 godinu.

Ako je stvarno na oba mjesta 24 mjeseca, onda ih valjda trebaš kontaktirati prije pljuvanja po njima, tražiti povrat para, zamjenu proizvoda ili šta već želiš jer je očito njihov propust.
wooden je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2014., 16:52   #50
hedgehog
Premium
Moj komp
 
hedgehog's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2013
Postovi: 1,335
Toshiba inače ima 2 godine na svoje diskovlje..pogledaj stvarno račun, ako je tamo 24 slobodno ih kontaktiraj i pitaj zašto na stranici stoji 36..dečki su korektni fakat pa vjerujem da će naći neko rješenje..više bi uostalom tako postigao nego da prvo šta napraviš je registrirat se na forum i pisat protiv njih

Zadnje izmijenjeno od: hedgehog. 24.12.2014. u 18:25.
hedgehog je offline   Reply With Quote
Staro 24.12.2014., 16:58   #51
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Ne shvacam zasto njih nisi prvo kontaktirao nego dodes tu blatiti prvo.
Lijepo posaljes email,nazoves na telefon/mobitel,pitas zasto je ovako i tako,e onda ako te bahato odyebu ili se prave glupi napises tu negativno iskustvo,vjerojatno kao sto hedgehog kaze su korektni i naci ce se rjesenje...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 11:02   #52
Centro.hr
Registered User
 
Centro.hr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Poštovani,

Prvenstveno bih iskoristio ovu priliku da svim članovima foruma u ime Centro.HR-a poželim sve najbolje za blagdane i u nadolazećoj 2015. godini.


Citiraj:
Autor santos Pregled postova
reko bi ja da decki zesce zabusavaju tamo. narucio stick danas ujutro. racunam, narucio sam na vrijeme da danas dofuraju item (usb stick) sa lagera, ma da sam mislio da takve sitne stvari ipak imaju u ducanu. nakon toga, za item od 120 kn i tezine nekoliko grama postarina je 40 kn al dobro, to nije do njih vec do overseasa koji overchargea. da bi mi lik reko da ce bit dostavljeno SLIJEDECI tjedan. di ti mora biti lager da ne mozes pokupit robu niti danas niti sutra? u afganistanu?
Poštovani g. Santos,
Zahvaljujem na komentaru/kritici te bih bio slobodan razjasniti nastalu situaciju.
Kako Centro.HR ovisi uglavnom o lagerima uvoznika odnosno distributera, nismo u mogućnosti bili sa 100% sigurnošću na dan 23.12.2014. isporučiti traženi artikl zbog potencijalne nemogućnosti distributera da nam na taj dan isporuči traženi artikl. Naime, radilo se o predblagdanskoj gužvi, kako kod nas u trgovini tako i kod distributera te u konačnici i u samome prometu, dakle problem čisto logističke prirode.
Iz tog razloga ste dobili i informaciju da artikl može biti isporučen u poslovnici tek u ponedjeljak, odnosno poslan na Vašu adresu u ponedjeljak iz razloga što su četvrtak i petak neradni, subotom dostave i inače nisu najpouzdanije te ih Overseas vrši uglavnom u većim gradovima, dodajmo tu još i dane uoči blagdana, smatram da je neozbiljno od nas da Vam obećavamo dostavu i isporuku u terminu za koji niti sami nismo sigurni da će biti ispoštovan.
Na lageru poslovnice imamo asortiman najtraženijih USB stickova no nemamo sve USB stickove iz ponude sa web-a. Radi toga na webu, ako je artikl raspoloživ, stoji i status - raspoloživo za narudžbu.
U pravu ste što se tiče poštarine, ona iznosi 40kn po paketu neovisno o veličini ili težini te su sve pošiljke osigurane. Sa Overseas kurirskom službom imamo ugovorenu jedinstvenu cijenu i shvaćam da trošak dostave u iznosu 40kn za 1 stick težine 100tinjak grama djeluje preskupo, no s druge strane, nismo dobili do sada pritužbe na jeftini trošak dostave u iznosu 40kn kada smo strankama slali printere težine 50ak kg i zapremine gotovo 1m3.
Zbirno, ne bih rekao da dečki u poslovnici zabušavaju već sve informacije koje ste dobili u poslovnici a koje Vam ovdje ponovno prosljeđujem su izrečene u najboljoj namjeri. Naravno za sve dodatne informacije i pitanja stojim Vam na raspolaganju.

Krešimir Kušić
voditelj poslovnice

Citiraj:
Autor Zika21 Pregled postova
Budite jako oprezni s ovim ducanom. Naime narucio sam Toshibin hard disk od 2TB kojem na stranici pise da je garancija 36 mjeseci. Lakovjerno sam se drzao te informacije i bez provjeravanja ponude za placanje proslijedio je sefu te sam tek nakon preuzimanja primijetio da su mi uvalili hard sa samo 24 mjeseca garancije (ocito od drugog dobavljaca).

Jasno mi je da je moja greska sto nisam provjerio ponudu prije placanja pa neka ovo stoji kao upozorenje drugima da budu oprezniji od mene.
Poštovani g. Zika21,

Zahvaljujem na ukazanoj pogrešci te bih bio slobodan objasniti.
Svojevremeno se jamstveni period za Toshibine diskove razlikovao od uvoznika do uvoznika, negdje je bio 36 mjeseci a negdje 24 mjeseca. Kod nas u programu za artikl P/N: DT01ACA200 stoji jamstveni period u trajanju od 24 mjeseca. Ako se radi o artiklu serijskog broja X4KYYP1TS... molio bih Vas da mi u inbox javite mail adresu kako bih Vam poslao račun sa korigiranim trajanjem jamstva kako bismo problem riješili.
Ujedno bih iskoristio priliku i osobno Vam se ispričati za nastali propust te zahvaliti na ukazanoj pogrešci.
Naravno, za sve informacije ili pitanja stojim na raspolaganju.

Krešimir Kušić
voditelj poslovnice
Centro.hr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 12:44   #53
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Bio bi red da mu odobrite garanciju od 36 mj bez obzira na serijski i uvoznika. Ipak ste ga vi naveli da to pomisli pri kupnju sa informacijama sa vaše stranice.
Ili ponudite povrat sredstava plus svih troškova.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 13:19   #54
Centro.hr
Registered User
 
Centro.hr's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
Bio bi red da mu odobrite garanciju od 36 mj bez obzira na serijski i uvoznika. Ipak ste ga vi naveli da to pomisli pri kupnju sa informacijama sa vaše stranice.
Ili ponudite povrat sredstava plus svih troškova.
Poštovani g. Alfa_R,

Čim ostvarimo kontakt sa g. Zika21 riješiti ćemo nastali nesporazum i ispraviti pogrešku u gospodinovu korist.
Zahvaljujem na brizi.

Krešimir Kušić
voditelj poslovnice
Centro.hr je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 13:53   #55
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Kolegama forumasima koji su me prozvali za napadanje bez kontaktiranja porucujem da ne bih nista pisao na forum bez prethodne komunikacije s ducanom, sto sam ucinio ali mi odgovor na upit nije bio zadovoljavajuci (da ne ulazim u detalje).
Niti smatram da sam prezestoko blatio ducan nego sam ukazao na pogresku na stranici te upozorio druge forumase na oprez prilikom provjere ponude/racuna (greska je moguca bilo kome).

@centro.hr
Predvecer cu Vam ovdje napisati serijski broj uredaja.
Takoder bih molio da mi pojasnite dodatno kako stoje stvari oko garancije DT01ACA200.

Na stranici u ponudi imate 2 uredaja, jedan za 684 a drugi za 586 kn.
Je li slucaj da je skuplji uredaj od dobavljaca koji nudi 36 mjeseci garancije, a jeftiniji od onog koji nudi 24?
Ili neovisno o tome jeftiniju ponudu nudite od oba dobavljaca po istoj cijeni, ali s razlicitom garancijom?

U oba slucaja ipak bi trebalo na stranici jeftinije ponude pisati da garancija nije iskljucivo 36 mjeseci ili ispraviti u programu za artikl trajanje garancije ako ona ipak jest 36 mjeseci.
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 15:26   #56
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Jednostavno je

Ja koliko znam, taj disk uvoze Msan, Ezy i Asbis. Msan daje 36mj garanciju, ostali 24mj jer 24mj i je garancija proizvodaca. MSan koji daje 36mj, daje tih dodatnih 1god na svoju ruku. Naravno tih 12mj vise oni i naplacuju vise, jer koliko vidim sve te toshibe sa 36mj gare iz msana su skuplje npr od onih iz Ezy-a.

A centro, kao i dosta drugih web shopova imaju vise dobaljaca, te zato imaju i vise istih stvari na webu s razlicitim cijenama.

Tko je uvoznik tvojem? Ezy, Asbis ili msan? trebas imati jamstveni list na disku... Msan nema jamstveni vec samo onako malu naljepnicu, dok ezy i asbis bas imaju ogromne naljepnice.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 16:45   #57
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Hvala na objasnjenju, ono sto sam siguran i bez provjere broja je da je pisalo msan na omotu diska. Sad ako je tako kako kazes onda bi znaci trebala biti garancija ipak 36 mjeseci. U svakom slucaju navecer napisem serijski broj diska pa cemo vidjet dalje s gospodinom iz centra.
Zika21 je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 18:37   #58
FRipper
MiningMod
Moj komp
 
FRipper's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 8,682
Da, znaci da su onda zeznuli tako da nisu pazili sta pise u programu. Ocito vise prodaju ove iz ezy,asbisa sa 24mj gare pa su onda automatski metnuli i na taj 24mj

Jednostavno neka ti preprave racun, i posalju novi sa 36mj gare i rijesena stvar.

Iako ne znam sta im znaci serijski broj, jer ne mogu preko njega nista viditi. Neka posalju ispravljeni racun i amen, znaju valjda koji disk i odakle su ti prodali.
FRipper je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 18:44   #59
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
Tipkao se preko mail-a sa gosp. Kresimirom oko nzxt kucista, jako susretljiv i korektan.
Nabavio ga u dosta kratkom roku, javio se i buraz ga pokupio po super cijeni.

preporuka za Centro.hr
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 25.12.2014., 21:20   #60
Zika21
Premium
Moj komp
 
Zika21's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zagreb
Postovi: 101
Evo da javim ovdje s/n diska je taj koji je gospodin Kusic naveo da treba imati 3 godine garancije. Poslat cu mu mail i javiti kako se razrijesilo.

EDIT:
Nakon sto sam stupio u kontakt s gospodinom Kusicem, ispostavilo se da kupljeni disk treba imati 3 godine garancije te moram pohvaliti gospodina na iznimnoj usluznosti i dostupnosti tokom jucerasnjeg dana jer smo uspjeli rijesiti problem. Po meni, odlicna je preporuka i saznanje da je trgovina spremna izaci ususret kad dode do nesporazuma, svaka cast!

Zadnje izmijenjeno od: Zika21. 26.12.2014. u 16:39.
Zika21 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na