Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.11.2012., 19:46   #121
black35
Semper Fi
Moj komp
 
black35's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Neutraubling, Germany
Postovi: 292
Ako netko nema ekipu za igranje, neka se meni javi preko PP-a. Starija smo ekipa (svi preko 30) imamo svoj TS, a nema nas baš puno. 2-3 nas se skupi, pa nas fali za 5vs5. Nemamo više živaca igrati sa random ekipom. Igramo na EUW.
__________________
Member of PCE 120+kg demolition squad
black35 je offline   Reply With Quote
Staro 07.11.2012., 20:11   #122
Spawncro
Registered User
Moj komp
 
Spawncro's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 16
Ma joj o toj igri bi se dalo govoriti svasta stvarno.
Ima toliko nedostataka da je to smijesno.Al sve u svemu nije losa za odigrat naravno.
Igram je svaku vecer sa ekipom i samo zivce gubim hehe.
P.S Ma salim se naravno.dobra je igra nema sta al neke heroje definitivno treba nerfat do bola.Ostalo sve 5
Spawncro je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.11.2012., 12:31   #123
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
"ThundergodCRO" nick na nordiceast serverima
pa kom se igra nek doda
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 16:54   #124
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Budem te dodao danas, ShadowSneakDude
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 08.11.2012., 18:31   #125
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Deathwish Pregled postova
"ThundergodCRO" nick na nordiceast serverima
pa kom se igra nek doda
Citiraj:
Autor X-Plosiv Pregled postova
Budem te dodao danas, ShadowSneakDude

Ja isto :P Samo da naučim za kolokvij :P
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2012., 18:21   #126
rap_4_life
Premium
Moj komp
 
rap_4_life's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Split
Postovi: 360
.....

Zadnje izmijenjeno od: rap_4_life. 10.11.2012. u 18:28.
rap_4_life je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 14:14   #127
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Čudo, malo pogledao guidove za Jax-a, i on je definitivno među najjačim herojima u lolu... Igram sad njega malo.. Ako dobro ga skužiš i posložiš tajming i spellove, padaju protivnici bez da te taknu
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2012., 22:29   #128
DiskoVrucica
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 15
Bok svima! Potaknuti facebook stranicama drugih država, skupina sastavljena od ambicioznih pojedinaca se odlučila napraviti PRAVI,OZBILJNI hrvatski LoL page. Page će se koristiti za objavu informacija,organiziranje raznih evenata i sličnih stvari. Nadam se da ćete nas podržati lajkom i podijeliti page sa svojim fb prijateljima. U skoroj budućnosti očekujte skin giveaways i vjerojatno turnir s nagradama. Ali, o tome kasnije. Nadam se da ćemo vam se svidjeti!
https://www.facebook.com/pages/Leagu...21646624561157
DiskoVrucica je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 10:41   #129
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor DiskoVrucica Pregled postova
Bok svima! Potaknuti facebook stranicama drugih država, skupina sastavljena od ambicioznih pojedinaca se odlučila napraviti PRAVI,OZBILJNI hrvatski LoL page. Page će se koristiti za objavu informacija,organiziranje raznih evenata i sličnih stvari. Nadam se da ćete nas podržati lajkom i podijeliti page sa svojim fb prijateljima. U skoroj budućnosti očekujte skin giveaways i vjerojatno turnir s nagradama. Ali, o tome kasnije. Nadam se da ćemo vam se svidjeti!
https://www.facebook.com/pages/Leagu...21646624561157
Moju podršku imate, svaka čast! Lajkano!

P.S. Je li ko kupio Zed-a? Da li je dobar? Mislim da je fajter baš kakvog bi ja htio, pa mi se splati bacati toliko ip na lvl 13?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 11:14   #130
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Pa ono, sad plačati tolko ili ne je pitanje više za tebe, IPa uvijek bude

Ali ako ćeš htjet igrat ranked, trebat će ti ionako 16 champova
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.11.2012., 11:50   #131
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Pa ono, sad plačati tolko ili ne je pitanje više za tebe, IPa uvijek bude

Ali ako ćeš htjet igrat ranked, trebat će ti ionako 16 champova
Ma dobro.. To se stigne.. Imam ih 7 već, lvl 12 sam tek Kennena ću ipak uzeti
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 12:21   #132
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Ma Zed je po meni (ali jesam igrao sam 10 igara s njim) los champ....
Energije trosi ko lud a ima jadnu mehaniku povratka.

Jedino lategame postaje 'jak' a dotad je za nis...a i idealno bi trebao pokupit par killova, sto nece jer jedino late je jak....oh zacarani krug.
Skill order ili vise burst order je cudan trebao bi koristit W agresivno pa onda Q i E al ak to napravis ode ti W kao escape i gotov si....

Ult ko vladov al bez dodatnog dmg tak da te komotno na kog si bacio moze dovrsit prije se on proca, a i ima vreeeeeeeeeeeemena da baci zhonya i sl.
CC posebice scilence ga gasi totalno pa onda jos x3 al ok to vise manje vrijedi za sve assassine.

Znaci imas champa koji je jedino koristan late, dosta cudan/kompliciran skill order, slab energy regen....
Zasto bi ga igrao umjesto katarine,lee sin
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 12:45   #133
Hellhound
Registered User
Moj komp
 
Hellhound's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: IRL
Postovi: 264
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ma dobro.. To se stigne.. Imam ih 7 već, lvl 12 sam tek Kennena ću ipak uzeti
Sto si 12 lvl nema nikakve veze osim sto nemas 30 bodova za masterije.
Inace dobar savjet ti je sparat ip do lvl 20 pa si kupit stranicu-dvije tier 3 runa. To+ masteriji ipak daju bonus koju nije za previditi.Mos nabavit 2-3 champa koji ti se bas svidaju ali imas uvijek free week tak da rune bi trebale bit vaznije.
Sto se tice ip svaki dan mos odigrat 1 bot game za first win 25min~200ip
30*200=6000
Isto prosjecni normal game a kasnije ranked daje oko 100 ip a u najmanju ruku oko 70.
Tako da skupit za nekoga champa nije narocito tesko.
A sto se tice champova sve se svodi po kojem ih principu biras, dali po osobnim preferencijama ili po 'jacini'
Ako po osobnim onda kupujes koji ti se svidaju inace se manje vise zna:

Top: Irelia,Jax,Jayce,Yorick,Volibear,Teemo,Nidalee,Shyvana

Mid: Morgana,Kassadin(oba ce bit bannani 90% vremena),Talon(kao extremni slucaj countera za 2 predhodno navedena champa),Fiddle,Lux,Ahri,Katarina...

Bot: Carry:Corki,Graves,Ezreal(nerfan),Ashe(podcjenjena),Varus,Kogmaw

Supp:SONA,Taric(nauci voljet stun ak je tvoj ili mrzit ak nije),Soraka,Kayle(agresivniji),Nidalee(takoder agresivniji),Lux(jos jedan agresivniji),Lulu,Leona(zenski taric extra stunom),Volibear za trollanje(ali cudesno effektivno),Alistar,Sejuani(experimentalno ali ne preporuca se kupnja) i da jesam li rekao SONA!!!!

Jungle(mijenjat ce pa nije konkretno): Lee sin,Rengar(nije sto je bio),Warwick(super sigurna jungla,dobro za pocetnike),Udyr,amumu(zlo,90% bannan),Alistar,Shen,Malphite...

Et neda mi se vise pisat...valjd ti je nest korisno.

Zadnje izmijenjeno od: Hellhound. 16.11.2012. u 15:18.
Hellhound je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2012., 23:36   #134
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor Hellhound Pregled postova
Sto si 12 lvl nema nikakve veze osim sto nemas 30 bodova za masterije.
Inace dobar savjet ti je sparat ip do lvl 20 pa si kupit stranicu-dvije tier 3 runa. To+ masteriji ipak daju bonus koju nije za previditi.Mos nabavit 2-3 champa koji ti se bas svidaju ali imas uvijek free week tak da rune bi trebale bit vaznije.
Sto se tice ip svaki dan mos odigrat 1 bot game za first win 25min~200ip
30*200=6000
Isto prosjecni normal game a kasnije ranked daje oko 100 ip a u najmanju ruku oko 70.
Tako da skupit za nekoga champa nije narocito tesko.
A sto se tice champova sve se svodi po kojem ih principu biras, dali po osobnim preferencijama ili po 'jacini'
Ako po osobnim onda kupujes koji ti se svidaju inace se manje vise zna:

Top: Irelia,Jax,Jayce,Yorick,Volibear,Teemo,Nidalee,Shyvana

Mid: Morgana,Kassadin(oba ce bit bannani 90% vremena),Talon(kao extremni slucaj countera za 2 predhodno navedena champa),Fiddle,Lux,Ahri,Katarina...

Bot: Carry:Corki,Graves,Ezreal(nerfan),Ashe(podcjenjena),Varus,Kogmaw

Supp:SONA,Taric(nauci voljet stun ak je tvoj ili mrzit ak nije),Soraka,Kayle(agresivniji),Nidalee(takoder agresivniji),Lux(jos jedan agresivniji),Lulu,Leona(zenski taric extra stunom),Volibear za trollanje(ali cudesno effektivno),Alistar,Sejuani(experimentalno ali ne preporuca se kupnja) i da jesam li rekao SONA!!!!

Jungle(mijenjat ce pa nije konkretno): Lee sin,Rengar(nije sto je bio),Warwick(super sigurna jungla,dobro za pocetnike),Udyr,amumu(zlo,90% bannan),Alistar,Shen,Malphite...

Et neda mi se vise pisat...valjd ti je nest korisno.
Puno toga korisno Ali nema mi Kennena, a njega ću uzeti ja mislim Njega znam već igrati i super mi je

Rune i mastery-e ću slagati iznad lvl 20...
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 13:29   #135
rman
Registered User
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 3
ajde dodajte me ''rmanzillasaurus'', na eastu sam, pa da igramo...
rman je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2012., 22:38   #136
X-Plosiv
Premium
Moj komp
 
X-Plosiv's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Pula
Postovi: 1,803
Rengar je još uvijek jungler koji mijenja cijelu igru. Neka lupi stealth do cca 10lv i napravi par uspješnih gankova i top/bot će propushati svoj lejn.

Kassadin nije tako lagan za igrati, pre 6lv je zajeban, nakon toga je već dosta lagano ...
X-Plosiv je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 22:07   #137
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Jao, jao.. Tako se veslio Kennenu, igrao sam ga na lvl 1, kad je taj tjedan baš bio free

Sad ga kupio, i na lvl 14 mi baš nejde više :P


EDIT: Jučer proveo 3 sata na netu samo gledaujući guidove, youtube, i tako, baš za kennena, i mogu reći.. prvi 5v5 match, bio sam totalni carry, pushao mid, uskakao na top, imao score 8:1, bio je gg nakon nekih 30 min, moji imali neke low scorove (dobio gj od svih, i 3 teamworka i 1 frendly) ... Drugi match 3v3, počeo s 0:3 score, i onda krenuo, na kraju završio 8:3, ulti čuda radi

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 19.11.2012. u 12:02.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2012., 23:35   #138
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Ja sam počeo sa voilbearom rokat i dobri scorovi baš sam se snašao sa likom. Samo kaj od sutra nije frereeviše ((

Danas igram snjim napadaju me njih 4 ekipa mi nije mogla ništa. A trude se al nikako hahha armora i helta brdo :P
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 19.11.2012., 12:03   #139
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor blozer Pregled postova
Ja sam počeo sa voilbearom rokat i dobri scorovi baš sam se snašao sa likom. Samo kaj od sutra nije frereeviše ((

Danas igram snjim napadaju me njih 4 ekipa mi nije mogla ništa. A trude se al nikako hahha armora i helta brdo :P
Nisam ga još probao igrati, ali vidim da imam dosta problema s njim na topu. Ali ako držim lane do lvl 6-7 s garenom, ništa mi više nemože

EDIT: Kennen rula, 3 pobjede za redom, sad jedna lošija malo, pa je zguba bila, ali team koma, jedan koji svakih 2 minute disconnecta, voilbear, mi na kraju završimo lvl 14-16, on lvl 9, i neki lik koji je došao srati po lolu, jer on igra hon, već godinu dana nije kao igrao.. I šta češ

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 19.11.2012. u 18:43.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 10:26   #140
marijo84
Premium
Moj komp
 
marijo84's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Opuzen
Postovi: 39
Ništa gore nego kad završiš sa njubarom u teamu, mislin svi smo na početku bili loši al ono namjerno ignoriranje tima i namjerno fidanje.... ufffffffff kosa mi se diže... i kakve san sriće jučer u 3 partije završim sa takvim likovima...
marijo84 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 14:33   #141
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor marijo84 Pregled postova
Ništa gore nego kad završiš sa njubarom u teamu, mislin svi smo na početku bili loši al ono namjerno ignoriranje tima i namjerno fidanje.... ufffffffff kosa mi se diže... i kakve san sriće jučer u 3 partije završim sa takvim likovima...
Imaj na umu više stvari pritom:

1. Svako uvijek može imat loš dan, meni se isto zna desit da završim game sa scoreom npr 0:5
2. Ovisi o tome kakav je tvoj, a kakav enemy team, npr. ako enemy team ima jako dobre countere i dosta cc-a čak i najevći profić bi popušio, primjer ti je prva runda finala druge sezone
3. Ovisi koliko su tvoji team m8ovi timski igrači, meni se recimo desilo nebrojeno puta, pogotova na rankedu da mi carry sa full healthom bježi od fajta
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.


Zadnje izmijenjeno od: panda505. 20.11.2012. u 14:38.
panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 16:42   #142
DiskoVrucica
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Osijek
Postovi: 15
Predstavljamo vam Cro4LoL #13! Sve informacije na: http://www.esl.eu/hr/lol/news/208518
DiskoVrucica je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 18:38   #143
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
Imaj na umu više stvari pritom:

1. Svako uvijek može imat loš dan, meni se isto zna desit da završim game sa scoreom npr 0:5
2. Ovisi o tome kakav je tvoj, a kakav enemy team, npr. ako enemy team ima jako dobre countere i dosta cc-a čak i najevći profić bi popušio, primjer ti je prva runda finala druge sezone
3. Ovisi koliko su tvoji team m8ovi timski igrači, meni se recimo desilo nebrojeno puta, pogotova na rankedu da mi carry sa full healthom bježi od fajta
Uzevši sve ovo u obzir i tek onda reći da su njubare, kao što se meni desilo, već bi se dalo opravdati ne?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 20.11.2012., 22:45   #144
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Uzevši sve ovo u obzir i tek onda reći da su njubare, kao što se meni desilo, već bi se dalo opravdati ne?
mislim, njubare je sad širok pojam

i treba razlikovat pravog n00ba od igrača koji spada u jednu od gore navedenih stvari (ili čak sve navedene stvari)
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 10:41   #145
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
mislim, njubare je sad širok pojam

i treba razlikovat pravog n00ba od igrača koji spada u jednu od gore navedenih stvari (ili čak sve navedene stvari)
Ali nemožeš mi na lvl 13, svima tisra a imati score 0:11, mi svi na lvl 14+, on na lvl 8, i cijelo vrijeme trčkara okolo i samo feeda. Nije problem meni, nek se ljudi zabavljaju, ali nemoj nas vrijeđati.

Daleko od toga, da sam ja pro, i da u večini slučajeva imam score u minusu, ali ovo, stari moj, je fakat katastrofa.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 11:46   #146
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ali nemožeš mi na lvl 13, svima tisra a imati score 0:11, mi svi na lvl 14+, on na lvl 8, i cijelo vrijeme trčkara okolo i samo feeda. Nije problem meni, nek se ljudi zabavljaju, ali nemoj nas vrijeđati.

Daleko od toga, da sam ja pro, i da u večini slučajeva imam score u minusu, ali ovo, stari moj, je fakat katastrofa.
nisam ja rekel da nema retardosa, pogledaj moje prošle postove u ovoj temi, pisal sam o tome

čekaj da dođeš i do rankeda pa ćeš vidjet, tam te to baš živcira, ti igraš za bodove i poziciju na ljestvici, a zbog kretena pušiš to sve

samo treba velim, razlikovati idiota koji namjerno feeda od nekog tko igra prvi put sa nekim champom ili je n00b (doslovno početnik) pa još nije ni sve pohvatal..
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 13:59   #147
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,112
Citiraj:
Autor panda505 Pregled postova
nisam ja rekel da nema retardosa, pogledaj moje prošle postove u ovoj temi, pisal sam o tome

čekaj da dođeš i do rankeda pa ćeš vidjet, tam te to baš živcira, ti igraš za bodove i poziciju na ljestvici, a zbog kretena pušiš to sve

samo treba velim, razlikovati idiota koji namjerno feeda od nekog tko igra prvi put sa nekim champom ili je n00b (doslovno početnik) pa još nije ni sve pohvatal..
Jasno, jasno, shvatil sam ja tebe
Samo ak ja napišem da je neko noob, onda fakat jer, jer inače nisam sklon tom vrijeđanju, što zbog morala u ekipi koji odmah pada što zbog bana Ali kad je, je
Vjerujem da ću se još više živcirati na ranked, ali polako Još za sad sam smiren
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 15:49   #148
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
za banove ne brini, dobit ćeš ga u krajnjem slučaju ako leavaš ili AFKaš stalno...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 16:14   #149
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,768
Dobivaju se banovi za sve ono za sto nekog mozes reportat, oism za "unskilled player". Unskilled ne služi nikakvoj svrsi, osim da se isfrustrirana osoba bolje osjeca kada netko uzasno faila.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 21.11.2012., 16:45   #150
SrKi
Premium
Moj komp
 
SrKi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 829
mozda dodatno spusti toj osobi onaj "skriveni" elo za normal matcheve? naravno, ne jedan report, nego ako se ponavlja.
SrKi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na