Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.09.2009., 19:07   #1
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Pomoć u izboru???

Molio bi pomoć u izboru moba u T ponudi. Nekako sam došao do izbora od 5 modela, ali mi se čini po onome što sam pročitao tu na forumu da je 5600 otpao sa liste. Svejedno zanimaju me mišljenja i iskustva.

Ono što mi je bitno je funkcionalnost menia, kvaliteta fotki i kvarljivost uređaja.

Sony Ericsson C510 ... za njega mi se čini da bi trebao imati najbolji fotić

Sony Ericsson W595 ... dizajnerski mi je najbolji i preferiram sakrivenu tipkovnicu, pretpostavljam lošiji fotić od C510. Koliko lošiji? Ako je za nijansu, onda prevladava dizajn.

SAMSUNG S5230
SAMSUNG S5600
...koliko god touch screen bio super, nekako sam još skeptičan po pitanju kvarljivosti...a i imam bebača od godinu i pol kojoj su mobovi najdraža igračka (moj i ženin naravno, a ne onaj stari koji ionako više ne radi ))
...za 5600 sam na forumu pročitao da je užasno spor???

SAMSUNG J700 ... low budget izbor, ne znam da li išta valja i može li se "mjeriti" sa ostalima.


Eto, Hvala!!!!!
23-D je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 22:49   #2
Skull_trail
Premium
Moj komp
 
Skull_trail's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Požega
Postovi: 37
Ja bi uzeo bilo koji od ta 2 SE-a..E sad ako ti je kamera vaznija c510 ima bolju kameru

Ali ja bi rađe w595 Ima lijep dizajn.
Skull_trail je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.09.2009., 22:52   #3
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
E pa ista stvar me muči...I ja bi SE....C510 mi čak i nije posebno lijep, samo zbog fotića bi ga uzeo....sve ostalo mi je na strani W595
23-D je offline   Reply With Quote
Staro 25.09.2009., 23:39   #4
Router
Hejter
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 6,508
Kamera na W595 je ok za jedan mobitel iz walkman serije , ali nije za mjeriti sa C510 . Ako je kvaliteta kamere jedan od uvjeta za kupnju , onda je c510 izbor . Uostalom , na dizajn bi trebale samo zene padati Steta kaj nema C901 u t-mobile ponudi jos .
Router je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2009., 15:02   #5
tommydevil
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Kotoriba
Postovi: 1
Citiraj:
Autor 23-D Pregled postova
SAMSUNG S5600
...koliko god touch screen bio super, nekako sam još skeptičan po pitanju kvarljivosti...a i imam bebača od godinu i pol kojoj su mobovi najdraža igračka (moj i ženin naravno, a ne onaj stari koji ionako više ne radi ))
...za 5600 sam na forumu pročitao da je užasno spor???
jako se interesiram za S5600, pa me zanima gdje si točno na forumu pročitao o sporosti, jel to iz iskustva?
tommydevil je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2009., 01:02   #6
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Joooj, nemam pojma....negdje tu na forumu....više ne znam da li je imao svoj topic ili je bilo pod nekim "Što da kupim?" topicom.
23-D je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na