Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.03.2010., 11:05   #1
facask
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: sisak
Postovi: 3
Unhappy T- Com Pregled bodova

Dakle zanima me jedna stvar. Ovako kada odete na Korisniče stranice/ T-club/ Pregled bodova.
Što znači onaj otkup bodova?

Evo slika http://img714.imageshack.us/i/83883112.png/

Imam račune od svih mjeseca i svi su plaćeni na vrijeme, ali obratite pažnju na zadnji mjesec 31.3.2010 i na koju su foru pihvatili te bodove, a još nije ni kraj mjeseca. Znači još nije plaćen račun za 3 mj.

Sad ako netko zna ja bi volio da mi objasni??

Zahvaljujem!
facask je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 12:26   #2
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Bodove moraš iskoristiti u roku 24 mjeseca, inače se brišu, što je vjerojatno taj otkup. Kako ga oni računaju i oduzimaju, pojma nemam. No vidiš i kod sebe da su počeli oduzimati točno 2 godine od kad su uveli te bodove.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.03.2010., 13:06   #3
facask
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: sisak
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Vuco Pregled postova
Bodove moraš iskoristiti u roku 24 mjeseca, inače se brišu, što je vjerojatno taj otkup. Kako ga oni računaju i oduzimaju, pojma nemam. No vidiš i kod sebe da su počeli oduzimati točno 2 godine od kad su uveli te bodove.
Prije točno godinu danas sam uzeo za ne znam koliko bodova negdje oko 6000 bežićnu tipkovnicu i miša..

Ako mi oduzimaju sad bodove zašto su ih za ovaj mjesec pribrojili?
facask je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 14:40   #4
Crni_007
Premium
Moj komp
 
Crni_007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 300
Citiraj:
Autor facask Pregled postova
Dakle zanima me jedna stvar. Ovako kada odete na Korisniče stranice/ T-club/ Pregled bodova.
Što znači onaj otkup bodova?

Evo slika http://img714.imageshack.us/i/83883112.png/

Imam račune od svih mjeseca i svi su plaćeni na vrijeme, ali obratite pažnju na zadnji mjesec 31.3.2010 i na koju su foru pihvatili te bodove, a još nije ni kraj mjeseca. Znači još nije plaćen račun za 3 mj.

Sad ako netko zna ja bi volio da mi objasni??

Zahvaljujem!
Račun za 3.mj nisi još mogao nikako platiti jer ga nisi ni dobio, u 3.mj si mogao platiti samo račune za 2.mj i zato si i dobio bodove ako si ga platio na vrijeme.
Inace vidim da ti je propalo poprilicno bodova od 6.og mj 2009, zasto si to ne zamjenis za besplatne minute u fixnoj mrezi ili uzmes neku pretplatu npr za Auto Klub ili slično ??
Crni_007 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 16:05   #5
facask
Banned
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: sisak
Postovi: 3
Citiraj:
Autor Crni_007 Pregled postova
Račun za 3.mj nisi još mogao nikako platiti jer ga nisi ni dobio, u 3.mj si mogao platiti samo račune za 2.mj i zato si i dobio bodove ako si ga platio na vrijeme.
Inace vidim da ti je propalo poprilicno bodova od 6.og mj 2009, zasto si to ne zamjenis za besplatne minute u fixnoj mrezi ili uzmes neku pretplatu npr za Auto Klub ili slično ??
Gle računi se plaćaju svaki mjesec isto..

Hmm ja ti mislim uzimati mobitel jel se mogu zbrajati ti bodovi sa bodovima od starine preplate, a ona ima 6000 bodova.. i npr za 18000 bodova i produzenje ugovora na 24 mj "dobijem" iphone za 500kn
facask je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 17:10   #6
Crni_007
Premium
Moj komp
 
Crni_007's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Koprivnica
Postovi: 300
Nazovi SZK, vjerujem da ce ti oni znati sve konkretno objasniti. Znam da se nesto mogu zbrajati ti t-com + t-mobile bodovi, ali neznam kak to ide
Crni_007 je offline   Reply With Quote
Staro 24.03.2010., 18:16   #7
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Mogu se zbrajati bodovi t-com, t-mobile, MaxADSL i MaxTV ali sve mora glasiti na istu osobu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 23:30   #8
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
e ljudi da Vas nes pitam imam nekih 6800 bodova od ADSL proslo je vec tih 24mj. i poceli su mi oduzimati, no pitanje je sada ako odaberem neku nagradu npr. autokub 4200bodova dali ce mi preostale bodove ponistiti ili ce preostale bodove dalje se zbrajati bez minusa ?

usput neznam sto bih odabrao

jel imate kakav pametan prijedlog

jel sto vrijedi taj Globus ak ga ko cita i taj Autoklub jer veoma dugo necitam casopise pa neznam kako su kvalitetni za potrositi vremena na njih ?
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 14.04.2010., 23:56   #9
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Ma nagrade su im trash... nekakve dekice, pilates lopte, set za badminton...
Trazio sam barem JEDNU stvar koja bi mi dobro dosla i nisam nasao.
I meni su poceli uzimat bodove ali neka, radije necu nista uzeti.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 08:38   #10
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Šta ne možeš uzeti neki mob s popustom umjesto tih gluparija?
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.04.2010., 08:46   #11
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
nemozes.. nije isto t-com i t-mobile
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 10:26   #12
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,322
Moja susjeda ima t-mobile pretplatu (bez ugovora!) pa joj pripisuju i bodove od telefona i adsl-a. Uskoro ću se ja ogrebsti kod nje za mob s popustom od 1.200kn jer nju ti bodovi ne zanimaju.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je online   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 11:42   #13
V.I.P
Istrian Lifestyle
Moj komp
 
V.I.P's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Medulin
Postovi: 1,384
stvarno to prvi put cujem da se moze tako prebacivat bodove..
V.I.P je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 11:55   #14
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Mozda i mozes zbrajati bodove ako imas internet i mobitel od t-coma/t-mobilea.
Ali ne mozes uzimati nagrade iz t-mobile ponude ako imas samo t-com internet, tj. ako si bodove skupio samo od internet racuna.
khm je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 12:25   #15
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
mozes zajedno zbrojiti i t-mobile i t-com, ali samo ako ti racun glasi na istu osobu. idi na moj.t-com.hr i na pocetnoj stranici i na banneru desno imas sve objasnjeno
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 13:03   #16
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Kako je imaticx rekao, bodovi se zbrajaju za sve što koristite iz t-**** grupacije a da se dodjeljuju bodovi za tu uslugu i možete kupovati onda tj koristiti te bodove za bilo što iz bilo koje članice grupacije, ali SAMO ako ste i korisnik usluga toga gdje mislite iskoristit bodove.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 13:07   #17
zmotani10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Međimurje
Postovi: 90
Da, ali nije fora da se moze uzet te bodove vec koliko se ceka da oni prebace te bodove..
ja sam morao cekat da se iz flex obitelji prebace bodovi na nositelja nakon isteka pretplate preko mjesec dana.. a rekli kao tamo da se za spajanje bodova s fiksne na recimo t-mobile radi novog moba ceka i do 3 mjeseca.. pih.. zato.. na vrijeme pocnite s tim.. moj savjet
zmotani10 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 13:09   #18
DANCI
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: ZG
Postovi: 732
Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
e ljudi da Vas nes pitam imam nekih 6800 bodova od ADSL proslo je vec tih 24mj. i poceli su mi oduzimati, no pitanje je sada ako odaberem neku nagradu npr. autokub 4200bodova dali ce mi preostale bodove ponistiti ili ce preostale bodove dalje se zbrajati bez minusa ?

usput neznam sto bih odabrao

jel imate kakav pametan prijedlog

jel sto vrijedi taj Globus ak ga ko cita i taj Autoklub jer veoma dugo necitam casopise pa neznam kako su kvalitetni za potrositi vremena na njih ?
nisam dobio bas neke odgovore na ova gore pitanja pa mi pomozite odgovoriti na njih
DANCI je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 13:16   #19
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor zmotani10 Pregled postova
Da, ali nije fora da se moze uzet te bodove vec koliko se ceka da oni prebace te bodove..
ja sam morao cekat da se iz flex obitelji prebace bodovi na nositelja nakon isteka pretplate preko mjesec dana.. a rekli kao tamo da se za spajanje bodova s fiksne na recimo t-mobile radi novog moba ceka i do 3 mjeseca.. pih.. zato.. na vrijeme pocnite s tim.. moj savjet
Ja imam 10ak godina 98 pretplatu i 2-3 godine fiksni tel.+max adsl+max tv; sve je na moje ime; i nema spajanja bodova nikakvog, bodovi se automatski zbrajaju zajedno nakon svakog mog redovitog podmirenja računa. Tako da ne znam ko ti prodaje kakvu priču o čekanju za zbrajanje....

Citiraj:
Autor DANCI Pregled postova
nisam dobio bas neke odgovore na ova gore pitanja pa mi pomozite odgovoriti na njih
Ja bi osobno čekao pa bodove iskoristio na nešt pametnije od pretplate na časopise. Globus je tak tak, ništ posebno, a autoklub je ko i sve sl. tiskovine - plaćena reklama pojedinih proizvođača/uvoznika pojedinih marki automobila + prepisivanje/kopiranje stranih tekstova.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 13:42   #20
zmotani10
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Međimurje
Postovi: 90
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Ja imam 10ak godina 98 pretplatu i 2-3 godine fiksni tel.+max adsl+max tv; sve je na moje ime; i nema spajanja bodova nikakvog, bodovi se automatski zbrajaju zajedno nakon svakog mog redovitog podmirenja računa. Tako da ne znam ko ti prodaje kakvu priču o čekanju za zbrajanje....
Lijepo za tebe.. Nitko ne prodaje vec je tako bilo i cekao sam.. Cak dobio uvid u t-centru na nazalost damu koja ceka 6 meseci da joj prebace bodove
posvadao se s njima da koji k.. moram cekat toliko da mi te bodove prebace..
Ja pricam iz svojeg iskustva.. a bodove sam cekao.. svaki dan provjeravao na netu dok nisu sjeli..
zmotani10 je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 14:12   #21
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor zmotani10 Pregled postova
Lijepo za tebe.. Nitko ne prodaje vec je tako bilo i cekao sam.. Cak dobio uvid u t-centru na nazalost damu koja ceka 6 meseci da joj prebace bodove
posvadao se s njima da koji k.. moram cekat toliko da mi te bodove prebace..
Ja pricam iz svojeg iskustva.. a bodove sam cekao.. svaki dan provjeravao na netu dok nisu sjeli..
Promjeni t-centar....
Ne znam šta da ti drugo kažem, ja nemam takvih loših iskustava, stari ima 99 od 92.g. i otkad su prvi put uvedeni bodovi, mislim tamo negdje 2002.-2003. nikad nikakvih čekanja ni pizdarija s tim, i sad je tako otkad su bodovi za fiksni i maxadsl jer i on ima isto sve kod sebe i bodovi se isto automatski spajaju....
Ja sam znao i za gluposti njihove puno manje od ove situacije reagirat vrlo oštro na mail, pa bi se stvari uvijek rješile kako treba nakon toga....
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 16:46   #22
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
sad išo gledat svoje i ima 2461 što mi je dovoljno za ništa kupizt,sakupljanje boodva je počelo 01/05/2007 nije ništa mi brisano bar mislim,kolko sam vidio neke bedastoće od nagrada,više nema miševa tipkovnica??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 15.04.2010., 23:07   #23
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
...više nema miševa tipkovnica??
To se nikada nije ni davalo za bodove...
khm je offline   Reply With Quote
Staro 16.04.2010., 12:41   #24
walbandon
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Valbandon-blizu Pule
Postovi: 972
mozete si uzet bon za mobitel ili extra lovu na pretplati(tj umanjiti racun ako prodjete cifru pretplate) ili placati parkin sve lijepo pise na njihovoj stranici..
__________________
C I C E.... TRGOVAC 1 , 2 ,
walbandon je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na