Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2014., 18:25   #1561
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
Citiraj:
Autor domis Pregled postova
eto, meni to ne piše...

edit:
22 minute sam već u dogovorima sa službom za korisnike...sad sam kod trećeg agenta

edit2:
sutra kad zavrsim s poslom me zove agentica i prebacuje me na ono što sam smatrao da potpisujem ili mi šalje papire za raskid ugovora
papire nisu nikakve slali jer su kakti rjesili, ali nisu, pa jos zalbi i to je to

uglavnom, malo strpljenja, spamanja na prigovori@t.ht.hr, spamanja na 0800 9000 i problem solved
razlog je "administrativna pogreška" iltiga, ako se ne varam, APP metoda
domis je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2014., 20:46   #1562
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.10.2014., 21:16   #1563
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Koja je obračunska jedinica za pozive i internet u simpa tarifi (prejaka opcija)?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2014., 21:40   #1564
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
Koja je obračunska jedinica za pozive i internet u simpa tarifi (prejaka opcija)?
60/60 i 100kB.
partwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 12:02   #1565
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,340
Ako grupna tarifa ima recimo 200 min, znači li to da svaki član može potrošiti 200 min ili članovi unutar grupe dijele tih 200 min?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 12:15   #1566
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,680
Svaki clan ima 200min...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2014., 12:37   #1567
imaticx
Default
Moj komp
 
imaticx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Požega
Postovi: 1,466
Na tmobile grupna tarifa, imamo 200 prema ostalim mrezama i zajedno se dijeli. Nema svatko 200 min
__________________
imaticx je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2014., 19:04   #1568
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
ekipa citam malo vase postove i izgubio sam se skroz. Da li mi moze netko preporuciti kojeg operatera da odaberem. Dvoumim se između tele2 i bon bon-a. Uvjeti su mi sljedeci :
- da operator nudi nano sim karticu ( imam Iphone5 )
- mjesecna potrosnja max 50kn ( +/- 20 kn)
- da imam ukljuceno bar 10 sms poruka, cca 1 sat razgovora i ono najbitnije bar 2 gb internet prometa

Malo gledam bon bon i nije mi jasno da li oni mogu ponuditi nano sim? Također kako se uopce bira broj koji hocu?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 27.10.2014., 19:56   #1569
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor junkieee Pregled postova
ekipa citam malo vase postove i izgubio sam se skroz. Da li mi moze netko preporuciti kojeg operatera da odaberem. Dvoumim se između tele2 i bon bon-a. Uvjeti su mi sljedeci :
- da operator nudi nano sim karticu ( imam Iphone5 )
- mjesecna potrosnja max 50kn ( +/- 20 kn)
- da imam ukljuceno bar 10 sms poruka, cca 1 sat razgovora i ono najbitnije bar 2 gb internet prometa

Malo gledam bon bon i nije mi jasno da li oni mogu ponuditi nano sim? Također kako se uopce bira broj koji hocu?
Svaki operater će ti dati nano sim karticu.
Broj na bonbonu biraš sam. Uzmeš novi start paket i putem poruke biraš broj. Broj mora biti u obliku 097 7 ili 097 6.

Što se tiče tvoje potrošnje. Na bonbonu ćeš morati kupovati bon 80. Sa tim bonom ćeš dobiti popust od 50% na paket i moći ćeš aktivirati veliki net 2,5GB za 30kn (puna cijena mu je 60kn). Za 30kn aktiviraš srednje razgovore (200min) i poruke ni ne trebaš ako ih je samo 10 u igri.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 06:06   #1570
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,316
Ako ćeš puno surfati, teletinu zaobiđi - signal od qrca, nestabilan do bola, dostupnost katastrofa.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2014., 08:56   #1571
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ako ne zoves puno da te ubije naknada za uspostavu poziva - mislim da vip trenutno nudi najbolje za 50kn, prenesi broj i u zakon tarifi dobijes 1500mb+1500mb promotivnih i 1500smsova/minuta, nepotroseno se prenosi u slj mjesec, 29 lipa naknada za uspostavu poziva. bonbon je dobar ali je mudro osmisljen i reklamiran, da bi bio dobar moras mjesecno trositi 80 ili 160kn.

Zadnje izmijenjeno od: trpi. 28.10.2014. u 09:05.
  Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 20:58   #1572
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
Ma nemam broj nego moram novi kupovati jer vracam sluzbeni nazad u firmu . Vjerojatno cu uzeti bon bon, nekako mi se cini najbolje za ulozeno / dobiveno.
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 22:05   #1573
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ako ne zoves puno da te ubije naknada za uspostavu poziva - mislim da vip trenutno nudi najbolje za 50kn, prenesi broj i u zakon tarifi dobijes 1500mb+1500mb promotivnih i 1500smsova/minuta, nepotroseno se prenosi u slj mjesec, 29 lipa naknada za uspostavu poziva. bonbon je dobar ali je mudro osmisljen i reklamiran, da bi bio dobar moras mjesecno trositi 80 ili 160kn.
Da sad ne surfijam sa moba, jel tih 0,29kn uspostava ide u tih 50kn ili to ide ibera gore?
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 22:07   #1574
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Dodatno normalno.

Cesto imaju akcije da za nadoplatu dobijes bonus novce na bonus racunu pa to trosis za naknadu.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2014., 23:08   #1575
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Napravim cca minimalno 100-150 poziva mjesečno pa mi nekako ne izlazi dobro ta računica jer bi mi na uspostave ode u tom slučaju preko 30kn. Zato je meni konkretno bonbon bolji jer nema uspostave i obračunska jedinica je sekunda. Smsove ne tipkam često pa mi je jednostavnije nazvat na pol minute nego tipkat 10 smsova
Ali da, trpi ima pravo za bonbon. Ako oćeš baš ono care free, onda optimum počinje sa nekakvih 90kn (80kn je MMP + 10kn nameta). 5GB 4G paket za 45kn je recimo ok za one koji rokaju po netu abnormalno
A tu je još i 1kn mjesečno za 1000 minuta i smsova prema bonbon korisnicima. Srećom od mojih most frequent kontakata, barem ih je 15 na bonbonu pretplati.

Ugl, moja kombinacija je 200min (30 kn) / 150 sms (10 kn) / 5 GB (45 kn sa 50% off) / 1000 sms+1000 min za bon bon (1 kn) i namet 10 kn = 96 kn/mj.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2014., 17:16   #1576
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Može mi netko reći postoji li koji članak u Zakonu o zaštiti potrošača ili nekom Zakonu da operater mora omogućiti raskid pretplate (ne prelazak na bonove, nego gašenje broja) unutar 24h?

Radi se o broju jedne osobe na Tmobile-u koju navlače za raskid već danima, nude nekakve opcije, produljenja itd itd. tako da je na kraju odlučila ugasiti broj skroz.

To kada je išla u Tcentar. Radi toga sam im poslao danas zahtjev za raskidom emailom i naglasio da dolazi samo raskid pretplate u obzir, te da to riješe u roku 24h, poslali su " prijelaz na bonove pismenim putem se odrađuje u roku 72 sata. Za prijelaz u roku od 24 sata potrebno se obratiti u najbliži T-Centar. "

Hvala
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2014., 21:33   #1577
tuna3
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: zagreb
Postovi: 390
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako ćeš puno surfati, teletinu zaobiđi - signal od qrca, nestabilan do bola, dostupnost katastrofa.
Ovo na žalost mogu djelomično potvrditi.

Sve radi savršeno dok god si u gradu ili bliže gradu. Sve dalje zaboravi.

I to ne samo internet nego te kompletno prebaci na roaming kad se npr. voziš autoputom do mora.
tuna3 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 11:33   #1578
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
dal zna tko sta o onim 24 mobi karticama i onim konzum nekim... vidio sam da se 24mobi može đabe naručit na netu pa ćekam da stigne.. a koji je to broj i u koji mob ide neam pojma
jednostavno volim te divlje mreže haha
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 11:39   #1579
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Ne shvaćam ljude kao ti, koji uzmu nešto (kupe), a ne znaju što se nudi ni koliko će ih izaći.
24mobi je valjda ko i bonbon, tmobileov..
Idu u njihove mobitele SIM kartice.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 11:44   #1580
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor NeooS Pregled postova
Ne shvaćam ljude kao ti, koji uzmu nešto (kupe), a ne znaju što se nudi ni koliko će ih izaći.
24mobi je valjda ko i bonbon, tmobileov..
Idu u njihove mobitele SIM kartice.
T-Mobile ne postoji više, to je Hrvatski Telekom.

A što se tiče 24mobi. Virtualna mreža HT-a, kao i Multiplus i Bonbon.
Dobiti ćeš neki 098 broj. Na tom broju možeš ili krenut sa 24Mobi tarifama ili aktivirat odmah Simpu, odnosno Prejaku.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 11:54   #1581
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
Citiraj:
Autor NeooS Pregled postova
Ne shvaćam ljude kao ti, koji uzmu nešto (kupe), a ne znaju što se nudi ni koliko će ih izaći.
24mobi je valjda ko i bonbon, tmobileov..
Idu u njihove mobitele SIM kartice.


zašto bi me išta izašlo? uzeo karticu sa 5 kn na računu bezveze, ako mi nešt ne paše bacim karticu jednostavno, kao i 629 kartica do sad, uvjek imam 2 mobitela, xperia u kojoj imam svoj 095 broj i neki tipa nokia 5210 i simens c60 koji sad koristim sa tomato karticom koju ču isto tako bacit kad potrošim sve sa računa


hvala neos
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2014., 18:07   #1582
NeooS
Premium
Moj komp
 
NeooS's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: na Zemlji
Postovi: 522
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
T-Mobile ne postoji više, to je Hrvatski Telekom.

A što se tiče 24mobi. Virtualna mreža HT-a,
Bitno da je shvatio što sam mislio, kao i ti.

Citiraj:
Autor sin93 Pregled postova
zašto bi me išta izašlo? uzeo karticu sa 5 kn na računu bezveze, ako mi nešt ne paše bacim karticu jednostavno, kao i 629 kartica do sad, uvjek imam 2 mobitela, xperia u kojoj imam svoj 095 broj i neki tipa nokia 5210 i simens c60 koji sad koristim sa tomato karticom koju ču isto tako bacit kad potrošim sve sa računa


hvala neos
np, mislio sam na to da ne znaš kasnije koliko će te izaći. shvatio sam da si dobio karticu besplatno.
NeooS je offline   Reply With Quote
Staro 04.11.2014., 00:01   #1583
sin93
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2014
Lokacija: otok
Postovi: 195
neče me ništa izać, danas sam bacio jednu tomato karticu, poslo par poruka i stanje na računu 0 i odma van iz moba i drugu u mob i opet

tako če bit i sa tim karticama, možda poziv ili 5-6 poruka i meni dosta

juice tnx, sad sam tek tvoj post vidio
sin93 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2014., 22:41   #1584
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Što kažete na Zicer tarifu kod Tomata?

Uzeli bi cura i ja.

http://www.tomato.com.hr/tarife-na-bonove
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2014., 23:08   #1585
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Što kažete na Zicer tarifu kod Tomata?

Uzeli bi cura i ja.

http://www.tomato.com.hr/tarife-na-bonove
sta te tocno zanima?

ja je koristim vec poduze vrijeme, odlicna stvar jer ispucam nekih 150-200 minuta (a doslovce ne saljem sms-e, jednostavnije mi nazvati tih par minuta), interneta potrosim isto malo jer nemam potrebe, ali nek' se nade.

pokrivenost je ista gdje ima vip signala, ima i tomato. generalno sam ja osobno jako zadovoljan tomatom, pogotovo ovom tarifom jer me uz pozive izade mjesecno ~50 kuna (uspostava poziva 0.29 kn).


nema ti sta tko pametno reci osim - ako ti je dovoljno 250 minuta, uzimaj .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 08:03   #1586
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Imamo mi tomato vec koju godinu, na defaultu smo pa gledamo uzet neku povoljnu tarifu sa internetom.

1GB ce biti i više nego dovoljno a što se tiče poruka i poziva također.

Ono što mi se najviše sviđa kod ove tarife je to da mjesečno neću potrošit više od 50kn jer ostaje 21kn za uspostavu poziva drugim riječima preko 70 poziva.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 08:45   #1587
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
mjesečno neću potrošit više od 50kn jer ostaje 21kn za uspostavu poziva drugim riječima preko 70 poziva.
imao sam brutalnu, 49 kuna mjesecno. ono, pun k minuta, pun k sms-a i (tada) isto 1GB prometa. bio mi je jednom poziv od tomata, bla bla kako sam zadovoljan i sta bi mjenjao, tu sam rekao da bi bilo dobro kada bi bila neka tarifa koja je jeftinija od tih 49 kuna, ali i slabija po minutama.

nakon nekih dva-tri mjeseca se pojavila ziher i od onda sam na njoj, iskljucivo zbog ovoga sto si napisao. takoder potrosim nekih 40-60 kuna mjesecno kada se zaracunaju uspostave poziva, ali mi je super jer mi je to itekako bolje od 70-80-90 kuna sto sam trosio na brutalnoj, a jednako sam pricao i ostajalo mi je po 800-850 minuta bezveze minuta.


tako da slobodno predite IMO na ziher tarifu, cist' sumnjam da cete pozaliti.


JEDINO sto je bitno da kod svake obnove tarife (meni sada dolazi 16.11.) imas min 29 kuna. ja svaki put par dana prije obnove dam 55 kuna za 50 kuna na racunu i miran sam do sljedece obnove, opet 50 kuna i tako......

plus sto ti tomato salje sms-ove, prvi sms je tri dana prije datuma obnove, drugi sms jedan dan prije obnove. ako uz sve ovo (plus sto mozes sam provjeriti stanje potrosenih minuta/smsa/MB i automatski vidjeti do kojeg datuma ti traje tarifa tako sto posaljes SMS na 13411 sa znakon >>?<<) fulas obnovu, valjda ti ukidaju tarifu i ne znam da li mozes ju opet aktivirati. vjerovatno da kada bi ih se nazvalo i malo popricalo, ali ja se necu zezati jer necu nazad na brutalnu .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2014., 09:33   #1588
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
hehe, thx na info.

Još samo jedna sitnica:

Mi sada imamo neku dafaultnu "tarifu" već cirka dvije godine, poruke su 25 lipa a pozivi su oko 40 lipa s tim da je uspostava poziva nekih 30 lipa, odokativno.

Prema tome, zanima me, ukoliko nam se ne svidi Zicer tarifa i ne produžimo ju, dali nam se vraća upravo ova navedena defaultna tarifa? Jer nebi volio da pozivi i poruke budu skuplji.

EDIT: Našao sam si odgovor u Uvjetima korišenja Zicer tarife. Znači, vraća se na Početnu tarifu, tzv. Tarifa 0.45, a upravo smo i mi na njoj.
9. U slučaju da je iznos na Tomato računu manji od iznosa Naknade za 30 dana korištenja tarife iz točke 4. Uvjeta, Korisniku će Tarifa biti isključena, nakon čega započinje primjena cijena iz Tarife 0.45 definiranih službenim Cjenikom. U trenutku isključenja Tarife Korisnik će biti obaviješten SMS porukom.
Mislim da ćemo danas aktivirat Zicer.
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Zadnje izmijenjeno od: Omerta. 11.11.2014. u 11:09.
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 19:37   #1589
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
koji operator na bonove daje 4G uz max brzinu ? pod uvjetom da ne trebam kupovati velike pakete kao kod bonbona....
jer trebam nekaj isprobati.

hvala
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 13.11.2014., 20:15   #1590
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor chief_wolfinjo Pregled postova
koji operator na bonove daje 4G uz max brzinu ? pod uvjetom da ne trebam kupovati velike pakete kao kod bonbona....
jer trebam nekaj isprobati.

hvala
HT, 10kn/tjedno.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na