Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.10.2008., 00:34   #1
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
samostalni drzac mousea

ne znam kako bih se tocno izrazio, ali evo slike onoga sto me zanima:

Sliku u thumb!



zna li netko gdje se takvo što moze uopce kupiti a da se ne narucuje iz amerike/engleske?


hvala!
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 11.10.2008. u 11:46.
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 11.10.2008., 01:25   #2
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
.

Postoji jedna mala firma u ZG-u koja vec preko 10 godina (ako ne i vise) proizvodi sve moguce presvlake za komp/printer/monitor/skener asortimane.

Oni su imali sva moguce kombinacije ovakvih stativa za ruku, nogu, kuk Ozbiljno, imali su ovo za mis. Jedino ti ne mogu garantirati dal je finis bio na visini ovog na slici. Kupovao sam za 8/16-bit masine i monitore te presvlake davno. Ali jednostavno ne mogu naci sajt. 100% znam da i dalje postoje i rade.
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.10.2008., 06:56   #3
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
tako mu Tetragramatona pokušaj se sjetiti, o tome nam ovisi budućnost galaksije!!1
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 03:24   #4
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 10:27   #5
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Skorn Pregled postova
Je to su oni! Htjede ti reci da nazoves u Makro, jer znam da suradjuju, ali nasao si sam

Imao ga u HR bookmarku firmi, no Compro naziv jednostavno me nije dovoljno podsjecao na presvlake. Vidim da je i site ostao skoro pa isti. Ako ciljas da ti opsluzno bude ispod stola ili da ovako (kao na slici) viri prema van... pa to bi mogao i sam dejstvovati. Malih kliznih ladica polica imas u Furniru kao i po slicnim izvorima. A mozda da razmislis i o jednom boljem Trackball-u? Ozbiljniji Nec IPS vlasnici ionako imaju barem po jedan Trackball
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 12.10.2008. u 10:41. Razlog: zjev, zjev
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 11:03   #6
Skorn
Premium
Moj komp
 
Skorn's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 604
iskreno, vec dugo sam razmisljao o trackballu i tu u obzir dolazi samo jedan jedini model:

Expert Mouse od Kensingtona a sa lijeve strane izazivac SpaceNavigator dok bi u sredini sjeo DAS Keyboard sa uprintanim glagoljičnim znakovima. za ovo zadnje se čak ni ne šalim, iako je nemoguće izvesti zbog glasovnih disonanci shvatio sam ako ljudi već kupuju DAS da nauče ultrabrzo/ultrakorektno tipkati bez gledanja u tipkovnicu da bih ja na isti način naučio pisati glagoljicu dovoljno brzo (za moje potrebe.) pošto to otpada svejedno bih volio imati dotičnu tipkovnicu čisto radi eksperimentiranja sa Dvorakovim layoutom, koji je imho logičniji od qwertyja.

no digresiju nastranu treba mi ta polica jer mi je je dosta preko glave loše ergonomije i previsokih stolova. naime nisam ja niske građe ali volim se udobno zavaliti pred ekranom gdje ionako provodim sate i sate pa tražim maksimalni komoditet.
__________________
~ Reductio ad Absurdum ~

igre za PS ONE / PS2 koje me zanimaju

Zadnje izmijenjeno od: Skorn. 12.10.2008. u 11:57.
Skorn je offline   Reply With Quote
Staro 12.10.2008., 11:55   #7
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,104
Citiraj:
Autor Skorn Pregled postova
Kensington mi je ostao uzor jos sa Maca i najvise sam ga volio. Ali... noviji proizvodi mu spadaju u onu posebnu kategoriju koja razdvaja ljude na one koji ga preziru i one koji ga vole. Spadam u onu prvu kategoriju kao i mnogi stari vlasnici. Posebno ako zagrebes po recenzijama ispod povrsine.

Previse je postao "daskast" i jednostavno nije osmisljen kad ga primis. Na kraju konstatiras da opet na svoj nacin zamara ruku! Najbolji zadnji Trackball je nazalost i onaj kojeg vise ne mozes kupiti : Expert Pro Mouse

E taj je bio pila i da sam na vrijeme imao pameti...
Ovaj koji si stavio gore, probah ga i nista mi se ne svidja. Zavrsio je na nekoj razmjeni na Jabucnjaku.


Cordless Optical Trackman trenutno koristim i najbolja stvar nakon dugo vremena. Savrseno lezi + preciznost deluxe. Do ovog modela, svi ostali Logitech pokusaji su nekako bili osrednji. Ali ovdje su posao napravili vrhunski.

8
Visage je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na