Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 14.10.2018., 10:27   #11581
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Bijah u trgovini i gledao SD kanale na Samsungu 7000 i 7400 side by side. Razlika sa 4m udaljenosti jedva vidljiva, ali je na ovom 7400 malo bolja boja, širi kut gledanja i nešto oštrija slika s manje artefakata. Ipak je nešto bolji prikaz SD rezolucije od serije 7000.
Inače, 3 prodavača su mi rekla da SVI, ali baš SVI LCD paneli su 50/60Hz. Nema panela sa 100Hz ili 200Hz, samo OLED paneli. Ovi što na LCD-u navode veće Hz, to su samo marketinški trikovi i drugi naziv za interpolaciju frameova i onaj "soap opera" efekt.
U Sancti su ti to rekli? Koj poslovnica ako smijem znati?

Pa to je nesto najgluplje sta ti moze netko reci, sve visoke klase LEDa su 100hz fizickih.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 10:35   #11582
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
lcd
led
oled

to su dvije ili tri različite stvari? pitam čisto jer warrior priča o lcd, a robert o led panelima.
za sada sam na plazmi i 600hz
tizhu je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 12:03   #11583
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,202
LCD - LCD sa CCFL(flouroscenta cijev) osvjetljenjem
LED - LCD sa LED osvjetljenjem
OLED - Svaki piksel je zasebni LED(3 ili 4 ledice po pixelu)
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 13:08   #11584
leonardo
Premium
 
leonardo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere
Postovi: 284
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
Vec duze vrijeme gledam za neki dobar OLED tv i sad se to nekako spustilo na jednu razinu da bi uzeo slijedeci TV
https://mobilmedia.hr/tv-lg-oled55b8pla-proizvod-2750/

pa da se ne zaletim rekoh da pitam ovdje da li je ok i da li ima neki bolji za slicnu cijenu. C8 ne bi uzimao jer razlike izmedju njih dvoje mi nisu vrijedne 2500kn razlike u cijeni koliko C8 dodje u Sancti.
U SD LG C8 dođe 11.700 kn sa 10% popustom na newsletter, s time da uz njega dobiješ 1.800 kn mobitel LG Q7 (prodaš ga nešto ispod te cijene i došao si na cijenu u Mobilmedije), i imaš 5 godina garancije. Na MM linku ne piše garancija.

Citiraj:
Autor tizhu Pregled postova
lcd-led-oled to su dvije ili tri različite stvari? pitam čisto jer warrior priča o lcd, a robert o led panelima.
za sada sam na plazmi i 600hz
Postoji stvarno mnogo tipova i varijanti matrica. Najrasprostranjeniji su TN koji se koristi za jeftinije PC monitore, IPS sa širokim kutem gledanja i dobrim bojama, VA sa nekoliko puta boljim kontrastom ali manje svjetlijom slikom i užim kutom gledanja. TN-IPS-VA su svi LCD varijante. Postoji i OLED sa odličnim kontrastom i punim kutom gledanja bez degradacije slike i najnovije LED matrice koje su izašle ove godine i nekoliko su puta skuplje u odnosu na IPS-VA-OLED.

Sve TN-IPS-VA matrice mogu imati dva tipa pozadinskog osvjetljenja: CCFL koji se više ne koristi i LED koji može biti u izvedbi sa trakama sa strane ili otpozadi. Za napomenuti je da je Samsung QLED nešto kvalitetniji LCD televizor sa VA matricom i LED pozadinskim osvjetljenjem i ne treba ga mješati sa OLED-om. OLED i ovaj novi LED su najbliže tehnologiji plazme budući da ne trebaju pozadinsko osvjetljenje zato jer svaki pixel kao i kod plazme svijetli za sebe.

Budući da si se navikao na dobar kontrast i brzinu koji pruža plazma vjerojatno nećeš biti zadovoljan sa IPSom, stoga je najbolje da uzmeš nešto sa VA matricom i 100Hz kao što su Sony serija 8-9 ili Samsung serija 8 i QLED. LG i Philips uglavnom nude IPS matrice. LG ima nešto 50" sa VA matricom, dok Philips ima VA u cijeloj seriji 7 ali sa dosta lošom izvedbom. Ukoliko novci nisu problem bolju sliku u odnosu na svoju plazmu jedino ćeš imati ukoliko se odlučiš za OLED.

Zadnje izmijenjeno od: leonardo. 14.10.2018. u 13:18.
leonardo je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 14:12   #11585
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor leonardo Pregled postova
U SD LG C8 dođe 11.700 kn sa 10% popustom na newsletter, s time da uz njega dobiješ 1.800 kn mobitel LG Q7 (prodaš ga nešto ispod te cijene i došao si na cijenu u Mobilmedije), i imaš 5 godina garancije. Na MM linku ne piše garancija.
Imas li mozda kod za 10% popusta? malo nema forme za dodat se u newsletter.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Psycho. 14.10.2018. u 14:21. Razlog: vrong kvout
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 14:49   #11586
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Bijah u trgovini i gledao SD kanale na Samsungu 7000 i 7400 side by side. Razlika sa 4m udaljenosti jedva vidljiva, ali je na ovom 7400 malo bolja boja, širi kut gledanja i nešto oštrija slika s manje artefakata. Ipak je nešto bolji prikaz SD rezolucije od serije 7000.
Inače, 3 prodavača su mi rekla da SVI, ali baš SVI LCD paneli su 50/60Hz. Nema panela sa 100Hz ili 200Hz, samo OLED paneli. Ovi što na LCD-u navode veće Hz, to su samo marketinški trikovi i drugi naziv za interpolaciju frameova i onaj "soap opera" efekt.
Mislim da moj Sony 55XF9005 ima 120Hz panel.

Poslano sa mog Samsung Note 8
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 14:56   #11587
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor leonardo Pregled postova
U SD LG C8 dođe 11.700 kn sa 10% popustom na newsletter, s time da uz njega dobiješ 1.800 kn mobitel LG Q7 (prodaš ga nešto ispod te cijene i došao si na cijenu u Mobilmedije), i imaš 5 godina garancije. Na MM linku ne piše garancija.



Postoji stvarno mnogo tipova i varijanti matrica. Najrasprostranjeniji su TN koji se koristi za jeftinije PC monitore, IPS sa širokim kutem gledanja i dobrim bojama, VA sa nekoliko puta boljim kontrastom ali manje svjetlijom slikom i užim kutom gledanja. TN-IPS-VA su svi LCD varijante. Postoji i OLED sa odličnim kontrastom i punim kutom gledanja bez degradacije slike i najnovije LED matrice koje su izašle ove godine i nekoliko su puta skuplje u odnosu na IPS-VA-OLED.

Sve TN-IPS-VA matrice mogu imati dva tipa pozadinskog osvjetljenja: CCFL koji se više ne koristi i LED koji može biti u izvedbi sa trakama sa strane ili otpozadi. Za napomenuti je da je Samsung QLED nešto kvalitetniji LCD televizor sa VA matricom i LED pozadinskim osvjetljenjem i ne treba ga mješati sa OLED-om. OLED i ovaj novi LED su najbliže tehnologiji plazme budući da ne trebaju pozadinsko osvjetljenje zato jer svaki pixel kao i kod plazme svijetli za sebe.

Budući da si se navikao na dobar kontrast i brzinu koji pruža plazma vjerojatno nećeš biti zadovoljan sa IPSom, stoga je najbolje da uzmeš nešto sa VA matricom i 100Hz kao što su Sony serija 8-9 ili Samsung serija 8 i QLED. LG i Philips uglavnom nude IPS matrice. LG ima nešto 50" sa VA matricom, dok Philips ima VA u cijeloj seriji 7 ali sa dosta lošom izvedbom. Ukoliko novci nisu problem bolju sliku u odnosu na svoju plazmu jedino ćeš imati ukoliko se odlučiš za OLED.
S tim da nažalost još uvijek OLED kaska iza plazme sa slikom u pokretu. Tu je još uvijek skoro ko tipični LCD.

Koliko zadnja generacija oleda može iscrtati linija u pokretu..?
Plazma je tu u 1080 linija i motion je savršen... Ples koliko sam pratio je bio još uvijek na 300ak
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 15:27   #11588
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Oled je za mene svemirski brod naspram plazmi.

Poslano sa mog Samsung Note 8
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 18:00   #11589
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Dobro je, ipak nije starship destroyer.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 18:12   #11590
leonardo
Premium
 
leonardo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: somewhere
Postovi: 284
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
Imas li mozda kod za 10% popusta? malo nema forme za dodat se u newsletter.
Pauziraj ghostery ili što već imaš instalirano u browseru i imaš formu. Kod se generira jednokratno za bilo kakvu email adresu.
Citiraj:
*Nakon prijave u tvoj inbox će stići email s potvrdnim linkom. Klikom na na taj link moraš potvrditi prijavu i tada ćemo ti poslati kod za popust koji je moguće iskoristiti samo za jednokratnu online kupnju. Potvrdom prijave daješ svoju privolu za primanje više vrsta email obavijesti: newsletteri, personalizirane poruke i automatske info poruke. U svakom trenutku ćeš se moći odjaviti s naše email liste, odnosno s pojedine kategorije email obavijesti.
leonardo je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 18:44   #11591
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
U Sancti su ti to rekli? Koj poslovnica ako smijem znati?

Pa to je nesto najgluplje sta ti moze netko reci, sve visoke klase LEDa su 100hz fizickih.
Harvey Norman za početak...

Koji su LG i Philips pandani Samsungovoj 7400 seriji na 65'' ? Sve sam bliže ubosti 65'' Samsung 7402 za 8400kn.
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 19:37   #11592
Amd_Shill
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Sat
Postovi: 1,116
Citiraj:
Autor virty Pregled postova
Oled je za mene svemirski brod naspram plazmi.

Poslano sa mog Samsung Note 8
Plasma je mogla nativno prikazati 1080 MR, a to je nedosanjani san za sve OLED koji muku muce sa svojih lcedeovskih 300MR nativno.
Amd_Shill je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 19:38   #11593
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Nemaš pojma, oled je svemirski brod.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 14.10.2018., 20:23   #11594
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
radin s frendom usporedni test entry level teveja ovih dana, moj sony VA 43'' 7005 protiv njegovog IPS fhd 43" sonya, 700 i nesto model, zaboravia san koji tocno.

*materijal koji ce se koristit su naravno filmovi SF zanra, remuxi dva izvanredna BD transfera, sunshine (sniman vrhunskom arri 35mm kamerom) i oblivion (snimljen red epic digitalnom perjanicom).
prijenosni drive ce bit izravno ustekan u usb port.

sunshine ce bit u fokusu zbog prikaza tamnijih dijelova, dok ce oblivion bit u fokusu zbog brojnih svijetlijih scena ''eksterijera''.

nabacin dojmove po zavrsetku istog.


* - u slucaju da se ne budemo mogli odlucit oko pobjednika , tie break ce bit bd transferi frickeovih samsare i barake.
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2018., 10:38   #11595
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Harvey Norman za početak...

Koji su LG i Philips pandani Samsungovoj 7400 seriji na 65'' ? Sve sam bliže ubosti 65'' Samsung 7402 za 8400kn.
Dobio sam hint da uz 65'' Samsung 7400 seriju uzmem u obzir i Philipsa 7803. Što kažete?
Trenutno imam stari LCD (ne LED) 42'' Philips s Ambilightom.
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2018., 14:22   #11596
asimiliran
Premium
Moj komp
 
asimiliran's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Split
Postovi: 67
Trebam preporuku TV-a "43" incha do 3000 kn, neki best buy?
asimiliran je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2018., 21:14   #11597
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Inače, prilikom obilazaka i testiranja MKV fajlova na velikom uzorku TV-a (namjerno sam išao sa 720p rezom MKV da vidim kako reproduciraju non 4K materijal), nisam zadovoljan viđenim kod niti jednog modela pa niti na skupljim modelima od 11000kn. Zašto? Peglanje motiona mi na filmu izgleda full neprirodno (i kod mene na mom starom LCD-u je isključeno), a taj Motion Perfect i slično su na svakom modelu po defaultu uključeni. Kada se isključe, slika je full, ali full trzava, čak nema onaj "filmski" doživljaj, nego je još trzavija kao da se playa u 20 fps-ova. To nije slučaj trenutno na mom starom LCD-u.

Ne znam zašto je tome tako na SVAKOM 4k TV-u kojeg sam isprobao. Valjda je neka nova tehnologija u igri ili se panel automatski prilagodi na 23,976fps-a u kojem je sniman film pa djeluje kao da preskače.

Ne znam...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 15.10.2018., 23:08   #11598
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,849
Stille daj ti meni taj file da je probam na svom 4k to pustiti pa da vidimo o čemu pričaš . Nisam primijetio nikakvo štucanje na non 4k materijalu na Sony 65xd7505
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 16.10.2018., 09:10   #11599
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Stille daj ti meni taj file da je probam na svom 4k to pustiti pa da vidimo o čemu pričaš . Nisam primijetio nikakvo štucanje na non 4k materijalu na Sony 65xd7505
Običan 720p MKV snimljen u 23,976. Bilo koja serija ili film. Billions S01E04 u mom slučaju. Dosta trza kada su isključena sva Motion peglanja. Nije onaj filmski ugođaj već baš izgleda kao da je 15-20fpsa.

Poslano sa mog Samsung S9+ koristeći Tapatalk
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2018., 07:13   #11600
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 833
trebam preporuku za tv do cca 4000kn. minimum 48"...

ovaj tcl ? se isplati protegnit tih 300kn ?

ili

ovaj samy?

ili nešto treće?
nije za mene tak da ne znam preferencije sto vole gledati, ali u biti trebam neki bestbuy za te pare.... hvala...
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2018., 14:48   #11601
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Citiraj:
Autor leonardo Pregled postova
Pauziraj ghostery ili što već imaš instalirano u browseru i imaš formu. Kod se generira jednokratno za bilo kakvu email adresu.
na chromeu mi nije ucitavalo nikako, na firefoxu je. teve je sada doma u kutiji kao i LG Q7. kad dodjem pocetkom 11.mjeseca cu ga monitirati.

btw. tnx na preporuci.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 19.10.2018., 15:44   #11602
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Citiraj:
Autor snorky_vk Pregled postova
trebam preporuku za tv do cca 4000kn. minimum 48"...

ovaj tcl ? se isplati protegnit tih 300kn ?

ili

ovaj samy?

ili nešto treće?
nije za mene tak da ne znam preferencije sto vole gledati, ali u biti trebam neki bestbuy za te pare.... hvala...
Imam navedeni TCL (dijagonala 55, no tehnički je isti kao 49ka) i nemam većih zamjerki. Ono što je po meni mana je:

- iako u postavkama uključim opciju "fast boot", TV se sljedeći dan ponovno "boota" pola godine (50ak sekundi). Nisam po internetu našao da su drugi imali ovaj problem s navedenim modelom, no kod mene je eto prisutan.
- HDMI ARC opcija je mušićava - prilikom paljenja TV upali pojačalo, no i dalje zvuk ide na zvučnike od TV-a. Onda se u opcijama mora ugasiti T-link pa ponovno upaliti te nakon toga radi. Ovdje sam po*izdio i spojio TV i pojačalo preko digitalnog optičkog kabela (HDMI je ostao kao rezerva). Panasonic koji sam imao prije ovoga nije imao nikakvih problema s ARC-om tako da sam u startu eliminirao problem s HDMI kabelom i/ili pojačalom.

Ako se ove dvije stvari mogu zanemariti, TV je odličan - iako je u pitanju Android, brz je i responzivan, po meni je kvaliteta slike (pa i zvuka iz njegovih zvučnika) i više nego dobra.
Wuchko je offline   Reply With Quote
Staro 20.10.2018., 00:58   #11603
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor flyer1 Pregled postova
radin s frendom usporedni test entry level teveja ovih dana, moj sony VA 43'' 7005 protiv njegovog IPS fhd 43" sonya, 700 i nesto model, zaboravia san koji tocno.

*materijal koji ce se koristit su naravno filmovi SF zanra, remuxi dva izvanredna BD transfera, sunshine (sniman vrhunskom arri 35mm kamerom) i oblivion (snimljen red epic digitalnom perjanicom).
prijenosni drive ce bit izravno ustekan u usb port.

sunshine ce bit u fokusu zbog prikaza tamnijih dijelova, dok ce oblivion bit u fokusu zbog brojnih svijetlijih scena ''eksterijera''.

nabacin dojmove po zavrsetku istog.


* - u slucaju da se ne budemo mogli odlucit oko pobjednika , tie break ce bit bd transferi frickeovih samsare i barake.
i naravno, nije totalni fijasko, ali poraz za moj 7005 ....~1500 krznatih zivotinjica razlike u cijeni baceno u vitar...

zapravo, osta san paf koliko je ovaj frendov budget sony zapravo vrlo solidan televizor. konkretan primjerak ima dobru uniformnost ekrana (bleed je nepostojeci, a crna izgleda uvjerljivije nego na mom dellu....). brigtness je takoder uzoran, 400cd/m2. mana naravno ima, blagi ghosting u jako tamnim scenama uz gubitak detalja, ali traje zanemarivo kratko i svakako nista sto bi izazivalo glavobolju - posebno kad mu se zna cjenovni razred i restrikcije u handlingu slike....

''pobjednika'' je odlucila projekcija remuxa ''barake'' (jedan od top br transfera, ako ne i najbolji uopce). boje su toliko zivopisnije na ipsu da ponekad izgleda da se film vrti na dvostruko skupljem tv uredaju.....svog bi sad najradije proda i kupija sta drugo...puj na VA!
flyer1 je offline   Reply With Quote
Staro 21.10.2018., 01:46   #11604
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
Samsung NU7402, od neki dan Netflix app se uopce ne moze pokrenut, izgleda da su ujebali sa nekim updateom. Iznimno frustrirajuce, svi ostali appovi normalno rade. Nije pomogao ni factory reset tv-a, ni istekavanje iz struje na sto sam naletio na netu da zna rijesit problem. Isti Netflix account normalno radi na Mi Boxu, kompu itd. Imao/ima netko slican problem?

Poslano sa mog XT1572 koristeći Tapatalk
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 07:07   #11605
animATrIx
Premium
Moj komp
 
animATrIx's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Vukovar-Osijek
Postovi: 491
katkad se dogodi da ne radi, pa onda u medju izborniku tv-a gdje ti ponudi da nastavis gledati neke serije hoce pustiti, a kad ides direktno u netflix onda stane
animATrIx je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 07:49   #11606
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Newbie Pro Pregled postova
Samsung NU7402, od neki dan Netflix app se uopce ne moze pokrenut, izgleda da su ujebali sa nekim updateom. Iznimno frustrirajuce, svi ostali appovi normalno rade. Nije pomogao ni factory reset tv-a, ni istekavanje iz struje na sto sam naletio na netu da zna rijesit problem. Isti Netflix account normalno radi na Mi Boxu, kompu itd. Imao/ima netko slican problem?

Poslano sa mog XT1572 koristeći Tapatalk
ista stvar sa 65nu7172, gledao nmormalno netflix do neki dan, i odjednom se uopće ne pokreće, probao svasta s yotuba, factory reset, ponovnu instalaciju, iskapcanje iz struje, resetiranje smart huba-a, al nista
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 08:09   #11607
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
@Nick: znaci ujebali su sa azuriranjem. Ispitat cu opciju remote spajanja od strane tehnicara, hard reset, to je svakom rijesilo stvar. I pogasit mrtva azuriranja obavezno.

Poslano sa mog XT1572 koristeći Tapatalk
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 08:10   #11608
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor Newbie Pro Pregled postova
@Nick: znaci ujebali su sa azuriranjem. Ispitat cu opciju remote spajanja od strane tehnicara, hard reset, to je svakom rijesilo stvar. I pogasit mrtva azuriranja obavezno.

Poslano sa mog XT1572 koristeći Tapatalk
javi ako rijesis problem
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 10:31   #11609
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
nevezano, jeste instalirali smartthings na mob i jel imate problem da se telka počela sama paliti
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 22.10.2018., 14:19   #11610
Newbie Pro
Zule
Moj komp
 
Newbie Pro's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: ZG
Postovi: 1,983
@Nick moze, ako uspijem javim, ti takodjer

@ Munjara - stavio sam ga pokusavajuci rijesit tu Netflix pizdariju, ali sam ga brzo i maknuo, u tom periodu mi se tv nije palio samod sebe

Poslano sa mog XT1572 koristeći Tapatalk
__________________
Newbie Pro je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na