Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 12.02.2018., 21:46   #4651
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,311
Kakav je nvidia shield da li ga netko od vas ima i kakva su iskustva s njim, ima on kakvih mušica itd. ?
Thermaltake je offline  
Staro 13.02.2018., 18:04   #4652
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
uzeo sam NAS i prebacio filmove i muziku u njega i sada bih to sve ucitao u Kodi library ali nikako nemogu naci diskove sa NAS-a ni preko NFS ni preko FTP..
pomoc..

from my x720
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 13.02.2018., 18:45   #4653
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Jesi probao preko kompa pristupiti nfs/ftp shareu? Tek kad se uvjeris da to radi onda idi podesavati kodi player.
Cuky je offline  
Staro 13.02.2018., 22:01   #4654
telefunken
Premium
 
telefunken's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 610
Citiraj:
Autor sasha2511 Pregled postova
uzeo sam NAS i prebacio filmove i muziku u njega i sada bih to sve ucitao u Kodi library ali nikako nemogu naci diskove sa NAS-a ni preko NFS ni preko FTP..
pomoc..

from my x720
malo više sam ja imao sličan problem: upali DLNA na NAS-u i onda pristupaj preko upnp/DLNA veze
__________________
Pošten trgovac
Trgovine: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
telefunken je offline  
Staro 13.02.2018., 22:53   #4655
sasha2511
Mindfreak
Moj komp
 
sasha2511's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Pula
Postovi: 1,232
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Jesi probao preko kompa pristupiti nfs/ftp shareu? Tek kad se uvjeris da to radi onda idi podesavati kodi player.
vidim napokon.. nisam bio dao permission za sheranje u mojoj mrezi..
tnx..
Citiraj:
Autor telefunken Pregled postova
malo više sam ja imao sličan problem: upali DLNA na NAS-u i onda pristupaj preko upnp/DLNA veze
eo odgovorih gore uspio sam naci sve preko NFS-a u Kodiju..

from my x720
__________________
sasha2511 je offline  
Staro 25.02.2018., 17:20   #4656
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Nabavio sam Vorke Z6 3/32

Kupio sam ga na Geekbuyingu za nekih 550 kn sa dostavom iz Njemačke. Došao je za nekih 8 dana, GLS-om.
Sad je nešto niža cijena, sa dostavom nekih 58 eur:
https://www.geekbuying.com/item/VORK...er-389262.html

Sa playerom dolazi mali daljisnki upravljač koji ima osnovne funkcije. Uređaj ima 3 GB rama i 32 GB rom-a. S njim dolazi i vrlo kratak HDMI kabel, ali u paketu nema baterija za daljinski.
Na uređaju dolazi predinstalirani Android 7.1.2 i odmah po paljenju su došla dva OTA update-a, no i dalje je na 7.1.2
Na antutu benchmarku je dobio 47900 bodova, dalje nisam benchao. Real Racing, Asphalt 8, Beach Buggy rade odlično na medium postavkama. U radu se osjeti da je uređaj nešto snažniji od s905x chipseta, ali ništa spektakularno.
WIFI dolazi u AC opciji i tu iskorištava maksimalno propusnost moje AC mreže odnosno otike, dobiva 200 mbita preko zraka. Na 2.4 Ghz ide do 50 mbita. Udaljenost od routera je nekih metar i pola ( speedport 724). Prijenos podataka preko Sambe je 10,9 MB/s, preko wirelessa i istog routera. Da je bolji router, išlo bi i bolje
Uređaj dalazi sa dva USB 2.0 porta, gigabitni LAN, ima tipku za reset kao i spdif out.
Ono što je odlično je to što podržava Libreeelec, ima image, dtb itd...
https://libreelec.adamg.co.uk/releases/
Nakon instalacije, podržan je WIFI, Bluetooth, prednji sat (bez dodatnih informacija o mreži, USB-u ili bluetoothu).
Sve u Libreelecu radi bez problema, ali se ne smije promijeniti lokalizacija na Hrvatski jer se onda u skinu (estuary) zblesira. Libreelec podržava daljinski koji je došao s njime, može se paliti i gasiti sustav. Odličan je za libreeelec odnosno za media player. Uređaj me pomalo iznenadio jer ima S912 chipset, a podržava Libreelec full. Još dok Amlogic izda drivere za S912, ovo će biti novi nexbox
Temperatura u androidu je pod punim opterecenjem do 70 stupnjeva odnosno oko 55 u libreelecu. Mali minus bih dao malo kratkom strujnom adapteru. Adapter je standardnih 5V i 2 A.

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 25.02.2018. u 20:24.
alengrosevic je offline  
Staro 25.02.2018., 17:49   #4657
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,921
Krasan review. Bravo kolega, svaka cast na trudu.
Cuky je offline  
Staro 25.02.2018., 18:24   #4658
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Nabavio sam Vorke Z6 3/32

Kupio sam ga na Geekbuyingu za nekih 550 kn sa dostavom iz Njemačke. Došao je za nekih 8 dana, GLS-om.
Sad je nešto niža cijena, sa dostavom nekih 58 eur:
https://www.geekbuying.com/item/VORK...er-389262.html

Sa playerom dolazi mali daljisnki upravljač koji ima osnovne funkcije. Uređaj ima 3 GB rama i 32 GB rom-a. S njim dolazi i vrlo kratak HDMI kabel, ali u paketu nema baterija za daljinski.
Na uređaju dolazi predinstalirani Android 7.1.2 i odmah po paljenju su došla dva OTA update-a, no i dalje je na 7.1.2
Na antutu benchmarku je dobio 47900 bodova, dalje nisam benchao. Real Racing, Asphalt 8, Beach Buggy rade odlično na medium postavkama. U radu se osjeti da je uređaj nešto snažniji od s905x chipseta, ali ništa spektakularno.
WIFI dolazi u AC opciji i tu iskorištava maksimalno propusnost moje AC mreže odnosno otike, dobiva 200 mbita preko zraka. Na 2.4 Ghz ide do 50 mbita. Udaljenost od routera je nekih metar i pola ( speedport 724).
Uređaj dalazi sa dva USB 2.0 porta, gigabitni LAN, ima tipku za reset kao i spdif out.
Ono što je odlično je to što podržava Libreeelec, ima image, dtb itd...
https://libreelec.adamg.co.uk/releases/
Nakon instalacije, podržan je WIFI, Bluetooth, prednji sat (bez dodatnih informacija o mreži, USB-u ili bluetoothu).
Sve u Libreelecu radi bez problema, ali se ne smije promijeniti lokalizacija na Hrvatski jer se onda u skinu (estuary) zblesira. Libreelec podržava daljinski koji je došao s njime, može se paliti i gasiti sustav. Odličan je za libreeelec odnosno za media player. Uređaj me pomalo iznenadio jer ima S912 chipset, a podržava Libreelec full. Još dok Amlogic izda drivere za S912, ovo će biti novi nexbox
Temperatura u androidu je pod punim opterecenjem do 70 stupnjeva odnosno oko 55 u libreelecu. Mali minus bih dao malo kratkom strujnom adapteru. Adapter je standardnih 5V i 2 A.
DRM Rights ? Piči li Youtube u 4k ? Kakva je situacija sa Netflixom, ide li bar na 1080p ?
Ante M je offline  
Staro 25.02.2018., 19:48   #4659
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Cini se da nema Widevine L1 i HDCP 1.x potrebne za 1080p Netflix. Rijetko koji kinez ima doduse.
Rista je offline  
Staro 25.02.2018., 20:04   #4660
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Da, evo baš imam priliku sa Mecoolom se družiti, bome oni imaju. Youtube u 4k 60fps, Netflix u 1080p. Nije loše za box od 200 kn .
Kako je sa televizorima, ti imaš ATV Sonya ako se ne varam, kakva je tu situacija sa DRM pravima ?
Ante M je offline  
Staro 25.02.2018., 20:31   #4661
sibica
Premium
Moj komp
 
sibica's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Croatia/Crikvenica
Postovi: 499
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Da, evo baš imam priliku sa Mecoolom se družiti, bome oni imaju. Youtube u 4k 60fps, Netflix u 1080p. Nije loše za box od 200 kn .
Kako je sa televizorima, ti imaš ATV Sonya ako se ne varam, kakva je tu situacija sa DRM pravima ?
Koju verziju Mecoola si uzeo i odakle?Da li ti se pregrijava?
sibica je offline  
Staro 25.02.2018., 20:35   #4662
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Cuky Pregled postova
Krasan review. Bravo kolega, svaka cast na trudu.
Hvala! Ali prije bih rekao da je to osvrt na jedan uređaj koji se može iskoristiti za Libreelec i da sve radi (wifi 2,4 i 5Ghz), da radi bluetooth, daljinski i sve bez frke. K tome ima i dobar hardware da se iskoristi za igrice i klasicni android. U biti ja ga koristim za dual boot i zato sam ga uzimao. Znam da sam i sam bio u dilemi što uzeti, pa čitao hrpu reviewa, pa su bile ponekad i kontradiktorne informacije. Ali na kraju sam ga uzeo, isprobao, vidim da sve radi pa evo dajem preporuku nekome tko želi otpirlike takav uređaj da zna što gledati.

Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
DRM Rights ? Piči li Youtube u 4k ? Kakva je situacija sa Netflixom, ide li bar na 1080p ?
4K youtube ide bez problema. Za Netflix ne znam, ne koristim ga. Ali vidim imaju predinstaliranu Netflix aplikciju tako da sigurno radi ali ne znam da li ide u 1080p.

Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Cini se da nema Widevine L1 i HDCP 1.x potrebne za 1080p Netflix. Rijetko koji kinez ima doduse.
Ako mogu kako istestirati ili nečim provjeriti javi pa pogledam, nije problem.

Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Da, evo baš imam priliku sa Mecoolom se družiti, bome oni imaju. Youtube u 4k 60fps, Netflix u 1080p. Nije loše za box od 200 kn .
Gledao sam i taj uređaj za nabaviti ali mislim nije imao bluetooth ili nije podržavao libreelec pa sam ga preskočio. Alternativa ovom Zorke-u bi bio Khadas VIM 2/8 koji je cca 50 eur na talijanskom skladištu. Za njega znam da ide i andorid (čak i oreo), libreelec, pa čak i linux. Ali je loše riješeno hlađenje i ima s905x pa ga nisam uzimao. Igre idu malo bolje na S912 chipsetima.



Ako želite da još nešto isprobam ili istestiram dodatno, samo javite, budem uzeo vremena pa pogledam i javim.
alengrosevic je offline  
Staro 25.02.2018., 20:56   #4663
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Da, evo baš imam priliku sa Mecoolom se družiti, bome oni imaju. Youtube u 4k 60fps, Netflix u 1080p. Nije loše za box od 200 kn .
Kako je sa televizorima, ti imaš ATV Sonya ako se ne varam, kakva je tu situacija sa DRM pravima ?
Na TVu je sve podrzano, DRM L1 i HDCP 2.2, dakle 4K i HDR idu bez problema I u biti je bolji nacin za gledati legalne streaming servise od bilo kojeg boxa jer TV preuzima na sebe upscaling non 4K sadrzaja.
Citiraj:
Autor alengrosevic Pregled postova
Ako mogu kako istestirati ili nečim provjeriti javi pa pogledam, nije problem.
DRM info app, i pogledaj koji je widevine security level.
Rista je offline  
Staro 25.02.2018., 20:57   #4664
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Citiraj:
Autor sibica Pregled postova
Koju verziju Mecoola si uzeo i odakle?Da li ti se pregrijava?
Sa 905x, prika ga uzea, donia mi ga da mu ubacim Kodi. Ma kakvo pregrijavanje, hladan i radi odlično pogotovo sa Libreelecom. Android sam mu posložia nekoliko apk, pa sam pogleda malo Youtube i vidim da piči 4k šta me iznenadilo.
Ovo dosad pod LE ne da nemam zamjerke, nego zbilja radi izvrsno. Dual boot za malo para.

Vidim da ima i model sa S912, ali se navodno baš taj dosta grije. Šta i ne čudi jer je to ipak moćniji SOC, a vjerojatno kinezi zašparali na korektnijem hladnjaku. A slično mu je kučište ka i kod ovoga (čitaj zatvoreno) tako da mi to zvuči logično.
Ante M je offline  
Staro 25.02.2018., 21:01   #4665
Ante M
Premium
 
Ante M's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Svemir
Postovi: 630
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
Na TVu je sve podrzano, DRM L1 i HDCP 2.2, dakle 4K i HDR idu bez problema I u biti je bolji nacin za gledati legalne streaming servise od bilo kojeg boxa jer TV preuzima na sebe upscaling non 4K sadrzaja.

DRM info app, i pogledaj koji je widevine security level.
Ovaj Mecool je DRM L1 i HDCP 1.X pa je vjerojatno zato Netflix u max 1080p.
Rista, ako se dobro sjećam ti si imao i KS8002 kod sebe pa si ga mijenjao zbog mrljanja ekrana, jel kod njega ista spika sa DRM rightsima i onom njihovom Youtube apk?
Ante M je offline  
Staro 25.02.2018., 21:05   #4666
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Ovaj Mecool je DRM L1 i HDCP 1.X pa je vjerojatno zato Netflix u max 1080p.
Rista, ako se dobro sjećam ti si imao i KS8002 kod sebe pa si ga mijenjao zbog mrljanja ekrana, jel kod njega ista spika sa DRM rightsima i onom njihovom Youtube apk?
Da, KS isto ima sve potrebna DRM prava. A Youtube na Tizenu je samo wrapper za ovu web stranicu: https://www.youtube.com/tv
Rista je offline  
Staro 25.02.2018., 22:35   #4667
franzD
Premium
 
Datum registracije: Apr 2015
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,360
Citiraj:
Autor Ante M Pregled postova
Vidim da ima i model sa S912, ali se navodno baš taj dosta grije. Šta i ne čudi jer je to ipak moćniji SOC, a vjerojatno kinezi zašparali na korektnijem hladnjaku. A slično mu je kučište ka i kod ovoga (čitaj zatvoreno) tako da mi to zvuči logično.
Poprilično se grije, Kodi prijavljuje i preko 70 stupnjeva u idleu, ali nisam imao problema sa stabilnosti. Kad zatopli zamijenit ću mu hladnjak u neki veći pasivni.
franzD je offline  
Staro 25.02.2018., 23:14   #4668
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,742
Citiraj:
Autor Rista Pregled postova
DRM info app, i pogledaj koji je widevine security level.
Koliko vidim pise "Security Level L3".

Ali svi oni na dnu (tri komada) pišu "not supported".

EDIT:
http://www.vorke.com/project/vorke-z6/

Zadnje izmijenjeno od: alengrosevic. 26.02.2018. u 01:24.
alengrosevic je offline  
Staro 26.02.2018., 17:24   #4669
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Rista znači ovaj Vorke i Netflix u 1080p ne idu zajedno?
rodriguez je offline  
Staro 26.02.2018., 17:27   #4670
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Nope.
Rista je offline  
Staro 07.03.2018., 09:20   #4671
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Kupio Mecool M8S Pro W, 245 kuna sa gearbesta, europsko skladište, stiglo bez problema, zadovoljan sam čak i bez stavljanja LE ili nekog ROM-a sa Freaktaba, sve dovoljno brzo za sada radi.

Zanima me ima li netko iskustva s jeftinim SNES-like kontrolerima na Androidu, prije nekog vremena sam kupio sa Aliexpressa jeftini kontroler koji je super radio na RPi2 pod Retropieom, na Android TV-u nešto reagira na A i B gumbe, ali Dirt Racing, Asphalt i FIFA ne rade. Ne kužim zahtijevaju li te igre "gljivu" za upravljanje ili je ovaj obični četverosmjerni d-pad dovoljan.

Kontroler je nešto slično ovome.
Feyd je offline  
Staro 07.03.2018., 13:56   #4672
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
Je li jos uvijek Nexbox A95X jos uvijek najbolji odabir za Libreelec i Kodi?

Kakve su ove “R1” verzije A95X boxa?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 07.03.2018., 14:32   #4673
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
krivo si shvatio
nije nexbox najbolji, ali je najpouzdaniji kod boxova under 35/40 dolara.
tanix je trunčicu skuplji a ima jednaku ili čak bolju podršku proizvođača i komjunutija.
stvar je samo koliki je budžet.
kažu da su meecool dobri ali meni su preskupi s obzirom što daju.
tizhu je offline  
Staro 07.03.2018., 14:36   #4674
nsvladimir
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2016
Lokacija: Novi Sad
Postovi: 19
A koji su najbolji? U smislu podrške, stabilnosti, hlađenja, kvaliteta izrade itd.
nsvladimir je offline  
Staro 07.03.2018., 14:36   #4675
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
Je li jos uvijek Nexbox A95X jos uvijek najbolji odabir za Libreelec i Kodi?

Kakve su ove “R1” verzije A95X boxa?
Evo ja koristim dva nexboxa , jedan 2/16, drugi 1/8 gb, i oba odlično rade na libreelecu i to na kodi 18.
robik666 je online  
Staro 07.03.2018., 14:44   #4676
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,865
@tizhu

Ma to sam i mislio, ajmo reći najbolji omjer cijene i kvalitete.

@robik

E baš sam htio pitati za 1/8 verziju je li dovoljno za Libreelec, super.

Na Aliexpress sam gledao kod najboljeg prodavaca 46$, ima li igdje jeftinije?

I da, zna li itko kakve su ove R1 verzije A95X-a?
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je offline  
Staro 07.03.2018., 16:38   #4677
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor nsvladimir Pregled postova
A koji su najbolji? U smislu podrške, stabilnosti, hlađenja, kvaliteta izrade itd.
od najskupljih na niže:
najbolji i najskuplji bez premca je nvidia shield.- cca 1500 kn ili niže
chromecast je extra skup - ja bi rekao overkill ako je samo kodi u pitanju.
vero 4k, odroid i we tek su ispod cijenom, ali su izuzetno kvalitetni i sa odličnom podrškom.
minix neo u9 za cca 950 i minix neo u1 za cca 750 su uređaji sa najboljim hladnjakom i daleko najjačim wifi-em. podrška zadovoljavajuća, veća od komjunitija nego od proizvođača, ali je ne nedostaje za sada.
xiaomi ki box - za sada ne može libreelec, ali kažu da je jako dobar
amazon stick i amazon fire tv -- svugdje su u vrhu. najmanje znam o njima. cijenom su jako privlačni i prihvatljivi.
na kraju dolaze boxevi raznih proizvođača i cijena. ja bi izdvojio nexbox, tanix i mecool jer imaju dobru podršku i cijenom su sasvim prihvatljivi.

khadas i razberi pi nisam spominjao namjerno.

mirko:
link
ovaj je sa 1 gb ram. za LE bi morao biti dovoljan. ima s905x chip tak da imaš i 60hz na 4k
tizhu je offline  
Staro 07.03.2018., 16:41   #4678
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
ono što je možda zanimljivo ljudima koji bi htjeli uživati u blagodatima androida (ako nemaju android tv naravno), a ujedno žele libreelec tanix je izbacio dual boot firmware za maxi i mini model.
novo je, ali informacije su da radi jako dobro. ako i neće raditi tanix će speglat brzo to- čak su dali svoj source libreelecu ili tak nešto je bila priča, a sve zato ne bi li sve moguće greške ispravili što prije.
tizhu je offline  
Staro 07.03.2018., 16:48   #4679
Badboy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Jastrebarsko
Postovi: 294
Ja imam box mxq pro 4k kodi radi savršeno sve osim acestreama koji se smrzne nakon nekih 30ak sekundi,dali bi ko mogao pomoći brzina je 25/5

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
Život je samo san na putu prema smrti!
Badboy je offline  
Staro 07.03.2018., 20:55   #4680
Feyd
hungry, for a little more
 
Feyd's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 227
Kako sam bio u potrazi za boxom i nakon inicijalnog zaključka da ću dual bootati sa LE-om, ili možda koristiti samo LE, a Android ostaviti tek toliko, došao sam do zaključka da za moj use case to i nema smisla. Imao sam lock-in u to razmišljanje jer sam koristio LE na RPi2, ali zapravo Kodi na Androidu na Mecool boxu od 250 kuna radi jednako brzo i glatko ako ne i brže i glatkije od LE na RPi2.

A naravno, pruža sve blagodati Androida uz Kodi.
Feyd je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na