Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.01.2018., 21:19   #2401
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Priprema li si tko hranu za 2-3 dana u tuppewareu, po obrocima i slicno? Koje stvari pripremate? Jel bezlicno jesti tako 5 dana tjedno?
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 00:15   #2402
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
A, ima tu i C vitamina!
Sta se ti javljas prevaro? Ispalio si me za unos kalorija i ne priznajem te vise ni kao druga ni kao komunistu!
WraGG je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.01.2018., 00:16   #2403
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Ja si pripremam.

Riža, piletina/puretina, brokula/kelj (bilo što zeleno). I tako u krug.

Može se iskombinirati svašta.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 11:24   #2404
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor WraGG Pregled postova
Sta se ti javljas prevaro? Ispalio si me za unos kalorija i ne priznajem te vise ni kao druga ni kao komunistu!
Jb...prometnjacu imo.
Al nebumo tu spamali.
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 12:22   #2405
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Neka mi netko kaže kako se riješiti viška kože na donjem dijelu trbuha, kad u 4 mjeseca skineš 25 kg.
Situacija je da imam 2x reda ploćica koje se vide i onda lagani šlafić od kože. Ako tko zna nešto, a da nije operacija neka me informira
Koliko sam čuo tu ne postoji trening koji to može maknuti.
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 17:25   #2406
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Neka mi netko kaže kako se riješiti viška kože na donjem dijelu trbuha, kad u 4 mjeseca skineš 25 kg.
Situacija je da imam 2x reda ploćica koje se vide i onda lagani šlafić od kože. Ako tko zna nešto, a da nije operacija neka me informira
Koliko sam čuo tu ne postoji trening koji to može maknuti.
Plivanje je za to bilo dobro, s time da je to trebalo raditi dok i mrsavljenje, ali valjda pomaze i naknadno.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 17:50   #2407
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Plivanje je za to bilo dobro, s time da je to trebalo raditi dok i mrsavljenje, ali valjda pomaze i naknadno.
Hmm ok. Tnx. Mislim nije to strašno nešto no svi želimo uvijek bolje jel...
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 08.01.2018., 17:52   #2408
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Neka mi netko kaže kako se riješiti viška kože na donjem dijelu trbuha, kad u 4 mjeseca skineš 25 kg.
Situacija je da imam 2x reda ploćica koje se vide i onda lagani šlafić od kože. Ako tko zna nešto, a da nije operacija neka me informira
Koliko sam čuo tu ne postoji trening koji to može maknuti.
Daj tijelu vremena...ili malo zapuni medusloj
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 09.01.2018., 22:50   #2409
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Očito sam i ja životinja, i to manja od njega, jer me uspio nešto naučiti

Malo je zamrla ova tema s trenerima, i uvijek sam mislio da su bacanje para, pa da dam svoj 2 cents nakon 10ak treninga s Robijem.

Išo sam po teretanama zadnjih godina, i to da će mi netko tamo dati dobar savjet... neće. Je, jedan se ponudio, za 200kn po treningu da bude, reko sam "Hvala, doviđenja!"... mislim radiš tamo, vlasnik si te teretane (koliko znam), imaš znanje... ali nećeš ga podijeliti sa mnom za članarinu koju ti plaćam, nego bi mi još naplaćivao masnu cifru da mi otkriješ koje vježbe da radim... yeah right...

meni nije trebalo da se buildam ni da mršavim (laž, treba mi oboje, ali nisam zbog tog primarno išao), nego jer imam bolove u vratu i leđima, muti mi se pred očima, i generalno sam omamljen i manjka krvi u mozgu, zbog problema s vratom...

Ali nakon treninga s Robijem sam se osjećao kao da mogu letit, pokazao mi je vježbe koje nisam našao na Internetu, a od kojih mi je bilo super.

Nekome trener treba da ga natjera da radi, nekoga da ga nešto nauči, a nekoga čisto da ne vježba sam. Svatko ima svoje, ali znam da ja više neću govoriti da su beskorisni i bacanje love. Jeftini nisu, obavezni nisu, ali korisni svakako jesu, jer kad vježbam sam doma, iste vježbe koje sam radio s njim, jednostavno nemam taj efekt... jer dok radim vježbu ja ne znam dal ju radim ispravno, a pošto imam problema s držanjem i postureom, to je glavni dio za mene... i netko tko me kontrolira i ispravlja mi vrijedi jer u 1 treningu dobijem efekt 5 svojih polu-ispravnih treninga.

I iskreno općenito je najveći problem samostalnih vježbača što neispravno rade vježbe. Nedavno mi se frend pohvalio da je "otkrio" kako ispravno raditi na leptir spravi i da odjednom vidi veliki napredak... a to je čovjek koji godinama ide u teretanu, bench i to, i koji je uvijek tvrdio da je leptir (i ostale sprave) sranje...

Naravno, taj sav info možete naći na Youtubeu i netu, i tko si ne želi ili ne može priušiti trenera, bar mora ispravno naučit radit vježbe, ali opet je korisno imati nekoga tko zna i tko te kontrolira dal izvlačiš maksimum iz te vježbe.




Kaj se tice posnog, otkad sam probao Milbonu/Pilos, ne jedem nista drugo, slicnije je mlijecnom namazu nego posnom siru, a moze se spravit i u slatkoj i slanoj varijanti.

U vezi viska koze, trebalo bi se povuci s vremenom, a da li djelomicno ili sve, to je genetska lutrija, individualno je posve.
Po tvojim brojkama, mislim da bi trebalo otici sve s vremenom.
Uvijek mozes onu klin se klinom izbija, pa jednostavno nabacit kvalitetne mase da se ta koza zategne
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 10.01.2018., 00:36   #2410
panda505
(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
panda505's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2010
Lokacija: Beertopia
Postovi: 2,013
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Neka mi netko kaže kako se riješiti viška kože na donjem dijelu trbuha, kad u 4 mjeseca skineš 25 kg.
Situacija je da imam 2x reda ploćica koje se vide i onda lagani šlafić od kože. Ako tko zna nešto, a da nije operacija neka me informira
Koliko sam čuo tu ne postoji trening koji to može maknuti.
Vrijeme.
Kak ćeš vježbat tak će i ta koža s vremenom otići...
__________________
54' / 74' / 90' / 2014

I'm only here to see how the story unfolds. Any self-respecting leading man would do the same.

panda505 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.01.2018., 22:24   #2411
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
U zg sam mjesec dana,koja je teretana najblize jarunu a da ima olimpijske sipke i da se mogu bacat utezi,znam za metalac i sparta gym,ima li jos koja da mi je blize u tom stilu?
Venomgamer je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 15:36   #2412
Ninja_Zg
Premium
Moj komp
 
Ninja_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 245
Citiraj:
Autor Venomgamer Pregled postova
U zg sam mjesec dana,koja je teretana najblize jarunu a da ima olimpijske sipke i da se mogu bacat utezi,znam za metalac i sparta gym,ima li jos koja da mi je blize u tom stilu?
Ovisi kaj tocno trebas, mozda ti jos pase i neki Crossfit box, npr Superbia na Zagrebackoj aveniji.
Moja preporuka ide Sparti.
Ninja_Zg je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 16:03   #2413
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,989
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ja si pripremam.

Riža, piletina/puretina, brokula/kelj (bilo što zeleno). I tako u krug.

Može se iskombinirati svašta.
Dal imaš posloženo kakve tablice s popisom hrane, tj. obroka?

I kak stojite financijski s tim obrocima?
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 16:07   #2414
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal imaš posloženo kakve tablice s popisom hrane, tj. obroka?

I kak stojite financijski s tim obrocima?
mene isto zanima, moguce da se selim uskoro, sam cu bit odgovoran za hranu, imat sve uvjete da radim za jest ono sto mi treba (osim puno proteina iz mesa jer su skupi). Prilika da promjenim tjelesnu kompoziciju obzirom da sad radim u McDonaldsu i to mi je osnova prehrane......
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 16:38   #2415
Guls
Premium
Moj komp
 
Guls's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 2,937
Nemam posložen plan prehrane tako da brojim kalorije, ali u globalu imam pet obroka.

Doručak - 250g posni (ili svježi ili kravlji ili kozji, tak svejedno) + 3 jaja + pola litre mlijeka
Gablec 1 - pola piceka + zelje
Gablec 2 - 200g posni /zrnati ako imam para + malo pečenog filea prsa
Ručak - obavezno ćušpajz ili juha + mesina, krumpir, grah, ma kaj god - ne štedim se, to je obrok nakon gyma gdje dušu ostavljam pa se i nakrkam
Večera - posni sir ili bademi ili jaja

Jednom tjedno tj vikendom se ubijem u junku (tipa jučer sam si dopustio pizzu i pivu, nekad odem kod dede i potaslačim pol kuhinje, ili u megić po dva menija, ili kod stare na lonac graha). Treba se nagraditi. Pravilna prehrana je odvratna i psiha bi me strgala da sam samo na tome. Svaka čast onome tko to guta i uživa u tome.

To pali kod mene, otkad sam ovo iskombinirao, samo napredujem i snaga raste iz tjedna u tjedan, a prije toga sam zapeo na jednom platou gdje nisam mogao ni vrit ni mimo, tražio savjete što i kako, molio kumio, a problem je bio samo u meni.

Ono što jako pazim je da
1) ne kupujem meso/jaja/povrće u centrima, nego na placu kod najsirotije babe ili iz provjerenih izvora
2) jedan obrok dnevno MORA biti kuhan obrok, s povrćem/grincajgom/younameit, jer inače imunitet/krv/probava/čmar goes lapapa
3) rakija nije otrov već prijatelj, stoga budim se uz čaš'cu domaće mješavine, a kavu ostavljam u ropotarnici povijesti (neopisiv napredak zbog toga, kava me ubijala i činila neopisivo umornim i nikakvim, mišići su bili mlitavi, mozak nije bio u stanju odraditi mrtvo ispravno)
__________________

HP Obelisk Desktop PC - 875-0040ny
Intel i7 9700F
32GB Hyper-X DDR4-2666
2TB 970Pro PCIe NVMe M.2
Palit GeForce RTX 3060 StormX 8GB
Windows 11 Professional

Periferija
2 x 27" Dell P2723D
Corsair SP2500 2.1
Logitech MK270

Lenovo Legion 5 17ACH6H 82JY007GSC
17,3 FHD IPS 144Hz
AMD Ryzen 7 5800H
16GB DDR4-3200 RAM
NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6
1TB PCIe NVMe SSD
Windows 11 Professional

Sony Playstation 5
Philips The One 75PUS8807/12 LED UHD 4K 120 hz
Logitech K400 wireless keyboard
Guls je offline   Reply With Quote
Staro 11.01.2018., 23:00   #2416
Venomgamer
Premium
Moj komp
 
Venomgamer's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Peljesac
Postovi: 293
Citiraj:
Autor Ninja_Zg Pregled postova
Ovisi kaj tocno trebas, mozda ti jos pase i neki Crossfit box, npr Superbia na Zagrebackoj aveniji.
Moja preporuka ide Sparti.
Upisao se u metalac,jbg kasno sam vidio,dobro je tamo samo je za moj ukus prevruce,ali vjerojatno u svim teretanama griju ko ludi.Odradim par serija mrtvog i mokar do gaca,al eto,sve ostalo je super,mrzim fensy teretane,u metalcu je sve kako treba bit
Venomgamer je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2018., 10:30   #2417
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
Neka mi netko kaže kako se riješiti viška kože na donjem dijelu trbuha, kad u 4 mjeseca skineš 25 kg.
Situacija je da imam 2x reda ploćica koje se vide i onda lagani šlafić od kože. Ako tko zna nešto, a da nije operacija neka me informira
Koliko sam čuo tu ne postoji trening koji to može maknuti.
Prehrana i vježbanje tog dijela svaki dan. Više u videu:



__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:03   #2418
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Dal imaš posloženo kakve tablice s popisom hrane, tj. obroka?

I kak stojite financijski s tim obrocima?
Nemam, već sam 6-7 mjeseci u tome pa znam.

Uglavnom se fokusiram na 160-200g proteina/dan.
30-50g masti/dan
A UGH cikliram. 200-150-100-0-200 i tako u krug.

100g sirove riže ima nekih 70g UGH (to je nekih 250-270g kuhane).

Itd.

MyFitnesspal je supet stvar za to.

Jedino što mogu reći na ovo što je Guls napisao, s čim se ne slažem je to mlijeko koje pije. Ne pijem ga iz jednog razloga, visoka inzulinska koncentracija. Zato ga izbjegavam.

Ostalo i ja tamanim.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 16.01.2018., 17:37   #2419
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
skidas kile ili sto? sve ispod 50g masti je premalo za potrebe tijela
  Reply With Quote
Staro 18.01.2018., 10:34   #2420
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,103
Skidam, da.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 15:16   #2421
Milica8989
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Kula
Postovi: 0
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Jednostavno...jedi puno ako ne ide, jedi jos...ako nije dosta jedi jos...

Ne zelis nabit misicnu masu? Neboj se, neces se slucajno, preko noci prenabildat
Samo da ti odma velim da je bolje bit skinny nego skinny fat (a to zelis, posto ne zelis misice)
Izracunas bazalni metabolizam, ne zamaraj se puno formulama imas kalkulatora onlajn koliko zelis (mozes bmr calculator ili proguglaj neki drugi) onda instaliraj My Fitness Pal i unosi sve sto jedes... Mislim da bi mogao i utjege dizat jer veca misicna masa trazi i vise kalorija te bi se i tako mogao popuniti...
Milica8989 je offline   Reply With Quote
Staro 29.01.2018., 22:05   #2422
Toorop
Mother Russia
Moj komp
 
Toorop's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Umag
Postovi: 326
Citiraj:
Autor Milica8989 Pregled postova
Izracunas bazalni metabolizam, ne zamaraj se puno formulama imas kalkulatora onlajn koliko zelis (mozes bmr calculator ili proguglaj neki drugi) onda instaliraj My Fitness Pal i unosi sve sto jedes... Mislim da bi mogao i utjege dizat jer veca misicna masa trazi i vise kalorija te bi se i tako mogao popuniti...

Toorop je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2018., 14:29   #2423
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Može li mi netko preporučiti marku i model kvalitetnog a opet ne preskupog smartwatcha sa chest strapom.
Trebam za svoju drugaricu da može mjeriti otkucaje srca pri vježbanju ili brzom hodanju.
Hvala unaprijed.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2018., 11:24   #2424
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Ovo preskupo je relativan pojam ...recimo ovako nesto:


http://www.wiggle.com/suunto-ambit-3-sports-with-hrm-1/
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2018., 18:30   #2425
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
Ovo preskupo je relativan pojam ...recimo ovako nesto:


http://www.wiggle.com/suunto-ambit-3-sports-with-hrm-1/
Hvala za sugestiju, trebao sam odlučiti prije nego si napisao pa sam kupio Suunto ambit3 peak i sad se zayebavam sa postavkama i softverom.
Valjda ću uspjeti sve to savladati.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2018., 09:11   #2426
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
S obzirom da si kupio za klasu bolji sat, koji je pravi stroj, zena se sigurno nece buniti, jedino je pitanje treba li joj tako nesto, po tvom opisu rekao bi da ne .

Iskreno, prvo mi je Peak pao na pamet, a onda sam si mislio da je Sport elegantniji za zensku ruku (tanji je zbog slabije baterije), i ako joj ne treba barometar onda nema smisla bacati pare za skuplji model.

Treba malo vremena da se svladaju sve opcije i mogucnosti sata, ali kad to sjedne na mjesto, sat je prva liga.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2018., 18:14   #2427
panoramix
driver
Moj komp
 
panoramix's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,080
Citiraj:
Autor Nik Pregled postova
S obzirom da si kupio za klasu bolji sat, koji je pravi stroj, zena se sigurno nece buniti, jedino je pitanje treba li joj tako nesto, po tvom opisu rekao bi da ne .

Iskreno, prvo mi je Peak pao na pamet, a onda sam si mislio da je Sport elegantniji za zensku ruku (tanji je zbog slabije baterije), i ako joj ne treba barometar onda nema smisla bacati pare za skuplji model.

Treba malo vremena da se svladaju sve opcije i mogucnosti sata, ali kad to sjedne na mjesto, sat je prva liga.
Istina, mogao je biti i neki slabiji model no, ovaj se kao polovan nudio za ok novaca u odnosu na cijenu novog.
Postavke sam koliko toliko svladao a sad se mučim sa sinhronizacijom podataka s računalom.
__________________
SPECTRUM ZX 48 K, Grundig Cassette player, RIZ Color TV - 16 kanala UHF, sobna antena Čajavec SA-3 s lampicom,
software : River Raid & Jet set Willie
panoramix je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2018., 19:01   #2428
Nik
Premium
Moj komp
 
Nik's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zg
Postovi: 453
Pa to bi trebao automatski odraditi preko Moveslink2 aplikacije cim spojis sat sa USB kabelom na komp.
Preko BT-a i mobitela zna zezati, ovisi o kojem mobitelu je rijec, s nekima nece htjeti raditi.
Nik je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2018., 19:08   #2429
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
inace su ti satovi apsolutno nepotrebni za postizanje bilo kakvih fitnes ciljeva, samo gnjavaza, taj novac se mogao znatno bolje iskoristiti za isti cilj koji god da jeste

eventualno iz puke znatizelje za preciznijim podacima o trošenju tijela ili bi se dalo otici u granu psihologije odnosno dodatne motivacije koju osoba moze dobiti kada moze pratiti te parametre
  Reply With Quote
Staro 13.02.2018., 20:58   #2430
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
inace su ti satovi apsolutno nepotrebni za postizanje bilo kakvih fitnes ciljeva, samo gnjavaza, taj novac se mogao znatno bolje iskoristiti za isti cilj koji god da jeste

eventualno iz puke znatizelje za preciznijim podacima o trošenju tijela ili bi se dalo otici u granu psihologije odnosno dodatne motivacije koju osoba moze dobiti kada moze pratiti te parametre
onaj tko zna čitati podatke s takvih satova vezano za otkucaje srca, zonu max zadržavanja pulsa itd. znat će itekako maksimirati potencijal svojeg tijela i optimirati brzinu kojom će postići željen cilj.

Osim toga, sat s toliko opcija neće kupiti netko tko ne radi puno visinskih metara, gdje postaje jedini praktični i priručni alat koji ti može točno pokazati koliko si prešao visinske razlike s obzirom na prijeđen put.
Nadalje, barometar i predviđanje vremena je vrlo praktično za signalizaciju potencijalne promjene vremena, ako se čovjek dovede u takvu situaciju da mora bježati od oluje i tražiti sklonište.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na